+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
31. května 2016 • 00:00

Fanděte se Snickers, odhalte typologii hladových fanoušků a vyhrajte super ceny!

Autor:
TOP VIDEA
NEJ góly bundesligy: Perfektní voleje, sólo i dělová rána Raffaela NEJ góly bundesligy: Perfektní voleje, sólo i dělová rána Raffaela
Tenisový svět truchlí! Co všechno dokázala Jana Novotná (†49)? Tenisový svět truchlí! Co všechno dokázala Jana Novotná (†49)?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Když jdete fandit hladoví, necítíte se ve své kůži a nedokážete pořádně podpořit svůj oblíbený tým? Vyřešte to se Snickers! Díky legendární čokoládové tyčince s nugátem, karamelem a arašídy nyní navíc můžete objevit originální typologii fanoušků a k tomu vyhrávat.Jaký typ fanouška se z vás stává, když máte hlad? Dostáváte záchvaty hysterie nebo vzteku? Brečíte jako „malí“? Odpovězte si na otázku „Který špatný fanoušek jsi, když máš hlad?“ a najděte se mezi osmnácti hladovými alteregy v podobě samolepek pod obaly soutěžních tyčinek Snickers. Vychutnejte si Snickers, nasbírejte alespoň tři samolepky hladových fanoušků, odpovězte na vybranou soutěžní otázku a vyhrajte jednu z 900 atraktivních cen!

Foto 

Kupujte tyčinky Snickers v soutěžních obalech a sbírejte samolepky s různými podobami fanoušků, na kterých se podepsaly symptomy hladu. Pobaví vás celkem osmnáct altereg – například vzteklouni, všeznalci nebo třeba ufňukanci v šesti kategoriích. Jakékoli tři samolepky nalepte na hrací kartu, která je k dispozici v obchodech nebo volně ke stažení na www.snickers.cz.

Foto 

Pak už stačí nahrát a registrovat fotku či scan své hrací karty na www.snickers.cz společně s odpovědí na příslušnou soutěžní otázku u vybrané výhry. Na ty nejrychlejší a nejpřesnější čeká celkem 900 úžasných cen, jako fotbalové tašky, hodinky nebo stolní mini-fotbálky.

Soutěž probíhá v termínu od 15. 4. do 10. 7. 2016. Více na www.snickers.cz
Klasická verze
Mobilní verze