Straka – Pedro, Jelínek (C), Bulíř (90. Martin Macek), Putz (76. Munzar), Milan Macek, Piták (85. L. Novák), M. Novák, Pávek, Šerý (87. Růžek), M. Kovařík (72. Štěpánek)
152 diváků
Nymburk
Jungr – Vyskočil, Kabyl, Herčík (66. F. Franc), Bodlák, Cáska (82 Dudek), T. Svoboda (C), Petr, Chlapec, Nepovím (74. Valín), Houžvička
Přibyl – Valín, Schulz, Novotný, Dudek, Daněk, F. Franc

Domácí celek vítězí stejně jako v zápase s Litoměřickem 1:0. Jedinou trefu zápasu zaznamenal v 61. minutě Putz, když z levé strany z hostujícího vápna zakončil pod břevno do levé poloviny branky Jungra. Polaban si za celý zápas vypracoval jedinou větší šanci, když jeden z hostujících hráčů zakončoval v závěru hlavou z penalty mimo tři tyče. To už se do vápna Záp povídal i Jungr. Ve větší střetnutí ovšem Zápy měly utkání pod kontrolou a zapisují tak tři body do tabulky České fotbalové ligy.
90+3'
90+3'
Munzar zakopl míč a i on vidí kartu.
90+2'
Valín a Milan Macek poté dostávají kartu za nesportovní chování u levé lajny.
90+2'
Těžiště hry se dostalo na levou stranu, tam si míč elice dobře tělem kryl jeden z domácích hráčů v souboji s Valínem.
90+1'
Nákop Jungra z vlastní poloviny dokázala domácí obrana zlikvidovat. Navíc hostující brankář poté udělal chybu, a tak Zápy vhazují z levé strany.
90+1'
Hostující celek vhazoval z levé strany, domácí soupeř se poté snažil zhustit prostor, ale následovat by mělo další vhazování Polabanu.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Bulíř, přichází Martin Macek.
90'
I Jungr byl ve vápně, jeden z hostujících hráčů zakončil hlavou z penalty mimo tři tyče!
89'
Jungr nakopl míč na zadní tyč křížem z pravé strany, Straka nepůsobil jistě. Hosté mají roh z levé strany.
89'
Tak nakonec vhazoval hostující celek. Jeden z domácích hráčů se poté provinil faulem na polovině hrací plochy.
88'
Zápy držely míč na levé straně, ale zatím budou mít domácí fotbalisté pouze autové vhazování.
88'
Straka dostává kartu za zdržování.
87'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Šerý, přichází Růžek.
87'
Autové vhazování skončilo na přední tyči, ve vápně domácích byl faulovaný Šerý. Straka poté šetří čas.
86'
Míč dopadl na pravou stranu. Šerý si poté nerozuměl se spoluhráčem. Hostující celek bude mít k dispozici autové vhazování.
86'
Domácím fotbalistům nevyšel křižný pas na levou stranu, a tak Nymburk pospíchá rozehrávkou Jungra.
85'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Piták, přichází L. Novák.
85'
Sudí Zadinová odpískala faul jednomu z hostujících hráčů na polovině hřiště. Domácí fanoušci ještě chtějí kartu pro hráče Polabanu.
84'
Jeden z domácích hráčů přihrával po pravé straně, tím zrychlil hru, ale Jungr dobře vyběhl z branky a chytil míč do náruče.
84'
Sledovali jsme výkop Straky na levou stranu. Polaban se na pár vteřin dostal k míči, ale hrací předmět již momentálně po přihrávce prsama z pozice domácího stopera drží brankář Záp.
83'
Míč šel na penaltu, ale poté v obraně velice dobře pracoval tělem v obraně M. Novák. I proto by měl Straka vykopávat od vlastní branky.
82'
Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Cáska, přichází Dudek.
82'
Jungr pomohl hostujícím fotbalistům s rozehrávkou. Hráči Polabanu poté vybojovali rohový kop z pravé strany.
82'
Asi Munzar tvořil hru na levé straně, poté nevyšlo domácím fotbalistům zakončení z dvaceti metrů doprostřed hostující branky. Snadný zákrok pro Jungra.
81'
Celkem dlouhý nákop Jungra na polovinu domácího celku, ale poté to byly Zápy, kdo krátkou dobu útočil.
81'
Jeden z domácích hráčů přihrál z levé strany pod sebe, ale jeho spoluhráč zakončil na přední tyči mimo tři tyče. Jungr bude vykopávat od vlastní branky.
80'
Levý bek domácího celku rozehrál po levé straně, jeho protihráč jej fauloval na polovině Polabanu, a tak mohou fotbalisté Záp v poklidu rozehrát standardní situaci.
80'
Zřejmě Munzar se nedostal ke střele z levé strany z vápna hostů. Následně se balon přestěhoval na kopačku Straky.
80'
Domácí celek kopal roh z levé strany, poté přišel centr do ohně, ale Jungr je zatím bez práce.
79'
Zápy kontrolovaly hru M. Novákem na vlastní polovině. Poté se draly do útoku po levé straně, ale hostující obrana zablokovala centr jednoho z hráčů favorita střetnutí.
78'
Jeden z hostujících stoperů odvrátil míč mimo vápno Polabanu. Poté ale jeho spoluhráč fauloval soupeře na polovině outsidera zápasu ve středovém kruhu.
77'
Zápy se chtěly prosadit přes pravou stranu, tam jeden z hostujících hráčů fauloval z levé strany z pohledu Polabanu. Domácí celek nikam nespěchá.
77'
Křižný centr z pravé strany nezaměstnal Straku, míč šel vedle levé tyče. Domácí brankář bude vykopávat od vlastní branky.
76'
Jungr vykopl míč na polovinu domácího celku, ale nikdo z jeho spoluhráčů nezakončil. I tak viděla sudí Zadinová faul jednoho z domácích hráčů na polovině hřiště.
76'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Putz, přichází Munzar.
75'
Domácí celek měl k dispozici zajímavý brejk po pravé straně, ale jeden z domácích hráčů nepřihrál, načež zakončil mimo tři tyče.
74'
Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Nepovím, přichází Valín.
74'
Sledovali jsme rozehrávku Jungra pravou nohou, Nymburk poté kombinoval na polovině Záp, ale k většímu tlaku se nedostal.
73'
Straka rozehrál křížem na levou stranu. Tam pokračovali jeho spoluhráči ve snaze o druhý gól. Jeden z hráčů Záp zakončil obstřelem vedle pravé tyče.
72'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází M. Kovařík, přichází Štěpánek.
72'
Následně viděla sudí Zadinová útočný faul zhruba dvacet metrů od branky domácích. Straka bude pokračovat svojí rozehrávkou.
71'
Nakonec faul jednoho z domácích hráčů ve středovém kruhu znamená, že hostující celek bude kopat standardní situaci z pravé strany.
71'
Hostující obránci si pomohli přihrávkou dozadu na Jungra. Ten vykopl míč na polovinu domácích. Na tahu jsou momentálně hráči Polabanu.
70'
Obrovská chyba hostů v rozehrávce. Jeden z domácích hráčů šel poté z levé strany sám na Jungra, ale měl málo času a prostoru na zakončení.
70'
Straka si dal hodně na čas s rozehrávkou přes pravou stranu, ale tam se jeho spoluhráči neprosadili.
69'
Sudí Zadinová nechává hráčům čas na občerstvení.
68'
Nepovím se dopustil faulu na polovině soupeře. Zápy by měly rozehrávat z pravé strany.
68'
Straka si poté sice sáhl s lehkostí na centr na zadní tyči. Ale kontr Záp zastavil ofsajd.
67'
Pedro (Zápy) zastavil snažení hostů faulem na polovině hrací plochy a dostává tím pádem žlutou kartu.
67'
Centr z levé strany letěl na zadní tyč, tam vyskočil jeden z domácích hráčů, ale k zakončení hlavou se nedostal. Následovat bude autové vhazování hráčů Polabanu z levé strany.
66'
Jeden z domácích hráčů přenesl hru křížem na levou stranu, tam jeho spoluhráč sice ztratil míč, ale Zápy by měly mít alespoň autové vhazování.
66'
Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Herčík, přichází F. Franc.
65'
Straka zkusil tentokráte rozehrávku přes pravou stranu, poté následoval jednoduchý zákrok Jungra. Jeho spoluhráč Houžvička bude vhazovat z pravé strany.
65'
Jenže sudí Zadinová odpískala asi faul jednomu z hostujících fotbalistů. Míč si opět bere Straka.
64'
Straka se rozhodl pro rozehrávku přes levou stranu, ale tam jeden z jeho spoluhráčů zapsal faul. Následně chtěli hostující fotbalisté útočit po levé straně.
63'
Souboj dvou hráčů na polovině domácího celku posoudila sudí Zadinová jako faul jednoho z hostů, konkrétně by to měl být Houžvička.
63'
Dlouhé autové vhazování přistálo na přední tyči. Následně přišel centr z pravé strany, ale ten si pohlídal Jungr.
62'
Zápy vhazovaly z levé strany, následně by si měl domácí celek tuto situaci zopakovat.
61'
Zápy právě vstřelily branku!
Polaban vhazoval z levé strany. Poté ale útočil soupeř. Jeden z domácích hráčů dostal míč po levé straně do vápna hostů. Tam si balon našel PETR PUTZ a krásnou střelou do levé poloviny hostující branky pod břevno svatyně Jungra posílá favorita zápasu do vedení!
60'
Jeden z domácích hráčů přihrál z pravé strany pod sebe, ale poté se neujalo zakončení jednoho z hráčů Záp na přední tyči.
60'
Jungr vykopával od vlastní branky, poté jeden z hostujících hráčů fauloval zezadu protihráče na polovině domácích fotbalistů.
59'
Piták přihrál z levé strany pod sebe na nohu Jelínka, ale domácí kapitán zakončil ze středu hodně vedle pravé tyče.
59'
Výkop Jungra měl celkem délku, ale míč si tělem pohlídal Svoboda, který bude vhazovat z levé strany.
58'
Domácí fotbalisté uspěchali akci při křižném pasu ze středu na levou stranu. Jungr bude dle všeho rozehrávat od vlastní branky.
57'
Nepovím centroval levou nohou do ohně, ale tam jeden z hostujících hráčů fauloval. Následuje kombinace Záp na vlastní polovině.
56'
Po sérii osobních soubojů se hosté dožadovali odpískaní faulu na jednoho z hráčů Polabanu. Soupeř poté útočil po pravé straně, ale Jungr chytil do rukavic zakončení na zadní tyči.
56'
Straka dobře přečetl hru a domácím fotbalistům pomohl s rozehrávkou. Jenže netrvalo dlouho a hru může tvořit hostující celek.
55'
Jungr opět zdržuje hru. Domácím fanouškům se to vůbec nelíbí. Poté hostujícímu brankáři nevyšel nákop na levou stranu.
54'
Jeden z hostujících hráčů byl (asi) faulovaný na polovině hrací plochy. Polaban poté drží míč na vlastní polovině.
53'
Bulíř centroval z levé strany, ale nikdo z domácích hráčů nezakončil. Následně domácí kombinace pokračuje u nohou Straky.
53'
Domácí celek tvořil hru na levé straně, ale zatím vybojoval pouze autové vhazování, kdy míč je zhruba pětadvacet metrů od branky hostů.
52'
Zápy vhazovaly z levé strany, ale vynikající poziční hra jednoho z hostujících hráčů na pozici pravého beka vede k tomu, že Jungr bude vykopávat.
52'
Domácí fanoušci viděli v ofsajdu jednoho z hostujících hráčů, ale sudí Zadinová nechala hru pokračovat. I tak se Polaban neprosadil centrem z levé strany.
50'
Od jednoho z hostujících hráčů, zřejmě od Houžvičky šel balon do zámezí, a tak Zápy drží míč při kombinaci na vlastní polovině.
50'
Jungr nakopl míč na polovinu domácích. Poté ale Zápy útočily po levé straně, jeden z hráčů domácího celku zakončoval z osmnácti metrů levou nohou pouze do bránícího protihráče.
50'
Jeden z domácích hráčů fauloval na polovině hostů, Jungr pochopitelně nikam nepospíchá, co se týče rozehrávky hostující akce.
50'
Domácí celek držel míč na pravém křídle, posléze by mělo mužstvo Záp vhazovat.
49'
Jeden z domácích hráčů se prezentoval útočným faulem zhruba dvacet metrů od branky Jungra. Ten rozehrává akci hostujícího celku.
48'
Hostující stoper zkusil rozehrávku křížem. Poté jeden z hostujících hráčů zakončil doprostřed branky, kde čekal Straka.
48'
Jeden z domácích hráčů si na polovině hostů pomohl rukama, sudí Zadinová to viděla a píská faul hráči Záp.
17'
Opět si levý bek domácích pohlídal situaci na levé straně, nohama si zahrál také Straka. Nymburk se nedostal k balonu.
46'
Stoper hostujících fotbalistů přihrál křížem na pravou stranu. Vhazovat bude ovšem domácí celek.
46'
Hostující celek rozehrál druhý poločas.
46'
V prvním poločase jsme žádnou větší šanci neviděli. Zápy možná více drží míč, ale jinak je to nudný a nezáživný fotbal. Nováček ČFL nehraje na hřišti Záp vůbec špatně. Jungr zatím hodně zdržuje hru, což se vůbec nelíbím domácím fanouškům, tak uvidíme, co se bude dít, pakliže by Polaban držel v Zápech dlouho minimálně remízu.
45'
45'
Šerý kooperoval na pravé straně, Olga Zadinova viděla faul na jednoho domácích hracu. Poté hráč Zap fauloval na zadní tyči.
44'
Jeden z hostujících hráčů centroval z levé strany na přední tyč, ale tam jeden z jeho spoluhráčů fauloval.
43'
Jungrovi dlouho trvalo než rozehrál od vlastní branky, a tak si od domácích fanoušků vyslechl velice zajímavé poznámky.
42'
Jelnek byl faulovaný na pravé straně zezadu. Rozehrávku standardní situace na sebe vzal Bulíř, jenže na zadní tyči fauloval Jelínek Jungra.
42'
Pravá noha Jungra poslala mč na polovinu domácích, tam jeden z hostujících hráčů fauloval, a tak Zápy drží míč na vlastn polovině.
41'
A nezasahoval ani při rohu Záp z levé strany, protože jeden z domácích hráčů fauloval ve vápně hostů.
40'
Viděli jsme zajímavou a rychlou narážečku dvou domácích hráčů na levé straně. Ale Jungr nezasahoval.
40'
Straka dobře přečetl hru na pravé straně. Poté vysunul Nymburk svůj presink, ale zatím balon nezískal.
39'
Nymburk nepresoval rozehrávku Záp. Byl spíše zatažený na polovině hrací plochy. Domácí celek poté neuspěl centrem z pravé strany.
39'
Jungr zvolil rozehrávku po levé straně, poté byl pravý bek domácích nedůrazný, ale při centru na zadní tyč z levé strany fauloval jeden z hráčů Polabanu.
38'
Balon směřující z levé strany na přední tyč propadl za brankovou čáru. Uvidíme výkop Jungra od branky Polabanu.
38'
Domácí hráč vhazoval z levé strany pod sebe. Následně uvidíme další autové vhazování Záp.
37'
Výkop Jungra skončil na polovině domácích. Poté rozehráli domácí svojí akci po pravé straně, ale ta netrvala dlouho.
37'
Tentokráte se jednalo o přetažený centr na zadní tyč, ale jeden z domácích hráčů zakončoval hlavou mimo hostující branku.
36'
Po centru na zadní tyč vznikl obrovský závar před Jungrem, balon šel i do pravé tyče hostující branky. Zápy pokračují rohem z levé strany.
35'
Piták na pravé straně vybojoval rohový kop pro domácí celek.
34'
Jeden z domácích hráčů chtěl překvapit obranu hostů přihrávkou na pravou stranu, kde byl připravený Šerý. Ten ovšem nedosáhl na balon, a tak Jungr vykopává.
33'
Křižný centr z pravé strany na zadní tyč se stal snadným soustem pro Jungra. Jenže jsou to opět fotbalisté Záp, kteří kombinují na vlastní polovině i se Strakou.
33'
Viděli jsme souboj na polovině hrací plochy. Sudí Zadinová usoudila, že jeden z houstjících hráčů fauloval.
33'
Jenže jeden z hostujících beků dobře pracoval na pravé straně tělem. Jungr zasahovat nemusel a bude vykopávat od své branky.
32'
Neuvěřitelné! Opět faul útočícího hráče. Tentokráte jej má na svědomí jeden z hostujících hráčů a domácí celek tak kontruje přes levou stranu.
31'
Snad posté jsme viděli za posledních pět minut útočný faul. Milan Macek se dostal k míči tak, že si nedovoleně pomohl rukama v souboji jeden na jednoho na polovině soupeře.
31'
Kabyl se chopil rozehrávky, na levé straně poté fauloval jeden z hostů. Jednalo se opět o útočný faul. Hra pokračuje rozehrávkou Straky.
30'
Kabyl byl faulovaný na polovině hostujícího celku. Nymburk poté nepospíchá.
30'
Byli jsme svědky dalšího nákopu Jungra. Poté ve vápně domácích upadl jeden z hostů, ale sudí Zadinová ani neuvažovala o penaltě.
29'
Domácí celek ustál dlouhý nákop soupeře, ale poté již několikátý útočný faul jednoho z domácích hráčů dává míč zadarmo hostům.
28'
Byl to Milan Macek, kdo fauloval protihráče na levé straně v útočné fázi. Sudí Zadinová poté domácímu hráči domlouvá. Jungr už je připravený pokračovat v zápase.
28'
Faul jednoho z hostujících hráčů zepředu na soupeře na polovině Záp! Takže domácí celek může rozehrát přes levou stranu.
27'
Následně domácí celek pokazil rozehrávku křížem na levou stranu. Chyba domácích dává šanci hostům ke kombinaci na polovině hrací plochy.
27'
Vyskočil získal míč v souboji s Milanem Mackem, ale prakticky ihned poté jsme zaregistrovali ztrátu hostujícího celku na levém křídle.
26'
Zdálo se, že balon propadne až se Strakovi, ale to nestalo. Šerý přihrál dozadu na stopera domácích. Ten ovšem odevzdal míč do autu.
25'
Zápas plynul autovým vhazováním hostujícího celku z pravé strany. Ale Zápy se bez problémů dostaly k míči a útočily po pravé straně Milanem Mackem. Ten střílel na přední tyč, ale tam čekal Jungr.
25'
Milan Macek se nedostal k balonu na pravé straně, poté ale v útoku neexistovali také hostující hráči.
24'
Jungrův křižný výkop přistál na pravé straně. Poté si nohama zahrál také Straka. Vhazovat by ovšem z vlastní poloviny z levé strany měli hosté, konkrétně Kabyl.
24'
Domácí celek pokračoval v tlaku, ale špatná finální fáze domácího útoku znamená, že Junr si bere míč a bude vykopávat.
23'
M. Novák si vyměnil míč se spoluhráčem na pravé straně, poté jeden z domácích hráčů nebyl faulovaný na přední tyči.
23'
Těžiště hry se dostalo na polovinu domácích, ale Nymburk nebyl pasivní při presinku domácí rozehrávky, zatím se ovšem hostující mužstvo nedostalo k balonu.
22'
Nymburk vhazoval z pravé strany, poté jednomu z hostujícících hráčů utekl míč do autu, takže Straka bude vykopávat od vlastní svatyně.
22'
Domácí celek uspěchal předfiální fázi a na levé straně nedošlo kvůli zbrklosti domácích fotbalistů k ničemu podstatnému.
21'
Další jasný scénář, Šerý centroval pravou nohou, ale jeden z domácích hráčů udělal útočný faul. Jungr rozehrává.
21'
Šerý byl tím, kdo byl faulovaný na pravém křdle. Právě on by měl rozehrát standardní situaci.
20'
Po sérii osobních soubojů nakonec jeden z hostujících hráčů fauloval svého soupeře na polovině hřiště a domácí celek tím pádem tvoří hru na pravé straně.
20'
Sledvali jsme kombinaci domácího celku na levé straně, na přední tyči se k zakončení nůžkami nedostal jeden z hráč Záp, poté přišlo zakončení křížem po zemi vedle pravé tyče.
19'
Jungr zkusil rozehráku přes levou stranu. Poté jeho spoluhráči drželi míč právě na levé straně, ale nepůsobili v kombinaci zrovna dvakrát jistě.
19'
Šerý si našel míč na pravém křídle, ale jeho sražený centr na přední tyč neznamenal zákrok Jungra. Ten bude vykopávat míč od vlastní branky.
18'
Nakonec domácí akce skončila zakončením mimo hostující branku. Ale Zápy se poté snadno dostaly k balonu a opět M. Novák bude vhazovat z pravé strany.
17'
Straka si došel pro balon a rozehrál akci Záp, načež jeden z hostujících hráčů uklidil míč hlavou do autu. Měli bychom pokračovat autovým vhazováním M. Nováka z pravé strany.
17'
Zřejmě Šerý fauloval v souboji jeden na jednoho, hosté mají tím pádem standardní situaci z levé strany.
16'
Centr pravou nohou na zadní tyč ovšem domácí obrana s klidem zlikvidovala, Straka byl bez práce.
16'
Již na polovině domácích fauloval jeden z hráčů Záp, a tak můžou hosté poslat míč do ohně z pravé strany.
15'
A opět útočný faul je příčinou toho, proč se Zápy ve vápně soupeře neprosadily. Následovat bude rozehrávka Jungra.
15'
Jungr byl hodně nejistý, poté nedostali míč do sítě ani dva hráči Záp, domácí celek by měl mít k dispozici roh z levé strany po centru na penaltu.
14'
Hodně dlouho trvalo než Jungr rozehrál na levou stranu. Ve snaze hostů by měl pokračovat Kabyl autovým vhazováním.
13'
Při centru na zadní tyč odpískala sudí Zadinová faul jednomu z domácích hráčů na Jungra. Ten by měl úvést míč opět do hry.
12'
Stoper domácích poslal míč hlavou na pravou stranu, kde si balon kryl Piták. Poté se do akce na pravém křídle zapojil také Šerý. Ten ovšem necentroval přesně. I tak by ovšem Zápy měly mít roh z levé strany.
12'
Aktivní obranou se prezentoval hostující celek po ztrátě míče. Ale Zápy i tak pokračovaly v tažení na branku Polabanu.
11'
Hostující celek vhazoval z pravé strany z poloviny domácích, ale prakticky vzápětí ztratil balon.
10'
Nepovím prohrál hlavičkový souboj, jeden z hostů i tak zakončil z velké dálky mimo domácí branku.
10'
Výkop Jungra šel na levou stranu, ale neměl délku. Nicméně Straka si vše podstatné pohlídal a bude se chopit rozehrávky domácích.
9'
Hostující celek bez problémů odvrátil autové vhazování na přední tyč, poté jeden z domácích fotbalistů zakončoval mimo tři tyče.
9'
Sudí Zadinová nenechala domácím fotbalitům výhodu. I tak se snaží po pravé straně útočit Novák.
8'
Jungr zkusil rozehrávku křížem na levou stranu, ale to se mu zrovna dvakrát nepovedlo.
7'
Piták střílel levou nohou na přední tyč, ale Jungr vyrazil míč, poté jeden z domácích hráčů zapsal útočný faul na levého beka hostů.
6'
Jeden z hostujících hráčů fauloval svého protihráče při akci soupeře po pravé straně a Zápy mají tak k dispozici standardní situaci.
6'
Jeden z domácích hráčů přihrál ze středu křížem na pravou stranu, poté jsme viděli nepřesný centr na zadní tyč.
5'
Jungr zvolil dlouhý nákop přes pravou stranu, ale zhruba třicet metrů od branky Straky ztratili hosté balon.
5'
Domácí obrana kombinovala na vlastní polovině, následně domácím selhala předfinální fáze po levé straně. Nymburk by měl vhazovat.
4'
Nymburk rozehrál nakrátko, posléze ztratil míč, a tak útočí po levé straně Zápy, jenže jeden z domácích hráčů je faulovaný.
3'
Před Strakou vznikl závar, následovat bude roh hostů z pravé strany.
3'
Útočným faulem jednoho z domácích fotbalistů skončilo snažení Záp o první branku zápasu. Stoper hostů rzehrává křížem na pravou stranu.
2'
Jeden z domácích hráčů možná fauloval svého protihráče, každopádně hosté budou vhazovat z levé strany z vlastní poloviny.
2'
Straka byl tím, kdo rozehrál domácí akci, ale po pravé straně se zatím Zápy neprosadily.
2'
Jeden z domácích hráčů vhazoval z levé strany na přední tyč, ale Jungr předvedl jednoduchý zákrok při zakončení do levé poloviny hostující branky.
1'
První akce domácího celku vedla přes levou stranu, kde sudí Zadinová viděla faul jednoho z hostujících hráčů.
1'
Domácí celek měl výkop zápasu, následně Zápy kombinují na vlastní polovině.
1'

SK Zápy: Straka – Pedro, Jelínek (C), Bulíř, Putz, Milan Macek, Piták, M. Novák, Pávek, Šerý, M. Kovařík
Náhradníci: Terč – Munzar, Martin Macek, L. Novák, Pavlík, Růžek, Štěpánek

SK Polaban Nymburk: Jungr – Vyskočil, Kabyl, Herčík, Bodlák, Cáska, T. Svoboda (C), Petr, Chlapec, Nepovím, Houžvička
Náhradníci: Přibyl – Valín, Schulz, Novotný, Dudek, Daněk, F. Franc

Rozhodčí: Zadinová – Šafránková, Kovářová.
SK Polaban Nymburk
Hostující celek je vedený jakožto nováček třetí nejvyšší české fotbalové soutěže. Zatím se mu nevede příliš dobře. V této sezoně má na svém kontě pouze bod a je na poslední pozici České fotbalové ligy. Polabanu se povedlo získat bod za prohru po penaltách v domácím prostředí proti Vltavínu. Jinak ovšem outsider dnešního zápasu prohrál v prvním kole v Domažlicích 0:3, kdy všechny góly dostal v prvním poločase, naposledy o víkendu nestačil Polaban stejným poměrem na Benešov v pozici hostujícího mužstva.
SK Zápy
Domácí celek je jasným favoritem tohoto zápasu. Naposledy ovšem Zápy o víkendu prohrály v domácím prostředí po penaltách s nováčkem České fotbalové ligy z Ústí nad Orlicí, a sice poté, co v normální hrací době viděli diváci dvě branky.

Skóre otevřel Souček již ve druhé minutě. Zápy srovnaly Novákem v 67. minutě, v penaltách rozhodl o dvou bodech pro hosty v páté sérii Jeníček.

V tabulce ČFL patří domácím dvanáctá pozice se ziskem čtyř bodů. Favorit dnešního mače prohrál v Chrudimi 0:2, v prvním kole doma porazil Litoměřice 1:0 brankou kapitána Jelínka ze závěru střetnutí.
Delegace
Zápas Záp s Nymburkem je zvláštní tím, že jej budou rozhodovat tři ženy. Jakožto hlavní rozhodčí je delegována Olga Zadinová, první asistenkou bude Nikola Šafránková, druhou asistentkou poté Veronika Kovářová. Delegátem FAČR byl nominovaný Josef Petera.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.