OH - Zápas - Volný styl do 50 kg - finále (ženy) -  ONLINE PŘENOS -  7. srpna 2021   14:00

Volný styl do 50 kg - finále (ženy)

14:00 O medaile (Finále) - ženy
JPN 1. J. Susakiová
CHN 2. J. Sun
USA 3. S. Hildebrandtová
AZE 3. M. Stadniková

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost.
Program skončil.
Tak to bylo rychlé finále, ve kterém Sun nestihla vůbec klást odpor.
Juki Susakiová během minuty a půl vítězí 10:0 na jasnou technickou převahu!
A potřetí a i počtvrté! Je konec!
A podruhé!
Susakiová to rozjela! Dostala soupeřku na zem a k tomu ji přetáčí!
Začal finálový zápas mezi Juki Susakiovou a Sun Ja-nan.
Sarah Hildebrandtová obrovským náporem v poslední minutě vítězí na výraznou technickou převahu a slaví bronzovou medaili!
Hildebrandtová se zkraje druhé poloviny dostává do vedení 2:1. Aktivnější se ale snaží být Livačová, které se však nedaří dostat na záda soupeřky.
Ve druhém souboji o bronz startují Ukrajinka Oxana Livačová a Sarah Hildenrandtová.
A je hotovo! Neuběhly ani dvě minuty a Marija Staniková vítězí na výraznou technickou převahu!
To je demolice! Během první minuty souboje si Stadniková vypracovala vedení 8:0!
Chystá se první souboj o bronz mezi Namuuntsetseg Tsogt Ochirovou a Marijou Stadnikovou, nasazenou jedničkou.
Čeká se na skončení ceremoniálu váhové kategorie do 65 kilogramů mužů.
Program zahájen.
Finále
Juki Susakiová (JPN) – Sun Ja-nan (CHN)

O bronz
Marija Stadniková (AZE) – Namuuntsetseg Tsogt Ochirová (MGL)
Sarah Ann Hildebrandtová (USA) – Oxana Livačová (UKR)
Volný styl je společně se sportovním judem nejrozšířenější zápasnický styl na světě. Popularitu postupně nabýval po zařazení na olympijské hry v St. Louis v roce 1904. Na rozdíl od stylu řecko-římského (klasického) může zápasník útočit na jakoukoliv část soupeřova těla. Cílem zápasu ve volném stylu je dostat soupeře na lopatky, tak aby se dotkl oběma lopatkami současně žíněnky. Není-li tohoto cíle v průběhu utkání dosaženo, rozhodují body udělované rozhodčími za jednotlivé techniky (chvaty). Vyšší bodové hodnocení mají chvaty prováděné ze stoje, nižší potom chvaty prováděné v pokleku (v parteru).
Olympijské hry čeká poslední den soutěží v tradičním sportu, kterým je zápas. Rozdány budou celkem tři sady medailí, které tento krásný sport na hrách v Tokiu uzavřou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 14:00.