+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
Adam Sušovský
17. května 2016 • 15:46

Fatální chyba při střídání? Jeřábek byl tak zabraný do hry, že neslyšel

TOP VIDEA
SESTŘIH: Bayern - Wolfsburg 2:2. Favorit ztratil, Neuerův náhradník chyboval SESTŘIH: Bayern - Wolfsburg 2:2. Favorit ztratil, Neuerův náhradník chyboval
O výsledku utkání rozhodlo pár míčů, shodují se Nadal s Berdychem O výsledku utkání rozhodlo pár míčů, shodují se Nadal s Berdychem
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z MOSKVY | Začali zápas skvěle, od prvních sekund ždímali soupeře v útočném pásmu drtivým tlakem, jenže stejně dostali gól jako první. Čechy na začátku zápasu se Švýcarskem zmrazila neuvěřitelná chyba obránců při střídání, po které jel Denis Hollenstein sám na branku. Milan Doudera odjel na střídačku a Jakub Jeřábek zapomněl naskočit do hry. „Bláznivé. Nezahlídl jsem, že mám jít na led,“ přiznal po utkání Jeřábek.Proč jel Denis Hollenstein po dvanácti minutách hry sám na branku, nikdo nechápal. Dokonce i trenér Vladimír Vůjtek musel koukat na kostku, co se stalo. První branku darovali Češi Švýcarům neuvěřitelnou hrubkou. Obránce Milan Doudera totiž odjel střídat, ale Jakub Jeřábek za něj zapomněl naskočit do hry. Takže útočníka Švýcarů nikdo nehlídal.

„Bláznivé. Byla to špatná komunikace. Nezahlídl jsem, že mám jít na led. Byl jsem tak zabraný do hry, takže jsem to neslyšel. A hráč nám ujel,“ omlouval se po utkání Jeřábek, který skákal na led až ve chvíli, kdy byl puk v brance.

„Trošku zaspal,“ smál se tomu Vůjtek po zápase i vzhledem k tomu, že Češi nakonec vyhráli. „Věděl, že má jít na led, asi ale nesledoval tak pozorně hru a zůstal tam sedět,“ dodal trenér k chybě české obrany.

Více o mistrovství světa v Rusku čtěte ZDE >>>

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze