ČFL - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ústí n/O : Benátky n/J - 16. června 2018   17:00

Ústí n/O
Ústí n/O
15' Vaňous  • 28' Pazdera
2:2
(2:1)

5:3 (PEN)

Benátky n/J
Benátky n/J
31' Šimeček   • 90' Synek
Ústí n/O
Truhlář – Skalický, Chleboun, Coufal, Langer – Smejkal (78. Pinkava), Vaňous (86. M. Krátký), Souček
(90+1. Strnad), Falta, Pazdera (88. Fikejz) – Nágl.
Strnad, Fikejz, M. Krátký, Pinkava, J. Krátký
Klupák – Teuber, Krupka
300 diváků
Benátky n/J
Straka – Skuhravý (46. Kocourek), Hošťálek, Borovička, Sudek (78. Zörkler) – Hakl, Šimeček, Munzar (46. Mižič), Farkaš (56. Mařík) – Boček, Synek.
Mižič, Mařík, Kocourek, Zörkler, Levíček

Benátečtí vybojovali na východě Čech pouze bod, což znamená, že se neodlepili z 16. příčky. Domácí nováček odehrál velmi dobrou sezónu, což potvrdil i při dnešním zápase, ze kterého bere dva body, se kterými zřejmě panuje spokojenost.
Patrik Langer mířil k levé tyči a domácí berou o bod více.
Stanislav Mařík mířil k levé tyči, tam byl ale Truhlář včas a penaltu chytá.
Tomáš Pinkava taktéž mířil na opačnou stranu, než kam skákal soupeřův gólman a proměnil.
Jakub Zörkler trefil opačnou stranu, než kam skákal Truhlář a proměnil.
Josef Strnad taktéž zacílil doprostřed brány a také on proměnil.
František Hakl trefil prostředek brány a také on slaví úspěch.
Petr Falta vymetl pravou horní šibenici a domácí opět vedou.
Viktor Šimeček tvrdou ranou k pravé tyči proměnil.
Adam Nágl zkušeně proměnil na opačnou stranu, než kam skákal Straka.
Střílení penalt začíná.
90+5'
Druhý poločas skončil.
90+4'
Po dalším centru do vápna domácí odkopávají míč na polovinu hřiště.
90+4'
Z chumlu zakončoval hostující Boček nad břevno orlickoústecké brány.
90+3'
Benátečtí vybojovali autové vhazování na polovině hřiště.
90+3'
Hosté přišli o míč, domácí ale rychlou akci nevyřešili individuálně Náglem a o míč tak přišli.
90+2'
Nastavovat se budou 3 minuty.
90+2'
Hosté byli faulováni na polovině hřiště, nyní se stěhují před Truhláře.
90+1'
Domácí střídají. Odchází Josef Souček, nastupuje Josef Strnad.
90'
Benátky právě vstřelily branku!
Brankář Truhlář vyrobil obrovskou chybu, když se vydal pro míč daleko za pokutové území. U balonu byl ale dříve JAKUB SYNEK, který podél domácího brankáře vyrovnal stav.
90'
Domácí odehráli míč do zámezí, hosté mají šanci na jednu z posledních útočných akcí.
89'
Hosté faulovali na útočné polovině, o míč tak přichází.
88'
Domácí znovu střídají. Místo Vojtěcha Pazdery jde na trávník Michal Fikejz.
87'
Nyní se hraje převážně ve středu hřiště, což domácím vyhovuje. Hostům však naopak.
86'
Domácí střídají. Odchází Zdeněk Vaňous, nastupuje Matěj Krátký.
85'
Hosté se provinili útočným faulem vůči brankáři Truhlářovi, je pískáno.
85'
Po přihrávce z pravé strany zůstali před Strakou zcela osamocení dva hráči domácího týmu! Souček vzal zodpovědnost na sebe, v tisíciprocentní šanci ale trefil pouze levou tyčku!
84'
Hosté se navíc provinili útočným faulem.
83'
Hosté se ale k hlavičce nedostali a domácí tak odkopávají do bezpečí.
83'
Mižič na levé straně vybojoval další rohový kop pro hosty, Benátečtí se stěhují do vápna.
82'
Souček přiťukl míč Pinkavovi, který z pravé strany znovu mířil na vzdálenější tyč, kterou ale opravdu o chloupek minul!
81'
Pohledná akce začala u Hakla, přes Kocourka a opět Hakla se dostal míč k Synkovi, který se proti přesile neprosadil.
80'
Nákop před hostující bránu stahuje Straka do svých rukavic a chystá se vykopávat.
79'
Mírný tlak hostů polevil, nyní Benátečtí faulovali na polovině hřiště, což neuniklo pozornosti hlavního rozhodčího Klupáka.
78'
Střídají také hosté. Místo Jakuba Sudka si zahraje Lukáš Zörkler.
78'
Domácí poprvé střídají. Odchází Lukáš Smejkal, nastupuje Tomáš Pinkava.
77'
Kocourkův přetažený centr vracel před bránu Mižič, tam ale nebyl nikdo v modrém.
76'
Šimeček vybojoval míč ve středu hřiště, jeho následná střela ale nebyla vůbec přesná.
75'
Za přílišné řečnění obdržel žlutou kartu také domácí Lukáš Smejkal.
75'
Za faul na útočné polovině obdržel žlutou kartu hostující František Hakl.
75'
Dlouhý míč sbírá brankář Straka, který se chystá vykopávat.
74'
Na útočné polovině fauloval Šimeček Vaňouse, je pískáno.
73'
Kocourek vybojoval míč pro Hakla, jehož nepříliš razantní pokus krotí brankář Truhlář.
72'
Vypadá to, že domácí už se logicky soustředí spíše na obranu. Zatím jim tato taktika vychází. Hosté jsou více u míče, hrají ale do plných.
70'
Synek si elegantně před vápnem obhodil protihráče, další domácí hráč už jej ale dokázal o míč připravit.
69'
Maříkův přízemní centr domácí sebrali, míč ale neodkopli.
69'
Maříkův střílený centr byl ztečován na rohový kop. Podaří se hostům vyrovnat?
68'
Nebezpečnou zpětnou přihrávku nedostihl nikdo v bílém, ochozy ale přesto zašuměly.
68'
Mižič se snažil vybojovat rohový kop, což se mu ale nepodařilo.
67'
Chlebounův nákop do vápna neskončil u nikoho v bílém, hosté tak mohou opět kupředu.
66'
Na polovině hřiště fauloval hostující Šimeček, hra je přerušena.
66'
Benátečtí zůstanou na útočné polovině, kde vybojovali autové vhazování.
65'
Benátečtí se usadili před pokutovým územím, ke střele se ale nedostali.
64'
Maříkův centr našel nabíhajícího Borovičku, který ale hlavou mířil nad břevno.
64'
Synkova individuální akce skončila přihrávkou do vápna, kterou domácí odkopli na rohový kop.
63'
Vaňous chytře vyčíhal vhodný okamžik ke střele, vzdálenější tyčku ale o píď minul!
61'
Domácí faulovali na polovině hřiště, míč do hry uvede zřejmě Sudek.
61'
Domácí znovu faulovali na útočné polovině, u míče tak zůstávají hosté, kterým se ale čas povážlivě krátí.
60'
V dalším ofsajdu se ocitl domácí Souček.
60'
Maříkův centr domácí opět odhlavičkovali, úplně se ale ještě neubránili.
59'
Hosté vybojovali přímý kop z levé strany.
58'
Maříkův přízemní centr domácí odkopli do bezpečí. Z rychlého brejku orlickoústeckého týmu se nic závratného neurodilo.
58'
Před útočícím Bočkem odehráli domácí míč na rohový kop.
58'
Dnešnímu zápasu přihlíží 300 diváků.
58'
Centr do pokutového území hosté zpacifikovali a odehráli do bezpečí.
57'
Tentokrát faulovali hosté na polovině hřiště, míč si staví Vaňous.
56'
Další střídání v hostujících řadách. Damiána Farkaše nahrazuje Stanislav Mařík.
56'
Na pravé straně upadl Mižič, o faul se ale dle všeho nejednalo, domácí ale ukopli míč do zámezí.
55'
Kocourkova tečovaná střela končí v Truhlářově moci. Ten se nyní chystá vykopávat.
54'
Hra se vyrovnala, což slibuje více než půl hodiny zajímavého průběhu utkání.
53'
Boček si ve vápně obhodil protihráče, poté ale bližší tyčku minul!
52'
Pazdera napřáhl z levé strany, mířil na vzdálenější tyč, kterou ale minul.
51'
Domácí jsou v úvodu druhé půle více na míči a častěji se drží na útočné polovině.
49'
Obrovská šance domácích ke skórování! Za Hošťálkova záda si naběhl Souček, který hlavou poslal míč vedle pravé tyče!
48'
Domácí se provinili útočným faulem, je pískáno.
47'
Přetažený centr vracel Chleboun před bránu, tam se domácí neprosadili. Následná střela skončila vysoko nad ochrannou sítí.
47'
Domácí vybojovali rohový kop, nyní se už stěhují před brankáře Straku.
46'
Ještě jedno střídání u hostů. Zápas skončil pro Sebastiana Munzara, místo kterého bude hrát Jan Mižič.
46'
Hosté opravdu vystřídali. V kabině zůstal David Skuhravý, jehož nahradil Jakub Kocourek.
46'
Zatím čekáme na příchod rozhodčích, vypadá to, že hosté budou dokonce dvakrát střídat.
Skončil první poločas, který měl vyrovnaný průběh. Domácí se dostali do vedení, Benátečtí mohli smazat náskok při penaltě, kterou ale Borovička neproměnil. Vzápětí Pazdera zvýšil na dvoubrankový rozdíl, brzy poté Šimeček snížil a díky jeho brance tak hosté stále živí naději na body.
45+1'
45'
Žlutou kartu obdržel hostující David Skuhravý.
45'
Smejkal nešetrně poslal Skuhravého do plotu za bránou, což se hostujícímu hráči nelíbilo a na hřišti vznikla menší strkanice.
44'
Útočný faul také na druhé straně a hosté tak o míč přichází.
44'
Nágl se provinil útočným faulem vůči Šimečkovi, je pískáno.
43'
Ofsajd hostujícího týmu a v něm Synek.
42'
Farkaš dostával míč za obranu soupeře, tam ale opět nebyl nikdo v modrém.
42'
Po rychlém rozehrání naskakoval na zadní tyči Synek, který se ale k míči neprotlačil.
42'
Centr hostujícího týmu byl sražen na rohový kop.
41'
Vaňousovi byl odpískán útočný faul, což se domácímu kapitánovi vůbec nelíbí, na verdiktu hlavního rozhodčího ale nic nezmění.
40'
Hosty brzdí častá nepřesnost, jejich další přihrávka do křídla končí v zámezí a vhazovat tak budou domácí.
38'
Hošťálkův nákop opět končí u Truhláře, který se chystá vykopávat. Tudy cesta pro hostující tým nepovede.
38'
V ofsajdu se ocitl domácí Vańous, do kterého ho pomezní rozhodčí Krupka nachytal.
37'
Hošťálek musel hodně rychle na zem, aby vypíchl míč před útočícím Součkem.
36'
Naprosto nepovedený centr Bočka končí daleko za pokutovým územím. U míče tak budou domácí.
35'
Synek přiťukl míč na hranici vápna Haklovi, jehož střelu vytáhl Truhlář na rohový kop!
34'
Po hlavičce Nágla se sice domácí dožadují dalšího rohového kopu, zda-li ale míč někdo tečoval, těžko dokážeme posoudit. Výkop od brány provede brankář Straka.
33'
Nágl se dostával k míči mezi dvěma obránci soupeře, Borovička poté ukopl míč na rohový kop.
33'
Faltův lob za obranu odkopl Hošťálek do zámezí, domácí zůstanou na útočné polovině.
31'
Před Truhlářem vznikla trma vrma. Jeden z hostů dokonce skončil na trávníku, o faul se ale dle všeho nejednalo. Poté se míč dostal k VIKTORU ŠIMEČKOVI, jehož pokus skončil za marně se natahujícím brankářem Truhlářem.
30'
Nepřesný Farkšův pas končí u brankáře Truhláře, který se chystá vykopávat.
29'
Langer našel nabíhajícího Součka, ten ale poslal míč nad Strakovu bránu.
29'
Hosté faulovali přibližně na polovině hřiště, míč si staví opět Langer.
28'
Boček na hranici vápna napřáhl ke střele, kterou ale zblokoval domácí Chleboun.
28'
Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
Míč se od Smejkala dostal na levou stranu k VOJTĚCHU PAZDEROVI, který se rázem ocitl sám před Strakou a střelou podél hostujícího brankáře přidal druhou branku domácího týmu.
26'
Nepřesný nákop hostů končí v zámezí. U míče tak budou domácí, kteří vhazují.
24'
Přízemní centr domácí zpacifikovali a odehráli míč do bezpečí.
23'
Borovičkovu penaltu brankář Truhlář zneškodnil! Hosté budou kopat "jen" rohový kop!
22'
Po faulu na Synka budou hosté kopat pokutový kop! Domácí se sice rozčilují, avšak na verdiktu hlavního rozhodčí Klupáka nic nezmění!
22'
Hošťálkovi dýchal na záda nebezpečný Vaňous, hostující obránce odkopl míč na polovinu hřiště, odkud hostům nebezpečí nehrozí.
21'
Skalický v akci také na druhé straně, kde před Farkašem přiklepl míč vlastnímu brankáři Truhlářovi.
20'
Souček si počkal na nabíhajícího Skalického, jemuž ale adresoval nepřesnou přihrávku. Vykopávat bude brankář Straka.
20'
Míč propadával do pokutového území před Truhláře, kde ho na poslední chvíli před Bočkem odkopl Chleboun.
19'
Hosté se podívali na útočnou polovinu, kde Hakl našel Sudka, jehož centr byl sražen do zámezí.
19'
Na polovině hřiště byl faulován hostující Synek, je pískáno.
18'
Vaňous dloubl míč na Součka, před kterým byl ale u balonu včas Borovička a přes vlastního brankáře Straku rozehrál.
17'
Šimečkův nákop byl na Synka příliš dlouhý. Vykopávat bude domácí brankář Truhlář.
15'
Domácí rychle vhodili míč do hry a dostali se do koncovky, kterou nejprve Straka vychytal, na dorážku důrazného ZDEŇKA VAŇOUSE už ale nestačil.
15'
Smejkal se snažil na levé straně uvolnit přes Skuhravého, to se mu podařilo jen částečně. Právě domácí záložník bude vhazovat.
14'
Truhlář si přidělal velké starosti s rozehrávkou, když nastřelil napadajícího Hakla. Ten poté se snažil stříleným centrem ohrozit domácí bránu, míč ale končí v ochranné síti.
14'
Sudek posílal pas na Synka, před kterého se ale natlačil Chleboun a míč pro sebe získal.
12'
Dlouhý nákop na Šimečka hostující záložník nestihl, u míče tak budou domácí, kteří budou vhazovat.
11'
Vaňous se mohl pustit kupředu, ale byl zdvojen a následně také obrán o míč.
11'
Nepřesný centr domácího týmu končí za Strakovou bránou. Ten se také chystá vykopávat.
10'
Vaňousův centr přeletěl urostlého Chlebouna, hosté poté míč odhlavičkovali před pokutové území.
9'
Pazdera se dostal na pravé straně k centru, který srazil Sudek na rohový kop.
8'
Zatím sledujeme vyrovnanou partii, více míč mají na kopačkách hostující hráči.
6'
Farkaš posunul míč doprava na Hakla, ten mu adresoval centr před bránu, kde ale vládli domácí.
6'
Langrův centr nebyl vůbec špatný, Straka musel z brány, aby míč vyboxoval do bezpečí.
5'
U postranní čáry si Hošťálek poradil nedovoleně s Pazderou, domácí budou zahrávat přímý kop.
4'
Odražený míč napálil z voleje Hakl, míč ale směřoval kousek vedle pravé tyče domácí brány!
1'
Dlouhý nákop hostů končí až u brankáře Truhláře, který se chystá vykopávat.
1'

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Truhlář – Skalický, Chleboun, Coufal, Langer – Smejkal, Vaňous, Souček, Falta, Pazdera – Nágl.

SK Benátky nad Jizerou: Straka – Skuhravý, Hošťálek, Borovička, Sudek – Hakl, Šimeček, Munzar, Farkaš – Boček, Synek.

Rozhodčí: Klupák – Teuber, Krupka.
Fotbalová Fortuna Česká fotbalová liga o nadcházejícím víkendu definitivně zaklapne poslední kapitolu soutěžního ročníku 2017/18. Některá mužstva si své duely odehrála už v průběhu pracovního týdne, a tak na víkend zbývají poslední tři duely. A ten poslední, který bude na programu od sedmnácti hodin, sehrají benátečtí fotbalisté na půdě týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, kde se naposledy s tímto celkem střetli ještě v divizi. Tamní Jiskra může hodnotit sezónu jako úspěšnou, vždyť jako nováček se pohybuje v polovině tabulky. Konkrétně orlicko-ústeckému týmu po třiatřiceti odehraných duelech náleží 10. příčka, když ve dvanácti zápasech zvítězili, (pětkrát padli v rozstřelu, pětkrát v něm uspěli) a v jedenácti případech prohráli. Při skóre 37:46 získali 51 bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.