+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
11. listopadu 2008 • 11:26

Robredo Nadala nenahradí

Autor:
TOP VIDEA
RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje
SESTŘIH: Mönchengladbach – Hamburk 3:1. Zářili Raffael s Hazardem SESTŘIH: Mönchengladbach – Hamburk 3:1. Zářili Raffael s Hazardem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenista Tommy Robredo nenahradí zraněnou světovou jedničku Rafaela Nadala ve španělském týmu pro finále Davisova poháru v Argentině. Jednadvacátý hráč světového žebříčku se omluvil kvůli tomu, že už téměř dva týdny netrénoval.


REKLAMA
digi tv

"Kdyby mě vybrali, moc by mě to překvapilo. Ale kdyby se to přece jen stalo, nejel bych," citovala Robreda agentura AP. "Ne proto, že bych nechtěl, ale proto, že bych byl týmu k ničemu. Dvanáct dní jsem nedělal vůbec nic. Nebyl jsem si ani na pět minut zaběhat, a nemohl bych proto zemi plnohodnotně reprezentovat," dodal.

Nadal se z finále Davis cupu omluvil >>>

Nadal se z finále, které je na programu 21. až 23. listopadu v Mar del Plata, omluvil v pondělí. Prvního hráče světového žebříčku stále trápí zánět šlachy v pravém koleně, kvůli kterému musel na turnaji v Paříži vzdát čtvrtfinále s Rusem Nikolajem Davyděnkem a poté přišel i o nynější Turnaj mistrů v Šanghaji.

Nehrající kapitán Španělů Emilio Sánchez by měl nominaci pro duel s Argentinou zveřejnit dnes.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>
Klasická verze
Mobilní verze