Házená - Extraliga muži - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Jičín - 17. března 2018   17:00

Lovosice
Lovosice
1' Jelínek  • 2' Sýkora  • 3' J. Motl  • 6' Klimt  • 11' Jelínek  • 12' Sýkora  • 20' Bouček  • 21' J. Motl  • 26' Konárik  • 28' Klimt  • 29' Klimt  • 40' Malý  • 46' J. Motl  • 46' J. Motl  • 55' J. Motl  • 56' J. Motl
21:20
(14:12)
Jičín
Jičín
5' Bareš   • 8' Horut   • 9' Šulc   • 15' Horut   • 15' Veverka   • 16'    • 20'    • 21' Horut   • 22' Groh   • 24' Šulc   • 25' Bareš   • 33' Wolski   • 36' Miľko   • 38' Bíšek   • 40' Horut   • 41' Miľko   • 45' Groh   • 47' Miľko   • 49' Horut
Lovosice
Králíček, Letev.Delegát: Štrebl
SH Chemik
Jičín

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek sobotního dne, u dalších on-line přenosů se těším na počtenou.
Duel je u konce a lépe ho zvládly Lovosice, které udolaly Jičín nejtěsněji 21:20! V dobrém světle se ukázaly zejména obrany a oba brankáři. Rozdílovým hráčem byl (jako obvykle) Jiří Motl, který aktivním pohybem vybojoval mnoho míčů a vsítil deset branek, téměř polovinu svého týmu.
Jičín ještě ve 49. minutě vedl 20:18, ovšem za jedenáct minut už nevstřelil ani jeden gól a nakonec prohrál, stále tak nemá jistotu play-off. Naopak Lovosice se alespoň do zítra posunuli na třetí místo před Karvinou.
HK FCC Město Lovosice – HBC Ronal Jičín 21:20 (14:12)
Nejvíce branek: Motl 10/4, Klimt 3, Sýkora 3/1 – Horut 5, Miľko 3, Šulc 2. Rozhodčí: Králíček, Letev.
Delegát: Štrebl. Sedmimetrové hody: 6/5 – 1/1. Vyloučení: 4:5.
60'
Motl znovu faulován, Lovci už to zvládnou!
60'
Pasivita domácích.
60'
Motl faulován, devítka pro Lovce, už jen 13 vteřin. Pokračovat se bude po úpravě hrací plochy.
60'
Oddechový čas pro domácí, 28 sekund do konce.
60'
Domácí vystihli rozehrávku Jičína a padesát sekund do konce drží míč, jsou velmi blízko k vítězství!
59'
Oddechový čas pro hosty, 1:12 do konce zápasu.
59'
Pěkná nahazovačka na Motla, ale proti němu vystartoval Veverka, zmenšil mu střelecký úhel a zasáhl!
59'
Lovosice kombinují a nikam se neženou, pasivita.
58'
Šulc našel na pivotu Martina Miľka, ovšem ten v pádu v těžké pozici netrefil bránu!
57'
Avšak zakončení Malého Veverka skvěle vychytal.
57'
Podstřel Wolskiho končí mimo a Lovci se výrazně mohou přiblížit ke dvěma bodům!
56'
Znovu skvělý Jiří Motl! Kličkou zmátl obránce, dokázal se dostat do brankoviště a proskokem dává Lovosicím vedení!
56'
Horutovy přihrávky se zmocnil Král a domácí mohou překlopit vedení na svou stranu.
55'
Motl se zdá být v pořádku, vylučovat se také zřejmě nebude.
55'
Motlova možná i lehce tečovaná střela zapadla k pravé tyči. Domácí snajpr byl ještě ostrým zákrokem poslán k zemi. Bude se vylučovat?
55'
Motl nedokázal vypálit přes obránce, ale pokračuje kombinace Lovců.
54'
Kroky hostů a Lovosice mohou srovnat.
54'
Střelu Horuta vyrazil Hrdlička, ale u míče zůstává Jičín.
53'
Avšak domácí rychle přišli o míč a znovu se musejí bránit.
53'
Hrdlička kryje tvrdou ránu z levé spojky!
53'
Signalizovaná pasivita hostí.
53'
Jičín kombinuje, zatím bez střelby.
52'
Jiří Motl dává gól ranou o zem a snižuje.
51'
Sedmička pro Lovosice.
51'
Šulc vysunul na pivotu Martina Miľka, ale proti němu výtečně zasáhl Hrdlička, který drží naděje domácích!
50'
Oddechový čas pro hosty.
50'
Nepřesná kombinace hostů a Jičín jde opět dopředu.
49'
Veverka si poradil se střelou ze spojky, ale výborně zasáhl i na druhé straně Hrdlička proti rychlému brejku!
49'
Ovšem Libor Horut dokázal z kroku vypálit přesně do horního rohu a dává Jičínu dvoubrankové vedení!
48'
Hosté zatím nemohou zakončit, signalizovaná pasivita.
48'
Jičín se ubránil a může znovu zahrozit.
47'
Martin Miľko byl nehlídaný na pivotu, dokázal využít situace a v pádu zakončil pod nohy Hrdličky.
46'
Znovu Jiří Motl! Z rychlého brejku se prosazuje nejlepší střelec soutěže, přešel přes obránce a srovnal.
46'
Krásná akce domácích! Malému se z křídla zakončit nepodařilo, tak ještě míč nahodil naskakujícímu Motlovi, a ten měl jednoduchou pozici!
46'
Oddechový čas pro domácí.
45'
Jiří Groh se zmocnil míče a proměnil rychlý brejk s přehledem.
45'
Klimt sice neprostřelil blok, ale protiakce hostů znovu nebyla úspěšná.
44'
Domácí branka není pro faul na brankovišti uznána, ale jičínský brejk rovněž zastavil hvizd sudích.
43'
Horut ranou z kroku vysoko přestřelil.
42'
Kombinace se domácím nevyvedla a musejí se opět bránit.
41'
Martin Miľko dostal krásnou přihrávku na pivota a z otočky poslal Jičín zpět do vedení.
40'
Lukáš Malý měl na pravém křídle mnoho prostoru a ranou o zem uspěl.
40'
Libor Horut vypálil ze střední spojky nechytatelně pod horní tyč.
39'
Míč si vzal sám Jiří Motl a vypálil k pravé tyči.
39'
Hlava poslal k zemi proskakujícího Motla a je vyloučen, navíc sedmička pro Lovce.
39'
Domácí hrají bez brankáře, v prvním poločase se jim to vymstilo a dostali dvě branky.
39'
Lovosice přišly o míč, ale Hrdlička vychytal rychlý brejk. Domácí ale hrají oslabení, neb se provinil Václav Klimt.
38'
Petr Bíšek skóruje z levého křídla a posílá Jičín do vedení.
38'
Šulc dostal tvrdý zásah, ale pokračuje ve hře.
38'
Lovosice se ubránily, avšak rychlý brejk Motl neproměnil, přešlápl.
37'
Veverka kryje pokus ze spojky, rychlý brejk domácí zastavili, ale pokračují v obraně.
36'
Martin Miľko dostal výbornou přihrávku na pivota a skóruje pod horní tyč.
35'
Jičín u míče a v plném počtu.
35'
Pěkná zadovka Šulce na Krále, ten však trefil jen tyč. Branková konstrukce pomohla i na druhé straně Veverkovi.
34'
Sýkora znovu neuspěl proti Veverkovi, tentokrát z levého křídla a Jičín může znovu srovnat.
34'
Hosté po technické chybě přišli o míč.
33'
Skvělý Veverka rukou vytěsnil sedmičku Sýkory!
33'
Sedmička a přesilovka pro domácí. Mateusz Wolski si odsedí dvouminutový trest.
33'
Wolski se trefuje z brejku.
33'
Konárik neuspěl proti Veverkovi ani tentokrát, brankář Jičína chytá.
32'
Šulc se dopustil technické chyby – kroků.
32'
Konárik zakončil z pravého křídla technicky, lobem ale trefil břevno.
31'
S další střelou ze spojky si poradil Hrdlička.
31'
Sražená střela Šulce končí mimo.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 17:50.
Lovci zatím potvrzují roli mírného favorita a po poločase vedou 14:12. Domácí měli drtivý vstup do utkání a po dvou minutách vedli 3:0, avšak Jičín se probral a dokonce vedl 12:10, ale v závěru Hrdlička zavřel branku a trefovaly se jen Lovosice, zejména pak Václav Klimt a Jiří Motl.
30'
30'
Avšak jejich střela byla sražená.
30'
Rychnovu slabou střelu kryje Hrdlička a domácí to ještě zkusí.
30'
Posledních třicet vteřin, kombinuje Jičín.
29'
Václav Klimt vypálil z běhu a překonal Veverku.
29'
Wolski vypálil přes obránce, střídající Hrdlička vyráží a poradil si i z další střelou, tentokrát z levé strany.
28'
Wolski napálil jen pravou tyč a z následné protiakce skóruje samostatně zakončující Václav Klimt!
28'
Miloslav Sýkora sedmičku proměnil a je srovnáno.
27'
Motl se snažil proskočit mezi dvěma obránci, ti mu uzavřeli prostor, ale podle sudích nedovoleně, sedmička pro Lovosice a dvě minuty pro hostujícího Bíška.
27'
Přihrávka na Bareše na pivotu tentokrát nevyšla a Lovosice mohou srovnat.
26'
Konárik měl na pravém křídle hodně prostoru, tentokrát ho nikdo nefauloval a domácí hráč nedal Veverkovi šanci.
25'
Bareš dostal výtečný pas na pivota a z otočky vypálil v pádu pod nohy Adamíka.
25'
Jiří Motl vypálil proti střídajícímu Machalickému přesně do pravého horního rohu.
24'
Konárik při zakončení z křídla faulován, sedmička pro domácí, navíc jeden z hostujících hráčů je vyloučen na dvě minuty.
24'
Ondřej Šulc vypálil z pravé spojky nechytatelně a Jičín si začíná vypracovávat náskok!
23'
Domácí neuspěli, nejprve zasáhl Veverka a dorážka už přišla po přešlapu.
22'
Jiří Groh vypálil z běhu bez výskoku ze střední spojky přes obránce, Adamík se nestihl natáhnout a míč zapadl k jeho pravé tyči.
21'
Ihned je srovnáno, a to zásluhou nejlepšího střelce soutěže Jiřího Motla.
21'
Rychlá kombinace hostí končí úspěšným zakončením Libora Horuta, který měl spoustu prostoru k proskoku.
21'
Domácí protiakce nebyla úspěšná, Lovosice se dopustili prorážení proti Martinu Miľkovi, který musel být ošetřen.
20'
Na konci dvacáté minuty je srovnáno, z pravé spojky to byl nejspíše Horut, který vypálil k levé tyči.
20'
Pěkný průnik Jiřího Boučka, jenž proskočil obranou a zavěsil do bližšího horního rohu.
20'
Rychnova přihrávka nenašla nikoho z hostujících hráčů.
19'
Znovu střílel David Bičiště, Veverka opět zasáhl, tentokrát nohou. Jičín v plném počtu a v útoku.
19'
Už při signalizované pasivitě pálil Matula, Adamík se skvěle natáhl a rukou vyrazil.
18'
Groh neprošel přes obránce, ale byl faulován, devítka pro hosty.
18'
Bičiště vypálil z devítky jen do připraveného Veverky, Jičín jde dopředu a hraje v oslabení bez brankáře v šesti mužích v poli.
18'
17'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Miľko).
17'
Domácí kombinace zatím nevede ke střele.
16'
Sýkora neuspěl z křídla a Jičín dává další branku přes celé hřiště!
15'
Domácí přišli o míč a brankář Filip Veverka toho dokonale využil, přes celé hřiště snižuje na 6:7, jelikož Lovosice hráli v oslabení bez gólmana.
15'
Rychna uvolnil volného Horuta, a ten už měl jednoduchou pozici.
14'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Václav Franc).
14'
Motla tentokrát vychytal Veverka a dopředu jdou hosté.
14'
Motl přešel přes obránce, ale zakončil až po odpískání, Devítka pro domácí.
13'
Wolski to udělal šikovně, vyhnul se obránci, ale poté napálil jen pravou tyč!
13'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jiří Semerád).
12'
Na konci dvanácté minuty se k obtížnému zakončení dostal Miloslav Sýkora, ale z křídla z velkého úhlu trefil přesně vzdálenější roh Veverkovy branky.
12'
Radek Král uspěl střelou o zem k pravé tyči.
11'
Wolski zastaven jen za cenu sedmimetrového hodu.
11'
Roman Jelínek oběhl obránce a z plné rychlosti z těžké pozice vypálil výborně k levé tyči.
10'
Hosté se zmocnili míče, ale nezaložili dobře rychlý brejk.
10'
Jičín sice dostal míč do sítě, ale po přešlapu hostujícího pivota gól neplatí.
9'
Lovosice po technické chybě rychle přišly o míč a musejí se bránit.
9'
Šulc ale rychle odpovídá ranou ze spojky do pravého horního rohu.
9'
Motl vypálil nekompromisně k pravé tyč.
8'
Král zfauloval proskakujícího Stacha a dostává žlutou kartu, navíc sedmička pro domácí.
8'
Libor Horut vystřelil přes obránce přesně k tyči, Adamík byl tentokrát bez šance.
7'
Při signalizované pasivitě pálil Stach, ale Veverka byl pozorný.
6'
Navíc Adamík chytá střelu hostů a v útoku jsou opět Lovosice.
6'
Klimt proskočil obranou a skóruje.
5'
Hosté se dočkali první branky, Bareš skóruje z pivota.
5'
Horut neprostrčil míč na pivota, pasivita hostů.
5'
Veverka si poradil se střelou z dobrých deseti metrů, Jičín ale nestihl zakončit do prázdné brány a zkouší to postupným útokem.
4'
Hosté nezakončili přesně, Lovosice jdou dopředu a mohou v oslabení pošetřit čas a třeba i zakončit.
4'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jiří Bouček).
3'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Bouček).
3'
Libor Horut měl hodně prostoru ke střele, ale Adamíka nepřekonal. Na druhé straně si dobrý zákrok připsal i Veverka.
3'
To je vstup jako hrom od Lovosic! Dobrý zákrok Adamíka a znovu rychlý protiútok Jiřího Motla zakončený pod víko! Hosté si berou už ve 3. minutě timeout.
2'
Miloslav Sýkora se utrhl do brejku a dává jednoduchou branku.
1'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Mateusz Wolski).
1'
Roman Jelínek vypálil z levé spojky, Veverka si na míč sáhl, ale nevyrazil ho.
1'
U míče začnou domácí.
Jičín už si dnes v případě výhry bude moci téměř zajistit postup do čtvrtfinále. Lovosice už mají postup jistý a bojují o lepší pozici do play-off a o to, aby začínali doma, aktuálně drží na pátou Plzeň dvoubodový náskok.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Adamík – Franc, Sýkora, J. Motl, Stach, Jelínek, Bouček, Bičiště, Barth, Klimt, Konárik, Semerád, L. Hrdlička, Malý.

HBC Ronal Jičín: Veverka, Machalický, Štefanič – Rychna, Krahulec, Král, Bareš, Horut, Hlava, Wolski, Bíšek, Miľko, Šulc, Groh, Kolc, Matula.

Rozhodčí: Králíček, Letev.
Delegát: Štrebl.
Přeji příjemné odpoledne všem nadšencům házené! Dnes je na programu 20. kolo Strabag Rail Extraligy, ve kterém se mimo jiné utká celek HK FCC Město Lovosice proti celku HBC Ronal Jičín. Zápas se odehraje od 17:00 hod. ve sportovní hale Chemik.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.