12. srpna 2016 • 23:15

Skvělý start. Krejčí vystřelil Boloni postup v italském poháru

Start jako hrom! Bývalý záložník Sparty Ladislav Krejčí se hned v prvním soutěžním utkání za italskou Boloňu střelecky prosadil. Vítězným gólem proti druholigovému mužstvu Trapani pomohl svému týmu k výhře 2:0 a k postupu do dalšího kola Italského poháru.

Český reprezentant se v Itálii uvedl skutečně parádně. První ostrý zápas se Krejčímu vydařil. Tři minuty před koncem prvního poločasu rozvlnil síť a poslal domácí Boloňu proti Trapani do vedení. Domácí přidali ve druhém poločase ještě jednu branku a mohli se tak radovat z postupu.

Třiadvacetiletý záložník přestoupil do Itálie letos v létě z pražské Sparty za částku přesahující 100 milionů korun. Hodně si od něj slibuje trenér klubu a bývalý italský reprezentant Roberto Donadoni, který v minulé sezoně Boloňu těsně zachránil od sestupu.

VIDEO | Sestřih utkání, Krejčího gól v čase 0:20

1.  Juventus 6 5 0 1 12:4 15
2.  Neapol 6 4 2 0 14:5 14
3.  Sassuolo 6 4 0 2 8:6 12
4.  Inter Milán 6 3 2 1 8:6 11
5.  Řím 6 3 1 2 14:8 10
6.  Lazio 6 3 1 2 10:7 10
7.  Milán 6 3 1 2 8:7 10