ČFL - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vltavín : Štěchovice - 30. srpna 2017   17:00

Vltavín
Vltavín
39' Pejša  • 78' Hodas
2:0
(1:0)
Štěchovice
Štěchovice
Vltavín

Pávek – Valíček (51. Vokoun), Hodas (84. Tichý), Podzimek, Abena, Růžička, Pejša (66. Macháč), Uvíra (K), Šípek (75. Maione), Schindler (59. Pozníček), Janda.

Trenér: Martin Frýdek.

Roušal – Staněk, Macháč, Tichý, Pozníček, Maione, Vokoun.
Jan Kvaček – Drahoslav Drábek, Martin Fojtík.
Stadion Loko Vltavín, Praha - Holešovice
Štěchovice

Soukup – Švejda (K), Jakobovský, Kučera, Těžký – Pavlík – Sulík (46. Košata), Volešák (81. Šum), Jonáš (46. Hřebeček) – Batka – Štědronský.

Trenér: Zbyněk Busta.

Vašák – Košata, Hřebeček, Šum, Maruš.

Zápas je u konce. Druhý poločas tolik ofenzivní nebyl a z mého pohledu měly Štěchovice více ze hry. Hraje se ale na góly a ty padly pouze za záda Soukupa a tři body zůstávají v Holešovicích. Pro dnešek je to z mé strany vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.
90'
89'
Štěchovice jsou nyní daleko více aktivní, ale kontaktního gólu se zatím nedočkaly. Pávek nemusel zatím zasahovat.
84'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Hodas, přichází Tichý.
81'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Volešák, přichází Šum.
81'
Zakončení Volešáka z voleje zamířil těsně vedle brány.
78'
Vltavín právě vstřelil branku!

Stejně jako v prvním poločase udeřil Vltavín bleskově. Švejdův faul na Podzimka nabídl možnost rozehrávky z levé strany hřiště. Střídající Macháč vyslal přesný centr na přední tyč, kam si přesně naběhl JAN HODAS – 2:0!
76'
Žlutou kartu dostává Švejda (TJ Štěchovice).
75'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Šípek, přichází Maione.
73'
Hodas dokázal udržet balon a ačkoliv byl o něj obrán, dokázal za něj zakončit Macháč, který míří vysoko nad.
72'
Žlutou kartu dostává Macháč (Loko Vltavín).
71'
Přímý kop Růžičky míří nad břevno Soukupovi brány.
67'
Žlutou kartu dostává Uvíra (Loko Vltavín).
66'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Pejša, přichází Macháč.
64'
Švejda se nyní pokusil zakončit sám, ze střední vzdálenosti vyslal tvrdší pokus, který Pávek vyrazil.
62'
Dlouhý centr Švejdy na útočnou polovinu byl velmi přesný a velkou šanci vyrovnat měl Batka, když si obešel obránce, ale bohužel pro Štěchovice střelou z otočky nechal vyniknout Pávka.
59'
Vltavín je ve druhém poločase stále pasivní, o vyrovnání se bez úspěchu pokusil i Švejda po individuálním průniku.
59'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Schindler, přichází Pozníček.
56'
Hřebeček hledal Volešáka, který neváhal a pokusil se zamířit k tyči. Pávek se na určené místo stihl dostat, rána totiž nebyl příliš prudká.
52'
Nedorozumění v obraně domácích mohl zkusit využít Batka, ale zřejmě byl sám překvapen a neohrozil Pávka.
51'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Valíček, přichází Vokoun.
46'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Sulík, přichází Košata.

Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Jonáš, přichází Hřebeček.
46'
Skončil nám prvním poločas, ve kterém jsme sledovali poměrně útočný fotbal se šancemi na obou stranách. Mezi třemi tyčemi skončila ale jen jedna, konkrétně ve 39. minutě, když centr Růžičky zužitkoval Pejša. Druhý poločas odstartuje v cca 18:06.
45+2'
45+1'
Ještě před koncem poločasu mohl vyrovnat Štědronský, kterému se do cesty připletl jeden z domácích hráčů a Pávek mohl chytat lehčí střelu.
45'
Nastavovat se budou dvě minuty.
41'
Reakce na inkasovaný gól mohla přijít okamžitě. Volešákovu přihrávku měl v plánu vyslat Jonáš na hranici penalty, ale vybojoval jen rohový kop. Po něm zakončoval Sulík a přesným zásahem musel zasáhnout Pávek.
39'

Blesková akce končí za zády Soukupa. Krátká kombinace vedla k centru Růžičky do vápna, kde s přesnou hlavičkou uspěl PETR PEJŠA – 1:0!
34'
Výhodný přímý kop rozehrával Schindler, ale trefil pouze zeď. Do zakončení se tedy posléze dostal opět Šípek, ale ani na další pokus netrefuje bránu.
31'
I v deseti Štěchovice zahrozily! Batka ideálně našel Volešáka, který mířil sám na Pávka, do cesty se mu po špatném zpracování dostal Valíček, ale Volešák se dostal zpět k balonu a donutil Pávka k dalšímu zákroku.
28'
Velmi sporný souboj svedli Pávek se Štědronským. Štěchovický rychlonohý útočník vystihl malou domů a chtěl změnit dráhu míče, do cesty se mu připletl tvrdším zákrokem domácí gólman Pávek. Útočník je nyní ošetřovaný, ale rozhodčí posuzují situaci bez penalty. Pokračujeme tedy stále za nerozhodného stavu.
23'
Další povedená přihrávka po ose Abena – Pejša. Těžit z toho mohl Šípek, jehož střela trefila jednoho z hráčů ve vápně. Šípek se po chvíli ocitl v další střelecké pozici, ale rána mu nesedla.
16'
Abena našel chytře Pejšu, který ještě lépe hledal Hodase, ten se nedostal ke střele do poměrně volné brány díky pohotového zákroku Těžkého.
14'
Zajímavá šance pro Vltavín, střelu Pejši vyrazil Soukup jen před sebe a vytáhl i dorážku jednoho z jeho spoluhráčů. Následný rohový kop skončil dalším pokusem, Růžička mířil těsně vedle.
11'
Rychlá rozehrávka po faulu Volešáka ze strany domácích, zbrkle zakončující Šípek neměl seštelovaná mířidla a vystřelil hodně mimo.
10'
Žlutou kartu dostává Pavlík (TJ Štěchovice).
7'
Na krátko rozehraný rohový kop zakončoval jeho exekutor Jonáš, ale zamířil jen do rukavic připraveného Pávka.
5'
Bídná rozehrávka domácích si doslova koledovala o inkasovaný gól. Nejprve sice Batkovu přihrávku mířící na Volešáka zachytil Uvíra, poté se ale adresát dostal k zakončení a donutil Pávka k zákroku.
3'
Vltavín si vytvořil malou šance už v úvodních vteřinách, nyní se dočkal druhé, když centr Šípka mířil na Hodase, který v souboji na malém vápně prohrál se Soukupem, který chytá balon do rukavic.
1'
Vše připraveno, úvodní výkop bude v podání Vltavínu.
-4'
Na hrací ploše nám zůstali již jen náhradníci, kteří se chystají na lavičku. Za pár okamžiků nám rozhodčí přivedou dnešní aktéry.
-13'
Do výkopu nám zbývá necelých třináct minut, nicméně vše je již téměř připraveno k výkopu. Aktéři zápasu dokončují své rozcvičení a za chvíli nastoupí. Jedinou nevýhodou při zápase může být poměrně velké vedro, které zde v Holešovicích panuje.

Loko Vltavín:

Pávek – Valíček, Hodas, Podzimek, Abena, Růžička, Pejša, Uvíra (K), Šípek, Schindler, Janda.

Náhradníci: Roušal – Staněk, Macháč, Tichý, Pozníček, Maione, Vokoun.

TJ Štěchovice:

Soukup – Švejda (K), Jakobovský, Kučera, Těžký – Pavlík – Sulík, Volešák, Jonáš – Batka – Štědronský.

Náhradníci: Vašák – Košata, Hřebeček, Šum, Maruš.

Rozhodčí: Jan Kvaček – Drahoslav Drábek, Martin Fojtík..
Dovolte mi, abych Vás přivítal na zápase předehrávaného a vloženého zápasu 16. kola FORTUNA ČFL mezi Vltavínem a Štěchovicemi. Dnešní zápas začíná v 17:00.