Naštvaný Kopic: Mrzí mě nevyužité šance, chyby pořád opakujeme

Autor: tej
0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Potřetí bez výhry a ztráta pěti bodů na vedoucí Spartu. Fotbalisté Plzně novou sezonu nezačali vůbec dobře. Poradit si nedokázali ani s Teplicemi a přestože o poločase vedli o dvě branky, odcházeli ze hřiště s remízou 2:2. "Ten druhý gól byla prostě chyba, neuhlídali jsme hráče a to se nesmí stávat," mrzelo plzeňského záložníka Jana Kopice.

Pět bodů za čtyři zápasy? Takové skóre plzeňští fotbalisté už dlouho nezažili. V letošní sezoně Synot ligy dokázali porazit zatím pouze pražskou Slavii (2:1), se kterou hráli v prvním kole. Porážku si připsali i v důležitém utkání Ligy mistrů. „Mrzí mě naše nevyužité šance, stále se to opakuje dokola a my to musíme zlomit,“ uvedl Jan Kopic v rozhovoru pro oficiální stránky plzeňské Viktorie.

Pětadvacetiletý záložník, jenž na západ Čech dorazil z Jablonce, vstřelil druhý gól utkání. Přesto to k výhře nestačilo. „Z gólu jsem měl velkou radost a věřil jsem, že bude vítězný. Bohužel se to nepovedlo,“ mrzelo ho.

Fotbalisté Teplic hrají s Viktorií Plzeň, zápas ale musel být kvůli výpadku světla přerušen

Kromě prudkého deště, který do Teplic dorazil v průběhu druhého poločasu, hráče přerušila také přibližně patnáctiminutová pauza. Tu způsobil výpadek proudu na stadionu a hráči museli do kabiny. „Po té přestávce jsme se hůř dostávali do hry. Měli jsme sice brejky, Teplice držely míč, ale do šancí se nedostávaly. Až v té devadesáté minutě. Těžko se hledají slova, musíme se zvednout psychicky, protože jsme dostali další ránu,“ uvědomoval si narůstající trápení svého celku.

CELÝ SESTŘIH: Teplice -Plzeň 2:2

Teplice - Plzeň: Gól Jana Baránka na 0:1

Teplice - Plzeň: První penalta proti Viktorii po 73 utkáních. Fillo snížil na 1:2

Teplice - Plzeň: Gól Lüftnera na 2:2. Málem se trefil brankář Grigar

Teplice - Plzeň: Parádní ránu Michaela Lüftnera vychytal Kozáčik

Teplice - Plzeň: Kozáčik vyhodil míč, za 10 vteřin už pálil Petržela!

Teplice - Plzeň: Šance Tomáše Hořavy

Teplice - Plzeň: Střela Egona Vůcha