Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Rheindorf Altach : Čichura - 6. července 2017   20:30

Rheindorf Altach
29' Nutz
1:1
(1:0)
Čichura
Čichura
57' Tatanašvili
Kobras – Sakic, Zech, Netzer (C), Galvao – Gebauer (69. Dobras), Salomon, Piesinger, Ngwat-Mahop (84. Schreiner) – Nutz, Aigner (66. Grbić)
Dmitrović – Grbić, Zivotić, Schreiner, Nussbaumer, Janeczek, Dobras
Banari – Lifciu, Vicol (vš. MDA)
CASHPOINT Arena, Altach, Rakousko
Čichura
Hanzić – Kashia (C), Čelidze, Čikvaidze, Kakubava – Gorgiašvili (61. Ivanišvili), Koripadze, Ganugrava (82. Dekanojdze) – Tatanašvili, Sardališvili, Gelašvili (77. Ponjava)

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec, hráči Čichury Sašchere sedají na trávník, ani výtečný závěr zápasu na postup nestačil. Do 2. předkola postupuje favorizovaný Altach, hosté v pohárové Evropě končí. Za výkon ve druhé půl se ale rozhodně stydět nemusí, Altach se o svůj postup v závěru musel hodně obávat, ale nakonec uhájil postupový výsledek.
90+4'
90+2'
Žlutou kartu dostává Dobras (SC Rheindorf Altach).
90+1'
Žlutou kartu dostává Ponjava (FC Čichura Sačchere).
90+1'
Altach nyní šetří cenné sekundy u pravého rohového praporku, než rozehraje volný kop.
90'
Hosté nemají času nazbyt a nyní zbytečně ostře atakují rozehrávajícího soupeře, tím si rozhodně nepomáhají, spíše naopak.
89'
Emanuel Schreiner mohl zpečetit postup Altachu, ale Hanzić ho fantasticky vychytal, roh pro domácí tým.
88'
Sardališvili znovu v akci, tentokrát jeho střela míří nad branku.
87'
Střela Sardališviliho končí na noze bránícího hráče Altachu, ale tlak hostů neustává.
87'
Domácí se sice ubránili, ale hosté zůstávají u míče na útočné polovině.
86'
Hosté vybojovali rohový kop, který rozehrají z levé strany.
84'
Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Ngwat-Mahop, přichází Schreiner.
82'
Střídání v týmu FC Čichura Sačchere: ze hřiště odchází Ganugrava, přichází Dekanojdze.
82'
Čichura na útočné polovině, ale míč letí do autu, vhazují domácí.
80'
Nadýchaný centr Ngwata-Mahopa končí na hlavě bránícího Čikvaidzeho, který hned rychle rozehrává.
79'
Míč končí u Kobrase, který nyní zklidňuje své spoluhráče, kteří se dostali v posledních minutách pod tlak soupeře.
78'
Grbić v ofsajdu, míč zadarmo získávají hosté.
77'
Střídání v týmu FC Čichura Sačchere: ze hřiště odchází Gelašvili, přichází Ponjava.
76'
Míč končí v autu, hosté budou vhazovat z levé strany, na útočné polovině.
75'
Altach ztrácí míč a domácí se musí bleskově vracet na svou polovinu, hosté hrozí rychlým brejkem.
74'
Altach se nyní možná až příliš soustředí na bránění výsledku, aktivita domácích je ta tam.
73'
Hosté drží míč u půlící čáry, hledají cestu k pokutovému území soupeře.
71'
Málem ano, dlouhý centr Ganugravy dolétl do vápna, kde hlavičkoval Kakubava, ale pouze nad branku.
70'
Volný kop Čichury, na útočné polovině, ohrozí hosté branku Kobrase?
69'
Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Gebauer, přichází Dobras.
68'
Altachu se v posledních minutách nedaří na útočné polovině, ve hře je spousta chyb a nepřesností, domácí jakoby vypadli z rytmu po gólu Tatanašviliho.
67'
Centr Altachu končí v autu, po obranném zákroku Čelidzeho.
66'
Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Aigner, přichází Grbić.
65'
Naproti tomu akce Altachu končí špatnou přihrávkou Aignera, který poslal míč do vápna, kde ale nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
64'
Rychlá akce hostů po pravé straně, špatným centrem se ale hosté sami připravují o šanci ohrozit branku soupeře.
62'
Za skandovaného potlesku drží míč domácí na svých kopačkách.
61'
Střídání v týmu FC Čichura Sačchere: ze hřiště odchází Gorgiašvili, přichází Ivanišvili.
60'
Poslední půl hodinu mají hosté na to, aby se poprali o postup.
59'
Situace se Altachu nečekaně komplikuje, pokud by hosté ještě jednou skórovali, rázem by postupovali oni!
58'
Žlutou kartu dostává Aigner (SC Rheindorf Altach).
57'
Čichura Sačchere právě vstřelila branku!
Na centr Čikvaidzeho, z levé strany, si ve vápně naběhl DIMITRIJ TATANAŠVILI, jemuž se podařilo, i přes snahu obránce Altachu, nasměrovat míč do branky.
55'
Aigner si naběhl za obranu soupeře a byť byl pískán ofsajd, o něm nemohla být vůbec řeč, hráč Altachu se nyní zlobí zcela právem.
53'
Útočným faulem Sakica končí akce Altachu, hrají hosté.
52'
Statistika držení míče – 47% : 53%.
51'
Emanuel Sakic neuspěl v souboji na útočné polovině, míč mu odskočil do autu, hrají hosté.
50'
Aktivní vstup hostů do druhé půle, Altach se nyní musí probíjet středem hřiště, což v první půli tak úplně neplatilo.
48'
Čelidze to zkusil přímo na branku, kterou ale přestřelil.
47'
Hosté mají v úvodu druhé půle k dispozici volný kop z pravé strany, na polovině Altachu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:31.
Jedna nastavená minuta právě vypršela a sudí Banari ukončil první půli. Ta vyšla mnohem lépe domácím, kteří nad gruzínskou Čichurou Sačchere vedou díky parádnímu gólu Nutze 1:0. Převaha Altachu byla velká a hosté jsou jistě rádi, že prohrávají pouze o gól a nikoliv větším rozdílem.
45+1'
45+1'
Gorgiašvili rozehrál, ale hosté již branku soupeře neohrozili.
45'
Po volném kopu Sardališviliho, kdy míč prolétl vedle branky Altachu, to v hledišti jen zahučelo, rohový kop pro Čichuru.
44'
Bránící Sakic fauluje a za pískotu diváků se hosté dostávají ještě blíže k vápnu Altachu, rozehrávat budou volný kop z levé strany.
43'
Gólman Altachu si po delší době opět sáhl na míč, nicméně hosté jsou znovu v útoku a domácí se tak budou muset bránit.
42'
Po faulu bránícího Zecha mají hosté výhodu volného kopu na polovině Altachu.
41'
Odkopem míče do autu řeší bránící Piesinger rodící se protiútok soupeře, Kakubava vhazuje.
40'
Patrick Salomon rozehrál, ale trefil pouze bránícího hráče u vápna Čichury, je po šanci.
39'
Další volný kop Altachu na útočné polovině, defenziva hostů se musí mít i tentokrát na pozoru.
38'
Piesinger si nabíhá na míč před brankou Čichury, ale na míč již nedosáhl, odkop od branky hostů.
37'
Altach bude mít výhodu volného kopu na útočné polovině.
35'
Ne, tentokrát domácí rozehrávali na krátko a bez úspěchu.
34'
Rohový kop pro Altach, pokusí se Stefan Nutz o stejnou parádu, jako před pár okamžiky?
33'
Míč končí v síti Altachu, ale žádné vzrušení, předtím byl pískán ofsajd, gól Sačchere neplatí.
32'
Hosté jsou pod tlakem i při rozehrávce, domácí ve třech napadají.
31'
A Stefan Nutz byl znovu blízko gólu, tentokrát ale Hanzić jeho střelu z první chytá.
29'
Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
Neskutečný gól! STEFAN NUTZ rozehrál rohový kop z pravé strany a přímo z rohu dává gól, gólman Hanzić se po míči natahoval marně, krásný gól!
28'
Aktivita Altachu neustává, následuje další roh, tentokrát z pravé strany.
27'
A registrujeme první šanci zápasu, hlavičku Ngwata-Mahopa musel Hanzić likvidovat na brankové čáře!
26'
Nadějná akce domácího Lucase Galvaa končí vybojovaným rohovým kopem Altachu.
25'
Dino Hanzić rozehrává od své branky, míč letí na polovinu soupeře, kde končí v autu.
24'
Stefan Nutz rozehrál, ale útočnou akci Altachu přerušil odpískaný útočný faul.
23'
Domácí vybojovali rohový kop, který rozehrají z levé strany.
20'
První dvacetiminutovka nepřinesla gól, ani nějakou vyloženou šanci, ale je zřetelná převaha domácího Altachu, hosté ještě branku Kobrase neohrozili.
19'
Altach s míčem na polovině Sašchere, gólman Hanzić uspěl v souboji s útočícím Netzerem.
17'
Diváci nyní zkouší potleskem vyburcovat svůj tým k větší aktivitě, ale špatným pasem na Aignera se domácí sami připravují o míč.
16'
Hosté jsou nyní pod tlakem a urputně se brání, dobrá práce bránícího Tatanašviliho, který přiklepl míč brankáři.
15'
Razantním odkopem řeší obránce Čelidze situaci před vlastní šestnáctkou.
14'
Aigner padá ve vápně hostů, po souboji s Kashiou, není to faul, jen roh pro Altach.
13'
Čichura na útočné polovině, ale hosté ztrácejí míč a domácí jdou ve třech do brejku.
12'
Včasným výběhem sebral nyní Hanzić šanci Ngwata-Mahopa.
11'
Uspěchaná přihrávka v podání domácího Neztera, míč získává snadno Hanzić.
10'
Nadějná akce domácích, kdy si Ngwat-Mahop nabíhá do vápna soupeře, za obranu, ovšem je pískán ofsajd.
9'
Po několika minutové odmlce se do útoku dostávají také hosté.
8'
Piesinger fauluje na polovině Sačchere, byť se to domácím fanouškům vůbec nelíbí, ale faul to byl.
7'
Altach nyní častěji drží míč, ale zatím většinou u půlící čáry.
5'
Další útočná akce domácích, které diváci ženou potleskem dopředu, nakonec to končí další nepřesnou přihrávkou, autorem Gebauer.
3'
Altach na útočné polovině, domácí to zkouší po pravé straně, ale chtělo to přesnější přihrávku.