NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Tampa - 19. listopadu 2021   01:00

Flyers
Flyers
01:34' Giroux (Brassard) • 10:21' Konecny  • 59:51' Giroux (Brassard)
3:4
(2:0, 0:2, 1:1 - 0:0)

0:2 (SN)

Tampa
Tampa
21:51' B. Point  (Stamkos, Hedman) • 34:52' M. Joseph  (Killorn, Bogosian) • 58:04' Stamkos  (Hedman, Killorn) • ' Stamkos
Flyers
Lambert, McIsaac – Daisy, Berg
Wells Fargo Center, Philadelphia
Tampa

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.

3. Carter Hart (PHI) 29 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90,6%
Je konec. Ve fantastickém zápase nakonec vítězí Tampa Bay Lightning 4:3 na nájezdy. Už ve 2. minutě se trefil Claude Giroux. V 11. minutě následně zvýšil vedení domácích Travis Konecny. Ve 22. minutě dokázal snížit dnes velice aktivní Brayden Point. Ve 35. minutě srovnal Mathieu Joseph. Nakonec už to vypadalo, že hosté otočí zápas a vyhrají v základní hrací době, protože v 59. minutě se kuriózně prosadil Stamkos. Ovšem devět vteřin před koncem srovnal Giroux. Šlo se do prodloužení, které přineslo několik šancí, ale ani jedna neskončila gólem a následovaly nájezdy. Tam se prosadili pouze hosté Stamkos a Point a Tampa zvítězila.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Tampa Bay Lightning.

Autorem vítězné branky je STEVEN STAMKOS.
Brayden POINT proměňuje.
Claude GIROUX neproměňuje.
Steven STAMKOS proměňuje.
Sean COUTURIER neproměňuje.
Samostatné nájezdy začínají.
Tak tohle bylo strhujících pět minut, ve kterých mohla obě mužstva několikrát rozhodnout, ale oba brankáři předvedli fantastické zákroky. Nyní tak následuje poslední fáze a to samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:50'
Travis Sanheim dostal přihrávku na pravou stranu, ale jeho zakončení letělo pouze nad bránu soupeře!
64:36'
Sean Couturier dokázal proti dvěma soupeřům udržet puk a Flyers mohou rozhodnout v posledních vteřinách.
64:10'
Tampa Bay nadále drží puk ve třetině soupeře, ale nemůže se dostat ke střele.
63:45'
Tampa Bay Lightning nyní drží puk v útočném pásmu, ale střela Ryana McDonagha letěla vedle tyče.
63:10'
Cam Atkinson mohl rozhodnout, neboť jel naprosto sám na bránu Tampy, ale ani on neprostřelil Andreje Vasilevského, který rovněž okamžitě rozehrává a hra pokračuje bez stopnutí!
62:50'
Steven Stamkos se posléze na druhé straně dostal ke střele, ale Carter Hart chytil puk!
62:25'
Scott Laughton trefil levou tyč hostující svatyně v přečíslení 2 na 1!
61:32'
Ryan McDonagh vypálil z levé strany, ale Carter Hart byl připraven a vyrazil kotouč nad sebe.
61:16'
Brayden Point sice získal puk, ale raději počkal na své hráče a Tampa může vystřídat.
60:36'
Zatím se ani jeden tým nedostal ke střele, ale následně pálil Claude Giroux, ovšem Andrej Vasilevskij nemusel zasahovat.
60:10'
Úvodní buly prodloužení vyhrálo domácí mužstvo, ale dlouho puk neudrželo.
60:01'
60:00'
59:51'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Wells Fargo Center snad spadne, neboť CLAUDE GIROUX devět vteřin před koncem základní hrací doby srovnává na 3:3! Derick Brassard vyhrál důležité buly, po kterém pálil z levé strany Claude Giroux do levé části branky a Andrej Vasilevskij, jenž nic neviděl, nemohl nic dělat. Asistence: Derick Brassard.
59:50'
Travis Sanheim vypálil další pokus od modré, ale Andrej Vasilevskij předvádí důležitý zákrok, kdy podržel puk ve své moci a unavená formace Tampa Bay může vystřídat.
59:43'
Další blok ze strany hostů a Flyers jsou ve velkém tlaku.
59:32'
Michail Sergačjov zkusil zakončit do prázdné branky přes celé kluziště, ale je z toho jen zakázané uvolnění.
59:02'
Domácí drží puk v útočném pásmu. Následně přišly dvě střely, ale obětavé bloky hostů zastavily kotouč.
58:47'
Philadelphia Flyers hraje v šesti bez brankáře!
58:04'
Tampa právě vstřelila branku!
Tak tohle je neskutečně kuriózní gól, po kterém jdou hosté poprvé v utkání do vedení! STEVEN STAMKOS totiž z levé strany z velkého úhlu zkusil vystřelit a Carter Hart si nedokázal pohlídat tyč a puk mu prošel za záda a zastavil se těsně za brankovou čárou! Asistence: Victor Hedman a Alex Killorn.
57:59'
Ryan McDonagh se opřel do puku potom co jej vybojoval Brayden Point a Carter Hart musel zasahovat. Dvě minuty před koncem základní hrací doby tak bude následovat vhazování před svatyní Flyers.
57:19'
Derick Brassard si chtěl objet branku a zasunout kotouč, ovšem to se mu nepovedlo.
56:50'
Poté Anthony Cirelli vyhodil puk o mantinel přes celé kluziště a jedná se tak o zakázané uvolnění.
56:39'
Další nebezpečná střela Justina Brauna od modré, ale ta byla jen zblokována obranou Tampy.
55:50'
Ross Colton se dostal do zakončení před bránou, ale z otočky v těžké pozici vypálil jen vedle brány.
55:16'
Znovu se hosté dostali k puku ale ve středním pásmu jej jen nahodili do třetiny soupeře bez nějakého zájmu o útok.
54:41'
Špatná přihrávka Michaila Sergačjova a následovat tak bude vhazování před bránou Andreje Vasilevského.
54:12'
Hostům se nedaří vůbec nic vymyslet, neboť Flyers ve třetí třetině brání velmi dobře.
53:28'
Justin Braun vypálil zpoza modré čáry tvrdou ránu, kterou Andrej Vasilevskij vyrazil před sebe a následná dorážka skončila vedle brány.
52:28'
Derick Brassard to zkoušel z levé strany, ale Andrej Vasilevskij byl připraven a chytil kotouč do lapačky.
51:49'
Ross Colton málem využil obrovské chyby soupeře, když ulovil puk na levé straně a posléze zakončoval bekhendem před bránou Flyers, ale Carter Hart jej znovu vychytal!
51:11'
Poté navíc přišlo zakázané uvolnění hostujícího celku a problémy se na straně Tampy kupí.
50:56'
Philadelphia Flyers ovšem opět je o něco nebezpečnějším týmem na ledové ploše a Tampa Bay se vůbec nemůže dostat k nějaké střele. Ve třetí třetině má na kontě 0 střel!
50:16'
Zaváhání na modré čáře a Ivan Provorov se dostal z levé strany ke střele, ale tu vyrazil ramenem Andrej Vasilevskij.
50:00'
Zbývá posledních deset minut základní hrací doby a stav je nadále nerozhodný 2:2.
49:25'
Ani jedno mužstvo se nyní nemůže dostat do útočné třetiny a je to spíše přehazovaná s kotoučem.
48:29'
Nyní se píská další útočný ofsajd, ale tentokrát ze strany Tampy Bay Lightning a po komerční přestávce bude následovat buly ve středním pásmu.
48:19'
Po urputném souboji u mantinelu se nakonec domácím podařilo dostat kotouč ze svého pásma.
47:08'
Travis Konecny zpoza modré čáry poslal nepříjemný pokus na bránu Vasilevského, který toho moc neviděl a Philadelphia je v tlaku.
46:41'
46:10'
Tohle je škoda pro Flyers, kteří se dopustili jen ofsajdu a to vysvobodí unavenou pětku Tampy Bay Lightning, která může vystřídat.
45:49'
Posléze střílel z levé strany Claude Giroux. Následně zkoušel zakončit také Travis Konecny, ale Andrej Vasilevskij byl připraven a Tampa vyhodila puk.
45:26'
Philadelphia Flyers hraje další přesilovou hru a drží puk v útočném pásmu, ovšem pokus Cama Atkinsona byl zblokován.
44:41'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Patrick Maroon – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).
44:31'
James van Riemsdyk našel Seana Couturiera mezi kruhy, ale ten následně neprostřelil Vasilevského.
44:14'
Pierre-Édouard Bellemare posunul puk na levé straně Corey Perrymu, ale ten nedokázal vytěžit nic vážnějšího.
43:03'
Rozhodčí odpískali ofsajd Tampy Bay a následuje vhazování ve středním pásmu.
42:30'
Scott Laughton prokázal ve svém pásmu skvělé ovládání kotouče, ale nakonec o něj Philadelphia přece jenom přišla.
41:48'
41:12'
Následně přišla nabídka na teč z hole Claude Girouxa, ale nakonec z toho nebylo nic vážnějšího.
40:43'
Domácí celek drží puk v útočném pásmu, ale zatím se nedostali k nějaké střele v přesilové hře.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 03:01.
Druhá část zápasu je u svého konce a Tampa Bay Lightning srovnala s Philadelphii Flyers na 2:2. Ve 22. minutě dokázal snížit dnes velice aktivní Brayden Point. Ve 35. minutě srovnal Mathieu Joseph. Ve třetí třetině se tak začne teoreticky od začátku, ovšem Flyers budou mít přesilovou hru.
40:00'
39:48'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Mathieu Joseph – 2 min., hákování).
39:36'
Tampa nedokázala vymyslet na levé straně nic vážnějšího a navíc se dopustila faulu.
38:46'
Následně Ondřej Palát na druhé straně poslal z pravé strany puk před bránu kde zakončoval Brayden Point, ale Carter Hart předvedl skvělý zákrok!
38:19'
Ryan McDonagh tragicky rozehrál ve své třetině a Philadelphia se dostala do velké šance, ale Cam Atkinson nedokázal protlačit puk do brány potom co se kotouč odrazil od tyče!
37:59'
Nyní se na hrací ploše trochu přitvrdilo, což rozpumpovalo také diváky v ochozech, ale poté přišlo zakázané uvolnění Flyers.
37:05'
36:52'
Posléze dokonce přišla ztráta puku a Flyers šli do přečíslení 3 na 1, což ale nic vážnějšího nakonec nepřineslo.
36:16'
Brayden Point neposlal dobrou přihrávku zpoza brány soupeře a puk vyletěl z útočné třetiny. Tampa tak zatím nehraje dobré přečíslení.
35:49'
Cam Atkinson se v oslabení dostal ke střele zpoza modré čáry, ale jeho prudká dělovka letěla vedle svatyně Tampy.
35:05'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Derick Brassard – 2 min., vysoká hůl).
35:00'
Posléze se Tampa Bay znovu dostala do zakončení, ale Carter Hart byl připraven a chytil puk do své moci. Následuje další komerční přestávka.
34:52'
A je srovnáno na 2:2! Alex Killorn poslal kotouč na bránu, kde jej nedokázal odpálit Justin Braun a pozorný MATHIEU JOSEPH z otočky zakončil k levé tyči. Asistence: Alex Killorn a Zach Bogosian.
34:19'
Posléze zakončoval Brayden Point bekhendem po útoku z levé strany, ale Carter Hart byl opět na místě. Následně znova pálil Point, ovšem našel jen beton domácího brankáře.
34:06'
Anthony Cirelli sice dostal dobrou přihrávku na levou stranu, ale zakončoval z velkého úhlu.
33:42'
Ross Colton byl před bránou velmi důrazný a ještě pošťouchl lapačku Cartera Harta, což se domácím dvakrát nelíbilo a vznikla menší potyčka.
33:29'
Nyní toho na hrací ploše k vidění moc není a je to spíše přehlídka odevzdaných kotoučů na obou stranách.
32:16'
Derick Brassard skvěle našel Cama Atkinsona a jeho prudkou ránu musel likvidovat Andrej Vasilevskij. Následně se ještě domácí hráč znovu opřel do puku z voleje, ale ani tentokrát neprostřelil hostujícího brankáře.
31:15'
Ondřej Palát nyní měl střídání minutu a půl a těžce odjížděl na střídačku.
30:26'
Brayden Point se sice dostal ke ztracenému kotouči, ale jeho pokus letěl jen vedle brány soupeře.
30:00'
Polovina utkání je za námi a Philadelphia Flyers hájí jednobrankový náskok nad Tampou Bay Lightning.
29:19'
Ross Colton mohl srovnat na 2:2, ale domácí brankář Carter Hart předvedl skvělý zákrok! Pětadvacetiletý mladík totiž zkoušel zakončit blafákem, ale gólman Philadelphie nechal beton u tyče a puk tak neměl šanci projít za brankovou čáru.
29:05'
Cam Atkinson poslal z pravé strany nebezpečný nához na bránu Tampy Bay, ale Andrej Vasilevskij si poradil a chytil puk do lapačky.
27:56'
Anthony Cirelli se vykličkoval z pravé strany a následně zakončil k pravé tyči, kde byl připraven beton Cartera Harta.
27:28'
Travis Sanheim sice byl v problémech na své polovině hrací plochy, ale nakonec si poradil a vyvezl puk.
26:54'
Nyní se puk ocitl jen v zámezí mimo hrací plochu a následovat bude po komerční přestávce vhazování ve středním pásmu.
25:59'
Corey Perry posunul puk proti hokejce Pierre-Édouard Bellemareho, který vyslal tvrdou ránu, ovšem ta byla opět zblokována. Stav na zblokované střely je 12:3.
25:09'
Carter Hart si tentokrát nenechal kotouč v lapačce a raději rozehrál. Po chvíli přišla tvrdá rána na druhé straně a Andrej Vasilevskij musel zasahovat.
24:15'
Málem se hosté dostali do zajímavé příležitosti, ale přihrávka Anthonyho Cirelliho byla zblokována domácím obráncem.
23:30'
Brayden Point sice dokázal dostat kotouč na Anthonyho Cirellia, ale jeho střela nebyla moc nebezpečná.
22:53'
Philadelphia Flyers se sice dostala do útočné třetiny, ovšem obrana Tampy Bay byla připravená a nenechala se soupeře dostat ke střele.
21:51'
Tentokrát už Lightning přesilovou hru využívají okamžitě a snižují na 1:2! Stamkos z levé strany posunul puk před bránu, kde jej bekhendem zakončil BRAYDEN POINT do levé části branky, kdy se ještě kotouče dotkl gólman, ale ramenem jej nedokázal vyrazit mimo tři tyče. Asistence: Steven Stamkos a Victor Hedman.
21:29'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Justin Braun – 2 min., podrážení).
21:14'
21:05'
Steven Stamkos sice měl otevřenou branku, ale nedokázal trefit kotouč čitě a Tampa Bay tak přesilovou hru nevyužije.
20:31'
Hosté pokračují v přesilové hře z první třetiny, ale zatím se jim to moc nedaří a Flyers vyhazují puk ze svého pásma.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 02:05.
První třetina je u konce a Philadelphia Flyers vede nad Tampou Bay Lightning v poměru 2:0. Už ve 2. minutě se trefil Claude Giroux. V 11. minutě následně zvýšil vedení domácích Travis Konecny.
20:00'
19:41'
Domácí dvakrát po sobě dokázali vyhodit puk ze svého pásma a Tampě moc času v první třetině nezbývá.
19:14'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Rasmus Ristolainen – 2 min., nedovolené bránění).
18:46'
Tampa se nadále nemůže dostat v útočném pásmu k nějaké větší šanci, neboť obrana Flyers je velice pozorná.
18:17'
Zakázané uvolnění ukončilo snažení se Seana Couturiera dostat se ke kotouči a následuje další buly před Hartem.
18:01'
Patrick Maroon zpoza brány posunul puk před ní, kde kotouč poskakoval, ale nakonec skončil v lapačce Cartera Harta.
17:19'
Philadelphia se tentokrát sice dostala k puku, ale směrem dopředu toho moc nevymyslela.
16:14'
Ondřej Palát si udělal místo na levé straně, ale jeho následný pokus letěl pouze do připraveného Cartera Harta.
15:59'
Tentokrát je hra pozastavena, protože se James van Riemsdyk ocitl v útočném pásmu o něco dříve než puk a odpískal se ofsajd.
15:25'
Ivan Provorov vypálil od modré čáry tvrdou ránu, ale ta byla zblokována domácí obranou.
14:15'
Philadelphia Flyers se ale následně dostala ke kotouči a raději uklidnila hru a podržela puk ve své třetině.
13:09'
Tampa Bay Lightning nyní svírá svého soupeře v útočném pásmu, ale obrana Philadelphie zatím pracuje velice dobře a nenechává se hosty dostat do nějaké obrovské šance.
12:30'
Jan Rutta nebezpečně vypálil zpoza modré čáry přízemní ránu, kterou ale Carter Hart viděl a také betonem vyrazil.
12:19'
Domácí mužstvo se nyní dopustilo jen zakázaného uvolnění a hra se tak přesune zpět před bránu Cartera Harta.
11:03'
Kotouč se nyní ocitl jen na střídačce domácích a náhradní brankář Martin Jones si tak může připsat úspěšný zákrok.
10:44'
Tampa Bay Lightning tak sice má více ze hry a je u puku častěji, ovšem nyní prohrává už o dvě branky a bude to mít velice těžké.
10:21'
Tentokrát už domácí celek jde do dvoubrankového vedení! Cal Foote chtěl zachytit kotouč ještě v útočném pásmu, ale trestuhodně o něj přišel a Flyers se dostali do přečíslení 3 na 1, kdy puk vedl po pravé straně TRAVIS KONECNY a nakonec také zakončil přesně k levé tyči.
09:58'
Justin Braun se po brejku Flyers 2 na 1 ocitl v obrovské šanci a mohl zvýšit na 2:0, ovšem jeho zakončení těsně minulo levou tyč! Philadelphia má na kontě teprve tři střely, ale mohlo to být už o dva góly.
09:08'
Nick Seeler se položil na led a zabránil tomu, aby zpětná přihrávka Coreye Perryho letěla před bránu a vytvořila velkou šanci.
08:31'
Nyní ovšem mladá formace Tampy Bay předvedla skvělé střídání a pořádně potrápila domácí defenzívu, která se nestačila dívat na kotouč.
07:53'
Boris Katchouk našel Rosse Coltona, jenž rovněž vypálil z první, ale ani jeho zakončení nezaměstnalo Cartera Harta.
07:30'
Po přihrávce Paláta střílel z první Victor Hedman, ale jeho zakončení trefilo jen domácího obránce do nohy.
06:41'
Kapitán Tampy Steven Stamkos tentokrát nerozehrál zrovna dobře a Jan Rutta se musel rychle vrátit a nakonec odpálit puk na střídačku.
05:56'
Michail Sergačjov to zkusil zápěstím zpoza modré čáry, ale kotouč letěl pouze do připravené lapačky Cartera Harta.
05:25'
Ondřej Palát tentokrát nedokázal přihrát přesně ve středovém pásmu, ale toho Flyers nevyužili a puk následně skončil mimo hrací plochu.
04:29'
Znovu skončil kotouč v moci Cartera Harta po střele Taylora Raddyshe.
04:12'
Steven Stamkos prostrčil hokejku mezi nohama a následně zakončil na domácí svatyni, ovšem Cartera Harta prostřelit nedokázal.
03:55'
Sean Couturier pálil z levé strany, ovšem Andrej Vasilevskij byl připraven a betonem vyrazil puk do bezpečí.
03:25'
Philadelphia Flyers je od úvodního buly velice aktivní, ale tentokrát se ji nepodařilo projít do zakončení.
02:33'
Lightning se snažili něco vymyslet po pravé straně, ale přihrávka před bránu našla jen hokejky domácího celku.
01:34'
Tak tohle byla rychlovka a domácí celek vede po minutě a půl 1:0! Hosté přišli o kotouč ve středu hrací plochy a po přihrávce Brassarda se CLAUDE GIROUX dostal do velké šance, kdy zmátl Andreje Vasilevského a zakončil do poloprázdné svatyně. Asistence: Derick Brassard.
00:19'
Scott Laughton se dostal ke střele z levého křídla, ale Andrej Vasilevskij byl připraven a vyrazil jeho pokus.
00:01'

Philadelphia Flyers: Hart (M. Jones) – Braun, Provorov (A), Ristolainen, Sanheim, Seeler, Yandle – J. van Riemsdyk, Couturier (A), Giroux (C) – Atkinson, Willman, Farabee – Konecny, Laughton, Lindblom – MacEwen, N. Thompson, Brassard.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (B. Elliott) – Rutta, Hedman (A), Bogosian, McDonagh (A), C. Foote, Sergačjov – Cirelli, B. Point, Palát – M. Joseph, Stamkos (C), Killorn – Perry, Bellemare, Maroon – Raddysh, Colton, Katchouk.

Rozhodčí: Lambert, McIsaac – Daisy, Berg.
Tampa Bay Lightning

Tampa Bay Lightning sice vstoupila do letošního ročníku trochu pomaleji, ale nyní už je v Atlantické divizi na 3. pozici se 14 zápasy, 19 body a skóre 43:40. Po domácí výhře 3:2 po prodloužení nad Floridou se doma utkala také s New Yorkem Islanders. Hosté už ve 3. minutě šli do vedení po brance Barzala, ale o minutu později srovnal Joseph a před koncem první třetiny otočil zápas Cirelli. Druhá část utkání byla ve znamení faulů a také rvačky. Ve třetí periodě zvýšil vedení Point a následně se trefil také Stamkos. Tampa Bay tak vyhrála 4:1.
Philadelphia Flyers

Philadelphia Flyers se aktuálně nachází v Metropolitní divizi na 4. místě po 14 zápasech, s 18 body a skóre 38:35. Po prohře 2:5 na ledě Dallasu přivítala ve svém chrámu Calgary Flames. Hosté šli do vedení v 11. minutě po trefě Kylingtona a ovládli první třetinu 1:0. Ve druhé části ale nejprve Laughton neproměnil nájezd, ale ve 25. minutě srovnal stav utkání Hayes. Ve třetí periodě gól nepadl a šlo se do prodloužení, kde rozhodl domácí Atkinson. Philadelphia tak zvítězila 2:1.
Nejproduktivnějším hráčem je se 13 body Couturier, zatímco nejlepším střelcem je se 7 góly Atkinson.
V dalším zápase NHL se proti sobě utkají týmy Philadelphia Flyers a Tampa Bay Lightning. Naposled se spolu tato mužstva utkala minulý rok v srpnu na ledě Tampy, kde ovšem Philadelphia Flyers dominovala a také zvítězila v poměru 4:1. Dnes se bude bojovat ve Wells Fargo Center ve Philadelphii. Úvodní buly je naplánováno na 01:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.