+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
17. prosince 2015 • 16:00

Jak se chystají na Sportovce roku? Podívejte se na selfie Prskavce, Synka a Moravce

Autor:
TOP VIDEA
Holek o Spartě: Je mi líto, že se jí nedaří. Nejlepší fotbal jsme hráli za Lavičky Holek o Spartě: Je mi líto, že se jí nedaří. Nejlepší fotbal jsme hráli za Lavičky
NEJ hráč kola v bundesligy: James Rodríguez řídil výhru Bayernu NEJ hráč kola v bundesligy: James Rodríguez řídil výhru Bayernu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už v pondělí bude jasné, kdo se stane českým Sportovcem roku 2015. Vítěz populární ankety bude oznámen na galavečeru, který vysílá program ČT1 od 21:40. Jak se chystá na slavnostní vyhlašování ti nejlepší? Podívejte se na selfie fotky v podání biatlonisty Ondřeje Moravce, kajakáře Jiřího Prskavce a skifaře Ondřeje Synka.Tak například skifař Ondřej Synek pojmenoval svou fotku výstižně: "Takhle se připravuji na raut.“ Ondřej Moravec místo jídla zvolil jako prostor pro příprav koupelnu: "Potřeboval bych i ostříhat, ale na to nebude asi čas,“ směje se český biatlonista.

To kajakář Jiří Prskavec vyrazil do místa dějiště olympiských her otestovat nový kanál. A jak se mu v Rio de Janeiru líbilo?

"Vytvořili tady opravdu pěkný areál," ocenil. Odvážně se pustil do selfie fotky pod vodou, nevynechal ani příležitost vyfotit se slavnou sochou ježíše dohlížejícího na rušné brazilské velkoměsto proslavené sambou a karnevalem.
 
Kdo se stane vítězem? Sledujte vyhlášení ankety Sportovec roku 2015 v pondělí na ČT1 od 21:40.

Jiří Prskavec a jeho selfie na téma: "Jak se chystám na Sportovce roku"
Jiří Prskavec a jeho selfie na téma: "Jak se chystám na Sportovce roku"

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze