+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
10. listopadu 2015 • 15:33

V kinech NE. Ronaldův film mohou fanoušci v Česku vidět jinak

Autor:
TOP VIDEA
Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Londýnská premiéra proběhla s velkou slávou. Dokumentární film Ronaldo, mapující kariéru jednoho z nejlepších sportovců světa, by se v mnoha zemích mohl stát velkým trhákem. Život portugalského fotbalisty sledují miliony fanoušků, všichni jsou zvědaví, co na sebe prozradí. V českých kinech ale diváci snímek neuvidí, k dispozici bude alespoň na DVD. Proč v tuzemských sálech fanoušci o Ronalda přijdou?V pondělí večer Cristiano Ronaldo svůj film slavnostně představil v Londýně. Na premiéru dorazily spousty známých tváří, z fotbalového i mimofotbalového prostředí. Třicetiletá superstar pozvala většinu lidí, kteří ovlivnili Ronaldovu kariéru. Film slibuje mimořádný zážitek a popisuje portugalskou hvězdu tak, jak ho fanoušci dosud neznají.

V českých kinech ale nový film nepoběží. "Film Ronaldo bohužel v českých kinech nebude uveden, je to hlavně z toho důvodu, že se jedná o nízkorozpočtový film a předpokládaná návštěvnost by zřejmě nebyla moc vysoká," zní vysvětlení z distribuční firmy Bontonfilm.

Čeští fanoušci tak mají možnost film objednávat alespoň na DVD. "O samotné DVD je zájem veliký," tvrdí Bontonfilm. V distribuci bude od 18. listopadu.

Film je z dílny tvůrců mimořádně kladně hodnocených dokumentů Senna a Amy. Ronalda kamery natáčely 14 měsíců na hřišti i v soukromí. Divákům má udělat představu o tom, jak jedná a jak se chová fotbalová megastar, jak tvrdá byla jeho cesta až na vrchol.

"Jsou tam smutné, šťasné i humorné momenty. Fanoušci ten film budou milovat," slíbil Ronaldo. Třicetiletý hráč dosáhl na trávníku mimořádných úspěchů a už teď patří mezi nejlepší fotbalisty všech dob.

Známé tvéře na premiéře filmu Cristiana Ronalda - vpravo agent Jorge Mendés, vedle něj Carlo Ancelotti
Známé tvéře na premiéře filmu Cristiana Ronalda - vpravo agent Jorge Mendés, vedle něj Carlo Ancelotti

Témata:  sport, fotbal, ronaldo, film, kino
 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze