+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
6. listopadu 2008 • 16:07

Sudímu dal žlutou kartu, ten ho přebil červenou

Autor:
Ilustrační foto
TOP VIDEA
SESTŘIH Ligy mistrů: Manchester City - Neapol 2:1. Guardiolův tým válí i v Evropě SESTŘIH Ligy mistrů: Manchester City - Neapol 2:1. Guardiolův tým válí i v Evropě
LIGA NARUBY: Nefér klička Koláře, Deliho dělo na tribunu a pád u vlastní lavičky LIGA NARUBY: Nefér klička Koláře, Deliho dělo na tribunu a pád u vlastní lavičky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalový rozhodčí Carlos Chandia z Chile nejspíš na středeční zápas Jihoamerického poháru mezi brazilským Botafogem a argentinským Estudiantes nikdy nezapomene.Poprvé v kariéře se mu totiž stalo, že dostal od hráče žlutou kartu. Na to nemohl reagovat jinak, než že varování "přebil" červenou a opovážlivce vyloučil.

Ke kurióznímu momentu došlo podle agentury SID po strkanici hráčů obou klubů, kterou se rozhodčí chystal vyřešit rozdáním karet aktérům. Brazilského obránce Andrého Luíse však rozčilil žlutý kartónek natolik, že ho sudímu vytrhl z ruky a sám mu ho strčil před obličej.

Když se chilský arbitr vzpamatoval, podle pravidel hráče poslal ze hřiště.
Luísovi, jenž v roce 2000 oblékl dvakrát dres brazilské reprezentace, nyní hrozí přísný trest od jihoamerické fotbalové konfederace.

Témata:  sport, fotbal, brazílieKlasická verze
Mobilní verze