9. srpna 2017 • 20:12

Plzeň zdolala v přípravě Koreu 2:1 po nájezdech, rozhodl Stach

Plzeň nakonec houževnatého soka porazila až v samostatných nájezdech
LIGA NARUBY: pusa pro Ben Chaima, docent Hušbauer a zidanovka proti Baníku LIGA NARUBY: pusa pro Ben Chaima, docent Hušbauer a zidanovka proti Baníku
SESTŘIH: Tomáš Berdych nestačil v prvním kole turnaje v Cincinnati na Juana Martina del Potra SESTŘIH: Tomáš Berdych nestačil v prvním kole turnaje v Cincinnati na Juana Martina del Potra

Hokejisté Plzně zdolali v přípravě na domácím ledě Koreu 2:1 po samostatných nájezdech. O výhře Indiánů nad soupeřem české reprezentace v základní skupině na únorových olympijských hrách v Pchjongčchangu a nováčkem elitní skupiny mistrovství světa rozhodl v páté sérii rozstřelu útočník David Stach.

Do vedení se dostala v 39. minutě Korea díky brance Sin Sang-u, ale za 40 sekund vyrovnal Milan Gulaš. Hvězdou nájezdů byl Stach, který proměnil oba své pokusy.

Korea tak zakončila sérii přípravných duelů proti extraligovým soupeřům. Minulý týden na Mountfield Cupu porazila Spartu 2:1 v prodloužení, prohrála s Hradcem Králové 3:4 po samostatných nájezdech a podlehla Pardubicím 1:4.

HC Škoda Plzeň - Korea 2:1 po sam. nájezdech (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
Branky: 40. Gulaš, rozhodující sam. nájezd Stach - 39. Sin Sang-u.