Evropská liga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lugano : Hapoel Be'er Sheva  - 23. listopadu 2017   19:00

Lugano
Lugano
50' de Souza Júnior (Mariani)
1:0
(0:0)
Hapoel Be'er Sheva
Lugano
Kiassumbua – Rouiller, Sulmoni, Golemic, Mihajlovic – Sabbatini (C), Piccinocchi (90+2. Čulina), de Souza Júnior (55. Gerndt) – Vécsei, Bottani (76. Ledesma), Mariani.
D. Da Costa – Kovačić, E. Yao, Čulina, Ledesma, Gerndt, Bnou-Marzouk.
Lechner – Heidenreich, Kolbitsch (všichni Rakousko)
Lucern Arena, Lucern
3011 diváků
Goresh – B. Bitton, Elhamed, Vítor, Korhut – Einbinder (58. Ohana), Ogu (46. Pekhart), Radi (C) – A. Nwakaeme, Cuenca (73. Melikson), Sahar.
Haimov – Elo, Broun, Pekhart, Melikson, Ohana, Dey.

Dobře to řekl švýcarský komentátor, žádný velký zápas jsme neviděli. Domácí Lugano bojovností a větší touhou urvali cenné vítězství nad Be´er Shevou 1:0! Co to znamená. V první řadě velká gratulace jistému FCSB k postupu ahlavně také druhému celku a to jest Viktorie Plzeň, která si zajistila dnešní výhrou 2:0 nad FCSB postup! Lugano si aspoň dnešní výhrou zajistilo konečné třetí místo v tabulce (lepší vzájemná utkání s dnešním soupeřem). do Bukurešti poletí Lugano bojovat o čest, body a peníze. Všem čtenářům onlajnů přeji hezký večer.
90+5'
90+4'
Dlouhý nákop domácího družstva.
90+3'
Tenhle útočný šlapák hostí ve snaze získat volný míč musel rozhodčí odpískat i kdyby nechtěl.
90+2'
Mario Piccinocchi je vyměněn za Antoniniho Čulinu.
90'
Rozhodčí nastaví čtyři minuty!
88'
Ohana netrefuje branku.
87'
Rabiho střela se odrazila od protihráče a nafackovala mu, ale poté patičkou Nwakaeme přesně nahrál spoluhráči, který, ale o pár decimetrů míjí domácí branku.
86'
Melikson byl obráncem uhlídán, nezískal ani rohový kop.
86'
Hostující hráči jsou zjevně frustrovaní což potvrzuje gesto jednoho z afrických hráčů Be´er Shevy.
85'
Velká nepřesnost ve snaze vysunutí od Meliksona míč končí za brankovou čárou a bude se vykopávat od branky Lugana.
84'
Nepřesná příhra hatí útočné naděje hostů.
83'
Mihajlovič se neprosadila domácí hráči vysouvají vysoko presink.
82'
Pěkný centr směroval na hlavu Pekharta, ten však byl uhlídán a ustrážen Golemicem.
81'
Sabbatini prohrál osobní souboj a hosté i nadále mohou útočit.
80'
Domácí hráči se již pouze brání.
78'
Hosté se stále snaží vyrovnat, leč vypadá to, že ani jeden z těchto celků nepostoupí do další vyřazovací fáze této soutěže.
76'
Mattio Bottani má splněno, zahraje si také Cristian Ledesma.
75'
Pro domácí to zatím nevypadá vůbec dobře dle průběžného výsledku v souběžně hraném duelu Plzně s FCSB (Steaua).
74'
Melikson byl tvrdě dohrán ihned po svém příchodu na hřiště.
73'
Poslední střídání u hostů místo Isaaca Cuency si zahraje Maor Melikson.
72'
Hlavička hostí nebyla nebezpečná.
71'
Battani byl vychytán skvělým Goreshem jenž míč vykopl nohou, následně Mariani technickou střelou míjí branku hostí!
71'
Domácí brankář je navíc ošetřován.
70'
Velké zmatky před domácím brankářem, ani tři soupeři nedokázali procpat míč za jeho záda!
69'
Výborně zapracoval Dragan Mihajlovič a čistým skluzem sebral soupeři míč.
68'
Hosté se snaží o vyrovnání, ale mají to těžké Luganu hra na brejky vyhovuje.
67'
Dle všeho se zdá, že předchozí situace byla posouzeně chybně.
66'
Gerndt se Sabbatinim mohli běžet na brankáře hostí, kdyby je byl býval nezastavil odpískaný ofsajd.
64'
Dalším hříšníkem se žlutou kartou je Hatem Abd Elhamed.
63'
Žlutou kartu vidí kapitán Maharan Radi.
62'
Skvělý skluz v obranné činnosti předvedl domácí hráč. Bojovnost a obětavost hráčů Lugana je veliká.
61'
Pekhart si na svou osobu vynutil faul.
60'
Domácí centr propadl obranou a po zmatcích se dostal k zakončení domácí hráč, který zcela přestřelil tři tyče.
59'
Miguel Vítor podkopl ukázkově nově příchozího Gerndta, tento faul hlasitě volal po žluté kartě – marně.
58'
Dana Eibindera střídá Michael Ohana.
57'
Tomáš Pekhart pod tlakem ve slibné pozici nedosáhl na míč! Dobrá šance pro vyrovnání!
55'
Střelce branky de Souzu Júniora střídá Alexander Gerndt.
54'
Pro Be´er Shevu je to naopak studená sprcha.
52'
Domácí velmi ožili a ženou se za dalšími akcemi.
50'
Lugano právě vstřelilo branku!
Po přihrávce Marianiho otvírá skóre dnešního utkání CARLINHOS DE SOUZA JÚNIOR když Goreshovi nasazuje jesličky – 1:0! Asistence. Davide Mariani.
49'
Snaha o brejk domácích přišla vniveč, hostující obránce zaraegoval skluzem včas a dobře.
48'
Domácí hráč z dvaceti metrů křižnou střelou zcela míjí hostující branku.
47'
Lugano se snaží vstoupit do druhého poločasu aktivně.
46'
Důrazného Nigérijce Johna Ogu střídá český útočník Tomáš Pekhart.
46'

Počet přihrávek 202 – 313
Ve vyrovnaném prvním poločase, byla největší šance domácích když tečovaný centr vytáhl na rohový kop brankář Goresh. Branku jsme zatím neviděli uvidíme co nabídne druhá půle, která začne cca ve 20:05 hodin.
45+1'
45+1'
Radi byl faulován Bálintem Vécseiem a ten to má za žlutou kartu.
45'
Rozhodčí nastaví jednu minutu!
44'
Divoký Ogu nyní fauloval kapitána Sabbatiniho. Divákům se nelíbí, že nebyl potrestán žlutou kartou jeho zákrok na domácího oblíbence.
44'
Laciná ztráta míče na izraelské straně.
43'
Mattio Bottani zboural Miguela Vitora a zaslouženě vidí žlutou kartu.
43'
Dlouhé přenesení hry na levou stranu nebylo přesné.
42'
John Ogu vlétl do souboje jako utržený vagón.
40'
Hostující snaha míče za obranu byla zbrklá a nepřesná.
39'
Dlouhý aut do pokutového území domácím nic nepřinesl.
37'
Křižný, přímý kop domácích z levé strany jen o několik centimetrů minul branku Goreshe.
35'
Hra se odehrává především na polovině hřiště.
34'
Hostující trenér projevuje známky nespokojenosti s výkonem svých svěřenců.
33'
Míč se od domácího hráče odráží za postranní čárou, hosté budou vhazovat a u míče i nadále zůstanou.
32'
Centr domácích vyrazil brankář Goresh a nakonec z toho nebude ani rohový kop.
32'
Carlinhos de Souza Júnior byl opět zastaven nedovoleně.
31'
Sledujeme další útočnou snahu Lugana z vlastní poloviny hřiště.
30'
Střela z otočky před pokutovým územím byla zblokována pozornou obranou.
29'
Domácí nevyužili možnosti jít do rychlého brejku a hru velmi zbrzdili co se týče přechodu do útočné fáze.
28'
Kombinaci Lugana nepřesnou střelou vysoko nad uzavírá Véscei.
26'
Junior neodhadl výskok při souboji a tvrdě dopadl na trávník.
25'
Po aktivní 15 minutovce domácích se do hry více dostává izraelský celek a tvoří hru.
23'
Zblokovaný centr kryje do náručí domácí brankář Kiassumbua.
21'
Při hlavičkovém osobním souboji s Miguelem Vitorem se drobně poranil Vladimir Golemic.
20'
Rohový kop pro Be´er Shevu, míč vyráží mimo pokutové území domácí brankář.
20'
Fulvio Sulmoni velmi dobře zasáhl defenzívně a odehrál míč do autu.
19'
Domácí nevyužili zcela volné levé strany a o míč přišli díky rychlému přístupu obránce.
18'
Domácí hlavička po rozehrání rohového kopu šla vysoko nad branku hostí.
17'
Bottani si zahraje další rohový kop Lugana.
16'
Centr Mihajlovice s tečí hostujícího beka donutil k pořádnému zákroku brankáře Goreshe jenž míč vytlačil na rohový kop!
14'
Lugano má horkokrevné fanoušky, někteří z nich jsou při 7 stupních Celsia velmi lehce oděni.
13'
Obrana domácích zazmatkovala, nakonec se s míčem poradila.
11'
Domácí hráč je ošetřován na hrací ploše.
10'
Junioer fauloval Korhuta as ám se přitom zranil.
9'
Marianiho střelu po přiťuknutí od spoluhráče lapil snadno brankář Goresh.
8'
Steve Rouiller malou domů pořádně zavařil brankáři, ten však vše zvládl.
8'
Marianiho centr vůbec nebyl povedený a hostující obrana se v klidu ubránila.
7'
Hostující Korhut si připsal nedovolený zákrok.
7'
Obránce sklepl míč hlavou přímo na svého brankáře Goreshe.
6'
Další nepřesná nahrávka značí konec akce Lugana.
6'
Centr ze vzduchu bere domácí brankář Kiassumbua.
5'
Kombinace domácího týmu byla velmi nepřesná.
4'
Hostující celek je zatím daleko více u míče.
3'
Po pravé straně to zkusil kapitán Radi, ale zastavil ho včas domácí obránce.
2'
Hosté kombinují na polovině hřiště.
1'

FC Lugano: Kiassumbua – Rouiller, Sulmoni, Golemic, Mihajlovic – Sabbatini, Piccinocchi, de Souza Júnior – Vécsei, Bottani, Mariani.
Náhradníci: D. Da Costa – Kovačić, E. Yao, Čulina, Ledesma, Gerndt, Bnou-Marzouk.

Hapoel Be'er Sheva FC: Goresh – B. Bitton, Elhamed, Vítor, Korhut – Einbinder, Ogu, Radi – A. Nwakaeme, Cuenca, Sahar.
Náhradníci: Haimov – Elo, Broun, Pekhart, Melikson, Ohana.

Rozhodčí: Lechner – Heidenreich, Kolbitsch (všichni Rakousko).

Hapoel Be´er Sheva - Lugano 2:1
V pátém kole základní skupiny G Evropské ligy se utká švýcarské FC Lugano s izraelským celkem Hapoel Be´er Sheva FC. Ani jeden klub nemá jistý postup ze skupiny do vyřazovacích bojů. Všechny triumfy v rukou drží lídr skupiny FCSB (dříve Steaua Bukurešť).