Házená - MOL liga ženy - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : DHC Plzeň - 16. září 2018   18:00

Zlín
Zlín
6' Herbočková  • 7' Kříčková  • 8' Kříčková  • 14' Ševčíková  • 17' Ševčíková  • 21' Kolářová  • 22' L. Sekulová  • 23' Kolářová  • 23' Kříčková  • 27' L. Sekulová  • 30' Ševčíková  • 31' Herbočková  • 34' Kříčková  • 39' Herbočková  • 41' Ševčíková  • 43' Herbočková  • 48' Kříčková  • 51' Hradilová  • 53' Nygrýnová  • 54' Kříčková  • 57' Ševčíková  • 60' Ševčíková
27:21
(14:8)
DHC Plzeň
DHC Plzeň
6' Franzová   • 7' Mudrová   • 9' Mudrová   • 15' Oravcová   • 21' L. Galušková   • 27' Oravcová   • 32' Mudrová   • 37' Oravcová   • 38' Oravcová   • 40' Oravcová   • 41' Oravcová   • 47' Oravcová   • 49' Líbalová   • 51' Mudrová   • 57' Poslední   • 60' Mudrová
Zlín
Fukala, Mohyla
Sportovní hala Euronics Zlín
DHC Plzeň

HC Zlín – DHC Plzeň 27:21 (14:8)
Nejvíce branek: Kříčková 6, Hradilová 6/5, Ševčíková 6 – Oravcová 7, Mudrová 7/2, Galušková 4/3. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 7/5 – 6/5. Vyloučení: 2:4.
60'
A na závěr zápasu nám zlínské hráčky předvedly geniální akci. Hradilová nabíhala z křídla, míč ještě přihrála na střed naskakující Ševčíkové, která touto akcí zakončila utkání.
60'
Mudrová se prosazuje z pravé strany.
60'
Kříčková měla ideální šanci přidat sedmý gól, netrefila však svou střelou branku.
59'
Probíhají poslední dvě minuty zápasu.
57'
Tereza Poslední se prosazuje z pravého křídla, když míč dostala do sítě pomocí odrazu od tyče.
57'
Ševčíková nekompromisně napřáhla a propálila vše, co jí v cestě stálo.
56'
I další sedmičku Mudrová proměňuje a dává devatenáctý gól svého týmu.
55'
Ani nyní se Hradilová ze sedmičky nemýlila a dává Zlínu klid.
55'
Sedmička pro Zlín.
55'
Veronika Mudrová proměňuje sedmimetrový hod a snižuje na rozdíl čtyř gólů.
54'
Kříčková dává svůj již šestý gól, který je o to více cennější, že padl pod hrobou pasivity.
53'
Gabriela Nygrýnová napřáhla a tvrdou střelou zvyšuje na rozdíl šesti gólů. Tohle vypadá pro Zlín již velmi nadějně.
52'
Oddechový čas pro domácí.
51'
Na druhé straně odpovídá z pravého křídla Hradilová.
51'
Veronika Mudrová se prosazuje střelou zpoza obrany.
50'
Na druhé straně mířila z křídla mimo Lenka Hradilová.
50'
Denisa Franzová treduje pouze horní tyč branky Zlína a neproměňuje tak sedmimetrový hod.
49'
Sedmička pro Plzeň.
49'
Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Lucie Líbalová).
48'
Rychlá souhra s pivotem znamená pátý gól Moniky Kříčkové, která dnes hraje velmi povedený zápas.
47'
Na druhé straně to ale podobně dobře pálí Věře Oravcové, která dává už svůj sedmý gól.
47'
Lenka Hradilová proměňuje i svou čtvrtou sedmičku, když míč posílá sebevědomě do horního růžku. Zlín vede o šest.
45'
Po oddechovém času začíná Plzni dvouminutová přesilovka.
45'
Oddechový čas pro hosty.
45'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Gabriela Nygrýnová).
45'
Denisa Franzová na druhé straně trefuje tyč.
44'
Nygrýnová zkoušela vystřelit, její pokus ale mířil mimo branku.
43'
Herbočková si nyní i přes svůj nízký věk na levém křídle počínala jako zkušená harcovnice. Tvrdou střelou vymetla horní růžek plzeňské branky.
41'
Po delší odmlce se prosazuje i Karolína Ševčíková, která využila skulinky v plzeňské obraně a střelou k protilehlé tyči nedala Mácalové šanci.
41'
A opět Oravcová. Nyní se prosadila i s troškou štěstí, když se míč do branky odrazil od ruky zlínské brankářky.
40'
Oravcová nyní sype do zlínské branky jeden gól za druhým. Opět se uvolnila a Rybníčková byla zcela bezradná.
39'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Monika Kříčková).
39'
Zlínská Herbočková odpovídá z rychlého protiútoku.
38'
Oravcová to nyní zahrála skvěle. Uvolnila se v souboji a míč hodila přesně do horního růžku branky.
37'
Oravcová pálila přes obranu, míč umístila přesně k tyči a vstřelila gól.
36'
Kříčková se řítila do trháku, skvěle ji ale vychytala Mácalová. Plzeň se vrací do útoku.
35'
Lindě Galuškové se dnes sedmičky daří. I tuto dokázala proměnit a střílí jubilejní desátou branku svého týmu.
35'
Plzeň bude mít příležitost sedmimetrového hodu.
34'
Kříčková je dnes na pivotu stoprocentní. Přidává už svou čtvrtou branku.
33'
Nyní to ale Rybníčková svému týmu vrátila, když si připsala úspěšný zákrok.
32'
Veronika Mudrová se nyní prosadila trošku se štěstím, když Rybníčková nedokázala vyrazit pomalou střelu.
31'
Natálie Herbočková se prosadila z trháku proti otevřené obraně Plzně.
31'
Druhý poločas začíná útokem hostující Plzně, která se pokusí stáhnout šestigólový náskok Zlína.
31'
30'
30'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Věra Oravcová).
30'
V poslední minutě prvního poločasu dává gól z rychlého protiútoku Karolína Ševčíková.
28'
Linda Galušková proměňuje sedmičku a dává osmý gól svého týmu.
28'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Natálie Herbočková).
27'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Lucie Líbalová).
27'
Sekulová odpovídá rychlým kontrem.
27'
Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Věra Oravcová).
26'
Markéta Mácalová si po delší odmlce připisuje úspěšný zákrok, když chytila pokus Polomíkové.
24'
Lenka Hradilová jako nejzkušenější hráčka drží svůj tým a proměňuje již třetí sedmičku. Zatím je stoprocentní.
24'
Po faulu na Kříčkovou je tady sedmička pro Zlín.
23'
23'
23'
Skvělá souhra s pivotem znamená dnešní třetí gól Moniky Kříčkové. Zlín vede již o pět gólů a reakce plzeňského trenéra je jasná – bere si oddechový čas.
23'
Obrana Plzně teď nefunuguje. Kolářová přes ní bez problémů přešla a dala desátý gól svého týmu.
22'
Lenka Sekulová se dostala do trháku a vrací Zlínu třígolové vedení.
21'
Michaela Kolářová dnes poprvé předvedla svou velkou přednost – střelu zpoza obrany. Mácalová byla bez šance.
21'
Linda Galušková vystřelila do protipohybu zlínské brankářky a náskok domácích se smrsknul na jeden gól.
20'
Linda Galušková s pomocí od tyče sedmimetrový hod proměňuje.
19'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Lucie Polomíková).
19'
A premiérovou sedmičku si hodí i Plzeň.
18'
Lenka Hradilová je zatím z hranice sedmi metrů stoprocentní. Zlín vede o tři.
18'
Další sedmička pro Zlín.
17'
Ševčíkové to dnes střílí. Nyní nedala střelou Mácalové sebemenší šanci.
17'
Další skvělý zákrok Rybníčkové! Ta už zastavila třetí plzeňskou střelu za sebou.
15'
14'
Karolína Ševčíková dokázala propasírovat míč do branky a Zlín vede o dva góly.
14'
Skvělý výkon předvádí ale i na druhé straně Barbora Rybníčková, která teď chytila trhák Plzně.
13'
Lenka Hradilová proměňuje sedmimetrový hod a posílá svůj tým do vedení.
13'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Hedvika Nováková).
12'
12'
A ani Nygrýnová neproměnila sedmičku proti famózní Mácalové. Ta už tak chytá druhou sedmičku.
12'
12'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Eva Svobodová).
11'
Nejprve pálila Mudrová vysoko nad branku Zlína, na druhé straně přišla technická chyba. Plzeň se tak vrací do útoku.
11'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Gabriela Nygrýnová).
9'
Mudrová napřáhla a zpoza obrany nedala Rybníčkové šanci.
8'
A znova. Kříčková se prosazuje podruhé za sebou.
7'
Skvělá souhra s pivotem znamená první gól pro zlínskou Moniku Kříčkovou.
7'
Mudrová prošla zlínskou obranou jako nůž máslem a dává druhý gól Plzně.
6'
Herbočková z křídla přelobovala Mácalovou, míč skončil přesně v horním růžku branky.
6'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Hedvika Nováková).
6'
Francová se skvěle uvolnila v souboji jedné na jednu a střílí první gól zápasu.
4'
A Markéta Mácalová pokračuje ve svém parádním vystoupení, když chytá Ševčíkové sedmimetrový hod!
4'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Pavlína Kepková).
4'
Zlín bude zahrávat sedmimetrový hod.
3'
Další skvělý zákrok Markéty Mácalová, která nyní vyrazila nohou pokus Karolíny Ševčíkové.
3'
Ani z útoku Plzně gól nepadl a tak stále čekáme na úvodní branku.
1'
Hradilová měla šanci dát gol z křídla, skvěle ji ale vychytala Markéta Mácalová.
1'
Zápas začíná útokem domácího Zlína.
1'

HC Zlín: Rybníčková, Stojarová – Herbočková, Nygrýnová, Záhorová, Hradilová, Ševčíková, Kolářová, K. Gajdošíková, L. Sekulová, Polomíková, Kříčková, Matejíková.

DHC Plzeň: Mácalová, Šibrová – Kepková, Líbalová, Oravcová, Bušauerová, Nováková, Mudrová, Franzová, Pejšková, L. Galušková, D. Galušková, Poslední, Svobodová, Drozdová.

Rozhodčí: Fukala, Mohyla.
Druhé kolo MOL Ligy žen bude zakončeno nedělním duelem mezi Zlínem a Plzní, která je v Interlize úplným nováčkem.

Kádr Zlína prošel v poslední sezoně drastickou obměnou. Skončilo hned několik zkušených hráček – Drotárová, Sobieská, Kamenářová, nebo Očadlíková ukončily kariéru. Produktivní křídlo Birkušová přestoupila nejprve do Hodonína a nyní hraje v Olomouci. Veronika Andrýsková s Adélou Baumbachovou přestoupily do Poruby. Je otázka, zda se trenéru Spuchlákovi podaří z mladých hráček poskládat konkurence schopný tým.

DHC Plzeň je nováčkem soutěže. A hned v prvním kole si připsalo velmi překvapitvý skalp, když na domácí palubovce porazily ambiciózní Prešov. Je však otázka, co od tohoto nepříliš známého týmu můžeme v sezoně čekat.