+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
9. března 2010 • 11:44

Když se zamiluje kůň. Legenda skonala po sexu

Autor: ,
TOP VIDEA
Jarolím: Slavii bych Ligu mistrů přál, ale úplně přesvědčený o tom nejsem Jarolím: Slavii bych Ligu mistrů přál, ale úplně přesvědčený o tom nejsem
SESTŘIH Premier League: Manchester City - Everton 1:1. Padly dvě červené, pálil Rooney SESTŘIH Premier League: Manchester City - Everton 1:1. Padly dvě červené, pálil Rooney
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenhle závod už nedoběhl, tuhle překážku už nepřekonal. Dostihová legenda Tribal Instinct zahynula v situaci, o které se říká, že je to nejkrásnější ze všech smrtí. Kůň roku 2001 skonal krátce poté, co byl připuštěn ke klisně kvůli plnění plemenných povinností.Tenhle kůň byl vážně hvězda. Během své kariéry získal klasickou Trojkorunu, když v roce 2001 vyhrál Velkou jarní cenu, České derby a St.Leger. Mimořádné byly však nejen jeho úspěchy, nýbrž i jeho skon.

„Připouštěl klisnu. A když skončil, zavrávoral a padl,“ popisoval smutnou událost na serveru fitmin.cz Eduard Kubíček, v jehož chovu kůň byl.

FOTO: Dostihová legenda Tribal Instinct úplně vpravo

Dostihová legenda Tribal Instinct. (vpravo)Dostihová legenda Tribal Instinct. (vpravo)

Zemřít těsně po avantýře? Právě o takové smrti snívali drsňáci ve westernech z Divokého Západu. Právě tak prý odcházejí největší štramáci a frajeři.

Unikátní hřebčín v KladrubechUnikátní hřebčín v Kladrubech

A právě takový byl konec dvanáctiletého Tribal Instincta, jemuž krátce po milostném dobrodružství selhal oběhový systém.

Témata:  sport, dostihy, Tribal, Instinct, smrt, sex
 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze