Rána a bezvědomí. Lékař mi vystavil stopku, přiznal Hřebejk

Autor: iSport.cz
0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Vystřelil a pak si už nic nepamatuje. Chomutovský útočník Štěpán Hřebejk nedohrál barážové utkání o hokejovou extraligu poté, co ho fauloval českobudějovický Václav Pašek, který za zákrok do oblasti hlavy a krku vyfasoval trest na pět minut + do konce utkání. Ani Hřebejk nakonec utkání nedohrál, ale vyvázl bez většího zranění a mohl se radovat z výhry 4:3 v prodloužení.

Faul na kriminál. Pašek trefil loktem hlavu Hřebejka a v zápase dohrál

„Snažil jsem se jenom rychle vystřelit na bránu a v tom přišla rána. Špatně mě trefil,“ popsal Hřebejk hrozivý moment pro klubový web. „V tu chvíli jsem se necítil nijak. Až potom, když jsem se probral, tak to byl menší šok, ale nic strašného,“ dodal střelec úvodní branky zápasu.

Hřebejk ležel na ledě několik desítek vteřin a už se k němu rozeběhli záchranáři i s nosítky. „Na ně jsem nechtěl, protože kdybych na nich odjel, tak šance, že bych zápas dohrál, by byla nulová,“ přiznal.

Nakonec ale stejně zápas nedohrál. Lékař mu kvůli chvilkovému bezvědomí vystavil stopku.

SESTŘIH: 4. kolo baráže, Chomutov - České Budějovice 4:3 v prodl.

Hosté: 14:57. Kuchejda, 17:22. Nouza, 19:54. Vráblík

Domácí: Kopřiva (21. Hanuljak) – Skinner, Rutta, Drtina (C), Rýgl, Šulák, Toman, Koma, Bartejs – Hovorka (A), Gajovský, Hřebejk (A) – D. Květoň, Růžička, O. Kaše – Račuk, Kämpf, Sinisalo – McGregor, Dušek, L. Květoň.

Hosté: Gába (Bláha) – Punčochář, Žovinec, Suchánek, Vráblík, Mucha, Semrád, Škopek – Marek, Pajič (A), Švihálek – Nouza (A), Straka (C), Kuchejda – Vaniš, Rob, Přibyl – Pašek, Trummer, Boháč – Švec.