Pro dnešek je to z Bundesligy všechno. Děkujeme Vám za pozornost a opět někdy u německé kopané na shledanou.
Střely: 10 – 10
Střely na branku: 7 – 5
Rohy: 8 – 1
Fauly: 15 – 15
Je dobojováno a domácí trápení v podání Eintrachtu pokračuje. Frankfurt doma ještě nezvítězil, což se dnes také nepovedlo změnit. Utkání bylo po prvním poločase vyrovnané a dlouho to vypadalo, že se zřejmě budou dnes body dělit, ale nakonec se tak nestalo po jedné z mála akcí Wolfsburgu ve druhé půli a Max Arnold připsal hostům na konto tři body a pomohl Vlkům k posunu na páté místo tabulky. Výhra Wolfsburgu se dá označit však jako zasloužená, zejména s ohledem na první půli, kdy byl hostující tým jasně lepší.
90+3
Poslední útok Frankfurtu, ale nedaří se jim dostat míč před Benaglia.
90+3
Žlutou kartu nakonec vyfasoval také hostující Manuel Schäfer.
90+3
Zambrano fauloval nově příchozího Kutschke pouze za cenu karty.
90+2
Ivica Olić toho dnes odehrál hodně, na zbývající minutu ho nahrazuje Kutschke.
90
Hlavní sudí prodlouží první poločas o tři minuty.
90
Frankfurt se může pokusit o jeden z posledních útoků.
89
Maximilian Arnold pro dnešek má splněno, když dal možná vítězný gól. Na poslední desítky vteřin ho nahrazuje obránce Schäfer.
88
V hlavičkovém souboji o míč proti sobě šli Zambrano a Arnold, nakonec první jmenovaný fauloval.
87
Žlutou kartou je napomínán domácí obránce Celozzi.
86
Lakić pronikl až do pokutového území a snažil se prostřelit Benaglia, který však byl pozorný.
85
Vzájemný souboj dvou spoluhráčů Nalda a Gustava končí ošetřováním obou zmíněný. Hůře dopadl Naldo, který je odveden za čáru k dalšímu ošetření.
84
Barnetta pro dnešek má dohráno. Na trávník jde další útočník Lakić.
82
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Domácí obrana předvedla velké zaváhání. K odraženému míči se dostal Ochs, přihrávkou našel v pokutovém území nebráněného MAXIMILIANA ARNOLDA, který se prosazuje v snadné pozici.
80
Benaglio se snažil rozehrát rychle, při odkopu podklouzl.
80
Hosté to udělali skvěle a Caligiuri se objevil v pokutovém území prakticky sám. V posledním okamžiku zasáhl obránce Djakpa.
79
K hlavičce se v pokutovém území dostal domácí Aigner, ale bylo to hodně nepřesné.
79
Dnešní utkání sleduje 44 300 diváků.
78
Frankfurt se dokázal ubránit a hned následně přejít do protiútoku. Aigner ukázal, že je ještě plný sil, ale vybojoval pouze autové vhazování.
77
Na trávníku skončil hostující Caligiuri, Wolfsburg zůstane u míče.
76
Střídání domácích, kteří chtějí vrhnout síly do útoku. Flum jde za hry, místo něj přichází Aigner.
75
Meier předvedl výborné napadání a donutil hostujícího stopera Knocheho k nepřesné rozehrávce.
74
Zajímavý centr přiletěl z pravé strany k Meierovi, ten z hodně těžké pozice přestřelil.
73
Václav Kadlec se dostal do souboje se dvěma hráči Wolfsburgu, ale nakonec je pískán faul jemu. Publikum vstalo a začalo pískat pomalu jako jeden muž.
71
Luiz Gustavo nyní diriguje hru hostujícího týmu a nyní se dokonce z pravé strany dostal až do pokutového území.
70
Domácí nyní trochu zaspali při bránění a najednou tu byla akce tři na dva, kterou se nepovedlo Oličovi vyřešit dobře.
69
Wolfsburgu se povedl nápad s přenesením hry, nakonec se k míči po centru Rodrigueze hosté dostali na maximálně pět vteřin.
68
Václav Kadlec se snaží prosadit, ale zatím centrované míče nejsou pro něj to pravé.
67
Djakpa se snažil centrem do pokutového území najít někoho ze spoluhráčů, našel pouze Knocheho.
66
Hosté se postupně přibližují k Trappově brance díky autovým vhazováním v podání tradičního vykonavatele Rodrigueze.
65
Flum se ocitl na zemi po souboji s Gustavem, následně přišlo oplacení ze strany domácího hráče.
64
Utěšená přihrávka hostujících hráčů, kterou však nedokázal Caligiuri dostihnout.
62
Domácí tým poprvé střídá. Ze hry odešel Oczipka, na trávník přichází Djakpa.
62
Zajímavý centr na Kadlece, který mu uhnul aby ho posunul na Meiera, ten jeho úmysl nepochopil.
61
Naldo nyní vypadalo, že fauloval, ale nakonec píšťalka sudího zůstala němá.
60
Rodriguez vyzkoušel své štěstí střelou z dálky. Míč byl tečován a bude to rohový kop pro hosty.
58
Dlouhý nákop hledal v pokutovém území Wolfsburgu jednoho z dvojice Meier – Kadlec, nedostal se nakonec k míči ani jeden.
57
Eintracht se nyní snaží založit útok pomocí postupné kombinace z vlastní poloviny.
56
Hosté si vypracovali velice slibnou možnost, ale nakonec přihrávka na osamoceného Perišiče nepřišla.
55
Velký boj o míč ve středu hřiště nakonec zvládli lépe domácí hráči a snaží se založit útočnou akci.
54
Hra už znovu pokračuje a u míče jsou hostující hráči.
53
Na hrací ploše zůstal ležet domácí defenzivní štít Russ. Je potřeba ošetření.
52
Flum dokázal odcentrovat po dobré přihrávce z levé strany. Obrana Wolfsburgu připravená.
51
Hosté už to znovu zkoušejí v útoku. Centr z levé strany vyslal Perišić, na jeho centr si naskakoval Medojević, ale byl krátký.
50
Arnold se až nyní poprvé předvedl v útočném snažení. Jeho rána k vzdálenější tyči nebyla přesná.
49
Frankfurt se snaží začít aktivně, uvidíme, zda to domácím něco přinese.
48
Domácím se povedlo překvapit hostující obranu a Meier hlavičkoval po centru do šestnáctky zcela osamocen. Benaglio vytáhl skvělý zákrok, kterým zabránil asi jasnému gólu!
47
Domácí si vypracovali dobrou možnost, konkrétně tam byl Kadlec, ale v okamžiku přihrávky byl zády k brance a nedokázal se otočit.
46
Sudí Fritz spočítal jestli má na trávníku všechny hráče a posléze zadul do píšťalky na znamení zahájení druhé půle.
46
Je za námi první půle, která začala skvěle pro hosty, kteří už ve druhé minutě využili hodně laxního nástupu Eintrachtu do utkání, když si vlastní gól dal Anderson. Domácí se dlouho hledali a zlepšení bylo patrné zhruba po půlhodině hry, krátce na to přišel také vyrovnávací gól, který dal ze standardní situace Meier. Uvidíme, co nám přinese druhá půle.
Druhý poločas začne přibližně v 19:33.
45+2
Po rohovém kopu domácí Benaglia neohrozili.
45+1
S koncem nastavené minuty se domácí dostali do velké šance! Meier vybojoval roh, ale mohl ještě míč pustit a Kadlec možná zakončoval do odkryté branky.
45
Nastavuje se jedna minuta jak je vidět na tabuli, kterou zvedl nad hlavu čtvrtý sudí Gagelmann.
45
Benaglio vyrobil hrubku, kterou se nikomu z domácích nepovedlo potrestat. Bude to ještě roh pro Eintracht.
44
Celozzi se snaží zlepšit zatím hodně matný výkon, ale zlepšování je to jen hodně pomalé.
43
Trapp nedokázal v rukavicích udržet centr z levé strany, následovala srážka s Oličem.
42
Václav Kadlec dokázal přesprintovat obránce a následně hned dva obehrát, přihrávka pro spoluhráče už tak povedená nebyla.
41
Ivica Olić se nyní dobře vrátil vypomoci defenzivě, ale jeho zákrok proti Zambranovi byl posouzen jako faul.
39
Naldo nakonec vyslal bombu směrem na Trappa, který míč zkrotil v rukavicích.
38
Standardní situaci bude rozehrávat Naldo, jelikož tradiční exekutor Diego na trávníku už chybí.
38
Rodriguez to udělal hodně šikovně, potáhl si míč do středu hřiště, kde byl faulován.
37
Znovu se žlutí, tentokráte za faul ve středu hřiště. Bastian Oczipka je hříšníkem.
36
Frankfurt právě vstřelil branku!
Hráči Wolfsburgu postavili zeď, ale nedokázali si pohlídat jednoho domácího, který uhnul střele ALEXANDRA MEIERA a Benaglio byl prakticky bez nároku.
35
Domácí si vybojovali standardní situaci. Faulem se provinil Luiz Gustavo.
32
Hosté musejí střídat. Diega nahrazuje na trávníku Daniel Caligiuri.
31
Hostující hráč bude muset střídat, vypadá to na zranění břišního svalu.
31
Domácí hodně dlouho pokračovali ve hře, zatímco na trávníku ležel Diego.
30
Na trávníku zůstal ležet Diego.
29
Frankfurt se pomalu dostává do hry, je tu další roh.
29
Luiz Gustavo zahrál v pokutovém území rukou, ale sudí Fritz pokutový kop pro domácí nepíská!
28
Eintracht vybojoval v dnešním utkání první roh.
27
Domácí se zatím hodně trápí, nyní jejich útočnou snahu ukončil nedovolený zákrok.
26
Doménou Rodrigueze jsou dlouhé auty, jeden takový předvedl nyní, kdy mí doputoval do rukavic Trappa.
25
Dlouhý nákop domácích mířil na kapitána Meiera, ten nemohl na centr Andersona dosáhnout.
23
Russ si počínal jako buldozer a nakonec poslal k zemi během několika vteřin dva protihráče.
21
Hosté zase tolik do útoku nespěchají, což dokresluje jejich kombinace ve středu hrací plochy.
20
Hned následně je pískán další ofsajd domácímu kapitánovi Meierovi. Tentokráte to byl více viditelný prohřešek než u Kadlece.
20
Zajímavý pas se povedl domácím, ale Kadlec se k míči nedostal, hlavně tedy kvůli ofsajdu.
18
Další příležitost, kterou si vypracovali hosté. Hostující obránce Ochs se dostal k míči, posunul na Oliče, který pálil mimo.
16
Barnetta s Rodem se snažili odstavit od míče Rodrigueze, nepovedlo se.
15
Na levé straně domácího celku je to zatím tak trochu den otevřených dveří, což už hosté zjistili a většina akcí jde tudy.
14
Frankfurt se nyní dokázal nějakou dobu usadit na útočné polovině, ovšem bez míče.
13
Z tribun se ozývá pískot a není se při pohledu na domácí hru co divit, ovšem na bundesligové poměry je to hodně nezvyklé, že diváci pískají tak brzy.
11
Perišić zacvičil na levé straně s Celozzim jako s pokusným králíkem, následně našel nabíhajícího Medojeviče, který po jesličkách Russovi pálil do náruče Trappa.
10
Další zaváhání ve středu hřiště v podání Frankfurtu a hosté mohli znovu trestat, jen by nesměl Olić být v ofsajdu.
9
Domácí hráči se snaží kombinovat a nyní se mohl dostat k centru Oczipka, dříve tam byl nakonec Ochs.
8
Po odkopu od domácí branky se hráči Eintrachtu dostali k balónu, ale jen na malou chvíli.
7
Mohlo to být 0:2! Celozzi propadl v souboji s Perišičem, který se řítil vstříc Trappovi! Nakonec rána záložník Vlků končí těsně vedle tyče domácí branky!
5
Po odkopu od Trappovy branky se snažil k míči dostat Kadlec, ale obránci Wolfsburgu si s jeho napadáním hravě poradili.
4
Domácí se pokoušejí o rychlou odpověď na nepříznivý stav. Je vidět, že je gól zaskočil, ale zároveň i zdravě naštval.
3
Celozzi se snažil využít lehkého zaváhání hostující defenzivy, která nakonec celou situaci dokázala ustát.
2
Ochs se dostal na pravé straně k centru do pokutového území, který se povedl, ale nakonec před Ochsem míč odehrál Bamba Anderson, jenže míč poslal do vlastní branky.
1
Hned v úvodní minutě se objevil ve velmi dobré pozici Meier! Domácí kapitán se snažil přelobovat Benaglia, ale neuspěl.
1
Hosté se ujali úvodního výkopu dnešního utkání.
1

Eintracht Frankfurt: Trapp – Celozzi, Zambrano, Anderson, Oczipka – Russ, Rode – Flum, Meier (C), Barnetta – Kadlec.
Náhradníci: Wiedwald – Djakpa, Inuj, Lanig, Aigner, Schröck, Lakić.

VfL Wolfsburg: Benaglio (C) – Ochs, Naldo, Knoche, Rodríguez – Medojević, Gustavo – Arnold, Diego, Perišić – Olić.
Náhradníci: Grün – Schäfer, Klose, Caligiuri, Polák, Evseev, Kutschke.

Rozhodčí: Fritz – Dietz, Schaal.
Vzájemné zápasy
Oba celky v bundesligové historii spolu sehrály celkem 22 zápasů, z nichž hned v deseti se radovali z výhry hráči Wolfsburgu, osmkrát skončilo utkání remízou a jen čtyřikrát dokázal zvítězit Frankfurt.

Bilance v jedenácti duelech na půdě Frankfurtu pak zní 3 výhry Frankfurtu, 4 remízy a stejný počet výher Wolfsburgu.
VfL Wolfsburg
Vlci pod vedením kouče kouče Heckinga se letos zatím prezentují poměrně dobrými a vyrovnanými výkony. Wolfsburg zatím má v nové sezóně bilanci šesti výher a čtyř porážek,což je katapultovalo na šesté místo, které však lze řadit do středu tabulky. Ztráta třináctého celku na Wolfsburg je totiž tříbodová.
V posledním utkání minulý týden si dokázali Vlci poradit s Brémami, které si odvezli třígólovou prohru. Trenér Hecking bude dnes moci poprvé po zranění nasadit do zápasu také útočníka Base Dosta, uvidíme, zda se dostane už do základní sestavy.
Eintracht Frankfurt
Letošní sezóna je zatím pro Eintracht rozpačitá. Týmu se povedlo dostat do základní skupiny Evropské ligy, ale v domácí soutěži to zatím není žádná sláva. Frankfurt doma ještě nevyhrál, naopak na hřištích soupeřů dokázal získat osm ze svých celkových deseti bodů. Dvakrát vyhrál a remizoval a jednou prohrál. Nejlepším střelcem týmu je s šesti góly Václav Kadlec. V posledním utkání se Kadlec podílel na trefě Frankfurtu na hřišti Gladbachu, ale tento gól byl jediným oproti čtyřem Borussie.
Hezký sobotní podvečer u sledování dnešního posledního utkání v rámci německé Bundesligy a jejího 11.kola, které má na programu v Commerzbank Areně ve Frankfurtu utkání mezi Eintrachtem Frankfurt a VfL Wolfsburg
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.