+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
30. října 2008 • 10:24

Levý podepíše v sobotu

Autor:
Stanislav Levý
TOP VIDEA
RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje
SESTŘIH: Mönchengladbach – Hamburk 3:1. Zářili Raffael s Hazardem SESTŘIH: Mönchengladbach – Hamburk 3:1. Zářili Raffael s Hazardem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisty Zlína by měl v nedělním ligovém utkání v Praze proti Bohemians už vést nový trenér Stanislav Levý. Smlouvu do konce sezony s následnou opcí ale ještě Levý nepodepsal.Důvodem je, že mu až v pátek 31. října vyprší kontrakt s jeho bývalým zaměstnavatelem Viktorií Plzeň. Tam skončil své působení letos v dubnu.

"Jsme předběžně domluveni, že smlouvu podepíšeme v sobotu. Tentýž den večer by měl na Strahově vést nový kouč už náš předzápasový trénink," řekl ČTK šéf zlínského klubu Ladislav Valášek.

Zlín oslovil Levého začátkem října, kdy po špatných výsledcích propustil trenéra Josefa Mazuru. Vzhledem ke klauzuli ve smlouvě s Plzní by ale trenér Levý v případě okamžitého přijetí nabídky přišel o zbytek výplaty z předchozího působiště. Proto obě strany odložily jednání až na začátek listopadu, kdy už bude kouč volný.

Prozatímním vedením zlínského klubu byl pověřen sportovní ředitel Ladislav Minář společně s Markem Kalivodou, kterým jejich dočasná mise skončila po středečním vítězství Zlína v Jablonci v Poháru ČMFS.

Po středečním vyhazovu trenéra Petra Uličného v Brně se nicméně objevily i spekulace, že by Levý mohl zamířit do jihomoravské metropole.

"Pochopitelně takové riziko vždy existuje až do okamžiku, než se smlouva podepíše. Jsme si toho také vědomi. Ale věříme, že vzhledem k našemu čekání zasedne už v neděli trenér Levý na lavičku našeho týmu," dodal Valášek.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, zlín, levýKlasická verze
Mobilní verze