+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
28. října 2008 • 09:30

Williamsová si zahraje s Blakem

Autor:
Serena Williams
TOP VIDEA
Dukla - Slovácko: Slovácko si zahrálo s Duklou bago a Zajíc se trefil – 1:0 pro hosty Dukla - Slovácko: Slovácko si zahrálo s Duklou bago a Zajíc se trefil – 1:0 pro hosty
Jihlava - Sparta: Radost pohledět! Kubalík gentlemansky předložil kotouč Jiránkovi, ten ho doklepl do prázdné Jihlava - Sparta: Radost pohledět! Kubalík gentlemansky předložil kotouč Jiránkovi, ten ho doklepl do prázdné
VŠECHNA VIDEA ZDE

Serena Williamsová a James Blake budou reprezentovat USA na Hopmanově poháru smíšených tenisových družstev, který se uskuteční od 3. do 9. ledna příštího roku v Perthu. Informoval o tom ředitel turnaje Paul McNamee.


REKLAMA

Třetí hráčka světového žebříčku a vítěz dvou ročníků Hopmanova poháru se společně v turnaji představí po pěti letech. V roce 2003 porazili ve finále domácí Austrálii.

Pro lednový podnik, jehož posledních dvou ročníků se zúčastnili i čeští reprezentanti Tomáš Berdych a Lucie Šafářová, jsou známé i další dvojice. Za Austrálii budou hrát Lleyton Hewitt a Casey Dellacquaová, za Slovensko Dominika Cibulková s Dominikem Hrbatým.

Německo budou reprezentovat Sabine Lisická s Nicolasem Kieferem, Francie vyšle dvojici Alizé Cornetová, Gilles Simon, z Ruska přijedou sourozenci Marat a Dinara Safinovi a z Itálie Flavia Pennettaová s Simonem Bolellim.

Osmičku týmů doplní vítěz asijského Hopmanova poháru, o kterém se rozhodne v listopadu v Kazachstánu.

Témata:  sport, tenis, usa, blake, williamsováKlasická verze
Mobilní verze