Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Bournemouth : Brighton - 19. září 2017   20:45

Bournemouth
Bournemouth
99' King
1:0
(0:0)
Brighton
Brighton
Bournemouth
Boruc – Fraser (116. Hyndman), Francis, S. Cook, B. Smith – Stanislas (63. Pugh), L. Cook, Mousset (80. King), Gosling, Ibe (103. A. Smith) – Afobe
Pugh, Ramsdale, A. Smith, King, Hyndman, Mahoney, Simpson
Friend – Wilkes, McDonough
Vitality Stadium, Bournemouth
Brighton
Krul – Goldson, Hünemeier, Rosenoir (110. Matějů) – Schelotto (106. Pröpper), Ahannach, Molumby, Bong Songo – Skalák (104. Knockaert), Izquierdo Mena – Murphy
Dunk, Knockaert, Mäenpää, March, Pröpper, Matějů, Tilley

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání nakonec končí vítězstvím Bournemouthu, které je zasloužené. Hosté dnes spoléhali zejména na pevnou defenzivu, do útoku se dostávali sporadicky, gólman Boruc si tak moc nezachytili, minimálně od druhého poločasu. Skvělý výkon ale podal v brance Brightonu Tim Krul, který vychytal několik gólových šancí soupeře, i tak ale Brighton prohrává a v poháru tak končí.
120+4'
120+4'
Míč končí vedle branky, kam si pro něho došel gólman Boruc a ten vykopává od branky Bournemouthu.
120+3'
Rohový kop pro Brighton, hosté budou rozehrávat z pravé strany.
120'
Rozhodčí bude nastavovat čtyři minuty, hosté tak čas na vyrovnání ještě mají.
119'
Čistý obranný zákrok domácího Goslinga, míč následně získává Boruc.
117'
Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Fraser, přichází Hyndman.
117'
Snaha Brightonu končí odpískaným ofsajdem, Boruc nespěchá s rozehrávkou.
116'
Knockaert (Brighton) faulován, míč získávají hosté, kteří rozehrají na polovině soupeře, ovšem v blízkosti půlící čáry.
114'
Pokus o rychlou rozehrávku v podání Brightonu, z pravé strany centruje Murphy, ale jeho spoluhráč fauluje, míč získávají domácí.
113'
Afobe (Bournemouth) si říkal o přihrávku na hranici šestnáctky, ale míč před ním dokázal odehrát obránce, spoluhráč Afobeho poté pálil zpoza vápna vedle branky Krula.
112'
Před branku Brightonu mířil pas z pravé strany, ale pouze na paty Ibemu.
111'
Hosté se nyní snaží něco vymyslet na polovině soupeře, ale míč získávají domácí, kteří jdou bleskově dopředu.
110'
Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Rosenior, přichází Matějů.
108'
Hosté již rozehráli, míč končí mimo branku Bournemouthu, Boruc bude moci rozehrát.
107'
Rohový kop pro Brighton, v úvodu druhé půle, hosté rozehrají z levé strany.
106'
Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Schelotto, přichází Pröpper.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105+2'
První prodloužení skončilo.
104'
Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Skalák, přichází Knockaert.
103'
Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Ibe, přichází A. Smith.
99'
Bournemouth právě vstřelil branku!
Domácí jdou zaslouženě do vedení, první gól zápasu dává, po spolupráci s Pughem, JOSHUA KING.
98'
Brighton ale ubránil i tuto situaci a hosté se mohou pokusit o protiútok.
97'
Rohový kop vybojovali domácí, rozehrávat bude z pravé strany Ryan Fraser.
95'
Žlutou kartu dostává Jiří Skalák (Brighton & Hove Albion FC).
93'
Artur Boruc (Bournemouth) má míč ve své moci a bude vykopávat od branky.
91'
Hned na úvod povedená střela Schelotta z pravé strany, ale míč prolétl zhruba metr nad brankou Bournemouthu.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Po devadesáti minutách gól nepadl a to znamená jediné, dnes se na Vitality Stadium bude prodlužovat a pokud se nerozhodne ani poté, čekají nás penalty! Ve druhém poločase měli výraznou převahu domácí, ale ani jedna ze šancí neskončila gólem.
90+4'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Běží již třetí nastavená minuta, z celkem čtyř, Jiří Skalák (Brighton) vybojoval autové vhazování pro svůj tým, z pravé strany, na polovině Bournemouthu.
90+2'
Míč sice dolétl do vápna Bournemouthu, ale byl hodně nepřesný, mířil do míst, kde nestál nikdo v modrobílém...
90+1'
Domácí faulují a Brighton tak bude moci zahrávat volný kop na útočné polovině.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, dnes se zřejmě bude prodlužovat.
89'
Pugh se dokázal uvolnit a dostat s míčem do vápna, jeho střelu ale bravurně zneškodnil Tim Krul!
88'
Z pravé strany mířil nyní míč před branku Brightonu, ale nikdo v červeném míč nezasáhl.
87'
Gólman Brightonu Tim Krul nyní váhal s odkopem od branky, nakonec stihl míč odehrát.
86'
Ne, odkopem na polovinu AFC řeší nyní přetížená obrana Brightonu celou situaci a získává, alespoň na chvíli, klid.
85'
Roh pro AFC, domácí rychle rozehráli.
84'
Hosté se nyní vůbec nedostávají od prostoru před brankou AFC, i nyní jejich útočná akce končí nepovedeným centrem z levé strany.
82'
Domácím se ale zatím vůbec nedaří přelstít urputnou defenzivu soupeře, byť nějaké náznaky na rychlé pasy do vápna jsou, většinou jsou hodně nepřesné a nepovedené.
81'
Znovu probíhá obléhání pokutového území Brightonu, který se urputně brání.
80'
Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Mousset, přichází King.
79'
Domácí nyní svírali soupeře v jeho vápna, ale nakonec vše končí střelou nad branku.
78'
Dvěma hráčům Brightonu tam ještě sudí Friend něco vysvětluje.
77'
Útočný faul odpískán Skalákovi, míč tak získávají domácí.
75'
Rosenior (Brighton) vybojoval rohový kop pro svůj tým, hosté rozehrají z pravé strany.
75'
Míč v autu, domácí zůstávají na útočné polovině.
74'
Pokračuje se ve hře, hosté sportovně vrací míč soupeři.
73'
Hra znovu přerušena, na trávníku se opět bude ošetřovat jeden z hráčů Brightonu.
72'
Na druhé straně se Izquierdo nedočkal míč, po centru z pravé strany, hrají domácí.
70'
Pas do vápna Brightonu končí v náruči Krula, který vykopává od své branky.
69'
Ibe (Bournemouth) si z pravé strany navedl míč do vápna a vypálil, jeho pokus byl ale zablokován obráncem Brightonu.
68'
Pugh (Bournemouth) pálí z voleje, z nějakých třiceti metrů, branku ale přestřeluje.
67'
Jenže vlastní nepřesností se fotbalisté Brightonu sami připravují o míč.
66'
Dlouhý nákop v podání hostů, míč míří na pravou stranu, kde ho získává Schelotto.
63'
Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Stanislas, přichází Pugh.
62'
Jiří Skalák nyní podržel svůj tým při plnění defenzivních povinností, kdy zablokoval střelu Mousseta.
61'
Lewis Cook (Bournemouth) zkouší střelecké štěstí z dálky, ale Krul je pozorný a chytá.
60'
Je za námi hodina hry a stále platí, že diváci na Vitality Stadium gól neviděli.
58'
Aktivita domácích nepolevuje, nyní se znovu musí hosté urputně bránit.
55'
Vypadalo to, že hosté vybojovali roh, ale není tomu tak, Boruc rozehrává od své branky.
54'
Lys Mousset (Bournemouth) se odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti, ale branku soupeře vysoko přestřeluje.
53'
Rychlá akce i domácích, jenže Krul si našel centr soupeře a chytá míč ve vlastní šestnáctce.
52'
A pozor, z protiútoku zahrozili hosté, kdy se dostal do vyložené šance Murphy, ale z pravé strany netrefuje branku Bournemouthu.
52'
Ryan Fraser rozehrál z pravé strany, míč se ale defenzivě Brightonu podařilo dostat mimo vápno.
51'
Po dobrém obranném zákroku Schelotta získávají domácí roh z pravé strany.
50'
Je to český internacionál Jiří Skalák (Brighton), který musí být ošetřován. Nakonec se zvedá z trávníku a po svých odchází za postranní čáru.
49'
Některý z hráčů Brightonu zůstal před vlastní lavičkou na trávníku a musí být nyní ošetřován.
48'
Centr domácích z pravé strany nenašel toho pravého adresáta, ale domácí jsou bleskově zpět u míče.
47'
Závar před brankou Brightonu, diváci již křičeli gól, ale zřejmě dobrým zákrokem Krula se ocitl míč znovu před vápnem.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
Z rohového kopu se již domácí neprosadili, první poločas hned po jeho rozehrání ukončil sudí Friend. Gól jsme sice v této fázi hry neviděli, nicméně oba týmy si gólové šance dokázaly vytvořit, na obou stranách ale zazářili gólmani.
45+1'
45+1'
A ještě roh pro Bournemouth, již v nastaveném čase, po střele Ibeho, kterou fantasticky jednou rukou vyrazil gólman Krul, gólová šance domácích.
45'
Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, domácí drží míč.
43'
Míč získávají hosté, ani z tohoto rohu gól nebude.
42'
Příležitost ke vstřelení gólu mají domácí, kteří mají roh z pravé strany, po akci Afobeho, kdy míč odehrál na roh bránící Goldson.
40'
Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu, dočkáme se gólu ještě do poločasové přestávky?
38'
Míč má ve svém držení Krul, který rozehrává od branky Brightonu, po střele Frasera ze střední vzdálenosti.
36'
Útočná akce Brightonu končí střelou mimo branku soupeře, ale Izquierdo byl v dobrém postavení, Boruc má míč a může rozehrávat od branky.
35'
Hosté s míčem na polovině soupeře.
33'
Je za námi první půl hodina hry, zatím na první gól stále čekáme.
30'
Mousset (AFC) musel být ošetřován, ale zdá se, že to není nic vážného a domácí záložník bude moci pokračovat v zápase.
29'
Skóre se nemění, ani po druhém rohovém kopu domácího týmu.
28'
Druhý rohový kop Bournemouthu, domácí rozehrají opět z pravé strany.
26'
Hosté rozehráli z levé strany, míč ale nakonec končí mimo branku Bournemouthu, odkop Boruce.
24'
Míč letí vedle branky Boruce, je z toho roh pro Brighton. Boruc nyní podržel svůj tým, nejprve vyrazil střelu Skaláka, poté vytěsnil mimo tři tyče střelu Murphyho!
22'
Domácí se ale prosadit z rohového kopu nedokázali, naopak, do útoku jdou hosté.
21'
První rohový kop vybojovali domácí, rozehrávat budou z pravé strany.
19'
Krul vykopává od své branky, hosté drží míč.
18'
Domácí Ibe pálí ze střední vzdálenosti, ale míč letí nad branku Albionu.
17'
Bournemouth se dostává na útočnou polovinu.
15'
Je za námi úvodní čtvrthodina, gól zatím nepadl.
11'
Rosenoir (Brighton) ztrácí míč v souboji s Afobem, následně se ke střele dostává Mousset, který ale branku Albionu přestřeluje.
9'
Mousset se dostal na hranici vápna Albionu do zakončení, ale Krul chytá.
7'
Hosté se dostávají do útoku, Izquierdo poslal z levé strany míč do vápna, kde se ke střele dostal Francis, Boruce v domácí brance ale nepřekonal.
3'
Zatím se hraje opatrně, bez šancí na jedné či druhé straně.
1'

AFC Bournemouth: Boruc – Fraser, Francis, S. Cook, B. Smith – Stanislas, L. Cook, Mousset, Gosling, Ibe – Afobe
Náhradníci: Pugh, Ramsdale, A. Smith, King, Hyndman, Mahoney, Simpson

Brighton & Hove Albion FC: Krul – Goldson, Hünemeier, Rosenoir – Schelotto, Ahannach, Molumby, Bong Songo – Skalák, Izquierdo Mena – Murphy
Náhradníci: Dunk, Knockaert, Mäenpää, March, Pröpper, Matějů, Tilley

Rozhodčí: Friend – Wilkes, McDonough.
Oba týmy si zopakují čtyři dny starý vzájemný duel! V rámci 5. ligového kola totiž Bournemouth přivítal Brighton na svém stadionu a domácí mohli slavit těsné vítězství 2:1. Nováček Premier League ale kladl velký odpor a v 55. minutě šel dokonce do vedení zásluhou Solly Marche. Pak se ale domácí nadechli k náporu a góly Andrewa Surmana a Jermaina Defoea otočili zápas ve svůj prospěch.
Pro Bournemouth to byly první body v novém ročníku. Brighton je na tom o bod lépe a v aktuálním pořadu mu patří šestnáctá příčka. AFC je aktuálně předposlední, horší je již pouze Crystal Palace s bilancí 0-0-5 a skóre 0:8...
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 3. kola anglického Ligového poháru, v němž AFC BOURNEMOUTH přivítá na stadionu Dean Court BRIGHTON & HOVE ALBION.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.