+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
10. listopadu 2015 • 15:33

V kinech NE. Ronaldův film mohou fanoušci v Česku vidět jinak

Autor:
TOP VIDEA
Růžička se vrátil do reprezentace a hattrickem sestřelil Finy. Takový návrat jsem nečekal, přiznává Růžička se vrátil do reprezentace a hattrickem sestřelil Finy. Takový návrat jsem nečekal, přiznává
SESTŘIH: Hoffenheim - Stuttgart 1:0. Rozhodla Kadeřábkova akce SESTŘIH: Hoffenheim - Stuttgart 1:0. Rozhodla Kadeřábkova akce
VŠECHNA VIDEA ZDE

Londýnská premiéra proběhla s velkou slávou. Dokumentární film Ronaldo, mapující kariéru jednoho z nejlepších sportovců světa, by se v mnoha zemích mohl stát velkým trhákem. Život portugalského fotbalisty sledují miliony fanoušků, všichni jsou zvědaví, co na sebe prozradí. V českých kinech ale diváci snímek neuvidí, k dispozici bude alespoň na DVD. Proč v tuzemských sálech fanoušci o Ronalda přijdou?V pondělí večer Cristiano Ronaldo svůj film slavnostně představil v Londýně. Na premiéru dorazily spousty známých tváří, z fotbalového i mimofotbalového prostředí. Třicetiletá superstar pozvala většinu lidí, kteří ovlivnili Ronaldovu kariéru. Film slibuje mimořádný zážitek a popisuje portugalskou hvězdu tak, jak ho fanoušci dosud neznají.

V českých kinech ale nový film nepoběží. "Film Ronaldo bohužel v českých kinech nebude uveden, je to hlavně z toho důvodu, že se jedná o nízkorozpočtový film a předpokládaná návštěvnost by zřejmě nebyla moc vysoká," zní vysvětlení z distribuční firmy Bontonfilm.

Čeští fanoušci tak mají možnost film objednávat alespoň na DVD. "O samotné DVD je zájem veliký," tvrdí Bontonfilm. V distribuci bude od 18. listopadu.

Film je z dílny tvůrců mimořádně kladně hodnocených dokumentů Senna a Amy. Ronalda kamery natáčely 14 měsíců na hřišti i v soukromí. Divákům má udělat představu o tom, jak jedná a jak se chová fotbalová megastar, jak tvrdá byla jeho cesta až na vrchol.

"Jsou tam smutné, šťasné i humorné momenty. Fanoušci ten film budou milovat," slíbil Ronaldo. Třicetiletý hráč dosáhl na trávníku mimořádných úspěchů a už teď patří mezi nejlepší fotbalisty všech dob.

Známé tvéře na premiéře filmu Cristiana Ronalda - vpravo agent Jorge Mendés, vedle něj Carlo Ancelotti
Známé tvéře na premiéře filmu Cristiana Ronalda - vpravo agent Jorge Mendés, vedle něj Carlo Ancelotti

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, ronaldo, film, kino
 Klasická verze
Mobilní verze