zprávy ze světa sportu. Sledujte nás na Facebooku a
dozvíte se vše jako první.
28. listopadu 2015 • 16:36

Černá série trvá! Nymburk ve VTB lize potřetí za sebou prohrál

Basketbalisté Nymburku prohráli ve VTB lize v Saratově 84:92. Pavel Houška zaznamenal devět bodů.
Oslavy Slavie pokračují. Podpisy fanouškům, Bílek neměl boty Oslavy Slavie pokračují. Podpisy fanouškům, Bílek neměl boty
Mistrovská chorea Slavie! Podívejte se, co umí Tribuna Sever Mistrovská chorea Slavie! Podívejte se, co umí Tribuna Sever

Basketbalisté Nymburku prohráli ve VTB lize v Saratově 84:92 a připsali si v mezinárodní soutěži třetí porážku za sebou. Na palubovkách soupeřů se českému mistrovi v poslední době nedaří, vedle předchozích nezdarů ve Volgogradu a v Moskvě s CSKA neuspěl v tomto týdnu ani v Evropském poháru FIBA v Aarhusu.

V Saratově odehrál Nymburk zápas jako na houpačce. První čtvrtinu svěřenci Ronena Ginzburga prohráli o sedm bodů, ale v poločase měli takový náskok sami.

Třetí hrací období ale vyznělo znovu lépe pro domácí Avtodor, který pak v poslední části odskočil až na dvanáctibodový rozdíl, a na obrat už se hosté nezmohli. Měli přitom ve svém středu nejlepšího střelce zápasu, Chasson Randle dal 28 bodů. Soupeř měl výraznou převahu na doskoku (48:35).

Basketbalová VTB liga:
Avtodor Saratov - Nymburk 92:84 (29:22, 44:51, 71:66)
Nejvíce bodů: Chappell 19, Peterson 17, Zabelin 13, Brooks 10 - Randle 28, Benda 11, Welsch a P. Houška po 9. Fauly: 23:19. Trestné hody: 17/15 - 14/12. Trojky: 11:5. Doskoky: 48:35.

Témata:  sport, basketbal, nymburk