MS v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Bahrajn : Španělsko  - 11. ledna 2019   20:30

Bahrajn
Bahrajn
2' Al-Sajjad  • 12' Al-Sajjad  • 15' Madan  • 19' Al-Salátna  • 20' Al-Sajjad  • 22' Al-Sajjad  • 25' M. Mírzá I.  • 32' Habíb  • 35' A. Mírzá  • 36' Al-Sajjad  • 39' Al-Sajjad  • 41' Al-Salátna  • 55' M. Mírzá I.  • 57' M. Mírzá I.  • 59' Al-Salátna  • 60' Džalál
23:33
(11:16)
Španělsko
Španělsko
1' D. Dujshebaev   • 3' Entrerríos   • 4' A. Dujshebaev   • 7' Solé   • 10' Solé   • 15' D. Dujshebaev   • 15' Solé   • 16' A. Dujshebaev   • 17' Solé   • 19' Entrerríos   • 23' Guardiola   • 30' Gomez Abello   • 34' Fernández   • 36' Cañellas   • 39' Gurbindo   • 41' Gurbindo   • 42' Cañellas   • 43' Figueras   • 45' Gomez Abello   • 46' Figueras   • 49' Fernández   • 50' Gurbindo   • 52' D. Dujshebaev   • 53' Guardiola   • 54' Guardiola   • 56' A. Dujshebaev   • 58' Solé   • 58' Solé
Bahrajn
Španělsko

To je z mé strany už všechno. Budu se těšit u dalších přenosů. Hezký zbytek večera.
Bahrajn – Španělsko 23:33 (11:16)
Nejvíce branek: Habíb 7/6, Al-Sajjad 6, Al-Salátna 3 – Solé 9/3, Figueras 3/1, Gomez Abello 3/1. Sedmimetrové hody: 6/6 – 7/6. Vyloučení: 6:2.
Španělé dnes jasně potvrdili roli favorita, když si od začátku zápasu vytvořili náskok a ten poté celý zápas drželi a na konci zápasu si už zápas jen užívali. Každopádně musím pochválit i Bahrajn, který dal do zápasu vše a může odejít se vztyčenou hlavou.
60'
Gól vstřelil tým Bahrajn (Ahmad Džalál).
59'
Střelu na přední tyč předvedl Al-Salátna.
59'
Vyloučení v týmu Španělsko (Gedeón Guardiola).
58'
Po úniku do prázdné branky skóruje Španělsko.
58'
Gól vstřelil tým Španělsko (Ferran Solé).
57'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Španělsko (Ferran Solé).
57'
Vyloučení v týmu Bahrajn (Husajn Al-Sajjad).
57'
Gól vstřelil tým Bahrajn (Muhammad Mírzá I.).
56'
Skvělý zákrok brankáře, rychlá rozehra a gól Španělů. Nádhera.
55'
54'
Střela do prázdné branky.
Oddechový čas pro domácí.
53'
Guardiola si pohrál s brankářem a poté ho přeloboval.
52'
Španělé šli ve 3 sami na branku a to nemohlo skončit jinak než brankou.
50'
Gurbindo velkou ranou dává gól. Brankář neměl šanci zareagovat.
49'
Fernández zvyšuje vedení Španělska střelou o zem.
48'
Habib zahrává sedmičky výborně. Opět proměnil.
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Španělsko.
46'
Figueras tvrdou střelou zhruba z 10 metrů skóruje.
46'
Habíb proměňuje sedmičku střelou o zem.
45'
A v početní převaze hned dávají gól.
44'
Vyloučení v týmu Bahrajn (Džásim Al-Salátna).
44'
Španělé se hrou už hodně baví a občas převádějí velmi efektní přihrávky.
44'
Habíb proměňuje sedmičku.
43'
Krásná kombinace a střela o zem Figuerase.
42'
Caňellas prostřelil brankáře a zvyšuje vedení.
41'
Ale Bahrajn hned odpovídá z protiútoku.
41'
A další gól, který dal Gurbindo.
40'
Abdulhusajn byl zasažen do hlavy, ale tím si připisuje úspěšný zákrok.
39'
I Gurbindo se zapsal na listinu střelců.
39'
Brankář Španělska nic neviděl a Al-Sajjad se trefil přesně.
38'
Střela Bahrajnu končí nad brankou.
36'
Gomez Abello neproměnil sedmičku.
36'
Vyloučení v týmu Bahrajn (Alí Mírzá).
36'
Rychlá odpověď Bahrajnu.
36'
Rychlou střelou se prezentoval Caňellas.
35'
Mírzá snižuje vedení Španělska na 13:17.
34'
Využitý brejk zakončil Fernández.
32'
První gól druhého poločasu dává Bahrajn po střele z poměrně velkého úhlu.
31'
Vyloučení v týmu Španělsko (Aitor Ariño).
31'
Faul Španělů, po kterém následuje vyloučení.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 21:20 .
Evropané zatím jasně potvrzují roli favorita, využili 59 % útoků, zatímco Bahrajn jen 44 %.
30'
30'
A poslední gól v prvním poločase dávají Španělé.
30'
Žlutá karta pro tým Bahrajn (Bilál Bašám).
Oddechový čas pro hosty.
29'
Habíb proměnil sedmičku a snižuje na 11:15.
28'
Tyč Španělů.
27'
Střela nad a v útoku Španělé.
26'
Bahrajn zkouší útok bez brankáře.
25'
Krásnou střelu na zadní tyč předvedl Mírzá.
25'
Výborný zákrok předvedl Abdulhusajn.
25'
U míče Bahrajn.
24'
Další proměněná sedmička Španělů.
23'
Nádherný brejk končí tvrdou střelou do horní části branky, kterou vyslal Guardiola.
22'
Figueras uklidil sedmičku do pravé šibenice.
22'
Nádherné naznačení, kličku a střelu na zadní tyč teď předvedl Al-Sajjad.
21'
Brejková situace Bahrajnu končí faulem Španělska.
20'
Střela, která skočila o zem končí gólem Bahrajnu.
19'
Gól vstřelil tým Bahrajn (Džásim Al-Salátna).
19'
Krásný lob předvedl Entrerríos.
17'
A Solé střílí svůj další gól.
16'
Hezkou střelu z 9 metrů předvedl Dujshebaev.
16'
Sedmičku proměňuje Habíb.
15'
Solé z brejku zvyšuje vedení.
15'
Gól vstřelil tým Bahrajn (Hasan Madan).
15'
Gól vstřelil tým Španělsko (Daniel Dujshebaev).
14'
Vyloučení v týmu Bahrajn (Muhammad Mírzá I.).
Faul Bahrajnu, po kterém následuje vyloučení.
13'
Brankář Španělska dobře zasáhl po střele, kterou vyslal Mírzá.
12'
Al-Sajjad snižuje na 4:7 po střele, která se odrazila od země.
11'
Dobrý zákrok brankáře Bahrajnu drží stav 3:7.
10'
A z brejkové situace dává gól Solé.
10'
Bahrajn trefil tyč.
9'
Vyloučení v týmu Bahrajn (Mahdí Saad).
9'
Sedmičku proměňuje Solé.
7'
Žlutá karta pro tým Španělsko (Raúl Entrerríos).
7'
Žlutá karta pro tým Španělsko (Alex Dujshebaev).
7'
Žlutá karta pro tým Bahrajn (Muhammad Habíb).
7'
5'
5'
Vyloučení v týmu Bahrajn (Ahmad Džalál).
5'
4'
Po brejkové situaci Dujshebaev zvyšuje vedení Španělska.
3'
Enterríos posílá Španěle do vedení po tvrdé střele.
2'
Bahrajn ale srovnává.
1'
První gól v zápase zaznamenal favorit zápasu.
1'

Bahrajn: Abdulhusajn, Chamís – Abdulrídhá, Al-Salátna, Al-Samáhídží, Bašám, Habíb, Džalál, Madan, Mahfúd, A. Mírzá, M. Mírzá I., Saad, Al-Sajjad.

Španělsko: Corrales, Pérez de Vargas – Aguinagalde, Ariño, Cañellas, A. Dujshebaev, D. Dujshebaev, Entrerríos, Fernández, Figueras, Gomez Abello, Guardiola, Gurbindo, Morros, Sarmiento, Solé..
Jasným favoritem dnešního zápasu je evropský tým a měl by si pohodlně dokráčet pro první vítězství.
Španělsko

Tento tým dokázal vyhrát posledních 6 zápasů. Na Středomořských hrách obsadil 3. místo, když porazil Turecko (30:19). V novém roce odehráli 3 zápasy a pokaždé odešli jako jednoznační vítězové.

Španělsko – Saúdská Arábie 42:25
Španělsko – Polsko 34:28
Španělsko – Bělorusko 40:29
Bahrajn

Tento tým se dostal do finále Asijských her, kde v prodloužení podlehl Kataru (27:32). V novém roce už stihli odehrát 2 přípravné zápasy. V prvním nestačili na Rakousko (22:31), ale ve druhém dokázali porazit Řecko (27:19).
V dnešním utkání se podíváme do skupiny B, kde se proti sobě utká Bahrajn a Španělsko. Pro oba týmy to bude první utkání na turnaji.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.