CELÝ SESTŘIH: Mladá Boleslav - Příbram 2:2. Hosté zachránili bod v nastavení

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a někdy příště se zase budu těšit na počtenou!
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 9:7. Střely mimo: 2:2. Rohy: 14:4.
Je konec, dnešní utkání končí poměrně překvapivým výsledkem, Příbram si totiž z Mladé Boleslavi odváží bod za remízu 2:2! Právě hosté se v sedmnácté minutě dostali do vedení, když se po Majtánově centru trefil Jan Rezek, dvě minuty nato však celek z města automobilů srovnal zásluhou krásné trefy Tomáše Fabiána! Zbytek prvního poločasu patřil Boleslavským, kteří si vypracovali nespočet gólových šancí, další branku přidali v pětačtyřicáté minutě, kdy se trefil Jan Chramosta.

Do druhého poločasu domácí vstoupili až příliš pasivně, v nastaveném trendu navíc pokračovali i v jeho zbývajícím průběhu. Naopak Příbram si za vyrovnávací brankou šla, Pilík v pětapadesáté minutě trefil břevno, nedlouho nato Ayonga vychytal Diviš. Nakonec se hosté druhého gólu přeci jen dočkali, v druhé minutě nastavení jim cenný bod z města automobilů zařídil Jaroslav Tregler!
90+3
90+2
Příbram právě vstřelila branku!
Neuvěřitelné, Příbrami se v samotném závěru tohoto utkání podařilo vyrovnat! Rezkovu ránu zablokoval Přikryl, chvíli nato vyslal Pilík do šestnáctky načechraný pas, ke kterému se díky špatné komunikaci mezi brankářem Divišem a jedním z domácích obránců dostal JAROSLAV TREGLER, jemuž už pouze stačilo trefit odkrytou svatyni!
90+1
Nad rámec základní hrací doby se budou nastavovat tři minuty!
90
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Jan Chramosta, přichází Jan Kalabiška.
89
Hosté zahrávali kop od rohového praporku, Magera ale balon odvrátil mimo nebezpečnou zónu. Následně se domácí vrhli d přečíslení tří proti dvěma, Přikrylova přihrávka na Chramostu se však mezi ty zdařilé počítat nedala.
88
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Roman Květ, přichází Jiří Januška.
87
Místo Mareše se exekuce této standardní situace ujal Tomáš Přikryl, který se rozhodl pro přímé ohrožení branky, zamířil však přesně do jejího prostředka, kde číhal připravený Aleš Hruška.
85
Tomáš Majtán si v rohu hrací plochy počíhal na Chramostu a nešetrným způsobem jej poslal k zemi. Tady sudí neměl na výběr, jasná žlutá karta.
84
Jan Chramosta vybojoval balon, poté jej znovu předložil Tomáši Fabiánovi, jenž se rozhlédl kolem sebe a připravil palebnou pozici pro Adama Jánoše. Ten sice míč trefil náramně, jeho pokusu ale scházela přesnost.
83
Rezek roztáhl hru na Majtána, který těsně před šestnáctkou obešel Fleišmana a chystal si balon na střelu, v ten moment mu ale pod nohy spadl Takács a jeho ránu zablokoval.
82
Pěkná kombinace Kalvodových svěřenců! Na levé straně si balon vyměnili Chramosta s Fabiánem, druhý jmenovaný poté našel Valentu, který šikovnou uličkou oslovoval Přikryla, ten však ve vápně na míč o kousek nedosáhl.
80
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Ondřej Kúdela, přichází Jiří Valenta.
80
Na trávník jsou přivolána nosítka, pro Ondřeje Kúdelu utkání končí. Kdo jej na posledních deset minut nahradí?
79
Na trávníku po střetu s jedním z protihráčů zůstává ležet Kúdela, na hřiště jsou přivolání zdravotníci. Uvidíme, zda bude domácí středopolař schopen toto utkání dokončit.
77
Rychlonohý Ayong se kolem Da Silvy snažil procpat do pokutového území, brazilský stoper jej tam ale nepustil. Následoval rohový kop Příbrami, Da Silva se ale znovu pasoval do hlavní role a balon odhlavičkoval.
76
Mezery v obraně soupeře využil Mareš, který se po levé straně prodral až do šestnáctky, kde se zbavil Chaluše a odcentroval na zadní tyč, tam ale Přikryla k hlavičce nepustil Divíšek.
75
Mladoboleslavští teď měli k dispozici dva rohy za sebou, ani z jednoho z nich se jim ale nepodařilo zakončit. Následnou protiakci Příbrami táhl Ayong, byl ale odzbrojen vracejícím se Takácsem.
73
Na dnešní utkání si našlo cestu 1280 diváků!
72
Po rozehrání přímého kopu z hloubi obranné poloviny se míč od Magery dostal až k Janu Chramostovi, který dokázal, ač tísněn, vystřihnout zdařilé nůžky, trefil ale pouze připraveného Hrušku.
71
Po pravé straně Jánoš oslovil rozběhnutého Přikryla, který se uvolnil přes Divíška a oslovil Mageru. Boleslavský kapitán balon ještě prodlužoval za sebe, nikoho z kolegů ale neoslovil, pro míč si vyběhl Hruška.
70
Jánoš se dostal pod tlak napadajícího Rezka, který jej donutil ke zpětné přihrávce směrem k Divišovi. Ten musel pro balon poněkud rychlejším způsobem, nakonec u něj ale byl dříve než atakující Ayong.
69
Následná protiakce Příbrami vyústila ve faul na Tomáše Pilíka. Nařízený přímý kop si na starosti vzal Jan Rezek, po jehož signálu místo centru přišla přihrávka na Romana Květa, ten ale pálil nad branku.
68
Přikryl si na pravé straně balon vyměnil s Kúdelou, který jej nakonec předložil pro z druhé vlny si nabíhajícího Jánoše, jeho centr ale nikoho ze spoluhráčů neoslovil.
67
Žlutou kartu dostává Matěj Chaluš (1.FK Příbram).
66
Příbramští jsou i nadále lepším celkem! Po Květově sklepnutí své štěstí z uctivé vzdálenosti zkusil Jan Rezek, po jehož pokusu se však balon odrazil příhodně pro brankáře Diviše, kterému zaplul přímo do náruče.
65
Aktivní Tomáš Pilík si poradil s Fleišmanem a vyslal do šestnáctky povedený centr, na který si sbíhal Majtán, ještě jeden krok mu ale chyběl. Před dotírajícím Rezkem následně Jánoš balon odklidil pouze na tribunu.
64
Po Magerově přihrávce se sám vpřed mohl řítit Tomáš Fabián, nevyšel mu ale první kontakt s balonem, domácí křídelník se navíc o chvíli později prezentoval ofenzivním faulem proti Chalušovi.
63
Skvělý zákrok brankáře Diviše! Pilík balon šikovnou šajtlí poslal k rozběhnutému Janu Rezkovi, na jehož povedený centr si v šestnáctce naběhl Ayong, z bezprostřední blízkosti si ale na domácího gólmana nepřišel!
61
V posledních minutách se na hřišti přitvrdilo. Pilík tvrdě dohrál Fleišmana, následně svému protivníkovi ještě něco vysvětloval, sudí je ale od sebe včas odtrhl a žlutou kartu neudělil.
60
Žlutou kartu dostává Jan Chramosta (FK Mladá Boleslav).
59
Až nyní byl sudí Zelinka poprvé v tomto mači nucen tasit žlutou kartu, po faulu na Lukáše Mageru ji obdržel hostující zadák Tregler.
58
Po Pilíkově prodloužení balonu Jan Rezek v osobním souboji zatlačil na Fleišmana, počínal si ale až příliš agresivně, sudí mu na konto odpískal faul.
57
Jánoš si balon několikrát vyměnil s Marešem, ten poté chtěl celou akci domácích uspíšit roztažením hry na Tomáše Přikryla, ale nechtěně se ukopl a balon poslal do zámezí.
56
Do druhé půle vstoupila Boleslav hodně laxním způsobem. Příbramští svého soupeře nadále tlačili, nakonec pro sebe získali rohový kop, Rezkův centr na přední tyč ale do bezpečí odvrátil Adam Jánoš.
55
Teď měli Boleslavští štěstí jako hrom! Obléhání jejich branky nakonec vyústilo v nepříjemný centr Tomáše Pilíka, po němž se balon stáčel směrem k Divišovi, nakonec skončil na břevně jeho pokladnice!
54
Fabiánovi se balon nepovedlo odkopnout, chvíli nato už ale byl Mareš o poznání úspěšnější. Navíc nastartoval rozběhnutého Přikryla, jenž mohl vpřed vyslat Chramostu, přihrál mu ale jen na paty.
52
Fabián našel na hranici šestnáctky číhajícího Mageru, který balon chvíli podržel a poté jej ještě sklepl pro z druhé vlny si nabíhajícího Kúdelu, jeho rána však mířila doprostřed branky, kde stál připravený Hruška.
51
Takács teď pořádně zabrnkal na nervy domácích fanoušků, když se jako poslední hráč odhodlal k hodně riskantní a drzé kličce, nakonec mu ale jeho parádička vyšla, napadající Majtán celou situaci přeběhl.
50
Přikryl nahrál Da Silvovi, po jehož dlouhém pasu se k míči dral Chramosta, v souboji rameno na rameno byl ale přetlačen Chalušem. Příbramští následně rozjíždí další akci, která započne u Jana Rezka.
49
Boleslavští se k míči dostali až nyní. Petr Mareš jej vybojoval ve středu hřiště, načež pasem podél pomezní lajny kupředu vyslal Jana Chramostu, ten ale podklouzl a balon zasáhl rukou.
48
Příbramští nadále zůstali zabydleni na útočné polovině, Majtán si balon několikrát vyměnil s Rezkem, poté se odhodlal k centru, ten ale zablokoval dobře postavený Ladislav Takács.
47
Ve druhém poločase jako první zahrozili hosté. Na levé straně se Jánoše zbavil Rezek, po jehož centru se k hlavičce propracoval Majtán, jeho zakončení ovšem chyběla jak razance, tak přesnost.
46
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Michal Pecháček, přichází Štěpán Holý.
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Petr Trapp, přichází Martin Krameš.
46
46
První poločas je za námi, spokojenější do šaten nakonec přeci jen odchází domácí fotbalisté, kteří vedou 2:1! Do vedení se překvapivě dostala Příbram, když se v sedmnácté minutě pěkně trefil Rezek, dvě minuty nato ale Boleslav srovnala zásluhou Fabiána. Zbytek první půle patřil domácím, ti svůj tlak v další branku přetavili až těsně v pětačtyřicáté minutě, kde se prosadil Jan Chramosta.
45+1
45
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Nyní už to ale domácím vyšlo, Mladá Boleslav se tak těsně před odchodem do šaten poprvé v utkání ujímá vedení! Jakýsi střílený centr od Mareše byl jedním z příbramských zadáků nešťastně tečován k JANU CHRAMOSTOVI, který povedenou ranou na zadní tyč obstřelil marně se natahujícího Hrušku!
44
Tomáš Fabián u rohového praporku vykoupal napadajícího Treglera, poté se vřítil do šestnáctky a chytře myšleným pasem na penaltový puntík hledal Chramostu, tomu ale chyběl ještě jeden krok.
43
Na trávníku zůstali ležet oba hostující stopeři Chaluš a Trapp, otřesený je především druhý jmenovaný. Hra se tedy přerušuje, zásah zdravotníků ale nebude nutný, oba borci by měli být schopni pokračovat.
42
Kúdelovu ránu ze střední vzdálenosti zastavil Pecháček rukou, po rozehrání následné standardní situace se do šestnáctky Příbrami z levé strany přiřítil Přikryl, pokus o obstřel mu ale vybíhající Aleš Hruška nezbaštil.
41
Do konce prvního poločasu zbývá pět minut, plus nějaké to drobné nastavení. Dočkáme se ještě nějaké branky, nebo budou oba celky do šaten odcházet za nerozhodného stavu?
39
Rychlý brejk Příbrami skončil nebezpečnou střelou! Ayong ošálil Jánoše drzou kličkou, balon se poté po ose Pilík – Rezek dostal až ke kopačkám Tomáše Majtána, po jehož pokusu míč zacílil těsně vedle tyče Divišovy pokladnice!
38
Po souboji s Marešem se k zemi skácel Jan Rezek, zásah hostujících zdravotníků ale nebyl potřeba, problémy kapitána Příbrami takového rozsahu nebyly.
37
Dalšího otevřeného okénka v příbramské obraně využil Chramosta, který se přiřítil do šestnáctky, kde balon ještě sklepl pro lépe postaveného Fabiána, s jeho ránou si ale Aleš Hruška dokázal poradit.
36
Po dalším nedorozumění v kombinace Příbramských se však k míči dostal Mareš, po jehož centru se k hlavičce dral Da Silva, v souboji s Treglerem ale ztratil rovnováhu a poroučel se k zemi. Sudí Zelinka ale penaltu nenařídil.
35
Z něj domácí nic nevymysleli, Takácsova hlavička v záklonu Hrušku ohrozit nemohla. Příbram ve snaze založit protiútok o míč přišla, na to konto se domácí drali do přečíslení tří proti dvěma, Přikryla ale odzbrojil Trapp.
34
Po Magerově sklepnutí se do zajímavě vypadající šance dral Fabián, po přechodu do šestnáctky mu ale balon povedeně načasovaným skluzem odkopl Divíšek. Následovat tak bude další roh v podání Kalvodovy družiny.
33
Na Janošův nadýchaný bochánek nemohl Chramosta dosáhnout, Chaluš však balon nejistým způsobem odvrátil pouze ke Kúdelovi, který vymyslel šikovnou uličku pro Přikryla, jeho záměr ale přečetl Divíšek.
32
Ayong byl ve snaze postupovat vpřed jasně faulován Fleišmanem. Rozehrávky přímého kopu se ujal Květ, po jeho pasu ale neměl Pilík s kým kombinovat, proto hru přenesl směrem vzad.
30
Jan Chramosta krásnou patičkou uvolnil Fabiána. Ten hledal z druhé vlny si sbíhajícího Mageru, boleslavský kapitán ale balon přepustil lépe postavenému Přikrylovi, jehož ránu ale zablokoval Trapp.
29
Velmi dobře, vypracoval si totiž další velkou šanci! Mareš centr tentokráte zakroutil až do branky, Aleš Hruška byl nucen balon vyboxovat pouze k Chramostovi. Po jeho přihrávce ještě centroval Da Silva, s šikovným prodloužením balonu ještě přispěchal Magera, trefil ale pouze tyč!
28
Po Jánošově autu se balonu jako jediný dotkl Divíšek, Chramosta jej poté nechal doskákat až na další roh domácích. Jak s ním celek z města automibilů naloží?
27
Druhý gól Mladé Boleslavi nebyl daleko! Jan Chramosta si zpracoval balon, poté nepopulární jesličky nasadil obránci Chalušovi a řítil se sám na Hrušku, ten ale jeho pokus mířený na vzdálenější tyč nadvakrát eliminoval!
26
Po krátké odmlce se znovu vpřed vydali hosté. Na hranici vápna stojící Ayong ještě nahrával Majtánovi, tomu ale balon odkopl Magera. Vzápětí míč do šestnáctky vracel Rezek, našel ale pouze náruč brankáře Diviše.
25
Nyní už se domácí dostali do zakončení. Mareš kulatý nesmysl opět poslal na přední tyč, kde se k hlavičce procpal Da Silva, směr jeho pokusu ale těsně před malým vápnem změnil dobře postavený Pecháček, míč tak mezi tři tyče nedoputoval.
24
Tentokráte to Petr Mareš ale nekopl úplně ideálně, na přední tyči si nejlépe ze všech počínal Trapp, který balon odhlavičkoval do bezpečí. Volného míče se však ujal Fleišmann, po jehož průniku sudí Zelinka nařídil další roh.
23
Adam Jánoš si na pravé straně narazil s Tomášem Přikrylem, který se posléze vrhl do šestnáctky, kde ještě Chramosta přepouštěl zakončení Magerovi, ten byl ale obsazen. Tlak domácích ale pokračoval a vynesl Boleslavi další roh.
22
Jiří Fleišman šikovnou kličkou ošálil napadajícího Majtána, poté lahůdkovým dloubáčkem vyslal na zteč Jana Chramostu, tomu však balon v klíčový okamžik ukopl Chaluš. Následoval roh v podání Boleslavských, pro míč si ale vyskočil Aleš Hruška.
21
Magera zaváhal v kombinaci, na to konto dostatek času i k prostoru bylo poskytnuto Pilíkovi, jeho nabídka na bližší tyč ale oslovila pouze stopera Da Silvu, který balon rezolutně odkopl do bezpečí.
19
Vedení ale hostujícímu celku příliš dlouho nevydrželo, zhruba dvě minuty nato se totiž Mladé Boleslavi podařilo srovnat! Domácí měli k dispozici rohový kop, po skrumáži v šestnáctce Příbrami nakonec balon vyplaval u volného TOMÁŠE FABIÁNA, který jej parádně uklidil přesně k tyči Hruškovy pokladnice!
17
To jsou věci, Příbram se ve městě automobilů k překvapení všech ujímá vedení! Za aktivitu z posledních minut si hosté vstřelenou branku zasloužili, balon po Majtánově přetaženém centru doputoval k v šestnáctce naprosto neobsazenému JANU REZKOVI, na jehož ránu z první neměl Diviš šanci dosáhnout!
17
Nepřehlednou situaci ve středu hřiště nakonec Pilík vyřešil zpětnou přihrávkou na brankáře Hrušku, hosté se tak snaží alespoň o chvilkové uklidnění situace.
16
Domácí v posledních minutách hrozí výhradně po pravé straně. Znovu se tedy u míče ocitl Tomáš Přikryl, který si u postranní čáry poradil s Trappem, poté ještě našel Jana Chramostu, ten ale balon přebíral v ofsajdu, a dál tak nemohl pokračovat.
15
Krásná akce hostí! Přikrylova kličkovaná úspěch nepřinesla, poté se na parádní sólo přes celé hřiště vydal Jan Rezek, který nakonec prověřil Diviše přízemní ranou na vzdálenější tyč, domácí gólman ale byl připraven, poté navíc zneškodnil i Ayongovu dorážku!
14
Znovu příbramský kapitán! Jan Rezek si počkal na ideální moment a pak do úniku vyslal Divíška, který se po levé straně prodral až k centru, balon ovšem poslal pouze do náruče pozorně číhajícího Diviše.
13
Boleslavští nějakou chvíli kombinovali na vlastní polovině hřiště, k vydání se směrem vpřed se nakonec rozhodl Tomáš Přikryl, jeho individuální průnik byl ale už v jeho zárodku zastaven vracejícím se Janem Rezkem.
12
Potlesk z ochozů stadionu si nyní vysloužil Tomáš Přikryl, když ve středu hřiště kličkou a la Zinedine Zidane vykoupal dva napadající protivníky. Následně ale špatně nahrál, rodící se protiakci Příbrami ovšem zastavilo ofsajdové postavení Ayonga.
10
Hosté se dostali ke svému prvnímu kopu od rohového praporku. Pilík s Rezkem si balon lehce přiťukli, na centr druhého jmenovaného si poté naskakoval Trapp, zakončení mu ale znemožnil pozorný Takács.
9
Dalšího faulu v podání hostí se dopustil Pecháček. Po Marešově centru balon tentokráte prodlužoval Magera, Boleslavští ale následně byli z šestnáctky soupeře vykázáni, důvodem by Fabiánův nedovolený zákrok.
8
Vůbec to nebylo špatné! Parádní centr z kopačky Petra Mareše doputoval až do míst, kde si vyskočil stoper Takács, jenž balon ještě prodlužoval za sebe, na zadní tyči na něj ale nikdo nedosáhl, kulatý nesmysl tak skončil těsně mimo.
7
Příbramští se poprvé dostali na útočnou polovinu, příliš dlouho se tam ale neohřáli, Majtán se totiž prezentoval ofenzivním faulem na Da Silvu. Z následné protiakce Boleslav vytěžila další standardní situaci, jak s ní naloží?
6
Příbramskou rozehrávku aktivně napadal Fabián, který donutil Chaluše k nepovedenému pasu směrem k Treglerovi. Hostující zadák měl co dělat, aby obešel napadajícího Chramostu, nakonec to ale se štěstím zvládl.
5
O několik okamžiků později byl však kousek za pokutovým územím faulován Magera, domácí tak měli k dispozici přímý kop. Marešův centrovaný balon skrze celé vápno doputoval až k Takácsovi, jenž sice zvládl vypálit z otočky, trefil ale před sebou stojícího Trappa.
4
O chvíli později to po pravém kraji hrací plochy zkusil za obranu si seběhnuvší Tomáš Přikryl, po jehož centru Chaluš balon odhlavičkoval na roh. Toho se ujal Petr Mareš, s jeho kroucenou nabídkou si ale hostující defenziva v klidu poradila.
3
Mareš ve středu hřiště sice mírně zaváhal, poté ale balon znovu dokázal vybojovat pro sebe. Následoval jeho dlouhý pas na levou stranu k Fabiánovi, který se propracoval až k centru, ten si ale s přesností nepotykal.
2
První útočné akce obou celků k ničemu nevedly. Magera nejprve nepřesně nahrál směrem k Fabiánovi, nedlouho nato byl Ayong ve snaze uniknout po pravé lajně faulován Fleišmanem.
1
Sudí Zelinka právě foukl do píšťalky, dnešní utkání mezi Mladou Boleslaví a Příbramí tak může začít! Výkop byl přisouzen domácím fotbalistům, kteří nastupují v tradičních modro-bílých dresech, naopak hosté hrají v černém.
1
Hlavní sudí Zelinka právě přivádí aktéry dnešního utkání na travnatou plochu před téměř prázdné ochozy mladoboleslavské Adidas Arény, za malou chvíli tedy budeme moci začít!

FK Mladá Boleslav: Diviš – Jánoš, Da Silva, Takács, Fleišman – Mareš, Kúdela – Přikryl, Magera (C), Fabián – Chramosta.
Náhradníci: Vejmola – Hůlka, Keresteš, Kalabiška, Malpon, Valenta, M. Vukadinovič.

1.FK Příbram: Hruška – Tregler, Chaluš, Trapp, Divíšek – Květ, Pecháček – Ayong, Pilík, Rezek (C) – Majtán.
Náhradníci: Boháč – Ferrara, Holý, Januška, Krameš, Borek.

Rozhodčí: Miroslav Zelinka – Jan Paták, Zdeněk Dobrovolný.
Poslední vzájemné utkání

7.8. 2016 – 1.FK Příbram:FK Mladá Boleslav 0:1

Branky: 38. J. Rada

1.FK Příbram: Hruška – Mareš, Chaluš, Nikolič, Ferrara – Tregler, Peltier (80. Brandner) – Krameš (78. Pilík), Rezek (C) (73. Mahmutovič), Divíšek – Majtán.

FK Mladá Boleslav: Diviš – Pauschek, Kúdela, Hůlka, Fleišman – Takács (63. Magera), J. Rada (C) – Jánoš, Valenta (57. Kalabiška), M. Vukadinovič – Chramosta (81. Mebrahtu).
1.FK Příbram

Sezonu 2014/15 sice Příbram zakončila na nečekaném a velice solidním pátém místě, loni se jí však jen tak tak podařilo zachránit, do druhé nejvyšší soutěže místo Středočechů spadla Olomouc, která doplatila na horší skóre. Počínání svěřenců trenéra Rady v podzimní části tohoto ročníku mnohé napovědělo, pokud na jaře v jejich podání nedojde k rapidnímu zlepšení, je jasné, že i letos budou Příbramští o setrvání mezi českou fotbalovou elitou bojovat až do samotného konce. V tabulce se parta okolo kapitána Rezka krčí na posledním místě, z patnácti kol posbírala pouhopouhých bodů a na čtrnáctou příčku, která zajišťuje udržení, ztrácí už šest bodů.

Radovi svěřenci za zbytkem účastníků zaostávají téměř ve všech aspektech, společně s Jihlavou nastříleli nejméně branek, v patnácti duelech navíc hned devětadvacetkrát inkasovali, jejich obrana je nejpropustnější ze všech. Pro Středočechy se to celé nevyvíjelo ideálně už od samotného úvodu tohoto ročníku. Příbram prohrála úvodních šest zápasů, v nichž se navíc ani jednou nedokázala prosadit, na gól v celkovém součtu čekala téměř 600 minut! V sedmém kole sice před vlastními fanoušky po výsledku 3:2 přetlačila Teplice, tato výhra ale k nějakému zvednutí sebevědomí také nevedla, následovalo totiž dalších pět porážek za sebou. V listopadu Příbramští odehráli tři zápasy, z nichž dokázali urvat solidních pět bodů. Nejprve na domácí půdě poměrem 3:1 přemohli pražskou Duklu, týden nato dokázali přivést první bod z hřiště soupeře, když remizovali v Brně, jejich záchranářský souboj s Jihlavou minulý víkend také skončil nerozhodně.
FK Mladá Boleslav

Mladoboleslavští fotbalisté už dlouho patří mezi užší českou fotbalovou špičku, což ostatně potvrzují i v právě probíhajícím ročníku. Jeho úvod je zastihl v parádní formě, v úvodních kolech totiž hořkost porážky poznali pouze jednou, když doma překvapivě podlehli Karviné. Po deseti kolech se vyhřívali na špici tabulky, kromě tradičně kvalitní hry do útoku se mohli pyšnit i jednou z nejlepších defenziv soutěže, což v jejich případě není úplně běžné. Závěr podzimu svěřencům Leoše Kalvody ale vůbec nevyšel. Naposledy celek z města automobilů vyhrál čtrnáctého října na Bohemce, od té doby nastoupil ještě k pěti dalším zápasům, z nichž však urval pouhopouhé dva body.

Nejprve doma v samotném závěru přišel o plný bodový zisk proti brněnské Zbrojovce, týden nato Středočeši před vlastními fanoušky podlehli Zlínu, následovala poměrně nečekaná a překvapivá prohra na půdě o záchranu bojující Jihlavy. Po reprezentační pauze pak parta okolo kanonýra Chramosty v jednom ze šlágrů podzimní části ePojisteni.cz ligy získala cenný bod za bezbrankovou remízu s Plzní. Minulý týden se modro-bílí představili na Slavii, s výkonem a předvedenou hrou ale znovu nemohli být spokojeni. V pětatřicáté minutě poslal sešívané do vedení Ngadeu, dvacet minut před koncem na 2:0 zvýšil Zmrhal, penaltové snížení v podání Lukáše Magery ze závěru utkání už bylo pouze kosmetickou úpravou skóre. Sečteno a podtrženo, Mladá Boleslav se propadla až na páté místo, přičemž na vedoucí Plzeň ztrácí už devět bodů. Dnes proti poslední Příbrami má Kalvodova družina ideální příležitost na zvednutí pošramoceného sebevědomí. Podaří se jí to?
Příjemné nedělní odpoledne přeji všem fanynkám a fanouškům české kopané! Naše nejvyšší fotbalová soutěž se už pomaloučku ukládá k zimnímu spánku, k dokončení její podzimní části je ale ještě jedno kolo potřeba odehrát. Dnes jsou na programu pouze dva duely, my se v tomto online přenosu zaměříme na souboj celků FK Mladá Boleslav a 1.FK Příbram! Začínáme v 15:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.