Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Karviná : Frýdek-M. - 24. března 2019   10:30

Karviná
Karviná
3' Jan Užek  • 5' Chudoba  • 6' Chudoba  • 8' Solák  • 11' Monczka  • 13' Jan Užek  • 14' Nantl  • 15' Zbránek  • 19' Zbránek  • 20' Zbránek  • 24' Jan Užek  • 25' Jan Užek  • 27' Jan Užek  • 28' Zbránek  • 29' Chosik  • 31' Jan Užek  • 31' Nedoma  • 34' Jan Užek  • 37' Jan Užek  • 41' Nedoma  • 42' Nantl  • 43' Solák  • 44' Nantl  • 47' Solák  • 49' Nantl  • 51' Solák  • 52' Ji. Užek  • 54' Chosik  • 55' Solák  • 59' Noworyta
34:23
(17:11)
Stav série: (2:0)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
3' Kocich   • 3' Kocich   • 9' Kocich   • 12' Bosák   • 13' Kocich   • 14' Kocich   • 19' Bosák   • 21' Ondrušík   • 26' Gřešek   • 27' Musálek   • 29' Ondrušík   • 32' Ondrušík   • 38' Pomichálek   • 43' Petrovský   • 47' Ondrušík   • 48' Petrovský   • 50' Gřešek   • 54' Ondrušík   • 58' Gřešek   • 60' Gřešek
Karviná
Tomáš Bubeníček a Tomáš Petruška
STaRS Karviná
1043 diváků
Frýdek-M.

60'
Karviná druhé čtvrtfinále zvládla, když porazila Frýdek tentokráte vysoko 34:23. V sérii se tak ujala vedení 2:0. To je ode mě ze sportovní haly STaRS vše. Děkuji vám za pozornost.
60'
Domácím hráčům teď děkuje celá hala ve stoje!
60'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
59'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Nikolas Noworyta).
58'
Gřešek koriguje skóre přízemní střelou.
55'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Dominik Solák).
54'
Za hosty odpovídá rychlou brankou Ondrušík.
54'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Roman Chosik).
53'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
53'
Nejprve teď zachytal Nemo a na druhé straně Nedoma trefil opět jen horní tyč.
53'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Tymoteusz Piątek).
52'
Dnešní utkání sleduje 1043 diváků.
52'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Jiří Užek).
51'
50'
Gřešek střílí opět přesně přízemní střelou.
50'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Matěj Nantl).
49'
Na druhé sraně hned odpovídal Nantl.
48'
Petrovský dostal ke střele na hranici brankoviště dost prostoru a tak bez problému zamířil k levé tyči.
47'
Na druhé straně střelou pod horní tyč střílí Ondrušík.
47'
Solák navyšuje vedení domácích už na jednáct branek, když se mu povedlo proměnit další rychlý brejk.
46'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HCB Karviná (Roman Chosik).
44'
V oslabení se prosazuje přesnou střelou k tyči Nantl.
44'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Jan Užek).
43'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
43'
Solák přidává další branku po rychlém brejku. Karviná tak vede v zápase o devět branek.
42'
Z levé strany zamířil přesně na zadní tyč Nantl.
41'
Nedoma na pravé straně měl až moc prostoru.
41'
Gřešek ze sedmičky opět překonává Nema.
41'
38'
Nyní jsme viděli dvě tyčky, na každé straně po jedné. U míče ale zůstali hráči Frýdku-Místku.
38'
Odpískané kroky hostům.
38'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Pomichálek).
37'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Jan Užek).
37'
Gřešek ze sedmičky překonává Nema. Povedlo se mu míč poslat k levé tyči. Karvinský gólman zkoušel míč zachytit, to se mu ale nepovedlo.
36'
Hosté budou zahrávat sedmičku.
34'
Málo důslední byli hosté v hlídání Jana Užeka na středu a ten je potrestal další brankou.
34'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak).
33'
Na druhé straně se nenechal zahanbit ani Nemanja Marjanović.
32'
Do druhé půle se dostal do brány Pyško. A teď převedl pěkný zákrok a podržel tak své spoluhráče.
32'
Druhý dvouminutový trest pro Soláka.
32'
Ondrušík snižuje na rozdíl sedm branek povedenou přízemní střelou.
31'
Z rychlé protiakce po chybné přihrávce hostí zakončuje brejk Nedoma.
31'
Třiadvacet sekund trvalo, než jsme viděli první gól druhé půle. Stal se jim z pozice pivota Jan Užek.
31'
Druhý poločas nám rozehráli hráči Karviné.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 11:17.
Skončil nám první poločas druhé čtvrtfinále mezi Karvinou a Frýdkem Místkem. Karviná si během prvního poločasu vytvořila až sedmibrankový náskok. Domácí tak po prvním poločase pomalinku kráčí za druhým vítězstvím. Pokud ve druhém poločase neudělají až moc chyb, nemělo by je druhé vítězství minout.
30'
29'
Ondrušík na druhé straně snižuje na rozdíl šesti branek.
29'
Chosíka si teď nepohlídali hráči Frýdku Místku, ten tak měl dost prostoru aby mohl zakončit k levé tyči.
28'
Chybu v rozehrávce Frýdku-Místku trestá další brankou Zbránek.
27'
Užek ze své pozice se většinou nemýlí, nebylo tomu ani teď jinak.
27'
Oddechový čas pro domácí.
27'
Na středu hřiště měl Musálek až moc prostoru a tak poslal míč do protipohybu Nema k pravé tyči.
26'
Petr Štolcar se teď na druhé straně v bráně Frýdku taky nenechal zahanbit.
26'
Po delším čase je teď dalším úspěšným střelcem na hostující straně Gřešek.
25'
Honza Užek opět ze své pozice pivota střílá tam kam má.
24'
Na druhé straně opět výborně karvinský hrdina Nemo.
24'
Na pivotu si udělal prostor ke střele Jan Užek a byl úspěšný.
23'
Hosté tak museli střílet, Nemo si jejich střelu u pravé tyče pohlídal.
23'
Rozhodčí už signalizují pasivitu.
22'
Nemo opět začal v bráně čarovat. Frýdek ale zůstane u míče, míč totiž skončil v autu a ne za bránou.
21'
Ondrušík našel střelou z dálky prostor pod horní tyčí. Stal se tak třetím střelcem Frýdku-Místku.
20'
Zbránek opět úspěšný na své pozici. Střela na vzdálenější tyč zapadla do správných míst.
19'
Zvednout náladu hostujícím hráčům se teď povedlo Bosákovi, který je tak stále pouze druhým úspěšným střelcem Frýdku-Místku.
19'
Za potlesku fanoušků odchází teď Kocich do šatny! Tohle bude velké oslabení pro hosty!
19'
Hostující trenér Kekrt reaguje oddechovým časem.
19'
Na druhé straně se prosazuje ze své pozice na levé straně Zbránek.
18'
Hosté se teď bez Kocicha v útoku trápí.
18'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Dominik Solák).
18'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Dominik Solák).
17'
Nyní sledujeme sérii nepřesností na obou stranách.
16'
Monczka stylově mezi nohy gólmana Frýdku proměňuje sedmičku.
16'
Nepřesná přihrávka hostí dává šanci domácím navýšit skóre.
15'
Z levé strany zamířil přesně na vzdálenější tyč Zbránek.
15'
Postiženým byl nejlepší hráč Frýdku Místku Martin Kocich, který se teď hodně těžce zvedá z palubovky.
15'
Hra je přerušena, na hřišti zůstal ležet jeden z hostujících hráčů.
14'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Marek Monczka).
14'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Kocich).
14'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Matěj Nantl).
13'
Opět vše ve starých kolejích, ze strany překonává Nema Kocich.
13'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Radim Chudoba).
13'
Honza Užek se prosazuje hned vzápětí na druhé straně.
12'
Druhým úspěšným střelcem hostujících hráčů se stal po dvanácti minutách Bosák.
11'
Miroslav Nedoma z brejku trefuje pouze břevno!
11'
Monczka s pomocí tečí jednoho z hráčů Frýdku navyšuje vedení domácích už na tři branky.
10'
Frýdku byly odpískaný kroky.
10'
Oproti včerejšímu dni se nám dnes daří proměňovat sedmičky. Úspěšným byl Monczka.
9'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Horáček).
9'
Za hosty dnes skóruje zatím jen Kocich.
8'
Do dvoubrankového vedení posílá domácí hráče Dominik Solák. Hostující gólman si opět sáhnul, ale znovu neměl nárok.
7'
Zbránek se po chvíli zvedeá a odchází na střídačku. Vystřídal ho Jiří Užek.
7'
Hra je přerušena, na hřišti zůstal ležet jeden z domácích hráčů.
6'
Domácí poprvé do vedení posílá střelou z pravé strany Chudoba. Ten se dokázal prosadit střelou pod horní tyč.
6'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Kocich).
5'
Frýdek v útoku neuspěl, příležitost tak dostanou domácí.
5'
Dělovka Chudoby skončila až b bráně, hostující gólman si na míč sáhnul, ale cestě do brány mu nezabránil.
3'
Skulinku mezi tyčí a Nemem našel opět frýdecký Kocich.
3'
Za domácí se podařilo vyrovnat Honzovi Užekovi.
3'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
3'
Prvním úspěšným střelcem je hostující Kocich.
3'
Zatím sledujeme sérii nepřesností. Nejprve hostí neuspěli, na druhé straně pak neuspěl ani Nedoma z rychlého brejku.
2'
Na druhé straně Jiří Užek střílí nepřesně mimo bránu hostí.
1'
Vojtěch Petrovský trefil z první pouze připraveného karvinského gólmana.
1'
Druhé čtvrtfinále nám rozehráli házenkaři Frýdku Místku.
1'

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – M. Brůna, Monczka, Piątek, Noworyta, Plaček, Chudoba, Jan Užek, Solák, Mucha, Nantl, Zbránek, Nedoma, Chosik, Ji. Užek.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Pyško, Štolcar, Cáb – Šimek, Petrovský, Gřešek, Kocich, Strack, Horáček, Žvak, Musálek, Pomichálek, Ondrušík, Bosák.

Rozhodčí: Tomáš Bubeníček a Tomáš Petruška.
Druhé čtvrtfinále budou řídit pánové Tomáš Bubeníček a Tomáš Petruška, Delegátem ČSH bude pan Petr Směja.
První čtvrtfinále bylo vyrovnané, na obou stranách jsme viděli dost pěkných šancí. Základním rozdílem ale bylo proměňování šancí. Hosté v klíčových chvílích nedokázali uspět díky nepřesným přihrávkám a skvělým zákrokům Nema. Na druhé straně pak po těchto chybách Karviná těžila z rychlých brejků.
Hezký den všem fanouškům házené. Čtvrtfinalová série Chance play-off STRABAG RAIL Extraligy mužů pokračuje dnes druhými zápasy. V dnešním online přenosu vám přiblížíme přímo ze sportovní haly STaRS Karviná zápas mezi Karvinou a Frýdkem Místkem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.