+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
21. září 2007 • 00:00

Mourinho skončil!

Autor:
José Mourinho
TOP VIDEA
Unikátní VIDEO ze šlágru Sparta – Plzeň: Gesta trenérů i jiné pohledy na (ne)uznané góly Unikátní VIDEO ze šlágru Sparta – Plzeň: Gesta trenérů i jiné pohledy na (ne)uznané góly
Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano! Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano!
VŠECHNA VIDEA ZDE

José Mourinho už nevede Chelsea. Včera nad ránem londýnský klub oznámil rozchod s uznávaným portugalským koučem, kterého nahradí Avram Grant.José Mourinho už nevede fotbalovou Chelsea. Včera nad ránem londýnský klub oznámil rozchod s uznávaným portugalským koučem, kterého nahradí dosavadní fotbalový ředitel, dvaapadesátiletý izraelský trenér Avram Grant. Ta zpráva šokovala. O konci trenéra, jenž měl smlouvu do roku 2010, se mluvilo dlouhé měsíce, ale rozchod přišel docela náhle. Jak se věci seběhly? Trenérskou výměnu spustila podle všeho úterní domácí remíza 1:1 v Lize mistrů proti Trondheimu. Majitele klubu Romana Abramoviče prý silně rozlítila. "Zrušil naplánované obchodní jednání a na středu svolal mimořádnou schůzku," píše anglický The Sun. U stolu kromě něj seděli kouč, fotbalový ředitel Grant a ředitel Tenenbaum.

Témata: Klasická verze
Mobilní verze