+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
11. listopadu 2008 • 10:20

Exmilenka Nereida: Ronaldo se holí všude!

Autor:
TOP VIDEA
TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský
NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je jen málo horších věcí než zhrzená milenka. Přesvědčil se o tom i portugalský střelec Manchesteru United Cristiano Ronaldo. Jeho bývalá Nereida Gallardo na něj totiž prozradila spoustu pikantností!"Zbožňuje ten pocit, když na svém těle nemá ani chlup. Neustále se holí. Dokonce používá depilační krém, aby byl dohola úplně všude," popisuje Portugalcovy zvyky vnadná exmilenka.

"Dvakrát denně se celý potírá hydratačním krém, aby měl perfektní pleť. Má dům plný zrcadel, aby se na sebe mohl neustále dívat," prozradila. "Největší radost měl, když si mohl půjčit mou žehličku na vlasy!"

Nereida Gallardo má jasno: "Je jen jediná osoba na světě, kterou miluje. A tou je on sám!"

Nereida Gallardo
Nereida Gallardo


A proč vůbec sexbomba na fotbalového nadsamce dští síru? Kvůli způsobu, jakým se s ní rozešel. Prostě jí to oznámil esemeskou! "Je to slaboch a srab, když mi to nedokázal říct do očí a musel použít mobil."

Telefon podle Nereidy portugalská hvězda používá nejen k rozchodům. Dlouhé hodiny prý stráví telefonáty s vlastní matkou: "Denně si s ní volá. Vůbec bych se nedivila, kdyby mu vybrala i budoucí nevěstu!"

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>
Klasická verze
Mobilní verze