1. května 2016 • 20:45

Fotbalisté Tasovic zachránili bod, přesto přišli o vedení

0
Fotbalisté Tasovic v divizi D doma jen remizovali 1:1 s posledním Havlíčkovým Brodem a museli přepustit první příčku Hodonínu, který už v sobotu zvítězil 4:2 v Bystřici nad Pernštejnem.

Tasovice mohly i prohrát, neboť těsně před poločasem přišly o vyloučeného Horáčka a hosté po změně stran otevřeli skóre gólem Hekerleho. Domácí však navzdory oslabení vyrovnali ve třetí minutě nastaveného času, kdy se trefil Hrazdílek. Shodný počet 39 bodů jako první Hodonín i druhé Tasovice má také třetí Polná, jež zdolala 2:0 Žďár nad Sázavou.

Z dosavadních osmi jarních střetnutí už posedmé vyhrály Živanice, které v 23. kole divize C zvítězily 1:0 ve Dvoře Králové. Na vedoucí Olympii Hradec Králové, jež vyhrála 2:0 v Jaroměři, i nadále ztrácejí osm bodů.