NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Detroit - 19. listopadu 2021   04:00

Vegas
Vegas
23:31' Hague (Dadonov, Pietrangelo) • 25:56' Whitecloud (Mark Stone, B. Howden) • 32:32' Whitecloud (N. Roy) • 39:07' Cotter (Kolesar) • 45:19' R. Smith (Janmark, Leschyshyn)
5:2
(0:0, 4:1, 1:1)
Detroit
Detroit
30:19' Givani Smith  (Dylan Larkin, Fabbri) • 58:34' Veleno  (Gagner)
Vegas
Lehner (Brossoit) – Hague, Pietrangelo (A), McNabb, B. Hutton, Coghlan, Whitecloud – Dadonov, Stephenson, Mark Stone (C) – Kolesar, N. Roy, R. Smith (A) – Janmark, Leschyshyn, Cotter – S. Bärtschi, B. Howden, J. Röndbjerg.
Dwyer, StPierre – O'Quinn, Gawryletz
T-Mobile Arena, Las Vegas
18 002 diváků
Detroit
Greiss (41. Nedeljkovic) – DeKeyser (A), Seider, Leddy, Hronek, G. Lindström, Oesterle – Bertuzzi, Dylan Larkin (C), L. Raymond – P. Suter, Fabbri, Zadina – Naměstnikov, M. Rasmussen, Erne – Givani Smith, Veleno, Gagner.

Ze Stripu je to vše, příjemný pátek.
Domácí hokejisté Las Vegas oplatili soupeři porážku z předchozího zápasu a Golden Knights na své půdě vyhrávají díky dobré druhé třetině 5:2. Fanoušci ve městě neonů sledovali atraktivní hokej, který je musel bavit. Zach Whitecloud se vrátil do sestav po zranění a hned skóroval dvakrát.

59:34'
Ještě jedno přerušení hry, Alex Nedeljkovic kryje puk, bude se vhazovat před jeho brankou.
58:34'
Detroit právě vstřelil branku!
Nedůslednosti v obraně Vegas využili hosté a dávají druhou branku v tomto zápase, pěkném blafákem se prosazuje JOSEPH VELENO. Asistence: Sam Gagner.
57:37'
Dylan Coghlan se položil obětavě do střely soupeře. Ránu sice zblokoval, ale je hodně otřesený a tak tak odbruslil na střídačku.
56:44'
Jake Leschyshyn rozehrává od své branky, Keegan Kolesar přišel o puk, a tak mohli hrát Zadina s Hronkem. Následně puk kryje Robin Lehner.
56:06'
Domácí hokejisté špatně rozehráli, a tak se píská zakázané uvolnění.
55:32'
Chandler Stephenson rozehrává od své branky, kombinace se ve středním pásmu poněkud zastavila, ale hosté jen nahodili puk do útočného pásma a šli střídat.
55:15'
Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase.
54:49'
Další domácí rána z horní hranice kruhu končí nad brankou.
54:33'
Paul Cotter to vzal na sebe, jeho ránu ale viděl a v pohodě zastavil brankář.
53:44'
Chandler Stephenson pálil od modré čáry, jeho pokus v pohodě kryje Alex Nedeljkovic. Bude se vhazovat.
52:44'
Robin Lehner dobře vyhodnotil situaci a nataženým betonem zastavil puk, který mířil do branky.
52:06'
Michael Rasmussen se z ničeho nic dostal do střelecké pozice, ale tváří v tvář brankáři nedokázal uspět.
51:10'
Brett Howden to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal, jeho střele chyběla přesnost i důraz.
50:25'
Máme zde informaci pro novináře, dnešnímu utkání přihlíží 18 002 platících fanoušků.
50:19'
Utkání pokračuje dál.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Puk kryje brankář Red Wings. Komerční přestávka.
49:07'
Danny DeKeyser překazil domácí útočnou akci, a tak se směr hry rychle otáčí. Detroit přesněji po bleskové akci nevypálil.
48:13'
Golden Knights vedou o čtyři branky a čas do konce třetiny ubývá, hosté sice šance mají, ale trápí je přesnost střelby.
47:51'
Jevgenij Dadonov se svým spoluhráčem sehráli dobrou akci, ale v rozhodující chvíli nedokázali vypálit přesněji.
47:11'
Tyler Bertuzzi pálil z dobré pozice před brankou, ale jeho pokus se od tyče odrazil zpět do hry.
47:00'
Po krátké přestávce pokračuje hra dál.
46:52'
Komerční přestávka.
45:19'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Tři rychlé přihrávky a gól. Domácí celek navyšuje své vedení a po rychlé akci se blafákem prosazuje REILLY SMITH. Jeho první střela na branku v tomto zápase končí gólem. Asistence: Mattias Janmark a Jake Leschyshyn,
45:03'
Filip Zadina se po individuální akci dostal do zakončení, neuspěl.
44:40'
Vegas se usadilo v útočném pásmu, Brayden McNabb čekal na modré čáře na přihrávku.
43:48'
Alex Nedeljkovic si dokázal poradit i se střelou domácího kapitána.
43:32'
Domácí hokejisté hrají aktivně a snaží se hrát co nejdál od vlastní branky.
42:39'
Brett Howden měl obrovskou šanci, ale brankáře nepřekonal. Alex Nedeljkovic své kolegy podržel.
42:13'
Givani Smith zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale dobře k němu přistoupila obran Vegas.
41:51'
Jake Leschyshyn vybojoval kotouč pro spoluhráče, ale domácí se k zakončení nedostali.
40:37'
Robin Lehner rozehrává od své branky, sledujeme aktivní hru ze strany domácích.
40:17'
Utkání pokračuje třetí třetinou, hostující celek se rozhodl pro změnu brankáře.
40:01'
Střídání v týmu Detroit Red Wings: ze hřiště odchází Thomas Greiss, přichází Alex Nedeljkovic.
40:01'
Pět branek jsme viděli zde ve městě neonů ve druhé třetině. Vegas vede 4:1 a udělalo důležitý krok k výhře v tomto zápase. První dva góly vstřelili obránci Vegas Nicolas Hague a Zach Whitecloud. Za hosty snížil Givani Smith. Pak ale domácí Zach Whitecloud přidal svou druhou branku v zápase a v závěru se hezky trefil Paul Cotter.
40:00'
39:07'
Vegas navyšuje své vedení, Kolesar našel skvělou přihrávkou PAULA COTTERA, který si vylepšil pozici, a pak zavěsil puk do horní části branky. Pohledná akce Vegas. Asistence: Keegan Kolesar.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry.
38:40'
Vegas se usadilo v útočném pásmu, kde kombinuje. Rána od modré čáry, končí vedle branky.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:20'
Dylan Larkin to zkoušel individuálně, ale nedokázal přes domácí obranu přesněji vypálit.
36:54'
Vegas rozehrává od své branky, Keegan Kolesar se dostal do útočného pásma, ale Hronka o kotouč připravit nedokázal.
36:34'
Zakázané uvolnění proti Red Wings, vhazovat se bude v domácím útočném pásmu.
36:03'
Domácí hokejisté jsou ve druhé třetině aktivnější, mají převahu a snadněji se dostávají do šancí.
35:24'
Mattias Janmark se dostal do brejku po přihrávce Roye. Svou šanci ale domácí hráč přízemní střelou neproměnil.
35:09'
35:00'
Robin Lehner skvěle vychytal českého hráče. Filip Zadina byl před brankou, měl obrovskou šanci, ale trefil jen brankáře.
33:52'
Hostující celek se nyní usadil v útočném pásmu, ale do výraznější šance se Detroit propracovat nedokázal.
32:32'
Vegas jde do dvoubrankového vedení, znovu se prosazuje obránce ZACH WHITECLOUD. Jeho střela od modré čáry byla tečovaná jedním z bránících hráčů. Thomas Greiss nedokázal zasáhnout. Asistence: Nicolas Roy.
32:28'
Alex Pietrangelo pálil od modré čáry, komerční přestávka.
32:05'
Hostující celek rozehrává od své branky, zakázané uvolnění to není, domácí defenziva musí hrát.
30:19'
Na tohle už byl brankář Vegas krátký. Předvedl dva výborné zákroky, ale obrana mu vůbec nepomohla. Puk zůstal volný před brankovou čárou, a tak jej v pohodě dorazil volný GIVANI SMITH. Asistence: Dylan Larkin a Robby Fabbri.
29:46'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, Jake Leschyshyn se pokoušel vybojovat puk v útočném pásmu, ale neuspěl.
28:50'
Po pěkné individuální akci hledal Dadonov spoluhráče, ale akce byla zblokovaná.
28:39'
Michael Rasmussen pálil, ale jeho rána byla zblokovaná.
28:22'
28:11'
Sam Gagner pálil, Robin Lehner jeho ránu na přední tyč kryje.
27:49'
Vegas hraje aktivně při vlastním oslabení, hosté se nemohou stabilněji dostat do útoku.
27:10'
Alex Pietrangelo vyhodil znovu přes všechny čáry.
26:40'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, následně se domácí dokázali osvobodit.
26:21'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Brayden McNabb – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).
26:15'
25:56'
Po dlouhé době se d sestavy Vegas vrací ZACH WHITECLOUD. Po přihrávce kapitána Marka Stonea dostal puk do výborné střelecké pozice, počkal, a pak mezi betony poslal kotouč. Znovu se prosazuje obránce Vegas. Asistence: Mark Stone a Brett Howden.
25:23'
Hostující celek hraje nyní aktivně, pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu, ale domácí obrana si dokázala poradit poměrně snadno.
24:42'
Filip Zadina měl velkou šanci, po spoluhráčově přihrávce se dostal před branku, ale nedokázal překonat brankáře Vegas.
23:31'
Domácí se dostávají do vedení, první rána byla zblokovaná. Následně se k dorážce dostal NICOLAS HAGUE. Puk poslal tvrdou ránou přesně do horního rohu. Thomas Greiss neměl na tuto střelu nárok. Třetí branka v sezoně pro tohoto hráče Vegas. Asistence: Jevgenij Dadonov a Alex Pietrangelo.
23:19'
Mark Stone se dostal do dobré střelecké pozice, ale jeho rána končí těsně vedle branky.
22:48'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Ben Hutton – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Adam Erne – 5 min., bitka).
22:30'
Givani Smith pálil z mezikruží, ale jeho rána byla zblokovaná.
22:05'
Hosté ještě udrželi útočné pásmo, a tak mohou hrát hokejisté Red Wings.
21:28'
Robby Fabbri vedl zajímavou akci Red Wings, ale do střelecké pozice se propracovat nedokázal. Dobře zapracovala domácí obrana.
20:52'
Thomas Greiss si dokázal poradit s další domácí střelou, Vegas vstoupilo do třetiny aktivně.
20:14'
Utkání pokračuje dál druhou třetinou, zatím čekáme na první branku.
20:01'
Po první třetině platí zde ve městě neonů na Striopu bezbrankový stav. Po první třetině tedy Vegas proti Detrotiu 0:0.
20:00'
19:20'
V poklidném tempu se dohrává úvodní třetina.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:59'
18:19'
Vegas musí rozehrávat od své branky, přesilovka se nedaří podle představ.
17:55'
Alex Pietrangelo od modré čáry neuspěl, trefil jen obránce před brankou, hosté následně vyhodili.
17:40'
Mark Stone pálil, jeho rána byla zblokovaná do rohu hrací plochy.
17:15'
Red Wings rychle vyhazují přes všechny čáry.
17:00'
Druhou přesilovku v zápase si zahrají domácí.
16:59'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Lucas Raymond – 2 min., podrážení).
16:48'
Jake Leschyshyn se dostal do dobré střelecké pozice, ale jeho pokus kryje brankář Red Wings.
16:26'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
16:14'
Nicolas Roy měl velkou šanci, vypálil z dobré pozice, ale trefil jen brankáře soupeře. Komerční přestávka.
15:23'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry. Více ze hry ale mají hostující hokejisté.
15:03'
Joseph Veleno tečoval šikovně puk před brankou, ale brankář vykopl.
14:26'
Vegas rozehrává od své branky, svou první přesilovku v tomto zápase proměnit nedokázalo.
13:50'
Z bezprostřední blízkosti zakončoval Dylan Larkin, ale domácí brankář vytáhl dobrý zákrok.
13:36'
13:13'
Detroit znovu vyhazuje přes všechny čáry.
12:36'
Thomas Greiss si poradil se střelou z mezikruží, následně Sam Gagner vyhodil.
12:00'
Detroit vyhazuje přes všechny čáry. Domácí musí o útočné pásmo bojovat.
11:36'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Danny DeKeyser – 2 min., hákování).
10:45'
3:8, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, hosté jsou aktivnější.
10:28'
Špatná domácí rozehrávka znamená zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Vegas.
10:03'
Lucas Raymond dostal skvělou přihrávku, Robin Lehner byl úplně mimio branku, ale Alex Pietrangelo skvěle hokejkou vyrazil puk. Domácí obránce zajistil bezbrankový stav. Komerční přestávka.
09:22'
Brayden McNabb se vracel do středního pásma, kde rozehrával na spoluhráče. Nyní sledujeme klidnější pasáž hry.
08:35'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, a pak musel Robin Lehner zasahovat proti střele od modré čáry.
08:05'
Sam Gagner pálila Robin Lehner kryje kotouč.
07:35'
Filip Hronek se dostal do zakončení, s jeho pokusem si v pohodě poradila obrana domácích v čele s brankářem.
06:59'
Puk se do branky sice dostal, v tom měl Stone pravdu, ale až poté, co byla posunutá. Gól neplatí. Komerční přestávka.
06:50'
Jevgenij Dadonov vedl zajímavou akci, ale branka byla posunutá. Mark Stone se raduje, uvidíme, co sudí.
06:11'
Vladislav Naměstnikov zakončoval nyní, ale puk mu sjel v rozhodující chvíli z hokejky, hrát tak mohou domácí.
05:41'
Vladislav Naměstnikov a Michael Rasmussen se dostali do útočného pásma, rána prvně jmenovaného končí vysoko nad.
04:27'
Pius Suter byl volný před brankou, ale spoluhráči k němu nedokázali dostat puk.
03:47'
Jevgenij Dadonov tečoval kotouč před brankou, ale brankář Red Wings byl pozorný.
03:23'
Jevgenij Dadonov a Chandler Stephenson se rychle dostali do útočného pásma, ale pokus o střelu nebyl přesný.
02:33'
Michael Rasmussen připravil pozici pro spoluhráče, Adam Erne bekhendovou střelou minul branku.
02:03'
Vegas se usadilo v útočném pásmu, rána od modré čáry byla zblokovaná.
00:55'
Brayden McNabb kombinoval v útočném pásmu, následně jako spoluhráč měl dobrou pozici, ale rána byla zblokovaná.
00:01'

Vegas Golden Knights: Lehner (Brossoit) – Hague, Pietrangelo, McNabb, Theodore, B. Hutton, Coghlan – Dadonov, Stephenson, Mark Stone – Kolesar, N. Roy, R. Smith – Janmark, Leschyshyn, Cotter – S. Bärtschi, B. Howden, J. Röndbjerg.

Detroit Red Wings: Greiss (Nedeljkovic) – DeKeyser, Seider, Leddy, Hronek, G. Lindström, Oesterle – Bertuzzi, Dylan Larkin, L. Raymond – P. Suter, Fabbri, Zadina – Naměstnikov, M. Rasmussen, Erne – Rowney, Veleno, Gagner..
Vegas Golden Knights odehráli 16 zápasů s bilancí 7-2-0-7 a získali 18 bodů. V tabulce Západní konference je tým na osmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si se Seattlem Kraken 4:2,Minnesotou Wild 3:2 a Vancouverem Canucks 4:7. Tým nestačil na Detroit Red Wings 2:5 a na Carolinu Hurricanes 2:4.
Detroit Red Wings odehrál 18 zápasů s bilancí 5-3-2-8 a získal 18 bodů. V tabulce Východní konference je tým na osmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým dva. Poradil si s Edmontonem Oilers 4:2 a v prodloužení s Montrealem Canadiens 3:2 v prodloužení. Tým nestačil na Washington Capitals 0:2, Columbus Blue Jackets 3:5 a Dallas Stars 2:6.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Detroit Red Wings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.