Házená - MOL liga ženy - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Prešov - 25. února 2018   16:00

Zlín
Zlín
3' Kříčková  • 8' Kolářová  • 10' Kolářová  • 12' Hubová  • 13' Kolářová  • 16' Kříčková  • 17' Hubová  • 19' Kříčková  • 21' Kolářová  • 26' Hubová  • 30' Kříčková  • 31' Kolářová  • 31' Kříčková  • 32' Kříčková  • 33' Hubová  • 37' Kolářová  • 38' Hubová  • 39' Hradilová  • 40' Hubová  • 41' Hubová  • 45' Hradilová  • 45' Hubová  • 53' Hubová  • 55' Kříčková  • 57' Kříčková  • 57' Hradilová  • 60' Hubová
31:31
(13:18)
Prešov
Prešov
2' Bačíková   • 4' Bačíková   • 5' Demajová   • 6' Tomášová B.   • 8' Demajová   • 9' Bačíková   • 15' Bačíková   • 17' Gajdošová   • 20' Bačíková   • 21' Harčarufková   • 23' Harčarufková   • 23' Harčarufková   • 27' Gajdošová   • 29' Gajdošová   • 30' Bačíková   • 31' Bačíková   • 35' Harčarufková   • 38' Čirčová   • 39' Harčarufková   • 42' Harčarufková   • 44' Harčarufková   • 45' Čirčová   • 53' Pavúková   • 58' Čirčová   • 59' Čirčová
Zlín
Kryšková, Benedíková, Stojarová – Herbočková, Nygrýnová, Očadlíková, Vlková, Hradilová, Ševčíková, Kolářová, Baumbachová, Hubová, Polomíková, Kříčková, Vyoralová.
Valášek, Vychodil
210 diváků
Prešov
Vagaská, Goboňová, Gubiková – Bačíková, Gajdošová, Čirčová, Ratvajská, Kakaščíková, Pavúková, Ščerbáková, Puzderová, Harčarufková, Demajová, Milenkyová, Petrovská.

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek dne a u dalších on-line přenosů na počtenou.
HC Zlín – Bemaco ŠŠK Prešov 31:31 (13:18)

Nejvíce branek: Hubová 10, Kříčková 8, Hradilová 7/4 – Bačíková 12/5, Harčarufková 7, Čirčová 4.
Rozhodčí: Valášek, Vychodil.
Sedmimetrové hody: 4/4 – 5/5.
Vyloučení: 4:6.
Diváci: 210.
Je dobojováno! Prešov si z první půle odnesl slibný pětibrankový náskok, který ovšem udržet nedokázal. Zlín postupnými krůčky ve druhé půli snižoval své manko a v závěru se ještě strhlo velké drama, kdy se oba týmy praly o vítězství. To mohly na svou stranu nakonec převážit domácí hráčky, ale z poslední devítky nedokázala prostřelit zeď Bemaca a oba celk tak berou bod za remízu 31:31.
60'
Kříčková ovšem trefuje dobře postavenou zeď, a tak dnešní duel končí nerozhodně.
60'
Čas již vypršel, ale Zlín má možnost ještě poslední devítky.
60'
Hubová prostřeluje hostující brankářku a je z toho zase remíza.
60'
Oddechový čas si v poslední minutě bere domácí tým.
59'
Hostující hráčky nejprve trefily ze střední spojky jen tyč, jenže míč se posléze odrazil na pravé křídlo k Čirčové, která druhou brankou v krátkém časovém úseku posílá Prešov znovu do vedení.
58'
Čirčová ovšem trefuje z pravého křídla prostor u zadní tyče a je srovnáno na 30:30.
57'
Hradilová šikovný přehozením z pravého křídla posílá Zlín po hodně dlouhé době do vedení. No to jsou věci.
57'
Vyloučení v týmu Bemaco ŠŠK Prešov (Daniela Harčarufková).
57'
Kříčková ovšem opět reaguje znovu tedy máme nerozhodný stav.
56'
Bačíková je dnes opravdu neomylná, což potvrdila další úspěšnou ranou k tyči ze sedmičky.
56'
Následuje sedmimetrový hod pro Bemaco.
55'
Skvěle sehrání do pivota na Kříčkovou, která prostřeluje hostující brankářku a srovnává na 28:28.
54'
Prorážení nyní pískají sudí domácím hráčkám, které tak přicházejí o míč ve prospěch Prešova.
53'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (K. Pavúková).
53'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Vendula Hubová).
52'
Oddechový čas pro HC Zlín.
51'
Další trápení hostů v útoku se pokusila zlomit podstřelem Harčarufková, ale mířila pouze doprostřed brány.
51'
To se mu však zatím nedaří Proti střele z levého křídla totiž dobře zasáhla hostující brankářka.
50'
Demajová při dvojnásobném oslabení minula bránu Zlína, který může srovnat krok se svým soupeřem.
50'
Lenka Hradilová opět ze sedmičky dává branku a je to znovu pouze o gól.
50'
Vyloučení v týmu Bemaco ŠŠK Prešov (Lenka Ratvajská).
49'
A opět pasivita Bemaca. Zlín se v posledních chvílích dobře brání a nyní navíc bude moci snížit.
48'
Kříčková sice dostala míč do pivota do ideální pozice, ale poté branku z vyložené šance netrefila.
48'
Vyloučení v týmu Bemaco ŠŠK Prešov (Veronika Gajdošová).
47'
Prešov se opět trápil v útok a při pasivitě trefil pouze bloky domácích.
46'
Žlutá karta pro realizační tým HC Zlín.
46'
Sudí následně míč odebrali Prešovu při pasivitě, jenže domácím se nepovedla přihrávka do brejku, a tak z útoku nic nebylo.
45'
Hubová následně míří přesně z levé spojky a drží svůj tým v kontaktu.
45'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (R. Čirčová).
45'
Zlín se však drží stále na dostřel. Nyní se o to zasloužila Lenka Hradilová.
44'
Harčarufková tentokrát výborným podstřelem zavěsila míč pod břevno domácí brány.
43'
Lenka Hradilová bezpečně dává gól ze sedmičky. Hostující brankářku překonala střelou pod její nohou.
42'
Vyloučení v týmu Bemaco ŠŠK Prešov (Katarína Pavúková).
42'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Daniela Harčarufková).
41'
Hubová skvěle vymetla levý horní roh svou skrytou střelou ze země – 22:24.
41'
Bačíková je dnes k neudržení a přidává svou další branku. Tentokrát opět ze sedmimetrového hodu.
40'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Monika Kříčková).
40'
39'
Harčarufková je opět z brankoviště úspěšná, ale nutno říct, že nyní měla velké štěstí.
39'
Hradilová si poté naskočila z pravého křídla, odkud snižuje na 20:22.
38'
38'
Po ztrátě Zlína v útoku dostala Čirčová míč ideálně do trháku, který dokázala úspěšně zakončit k levé tyči.
37'
Kolářová svou ranou výborně vymetla horní roh brány z levé spojky.
36'
Bačíková bezpečně proměňuje nařízenou sedmičku a Prešov vede již o čtyři branky.
35'
Harčarufková se dobře prosadila na brankovišti a zvyšuje na 20:17.
34'
Oddechový čas si vybírá hostující lavička.
33'
Hubová využila přihrávky své gólmanky do trháku a ze šestky zkušeně proměňuje rychlý brejk.
32'
Další rychlou souhru zakončila po vynikající přihrávce na brankoviště Monika Kříčková.
31'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Monika Kříčková).
31'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Martina Bačíková).
31'
Kolářová z levé spojky dává prvního gól druhého poločasu.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 16:45.
První poločas duelu je za námi. V něm začal Prešov potvrzovat roli mírných favoritek, když si v průběhu úvodní půle vypracoval až pětibrankový náskok. Ten však Zlín dokázal ještě smazat, ale následně se hostující tým dostal znovu do trháku a ten již domácí smazat nedokázaly. Bemaco tak vede po třiceti minutách 18:13.
30'
30'
Kříčková se znovu dobře zorientovala na brankovišti a upravuje na 13:18 z pohledu domácích.
30'
Bačíková tvrdou ranou z devíti metrů nedala brankářce Zlína žádnou šanci a její pumelice se zastavila až v síti.
29'
Gajdošová následně ve své šanci neuspěla, ale její tým zůstane u míče, protože domácí zahrály nohou.
29'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Veronika Gajdošová).
28'
Vynikající přihrávka Demajové do pivota na Pavúkovou, která se již ve vyložené šanci nemýlila.
27'
26'
25'
Bemacu jsou následně pískány kroky na pravém křídle a hosté tak ztrácejí míč.
25'
Lenka Hradilová zkušeně proměňuje sedmimetrový hod k levé tyči, zatímco gólmanka Prešova šla na druhou stranu.
24'
Střelu Demajové srazily domácí bloky a míče se posléze zmocnila Kříčková, která může se svým spoluhráčkami útočit.
24'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Adéla Baumbachová).
23'
23'
Harčarufková z levé spojky rovněž prostřeluje domácí gólmanku a navyšuje na rozdíl tří branek.
22'
Svou ránu Bačíková opět namířila do pravého horního rohu. Prešov díky ní vede již 12:10.
22'
Po faulu Kolářové na středu hřiště pískají sudí sedmimetrový hod pro Prešov.
22'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Michaela Kolářová).
21'
21'
Michaela Kolářová tvrdou ranou ze země dává desátý gól Zlína a je opět srovnáno.
20'
Martina Bačíková si naskočila do vzduchu na osmi metrech a svou ranou prostřelila domácí bloky i zlínskou brankářku.
19'
19'
Baumbachové nyní podstřel nevyšel, ale po faulu na její osobu bude moci Zlín pokračovat v útoku.
18'
Domácí nejprve trefily břevno a poté se při pokusu zachytit míč na brankovišti dopustily přešlapu. Do útoku tam může jít zase Prešov.
17'
Vyloučení v týmu Bemaco ŠŠK Prešov (Martina Bačíková).
17'
17'
Veronika Gajdošová se ocitla sama na brankovišti na bližší tyč poté poslala svou střelu.
16'
15'
Domácí se nejprve dopustily průrazu na pravé straně a následně se zaskvěla domácí gólmanka proti vyložené šanci Prešova.
15'
Bačíková však z devítky prostřeluje domácí brankářku a vrací Prešovu náskok dvou gólů.
14'
Domácí i v oslabení velmi dobře brání a hostům je signalizovaná pasivita.
14'
13'
Oddechový čas pro Bemaco.
13'
Michaela Kolářová znovu z rychlého přechodu do útoku dotahuje Zlín na rozdíl jediné branky.
12'
Hubová nyní mířila přesně z devíti metrů a míč z její ruky zamířil do horního rohu hostující brány.
11'
Žlutá karta pro tým Bemaco ŠŠK Prešov (Sofia Demajová).
10'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Kristýna Vlková).
10'
Kolářová následně využívá rozhozené obrany ke čtvrté brance Zlína, který zatím dokázal vstřelit dva góly při své přesilovce.
9'
Lenka Hradilová se ze sedmičky nemýlila a snižuje na 3:7.
9'
9'
Demajová to nyní udělala výborně, když na sebe nalákala dvě hráčky Zlína a poté posunula míč doprava na Bačíkovou, která z hranici brankoviště trefuje balon k zadní tyči.
8'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Michaela Kolářová).
8'
To však již neplatí. Sofia Demajová z rychlého brejku navyšuje na rozdíl pěti branek.
7'
Martina Bačíková navíc proměnila nařízenou sedmičku do horního rohu brány a Prešov vede již 5:1.
7'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Michaela Kolářová).
6'
Domácí lavička si bere oddechový čas a trenér Zlína bude mít jistě co vytýkat svým svěřenkyním.
6'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Barbora Tomášová).
5'
Sofia Demajový využila prostoru, která jí dala domácí obrana a z osmi metrů se trefuje přesně k pravé tyči.
4'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Gabriela Nygrýnová).
4'
Martina Bačíková se obtočila kolem Nygrýnové a svou druhou brankou posílá Bemaco opět do vedení.
3'
2'
Jenže ten také neuspěl a Bačíková prošla rozhozenou obranou domácích jako nůž máslem a z hranice brankoviště pohodlně skóruje.
1'
Demajová nastřelila v prvním útoku Prešova jen břevno domácí brány ze střední spojky a útočit bude moci Zlín.
1'
Halou ve Zlíně právě dozněla slovenská hymna a nyní bude následovat ta česká.
Poslední tři vzájemná utkání

14.10.2017 Prešov – Zlín 24:21
10.3.2017 Prešov – Zlín 24:21
30.10.2016 Zlín – Prešov 25:26
Bemaco ŠŠK Prešov

Prešovu aktuálně patří 8. místo se 17 body, které si získal z šestnácti duelů. Bemacu se ovšem v uplynulých týdnech rovněž nedaří. Z posledních šesti duelů získal pouze 2 body a také on dnes bude chtít tuto vizitku zlepšit.
Na palubovkách soupeřek se představil v osmi případech, avšak s padesátiprocentní úspěšností. Za čtyři výhry utržil 8 bodů a sídlí na 7. pozici v tabulce venkovních klubů.

HC Zlín

Zlínu se v letošním ročníku nevede nejlépe. Ze sedmnácti zápasů vyhrál jen čtyři a s 8 body sídlí na 9. místě MOL ligy. Pokud bude chtít pomýšlet na play off, tak musí zabrat, neboť na osmý Prešov ztrácí 9 bodů.
Navíc na vítězství čeká od začátku listopadu. Tehdy naposled poznal radost ze dvou bodů proti Písku. Poté následovalo osm porážek v řadě a dnes tedy bude chtít tuto bilanci zlomit.
Před svým publikem sehrál devět střetnutí, po kterých mu patří 9. příčka v tabulce domácích týmů s 6 body.

17.2.2018 Poruba – Zlín 27:21
10.2.2018 Zlín – Šaľa 25:29
31.1.2018 Zlín – Most 24:31
27.1.2018 Banovce – Zlín 26:24
21.1.2018 Zlín – Slavia 21:22
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.