18. března 2017 • 22:00

Světlice, pokřiky i děkovačka. Tak Kometa slavila popravu Sparty

Autor:
TOP VIDEA
Příbram - Sparta: Rada po zápase bouřlivě slavil s fanoušky na tribuně Příbram - Sparta: Rada po zápase bouřlivě slavil s fanoušky na tribuně
Lajna bude dospělejší než Vyšehrad, říká Strejc z OBBOD. Jedná i s partou z Nagana Lajna bude dospělejší než Vyšehrad, říká Strejc z OBBOD. Jedná i s partou z Nagana
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fanoušci i hokejisté Komety před čtvrtfinálovou sérií Generali Play off se Spartou jistě věřili, že je v jejich silách pražský celek zdolat, ale pokud byste jim řekli, že ho vyřadí po čtyřech zápasech, měli by vás za snílka. I to se ovšem stalo skutečností a Kometa si zajistila postup už po druhém domácím utkání, které ovládla 4:1. Ve vyprodané brněnské hale tedy propukla obrovská radost z postupu i vyřazení velkého rivala.Důvod k radosti mohou mít Brňané několikanásobný. Kromě toho, že postoupili do semifinále už po čtyřech zápasech, Spartu takticky přehráli a ve čtvrtfinálové sérii ji hravě strčili do kapsy. Třešničkou na dortu je pak fakt, že Kometa vyřadila právě velkého rivala z Prahy.

To je EUFORIE! Kometa smázla Spartu 4:0 a takhle slavila postup

V Brně se pochopitelně slavil postup ještě mnoho minut po zápase a vyprodaná hala vestoje aplaudovala svým hrdinům. Ti si teď mohou užít zasloužené oslavy postupu, ale oni i fanoušci si uvědomují, že je potřeba koukat na další krok.

Jihomoravané teď mohou na rozdíl od Sparty spustit prodej vstupenek na semifinále a s klidem vyhlížet příštího soupeře, o němž rozhodne vývoj ostatních čtvrtfinálových sérií. Kometa půjde do dalšího kola s nadějí na vysněný titul, ale už postup přes Spartu je pro ni sladkým skalpem.

Němec o atmosféře: Děkujeme! Vypadá to, že se z toho sparťané po…


720p 480p 360p 240p
Kometa Brno - Sparta: Čepice na led! Vojtěch Němec vstřelil hattrick, 4:1

Sparta po první třetině nevstřelila gól, chtěl jsem tam chodit až od druhé, smál se Čiliak

Hokejisté brněnské Komety oslavují výhru nad Spartou a postup do semifinále play off
Hokejisté brněnské Komety oslavují výhru nad Spartou a postup do semifinále play off