+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
24. března 2010 • 21:42

Sparťané zapálili oheň, tak dostali sprchu

Autor:
TOP VIDEA
Jarolím: Slavii bych Ligu mistrů přál, ale úplně přesvědčený o tom nejsem Jarolím: Slavii bych Ligu mistrů přál, ale úplně přesvědčený o tom nejsem
SESTŘIH Premier League: Manchester City - Everton 1:1. Padly dvě červené, pálil Rooney SESTŘIH Premier League: Manchester City - Everton 1:1. Padly dvě červené, pálil Rooney
VŠECHNA VIDEA ZDE

Šlágr kola mezi Jabloncem a Spartou žádné góly nepřinesl. Tak se alespoň fanoušci Letenských bavili po svém. Ve svém kotli zapálili světlice a dýmovnice, které ale záhy uhasili hasiči a pokropili příznivce studenou vodou.Jen si představte, že jdete na fotbal. Stoupnete si na tribunu. Teplota se pohybuje kolem sedmi stupňů a v tom vás pokropí vodou hasiči.

Pekhart daroval Spartě bod, šlágr skončil bez branek »

Jistě uznáte, že tohle by naštvalo každého. Ovšem sparťanští fanoušci si tuhle sprchu zasloužili, protože neposlechli pokyn hlasatele, aby nepoužívali žádné světlice a dýmovnice.

Fanoušci Sparty si ze zákazu pyrotechniky moc nedělají
Fanoušci Sparty si ze zákazu pyrotechniky moc nedělají


Sparťany, kteří pořvávali na fotbalisty 'bojujte za Spartu!' chování hasičů pochopitelně nahněvalo a okamžitě začali po požárnících házet kelímky plné piva.

Poté se ovšem museli smířit s tím, že se na utkání dodívají s mokrými věcmi.

Hasiči "hasí" kotel Sparty v JablonciHasiči "hasí" kotel Sparty v Jablonci

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze