Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Korca : Záhřeb - 24. srpna 2017   20:00

Korca
Shehi (C) – Radaš, Osmani (90+3. Muzaka), Jashanica, Mici – Gavazaj (74. James), Vangjeli, Latifi – Lilaj, Sowe (87. Dita), Nimaga
Teqja – Plaku, Shkodra, Muzaka, Demte, Dita, James
Vad – Albert, Berettyán (vš. Maďarsko)
Záhřeb
Livakovič – Stojanovič, Sigali, Rrahmani, Lecjaks (86. Hodžič) – Doumbia, Moro (58. Gojak) – Soudani (C), Olmo, Fernandes – Henríquez (68. Fiolič)
Zagorac – Antolič, Gojak, Hodžič, Fiolič, Leškovič, Măţel

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 1:2. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 7:9.
Dnešní utkání je za námi. Hosté byli sice ve druhém poločase lepším týmem, ale vstřelit branku nedokázali, a tak do skupinové fáze letošního ročníku Evropské ligy postupuje KF Skënderbeu! Dinamo sice mělo dvě obrovské šance v 51. a 54. minutě, ale ani jednu nedokázalo proměnit v gól, a tak se s letošním ročníkem EL musí rozloučit ve čtvrtém předkole.
90+6'
90+5'
Hra se momentálně pohybuje spíše ve středu hřiště.
90+4'
Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání a vypadá to, že do skupinové fáze Evropské ligy nakonec překvapivě postoupí KF Skënderbeu, který na hřišti soupeře vstřelil branku.
90+3'
Střídání v týmu KF Skënderbeu: ze hřiště odchází Tefik Osmani, přichází Gjergji Muzaka.
90+2'
Fernandes se dostal ke střele z hranice vápna, ale jeho pokus mířený k bližší tyči dokázal Shehi chytit.
90+1'
Rozhodčí nastavuje ještě 5 minut!
90'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.
89'
Hosté se vůbec nemohou dostat do nějaké vážnější šance.
88'
Hosté kombinují s míčem na polovině soupeře.
87'
Střídání v týmu KF Skënderbeu: ze hřiště odchází Ali Sowe, přichází Bruno Dita.
86'
Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Jan Lecjaks, přichází Armin Hodžič.
85'
Hosté útočí téměř ve všech lidech a urputně se snaží vstřelit tu vytouženou branku.
84'
Další žlutou kartu vyfasoval Orges Shehi za zdržování.
82'
Na trávníku to nyní vře a rozhodčí rozdává další žluté karty. Za domácí jí vyfasoval Gledi Mici a za hosty Junior Fernandes.
81'
Tefik Osmani vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za svůj nešetrný faul uprostřed hřiště.
80'
Domácí drží míč na svých kopačkách a logicky dopředu příliš nepospíchají.
79'
Poté uviděl od rozhodčího žlutou kartu i Marko Radaš, který měl nějaké zbytečné řeči směrem k sudímu.
78'
Bakary Nimaga vyfasoval za svůj faul zhruba na polovině hřiště druhou žlutou kartu a v závěrečných minutách utkání tak oslabil svůj tým!
77'
Hostům se krátí čas a pokud nevstřelí branku, tak jejich cesta Evropskou ligou končí.
76'
Nimaga má nějaké zdravotní potíže, ale ošetření si nežádá.
74'
Střídání v týmu KF Skënderbeu: ze hřiště odchází Enis Gavazaj, přichází James.
73'
Tento přímý kop ale nenadělal domácím větší potíže.
73'
Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů.
72'
Hosté přišli o míč poblíž vápna soupeře a dopředu tak mohou domácí.
70'
Fiolič se dostal k hlavičce uvnitř vápna soupeře po centru z levé strany, ale Shehi jeho hlavičkový pokus pohodlně chytil.
69'
Soudani se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů uvnitř vápna soupeře, ale rozhodčí mu ukazuje ať se rychle zvedne. Pokutový kop neodpískal.
68'
Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Ángelo Henríquez, přichází Ivan Fiolič.
67'
Lecjaksův centr z levé strany skončil jen v zámezí.
66'
Soudani se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale jeho pokus skončil jen v boční síti.
64'
Míč od rohového praporku skončil na hlavě Rrahmaniho. Ten ho však umístil jen do míst, kde se nacházel Shehi.
64'
Hosté budou zahrávat rohový kop.
62'
Hosté jsou momentálně aktivnějším týmem směrem dopředu, ale domácí dobře brání a nepouští svého soupeře do šancí.
60'
Sowe se dostal ke střele z hranice vápna, ale jeho pokus skončil mimo tři tyče.
60'
Tak nakonec to roh nebude. Lecjaks stačil míč odkopnout nikoliv na roh, ale do autu.
59'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
58'
Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Nikola Moro, přichází Amer Gojak.
56'
Hra se nyní pohybuje převážně ve středu hřiště.
54'
Další velká šance, ve které se opět ocitl Olmo! Tentokrát pálil z hranice pokutového puntíku, ale proti jeho střele se vyznamenal Shehi, který míč dokázal vyrazit mimo vápno!
52'
Latifi se nedokázal dostat s míčem na hranici vápna soupeře přes Stojanoviče a míč tak získávají hosté.
51'
Olmo se dostal k míči na hranici malého vápna, ale nepodařilo se mu ho dobře trefit, a tak tato velká šance hostů zůstává neproměněna!
50'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
49'
Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil jen u Livakoviče.
47'
Osmani už míří za pomezní čáru a vypadá to, že bude moci dále pokračovat ve hře.
47'
Osmani má nějaké zdravotní potíže a musí tak být ošetřen.
46'
Hosté rozehráli druhý poločas a ihned se s míčem ženou směrem dopředu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:03.
První poločas je za námi. Zápas je zatím velice vyrovnaný. Ani na jedné straně ale diváci neměli šanci vidět žádnou větší příležitost, neboť ani jeden z celků se k ní nedostal. Uvidíme tedy, jak bude probíhat druhý poločas, a jestli se vůbec dnes dočkáme nějaké branky. První zápas skončil výsledkem 1:1, a tak Dinamo dnes musí vstřelit branku, pokud chce ještě pomýšlet na postup.

Držení míče: 60% – 40%
Střely celkem: 2 – 0
Střely na branku: 2 – 0
45+3'
45+2'
Tento rohový kop ale nenadělal hostům větší potíže.
45+1'
Domácí ještě budou zahrávat rohový kop. Rozhodčí nastavil 2 minuty.
45+1'
Gavazaj poslal do vápna přízemní centr z pravé strany, který však skončil jen v moci Livakoviče.
45'
Právě se rozeběhla poslední minutka prvního poločasu.
44'
Radaš to zkusil přímo na branku, ale jeho pokus Livakovič pohodlně vyrazil mimo vápno.
44'
Domácí budou zahrávat velice zajímavý přímý kop těsně za hranicí vápna soupeře, avšak z obrovského úhlu. Žlutou kartu za faul navíc viděl Leonardo Sigali.
43'
Po dvaačtyřiceti odehraných minutách diváci zatím neměli šanci vidět žádnou větší příležitost ani na jedné straně. Zápas je velmi vyrovnaný.
41'
Lecjaks poslal nepřesnou přihrávku do úniku na Fernandese a míč tak skončil jen u Shehiho.
40'
Nimaga má nějaké zdravotní potíže a musí tak být ošetřen.
39'
Domácí zahrávali rohový kop, který však skončil pouze v rukavicích Livakoviče.
37'
Hosté se snaží vymyslet něco směrem dopředu, ale domácí skvěle brání a nijak jim to neumožňují.
35'
Následný rohový kop nenadělal hostům větší potíže.
35'
Centr do vápna se odrazil k Lilajovi. Ten však svou následnou střelou trefil pouze jednoho z protihráčů, od kterého se míč odrazil do zámezí.
34'
Latifi byl faulován zhruba třicet metrů od branky soupeře a domácí tak budou zahrávat zajímavý přímý kop.
32'
Hosté drží míč na svých kopačkách.
30'
Sowe zahrál na polovině soupeře rukou a hrát tak mohou hosté.
29'
Tento rohový kop ale nenadělá domácím větší potíže, neboť rozhodčí odpískal útočný faul.
29'
28'
Bakary Nimaga uviděl od rozhodčího za svůj faul na vlastní polovině žlutou kartu.
26'
Centr do vápna ale skončil jen na hlavě jednoho z hráčů v modrém dresu, tedy hostujících hráčů.
26'
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba ze třiceti metrů.
25'
Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.
23'
Stojanovič poslal do vápna nepřesný centr z pravé strany, který skončil jen v zámezí.
22'
Olmo napřáhl ke střele poblíž vápna soupeře, ale jeho pokus skončil vysoko nad brankou.
20'
Lilaj se snažil odcentrovat z pravé strany, ale svým pokusem trefil pouze Lecjakse.
19'
18'
Tentokrát ale už hlavní rozhodčí z Maďarska odpískal faul, kterým se provinil zhruba na polovině hřiště Rrahmani.
17'
Fernandes tvrdě svalil na zem Vangjeliho, ale rozhodčí nechává hru pokračovat.
15'
Lecjaks zvolil docela riskantní přihrávku zpět na Sigaliho, který nakonec ale byl u míče dříve než Lilaj a dokázal ho tak poslat alespoň do zámezí.
14'
Lilaj už míří za pomezní čáru a vypadá to, že bude moci dále pokračovat ve hře.
14'
Lilaj má nějaké zdravotní potíže a musí tak být ošetřen.
13'
Lecjaks poslal do vápna nepřesný centr z levé strany a dopředu tak míří domácí.
11'
Fernandes se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou domácí.
10'
Henríquez se skvěle vrátil s Vangjelim a čistě mu odebral míč.
9'
Henríquez poslal nepřesnou přihrávku na Fernandese a míč tak získávají opět domácí.
8'
Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.
6'
Latifi napřáhl ke střele z velké dálky. Jeho pokus mířený doprostřed branky ale nijak nevyděsil Livakoviče.