Házená - Extraliga muži - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zubří : Plzeň - 28. dubna 2018   18:00

Plzeň
3' M. Tonar
Zubří
Bečička, Horák
ROBE aréna
Plzeň

Jan Štochl v závěru ještě vychytal zakončení z levého křídla a Plzeň může slavit, protože je vítězem prvního semifinále v Zubří. Přesně kvůli takovým zápasům se hraje házená. Jan Stehlík je hrdinou, ačkoliv dnes jeho výkon nebyl ideální, tak právě on rozhodl o tom, že Západočeši urvali tenhle zápas.

Plzeň vstoupila do utkání lépe a vedla o pět gólů. Jenže soupeř se postupně dotáhl. Ve druhém poločase jsme sledovali dlouhou přetahovanou, která nakonec dospěla do prodloužení. V něm byla šťastnější družina Michala Tonara staršího.
70'
JAN STEHLÍK dostává zakončením z pravé spojky svojí levačkou Zubří na kolena! A Plzeň vede v semifinále po střele českého reprezentanta 1:0.
70'
Klíma vyrovnal z šesti metrů a nejsme už daleko od sedmiček.
70'
Faul na Zemana na pivotu, devítka proti Talentu.
69'
Sudí měli ruku nahoře a Stehlík nedostal míč do sítě ze střední spojky přes blok.
68'
Klíma propálil z levé spojky Štochla.
68'
Plzeň se trápí v postupném útoku, nakonec není úspěšný z pravé spojky Stehlík.
67'
Šafář byl zastaven faulem na pravé spojce po nahrávce Michala Tonara.
67'
Plzeň se ubránila, aniž by Zubří vystřelilo. Je tady postupný útok Talentu.
67'
Faul na pravé straně na jednoho z domácích hráčů.
66'
Michal Tonar byl lepší při sedmičce pravačkou Orság!
66'
Po nahrávce Šafáře byl faulovaný na levé straně Šafránek Přikrylem, který dostane dvě minuty a Plzeň ještě k tomu bude házet sedmičku.
66'
Talent zahájil druhou polovinu prodloužení výhozem Šíry.
65'
Michal Tonar rychle rozehrál a přihrál Šafářovi, jenž ze střední spojky z velké dálky trefil levý dolní roh branky.
65'
Po zákroku plzeňského brankáře jde Talent na branku, kterou hájí Malina.
64'
Zubří má k dispozici postupný útok se Šustáčkem, Klímou a Dokoupilem.
44'
Rychlý brejk zakončil Šafránek!
63'
Talent je agresivní v obraně a zatím svého soupeře nepustil ke střele.
63'
Faul na Klímu na levé spojce, nařízena devítka.
62'
Stehlíkova střela z pravé spojky šla od levačky hráče hostů vedle dlouhé tyče a útočit tak bude Zubří.
42'
Souhra Stehlíka na střední spojce a pivota Šindeláře skončila zákrokem Maliny.
61'
Janíček dostal míč do branky z pravé spojky.
61'
Skvělý duel. Parádní druhý poločas. Tohle je reklama na házenou. Plzeň se okolo padesáté minuty hodně trápila. Nakonec dotáhla tenhle zápas do prodloužení. Domácí může hlavně mrzet zakončení Janíčka v poslední minutě ze střední spojky nad horní tyč. Hosté zase napálená branková konstrukce Stehlíkem při závěrečném útoku Talentu. Jedno je jisté – tahle výhra bude mít obrovskou hodnotu a vítěz půjde do zítřejšího zápasu s velkou psychickou výhodou.
Fantastický zápas! Čeká nás desetiminutové prodloužení. Nyní si dáme pět minut pauzu.
60'
Druhý poločas skončil.
60'
Klíma z levé spojky neuspěl, stejně tak dorážející hráč domácích z pravého křídla.
60'
Zubří bez brankáře a v sedmi lidech na hřišti.
60'
Devět sekund do konce a Zubří si bere timeout.
60'
Stehlík vyskočil na levé spojce a teď domácím zřejmě pomohlo břevno při střele k přední tyči.
60'
Konec timeoutu a Plzeň nasazuje Stehlíka Šíru či Chmelíka a také Šafáře.
60'
Zhruba půl minuty do konce normální hrací doby a Michal Tonar starší si vyžádal timeout.
60'
Ze střední spojky vypálil Janíček nad horní tyč a tohle může Zubří hodně mrzet.
59'
Janíček se nedostal ke střele z pravé spojky.
59'
Zleva zakončil přesně Šafránek.
58'
Hrstka překonal Štochla ze sedmičky pravačkou do pravé poloviny branky.
58'
Zeman stržený na pivotu a uvidíme sedmičku Hrstky proti Štochlovi.
58'
Hrstka, Janíček na spojce. V obraně například Chmelík či Stehlík.
57'
Michal Tonar vyhrál na levé spojce souboj jeden na jednoho a dostal míč za brankáře z šesti metrů.
57'
Zakončení Ivanceva z levé spojky po nahrávce Michala Tonara, bylo sraženo vedle zadní tyče.
56'
Zakončení ze spojky minulo plzeňskou branku a Talent může srovnat!
56'
Faul na Hrstku na střední spojce, už je tou dobou signalizovaná pasivita.
55'
Jeden z domácích hráčů byl faulovaný na levé straně, Zeman vzal výhoz z devítky.
55'
Zřejmě Šafránek se prosadil z levého křídla.
55'
Plzeň udělala fatální chybu na spojce, po které uspěl samostatným únikem Douda.
54'
Zablokovaná střela spojky Doudy a útočí Plzeň, u míče na středu Ivancev.
53'
Chmelík snížil z pravého křídla po přesné nahazovačce s pravou spojkou.
53'
Hrstka narval míč do dolní části branky ze střední spojky přes bránícího soupeře.
52'
Plzeň je špatná v útoku...Šafránek nevyužil na levém křídle nahrávky Ivanceva z levé spojky.
52'
Říha si pomohl faulem proti pravé spojce.
52'
Talent má na pivotu Šindeláře, na spojce Michala Tonara a Stehlíka.
52'
Oddechový čas pro hosty.
52'
Ivancev faulovaný na střední spojce na devítce Zemanem.
51'
Při které však Jakub Douda minul pravačkou branku...
51'
Nejprve byla Tonarova střela zablokovaná, následně získal bojující Zeman na pivotu sedmičku.
51'
Vše je zcela v pořádku a Stehlík může bez ošetřování pokračovat v zápase.
50'
Stehlík byl na pravé spojce vytlačen Hrstkou a následně účastník ME v Chorvatsku zůstává ležet na hrací ploše.
50'
Janíček prolétl až na šest metrů a dostal Zubří do vedení!
49'
Velká chyba Michala Tonara na středu při snaze o křižnou nahrávku na pravou stranu...Teď kupí Talent chybu za chybou...
49'
Přesný podstřel Doudy ze středu po nahrávce Hrstky z levé spojky znamená vyrovnání.
48'
Ivancev zastaven na levé spojce za cenu faulu, devítka pro Talent.
48'
Hrstka z výskoku na levé spojce poslal míč pravačkou do vzdálenějšího dolního rohu branky.
47'
Hrstka na spojce zablokovaný, ale při rychlém útoku po levé straně prorážel na domácí polovině Šafránek.
47'
Polášek na levém křídle, Hrstka na levé spojce, v útoku také Douda či Janíček.
46'
Při souhře se spojkou se Šíra odpoutal na pivotu na šesti metrech od svého protihráče a získal pro hosty dvougólové vedení. Stejně tak donutil domácího stratéga Andreje Titkova k timeoutu.
46'
Nahrávku Doudy z pravé spojky nezpracoval jeho spoluhráč na pravém křídle.
46'
Stehlík s Ivancevem přesunuli míč na levou spojku a podstřelem umístil míč mezi tři tyče do dolních pater branky Michal Tonar.
45'
Janíček zleva dostal míč za záda brankáře.
44'
Kde se zjevil, tu se zjevil. David Poloz si seběhl na falešného pivota na nahrávku svého spoluhráče ze spojky, ale zcela sám na šestce v pádu odmítl levačkou dvougólové vedení Talentu.
44'
Při souhře Michala Tonara na středu s pravou spojkou Jonášem byl někdo z hostujících hráčů faulovaný, devítka.
43'
Douda byl (zřejmě) faulovaný na středu, ale i tak dostal míč do levého křídla. Proti zakončení jednoho ze svých spoluhráčů natáhl Herajt svou ruku a nenechal se přelobovat.
43'
Michal Tonar šel sám na brankáře, vyskočil a napálil míč tvrdou pravačkou pod břevno!
43'
Za souboj na hranici brankoviště Zubří jsou vyloučeni Šíra a Hrstka.
42'
Štochl si pokryl zakončení Doudy ze sedmičky pravačkou mezi nohy brankáře, ale zmiňovaná spojka Zubří uspěla dorážkou za záda gólmana Západočechů.
42'
Dokoupil stržený na pivotu a bude se házet sedmička proti Plzni.
41'
Pak si ještě popovídal Milan Ivancev a Jakubem Padalíkem po dohrání celé akce a oba hráči jsou potrestáni dvojkou.
41'
Dohrávka do levé spojky a zakončení z druhé vlny vrací Plzni vedení.
41'
Janíček překonal brankáře z levé spojky z šestky do dolní části branky při signalizované pasivitě.
41'
Peklo pro Plzeň, ale Talent odolává.
40'
Šíra neuspěl z pivota v pádu proti Malinovi a skóre se měnit nebude.
39'
Už se opět hraje a hala bučí na Jonáše či Michala Tonara, kteří útočí.
39'
David Poloz ještě debatuje s někým z lavičky Zubří. Zatímco se z tribun ozývá: "Nemůžou, nemůžou..."
39'
Talent si vyžádal vyčištění hrací plochy u své střídačky. Jeden z členů zuberské lavičky vyjadřuje nespokojenost s tím, co se nyní děje v aréně vítěze základní části u delegátky zápasu.
39'
Chyba domácích na levé straně při snaze o dohrávku do levého křídla. Míč pro Plzeň.
39'
Souhra Ivanceva z pravé spojky s pivotem Šírou přesná nebyla a vše kontroloval Malina ve svém brankovišti ze svého pohledu zleva.
38'
Talent opět vede, když na pravé straně vyskočil zcela osamocený a volný Poloz při rychlém kontru a křižné nahrávce svého spoluhráče, míč poté z levé ruky plzeňského křídla padal po výskoku zhruba na šesti metrech do sítě.
37'
Byl to zřejmě Stehlík, kdo přihrával Michalu Tonarovi na levou spojku a míč poté z ruky plzeňského hráče směřoval pod horní tyč.
37'
Douda dostal domácí do vedení po střele ze spojky do protipohybu brankáře, když gólman Plzně šel ze svého pohledu na pravou stranu.
37'
Stehlík levačkou z pravé spojky vypálil vedle delšího dolního rohu branky.
36'
Pich vyrovnal výskokem na pravém křídle.
36'
Michal Tonar se zapsal mezi střelce z levé spojky z druhé vlny k druhé tyči po nahrávce Šafránka z levého křídla pod sebe.
36'
Vynikající Herajt proti střele Klímy ze středu.
35'
Michal Tonar chtěl využít na středu nahrávky Stehlíka z pravé spojky, ale zakončení do levého dolního rohu branky lízlo natažené ruce Maliny.
35'
Při zakončení Klímy z levé spojky zůstal brankář Plzně jen stát na čáře.
34'
Plzeň zkouší obranu 1:5 na hrotu s Vinkhelhöferem.
34'
Po nahrávce Stehlíka ze středu poslal balón do sítě z levé spojky z šestky Ivancev.
33'
Douda srovnal do dolní části branky podstřelem z pravé spojky.
33'
Zřejmě Stehlík fauloval levou spojku Klímu, devítimetrový hod proti Talentu.
33'
Klíma chtěl nahrávat z levé spojky na pivota Zemana, který byl faulem poslaný k zemi. Sedmička se nepíská.
32'
Ivancev nezpracoval balón na levé spojce a rozehrát tak mohl Malina. Plzeň hrála v závěru pod tlakem pasivity.
32'
Podstřel Plzně z levé spojky byl nohou zablokován, hosté zůstanou na balonu.
31'
Michal Tonar dostal míč na pivota na levou stranu brankoviště, kde byl k vidění faul na Šindeláře.
31'
Faul na pivota Šindeláře, devítka pro hosty.
31'
Hosté útočí, začali v brance s Herajtem a v poli se Stehlíkem, Michalem Tonarem, Polozem či Šafránkem a Ivancevem.
31'
První poločas byl velice zajímavý. Martin Hrstka dokázal překonat ze sedmičky všechny tři brankáře Plzně. Hosté vedou sice o gól, ale mohou mít smíšené pocity, neboť Zubří ztrácelo pět branek v průběhu úvodního dějství. Pro Západočechy je určitě komplikací, že dvě dvojky vyfasoval Petr Vinkhelhöfer a ve druhém poločase bude hrát pod hrozbou vyloučení. Každopádně, na Talentu je znát, že se jedná o nesmírně zkušené mužstvo a rozhodně má Plzeň dnes šanci na úspěch a první výhru v semifinále.
30'
30'
Talent však vyhraje první půli, když zakončení Michala Tonara na střední spojce zhruba na devítce zapadlo okolo pravé ruky dezorientovaného a sedícího Maliny do sítě.
30'
Tvrdá střela Klímy ze střední spojky z výskoku znamená vyrovnání.
29'
Po nahrávce Michala Tonara byl na pravé spojce zablokovaný Šafář a míč již drží ve vlastním brankovišti Malina.
29'
Míč se dostal až na pravé křídlo, odkud vyskakující levačka Picha byla lepší než schopnosti brankáře Herajta.
28'
Šafář kombinoval s Michalem Tonarem a Stehlíkem na levé spojce, jenž levačkou minul vzdálenější tyči.
28'
Šindelář nejprve selhal na pivotu, ale z kontru neprocpal Douda z úhlu z pravé spojky z šestky k přední tyči.
28'
Michal Tonar zastaven na levé spojce faulem, devítka.
27'
Tím pádem byla nařízena opět sedmička, kterou narval Douda do pravé části branky svojí pravačkou.
27'
Druhá dvojka pro Vinkhelhöfera, který fauloval Hrstku, který se snažil dorazit vlastní sedmičku z šestky.
27'
Hrstka nedal sedmičku, respektive poslal jí pravačkou do horní tyč.
26'
Douda dirigoval hru až po souboji jeden na jednoho na pravé spojce získal sedmičku.
26'
Michal Tonar sebral míč Doudovi. Následovala nahrávka Šafáře ze středu na pravou stranu na rozběhnutého Poloze, jehož tvrdá střela levačkou skončila na horní tyči. K odraženému míči se však dostal na šesti metrech již zmiňovaný Šafář a dorážel do prázdné branky.
25'
Zakončení Šafáře z pravé spojky ke kratší tyči chytil Malina.
25'
Robe poté však trefilo prázdnou branku Talentu.
24'
Stehlík byl v přesilovce a při hře bez brankáře Plzně zcela volný na pravé spojce.
24'
Nepřesná nahrávka Stehlíka ze spojky na pivota, což potrestal přesným samostatným únikem Holiš.
24'
V signalizované pasivitě je faulovaný Stehlík na pravé spojce Tomášem Říhou, kterou dostane dvojku. Tím pádem se pasivita ruší.
23'
Talent postavil Vinhelhöfera na levé křídlo, Šafáře a Michala Tonara na spojku, na pravé křídlo poté Poloze.
23'
23'
Zubří nasadilo osobní obranu. Douda bude bránit Michala Tonara.
22'
Hrstka snižoval z sedmičky pravačkou do levé části branky proti Šmídovi.
22'
Šafránek dostane dvě minuty po faulu na pravou spojku.
22'
Poloz využil na postu falešného pivota nahrávky ze spojky v podání svého spoluhráče.
22'
Hrstka byl ze sedmičky pravačkou přesný do pravé poloviny branky, tentokráte proti Štochlovi.
22'
Ivancev dohrával z pravé spojky do pravého křídla na Poloze, jemuž nevyšla nahazovačka s druhým křídlem Šafránkem.
21'
Hrstka snižuje ze sedmičky pravačkou.
21'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Petr Vinkelhöfer).
21'
Ivancev zkusil ze spojky souhru s pivotem Šírou, jehož zakončení v pádu padalo vedle levého dolního rohu branky.
20'
Šíra vyhodil míč z devítky pod sebe a nad blok poté vystoupala levačka Stehlíka na pravé spojce a poslala balón směrem pod horní tyč.
20'
Nepřesná souhra Plzně s pivotem Šírou, sudí již mají ruku nahoře.
19'
Brankář Plzně zlikvidoval střelu Šustáčka z levé spojky z druhé vlny.
19'
Ivancev chtěl využít na středu nahrávky Michala Tonara, ale Malina byl připraven ze svého pohledu u pravého dolního rohu branky.
18'
První dvojka v tomto semifinále pro Šindeláře.
18'
Z otočky na pivotu zakončil mezi tři tyče Dokoupil.
18'
Delegátka zápasu upozornila rozhodčí na nevhodné chování domácí střídačky, která byla potrestaná žlutou kartou.
18'
Ani jeden z dvojice Hrstka – Douda nevystřelil z levé strany.
17'
Douda byl na středu zastaven faulem Šindeláře, devítka pro Robe.
17'
Dokoupil vyhodil míč z poloviny hřiště na Šustáčka, Plzeň se brání obranou 1:5.
17'
Šustáček adresoval nahrávku z levé spojky na pivota Dokoupila, ten byl podle rozhodčích bráněný čistě. Následně zakončil ze samostatného úniku ze středu Poloz tvrdou levačkou pod břevno a Andrej Titkov si bere timeout.
16'
Obrana Zubří byla rozpohybovaná a Poloz se prosadil z pravého křídla po přihrávce Stehlíka z pravé spojky.
16'
Michal Tonar a Poloz dostali míč k Ivancevovi na střed, jehož zakončení k pravé tyči vyrazil Malina rukama.
15'
Hrstka faulovaný podle rozhodčích na hranici brankoviště nebyl a tenhle útok tak brankou Zubří neskončí.
15'
Šíra skóruje z pivota po nahrávce Stehlíka z pravé spojky.
14'
Hrstka vypálil z levé spojky do druhého dolního rohu branky.
14'
Na hřišti je Hrstka, Douda a Šustáček při útoku Robe.
14'
Michal Tonar narval míč ze sedmičky pravačkou do pravého horního rohu branky za Malinu.
13'
Po faulu na pivota je nařízena sedmička proti Robe.
13'
Po nahrávce Picha zakončil do sítě z levé spojky Hrstka.
13'
Stehlík byl přesný ihned po volném hodu z pravé spojky levačkou k druhé tyči z více než devíti metrů.
13'
Talent se trápí v postupném útoku, nyní došlo k faulu na pravou spojku.
12'
Michal Tonar byl zastaven nedovoleně na střední spojce Tomášem Říhou, další devítka.
12'
Ivancev chtěl z levé spojky zrychlit hru přihrávkou na pravou spojku Stehlíka, ten byl faulovaný, takže devítka.
11'
Zubří zatím trápí úspěšnost zakončení z křídel. Plzeň poslední útok svého soupeře ustála.
11'
Rychlý brejk a Šafránek zakončil přesně výskokem na šestce.
10'
Michal Tonar a Ivancev procpali míč do levého křídla, odkud nezakončil přesně k druhé tyči vyskakující Šafránek.
10'
Pichs snížil levačkou z pravé spojky z šesti metrů do vzdálenějšího dolního rohu branky, brankář Plzně si kryl přední tyč.
9'
Sledujeme postupný útok domácích s Pichem a Šustáčkem, na pivotu je Zeman.
9'
Ivancev si vyměnil míč se Stehlíkem a zakončil z šestky z levé spojky k zadní tyči.
8'
Hrstka z levé spojky k první tyči napálil břevno po souhře se Šustáčkem.
8'
Kroky Plzně na pravé straně a útočit bude Zubří
7'
Hrstka o zem ze sedmičky pravačkou překonal Štochla.
7'
Pich se Šustáčkem vytvořili prostor pro zakončení Hrstky z levé spojky z druhé vlny a ten si došel pro sedmičku.
7'
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jan Stehlík).
6'
Rychlý brejk a Poloz z šesti metrů přeloboval brankáře.
6'
Hrstkovi se povedlo dohrát akci do levého křídla, ale to neskórovalo.
6'
Po nahrávce Ivanceva vyskočil na devítce Stehlík a jeho levačka pálila ze středu vedle pravé tyče.
5'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Pavel Pich).
5'
Zeman skóruje z pivota, když byl na šesti metrech zcela volný a prosadil se o zem po nahrávce z pravé spojky.
5'
Domácí jsou kompletní.
4'
Ivancev se trefil z levé spojky´směrem k bližší tyči.
4'
Nepřesná snaha Šustáčka s Pichem o dohrávku do pravého křídla.
4'
Pich posunul míč do pravého křídla na Přikryla, ale ten neuspěl.
3'
Stehlík zřejmě s Ivancevem vymysleli nahrávku na pravou spojku, kde Michal Tonar udeřil z druhé vlny.
3'
Poloz nasměroval sedmičku do nohy Maliny svojí levou rukou.
3'
Dvojka pro Poláška za faul na pravé křídlo Poloze, navíc sedmička proti Zubří.
3'
Uvidíme hostující postupný útok s Ivancevem či Šindelářem.
2'
Rychlá dohrávka do levého křídla, ale Plzni pomohlo břevno.
2'
Pich střílel z pravé spojky k dlouhé tyči, kde brankář Plzně nastavil nohu.
1'
Pravou spojku Picha fauloval za cenu karty Ivancev.
1'
Šindelář potrestán za faul na pivota Zemana žlutou kartou.
1'
Po výhozu Zemana začal zápas, Zubří má na pravém křídle Přikryla, na pravé spojce Picha a na středu Šustáčka.
1'

HC ROBE Zubří: Malina, Orság – Dokoupil, Douda, Menšík, Přikryl, Holiš, Padalík, Šustáček, T. Říha, M. Hrstka, Janíček, Pich, Klíma, Polášek, Š. Zeman.

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň: Štochl, Herajt, K. Šmíd – Jonáš, Šafránek, M. Ivancev, Vinkelhöfer (C), M. Tonar, Stehlík, Poloz, Kačín, Chmelík, Cvikl, Šindelář, Šíra, Šafář.

Rozhodčí: Bečička, Horák.
Na podzim se oba týmy utkaly v Plzni, kde Západočeši zvítězili jednoznačně 33:23. Na jaře poté přijel Talent do Zubří bez několika zraněných, ale i tak po velmi dobrém výkonu prohrál jen o gól – 23:24.
Plzeň brala v posledních čtyřech sezónách třikrát zlato a loni stříbro po prohraném finále s Duklou. Tato série může být rozlučkou s českou extraligou pro Davida Poloze či Jiřího Fořta. První zmiňovaný odchází do švýcarského Aarau, kam jej nemohl zlákat nikdo jiný než bývalý Plzeňák Milan Škvařil. Jeho spoluhráč poté zamíří do Německa.

Západočeši se do semifinále probojovali po čtvrtfinále s pražskou Duklou, když v každém duelu zvítězili o gól. Jan Štochl vychytal levorukou spojku Mubenzema, který se stal smolařem čtvrtfinále. Právě Štochl po této sezóně ukončí kariéru a v dresu Talentu jej tak již neuvidíme.

Pokud se zaměříme na příchody, tak na západu Čech bude působit od září vyjma Doudy Tomáš Nejdl. Z hostování ze Strakonic se vrátí Eduard Wildt.
Zubří postoupilo do semifinále přes čtvrtfinále s Frýdkem, když zvítězilo 3:0. Pepino vedl bývalý kouč Zubřanů Jiří Kekrt. Pokud se budeme nadále bavit o postu kouče, tak je jisté, že po sezoně se Andrej Titkov rozloučí se Zubří.

V dresu obhájce bronzu končí také Matěj Klíma a Jakub Douda. Douda navíc přiznal po sérii s Frýdkem, že se na příští dvě sezony upsal Plzni. A tak je pro ještě stále zuberskou spojku tento souboj o finále nesmírně atraktivní.

Domácí rozhodně chtějí titul. V brance by jim k tomu měli pomoci ve čtvrtfinále vynikající Milan Malina. Na pivotu můžeme čekat Štěpána Zemana, který se na svojí výšku skvěle pohybuje a oblékl v letošní sezóně reprezentační dres na ME v Chorvatsku, kde český tým dosáhl na senzační šesté místo. Porazil Dány, Makedonce či Maďary.
Čeká nás semifinále házenkářské extraligy mezi Zubří a Plzní. Favoritem jsou domácí, kteří se budou chtít spolehnout na své (mož ná) až fanatické publikum. Házená je bez jakýchkoliv debat v Zubří sportem číslo jedna. Určitě bude vyprodáno a Plzeň se připravuje na peklo.