6. listopadu 2008 • 16:07

Sudímu dal žlutou kartu, ten ho přebil červenou

Autor:
Reklama
Ilustrační foto
TOP VIDEA
Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali
Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalový rozhodčí Carlos Chandia z Chile nejspíš na středeční zápas Jihoamerického poháru mezi brazilským Botafogem a argentinským Estudiantes nikdy nezapomene.Poprvé v kariéře se mu totiž stalo, že dostal od hráče žlutou kartu. Na to nemohl reagovat jinak, než že varování "přebil" červenou a opovážlivce vyloučil.

Ke kurióznímu momentu došlo podle agentury SID po strkanici hráčů obou klubů, kterou se rozhodčí chystal vyřešit rozdáním karet aktérům. Brazilského obránce Andrého Luíse však rozčilil žlutý kartónek natolik, že ho sudímu vytrhl z ruky a sám mu ho strčil před obličej.

Když se chilský arbitr vzpamatoval, podle pravidel hráče poslal ze hřiště.
Luísovi, jenž v roce 2000 oblékl dvakrát dres brazilské reprezentace, nyní hrozí přísný trest od jihoamerické fotbalové konfederace.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, fotbal, brazílieKlasická verze
Mobilní verze