Házená - MOL liga ženy - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc : Prešov - 26. ledna 2018   17:30

Olomouc
Olomouc
2'   • 11'   • 13'   • 19'   • 22'   • 25'   • 26' Sovová  • 27'   • 29' Kat. Růžičková  • 31'   • 36' V. Fryčáková  • 44' Severová  • 50'   • 54' Kat. Růžičková  • 59' Salčáková
20:13
(10:8)
Prešov
Prešov
3'    • 9'    • 10' Gajdošová   • 14' Šutranová   • 17'    • 30'    • 38' Pavúková   • 55'    • 59'
Olomouc
Rašková, Polášková – Hurychová, Kat. Růžičková, Kapsová, Jansová, Sovová, Kašpárková, Salčáková, V. Fryčáková, Krajčovičová, Severová, Kubáčková, Salašová, Gajdošíková, T. Fryčáková.
Prešov
Bernátová, Gubiková, Vagaská – Bačíková, Čirčová, Gajdošová, Kakaščíková, Liebiedieva, Pavúková, Petrovská, Puzderová, Ščerbáková, Šutranová, Vencuriková, Vraňuchová.

Házenkářky Olomouce přehrály Prešov nakonec vcelku jednoznačně 20:13. Domácí házenkářky sice v průběhu první půle prohrávaly 3:6, ale poté se v útoku zlepšily, rozchytala se jim brankářka Rašková a po přestávce už povolily soupeřkám jen pět vstřelených gólů.
60'
Hostujícím hráčkám uniká míč do zámezí a je jasné, že se již v tomto utkání nic dalšího nestane.
60'
Ještě tu máme oddechový čas Olomouce.
59'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Martina Salčáková).
59'
Hostující hráčka proměňuje trhák a snižuje.
58'
Domácí jsou v plném počtu.
58'
Rašková nyní zamířila na střídačku a pustila do hry spoluhráčku, aby se poměr hráček v poli vyvážil.
57'
Tereza Fryčáková byla faulována, domácí tak pokračují v útoku.
57'
V pěti hrající Hanačky teď v klidu drží míč, nemusejí nikam pospíchat.
56'
Do konce zápasu zbývají čtyři minuty, jedna z domácích hráček je na dvě minuty vyloučena.
55'
Střelu z pravé spojky ještě Rašková vyrazila nohou, ale proti dalšímu zakončení už byla bezmocná.
54'
Time-out Prešova.
54'
Tím spíše, když se Kateřina Růžičková prosadila také ze hry.
54'
Tohle už vypadá pro domácí hodně dobře. Vedou o sedm gólů a Prešov navíc střelecky tápe.
53'
Kateřina Růžičková nezaváhala, odrazem o tyčku poslala míč do branky.
53'
Sedmička pro domácí, míč si bere Růžičková.
52'
Další dobrý zákrok Raškové, která schovala míč v náručí. Lucie Rašková je dnes velkou jistotou Zory.
51'
Domácí ztratily v útoku míč, Prešov podniká protiakci.
50'
Domácí hráčky odskakují na rozdíl šesti gólů!
50'
Oddechový čas si vyžádali domácí trenéři.
49'
Viděli jsme spolehlivý zákrok domácí brankářky Raškové, která vyrazila střelu ze střední vzdálenosti.
48'
Hned přišla střela, kterou však hostující hráčky zablokovaly.
47'
Hurychová faulována. Olomouc rozehrává z devítky.
47'
Gól ze sedmimetrového hodu střílí Tatiana Šutranová.
46'
Sedmička pro hosty!
45'
Domácí tým je už v plném počtu.
44'
Bezprostředně po gólu domácích došlo k faulu a síly na hrací ploše se vyrovnají.
44'
Nádherná akce Olomouce! Lucie Severová zakončovala sama před brankářkou a byla úspěšná.
43'
Hostující Bačíková si došla pro faul, za který je jedna z domácích házenkářek na dvě minuty vyloučena.
43'
Rychlý kontr Prešovanek skončil snížením. Se střelou z křídla k tyčce už nemohla Rašková nic dělat.
41'
Veronika Gajdošová se se stala obětí tvrdého zákroku domácí hráčky. Drží se za obličej, ale vypadá to, že to nebude nic vážného. Prešov si bere oddechový čas.
41'
K dobrému výkonu se rozchytala olomoucká brankářka Lucie Rašková. Ta si teď připsala další úspěšný zákrok.
40'
Hostující hráčky po devítce nepřesně zakončily. Míč mají Hanačky.
38'
První gól Prešova ve druhé půli, vstřelila ho Pavúková.
38'
Naopak přichází další rychlý kontr, který končí patnáctým gólem v síti slovenského týmu!
37'
Postupný útok Prešova zatím k ničemu nevede, hostující hráčky se nedostávají ani ke střelbě.
36'
Prešovské hráčky si teď nevědí rady s obranou soupeřek. Z trháku naopak skóruje Vendula Fryčáková, která šikovně přehodila brankářku.
36'
Další příležitost Olomouce, zakončení z pravého křídla skončilo na boční síti.
35'
Domácí střelkyně Kateřina Růžičková se opět nemýlila. Míč poslala k tyči nad levou nohu brankářky.
35'
Rychlý protiútok Zory skončil faulem, po němž budou domácí střílet sedmičku!
34'
Jedna z olomouckých házenkářek ze střední vzdálenosti přestřelila.
33'
Salašová sice poslala míč mezi nohy hostující brankářky, ale zároveň faulovala protihráčku. Další domácí gól tedy neplatí.
32'
Najednou jsou to Hanačky, které mají zápas rozehraný mnohem lépe.
32'
Kateřina Růžičková navyšuje ze sedmičky na rozdíl čtyř gólů!
31'
Domácí hráčky začaly druhou půli lépe. V jejím úvodu navýšily skóre.
31'
Po prvním poločase vede Olomouc nad Prešovem 10:8. Domácí hráčky se přitom dlouho trápily v útoku a po 18 minutách měly na svém kontě jen tři vstřelené branky. Pak však Hanačky přeci jen ožily a v závěru půle už byly lepším týmem.
30'
30'
Skvělý obranný zákrok jedné z domácích hráček zabránil trháku prešovské házenkářky, kterou hledal dlouhý výhoz brankářky!
30'
Hostující hráčky snižují.
29'
Z větší vzdálenosti tvrdě vystřelila Kateřina Růžičková, která propálila hostující brankářku! Desátý gól Zory.
28'
Hostující Vencuriková vystřelila do tyčky branky, kterou hájí Rašková!
27'
Domácí hráčky se střelecky chytily, vedou už o dvě branky!
26'
Kateřina Sovová strhává vedení na stranu Olomouce hezkou střelou z pivota.
25'
Domácí hráčky opět vyrovnávají stav.
24'
Tu opět proměnila Tatiana Šutranová, která vrací Prešov vedení.
23'
Po faulu na Gajdošovou uvidíme hostující sedmičku.
22'
Oddechový čas viditelně pomohl, Zora vyrovnává!
21'
Domácí tým se dotahuje na rozdíl jediného gólu!
20'
Máme tu oddechový čas.
20'
Prešovu dobře chytá brankářka, která zastavila další šanci Olomouce.
19'
Domácí snižují na rozdíl dvou branek.
18'
Ze strany Olomouce to je zatím obrovské trápení. Dát za 18 minut jen tři góly, se v házené moc často nevidí.
18'
A Šutranová se nemýlila! Prešov vede o tři góly.
17'
Hostující Tatiana Šutranová bude házet sedmičku!
17'
Chtěl jsem žehrat na dosavadní malou atraktivitu utkání, ale laťku teď trochu zvedly pátým gólem hostující házenkářky.
16'
Pavúková se srazila s domácí Terezou Fryčákovou. Situace posouzena jako faul hostující hráčky. Zora tedy rozehrává.
14'
Pěknou střelou ze střední vzdálenosti vrátila Prešovu vedení Tatiana Šutranová.
13'
Prešov už je v plném počtu.
13'
Domácím se podařilo srovnat. Zakončující hráčka se trefila z křídla k bližší tyči.
12'
Jedna z prešovských hráček orazítkovala tyč!
11'
Olomoucké hráčky rychle snižují.
10'
Domácí hráčky si zahrají přesilovku. Jedna z hráček Prešova dostala dvouminutový trest.
10'
Hanačky chybovaly podobně jako před druhým gólem a soupeřky to opět z brejku trestají. Trefila se Veronika Gajdošová.
9'
A hostující hráčky trestají. Gól padl z trháku. Střídačka Zory reaguje oddechovým časem.
9'
Domácí hráčky na konci postupného útoku pokazily přihrávku a dopředu může jít Prešov.
8'
Postupný útok Zory zastavila Gajdošová faulem. Domácí hráčky tak zůstávají u míče.
7'
Zatím sledujeme gólově chudé utkání, oba týmy v útoku hodně kazí.
5'
Hostující hráčka trefila z levého křídla jen domácí brankářku. Před tím nebyl uznán gól Salčákové.
4'
Házenkářky Zory budou rozehrávat z devítky.
3'
Prešovanky rychle srovnávají.
2'
Domácí házenkářky se ujaly vedení.
1'
Vítám tu všechny příznivce ženské házené! V páteční předehrávce 15. kola československé MOL Ligy se utkají tabulkový sousedé z Olomouce a Prešova. Hanačkám patří v tabulce osmá příčka, Prešovanky jsou na tom o místo a bod lépe. Navíc odehrály o zápas méně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.