Je konec a Ústí je po třetím kole bez bodu. Skvělý obrat Táborska ve druhé půli znamená první tři body Jihočechů v sezoně. Ode mne je to ze Soukeníku pro dnešek vše, hezký zbytek pátečního večera.
91
Ciferský viděl žlutou kartu.
90
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
90
Džuban si naskočil na trestný kop a Fryšták vytáhl skvělý zákrok.
90
Je tu avizované střídání, Macha nahrazuje Voráček.
89
Obdobná situace skončila stejným výsledkem, tentokrát Strnad pokazil kličku.
88
Strnad s Machem šli dva na jednoho, ale Strnad špatně nahrál a z šance nebylo nic.
87
U postranní čáry je připraven Voráček, schyluje se k dalšímu střídání.
85
Taktická změna v modrobílém dresu, Kalášek střídá Kotrbu.
85
Mach s Kotrbou dlouho šetřili čas u rohového praporku, čímž pobavili domácí příznivce.
83
Druhé střídání Severočechů, Gulajev nahradil Dvořáka.
82
Ostrý míč do vápna vyboxoval Fryšták.
81
Kočí poslal do úniku Ciferského, který si však míč trošku ukopl a ze šance nebylo nic.
79
Domácí pochopitelně již nikam nechvátají a pomaličku šetří cenné vteřinky.
77
Severočeši jsou jako opaření po třech rychlých brankách a na nějaký další zvrat to nevypadá.
75
818 diváků přihlíží dnešnímu utkání na Soukeníku.
73
Ožívají i fanoušci, kterých na Soukeník dnes nedorazilo příliš.
71
Trenér Habanec připravil při své derniéře na lavičce Ústí první změnu. Hanich vystřídal Dragouna.
71
MAS právě vstřelil branku!
Ve druhém poločase sledujeme výbornou podívanou. Z trestného kopu prostřelil ALEŠ KOČÍ z velké dálky vše, co mu stálo v cestě.
70
Žlutou kartu vidí Dvořák.
67
Zmiňovaný obrat je tu. Po krásné akci Dobala po rohovém kopu míč dorazil do prázdné branky PETER MRÁZ.
66
A Táborsko mohlo jít do vedení. Skákající míč fantasticky trefil Strnad, ale brankář Novák předvedl ještě lepší zákrok.
65
Jihočeši srovnávají. Prodloužený míč po trestním kopu dorazil hlavou míč do branky STANISLAV SMREK.
64
Za zákrok na půlce vidí žlutou kartu Mráz.
63
Pěknou akci Ústí zakončil nepřesnou střelou Zeman.
61
Dobal poslal do vápna další centr, ale Smrekova hlavička zdaleka neměla gólové parametry.
60
Zdeněk Volek vidí žlutou kartu.
59
Jihočeši jsou ve druhé půli jednoznačně aktivnější, ale v útoku zatím hodně bezzubí.
57
Rychlý protiútok Severočechů zakončil velice špatným centrem od pravé postranní čáry Zeman.
56
Hrošovský znovu pálil z hranice šestnáctky, tentokrát se jeho pokus mezi tři tyče nevešel.
55
Zeman zabíhal za obranu domácích, ale zastavil ho zdvižený praporek asistentky na pomezí.
53
Hrošovský obešel ve vápně Galla, vystřelil, ale Fryšták jeho střelu výborně vyrazil do bezpečí.
52
Kočí centroval do vápna a Džuban si ramenem skoro do branky. Domácí se zlobí, ale o penaltu se zřejmě nejednalo.
50
Fryšták vyrobil obrovskou minelu, když netrefil skákající míč. Naštěstí pro domácí nebyl v okolí nikdo z hráčů v červených dresech.
48
Dobal pěkně přešel přes tři soupeře, pak ale odevzdal míč soupeři nepřesnou patičkou.
47
Strnad stál v ofsajdu, proto se ani nepokoušel volný míč dostihnout.
46
Ani jeden z trenérů nepřipravil žádnou změnu o poločasové přestávce.
Hráči obou týmu se již volným krokem vrací na hrací plochu.
První poločas je minulostí a Ústí po něm vede 1:0, když jedinou branku vstřelil po rohu ve 24. minutě Valenta. Utkání je zatím hodně bojovné a žádný tým nemá výrazně navrch.
45
Blížíme se do finále prvního poločasu, hlavní rozhodčí nastaví jednu minutu.
42
Ciferský se zapletl do svých kliček a odevzdává míč soupeři.
41
Na Jasanského centr si naskočil Mráz, ale svoji hlavičku nasměroval mimo branku.
40
Kočího centr odvrátil na roh jeden z obránců.
39
Dobal posílal bochánek do vápna, který však nebezpečí nepřinesl. Stejně pochodila i nabídka Kotrby.
37
Za protesty vidí žlutou kartu Marián Štrbák.
35
Ale už je na nohou a může se pokračovat.
34
Rohový kop obrana Severočechů bez problému odvrátila. Na zemi však zůstává ležet Miloslav Strnad.
33
Rychlý útok Táborska předvedlo trio hráčů, které se dostalo samo až do vápna. Tam ale zaúřadoval Džuban a míč odkopl.
31
Ústí se po vedoucí brance stáhlo do obranné ulity a domácím se nedaří dostat do šancí.
28
Jasanský vymýšlel uličku na Strnada, ale balon byl nakonec moc dlouhý.
27
Jihočeši mohli bleskově odpovědět, ale Lukáš Mach střílel z dobré pozice pouze do připraveného brankáře Nováka.
26
Další rychlý protiútok zastavil skluzem Ciferský.
24
Ústí právě vstřelilo branku!
A po rohovém kopu udeřilo. Míč po mlýnici ve vápně poslal do sítě MICHAL VALENTA.
23
Z dálky napřáhl Valenta a Fryšták jeho štiplavý pokus vyrazil na roh.
21
Nakonec to byl pouze aut od rohového praporku, ze kterého nebylo vůbec nic.
20
Roh pro ševce.
18
Severočeši jsou aktivnějším celkem, ale do šestnáctky se dostávají jen sporadicky.
16
Strnad málem využil chyby jednoho ze zadáků soupeře, ale z úhlu brankáře Nováka neprostřelil.
15
Útočnou akci hostů zastavil ofsajd, ve kterém se ocitl Hrošovský.
13
Obrovskou šanci měl po rohu Dvořák, ale z malého vápna branku překopl.
12
Ústí rozehraje první roh.
11
Do šance se řítil Strnad, ale zastavil ho ofsajd.
10
Rozehrávka na krátko nevyšla, míč pro Severočechy.
9
Dvořák přistrčil Macha, trestný kop pro domácí.
8
Smrek dostal dlouhý balon za obranu, ale nedokázal ho pořádně nacentrovat před branku.
6
Jasanský rozehrál trestný kop vysoko nad branku.
3
Nebezpečně střílel Ciferský, ale jeho pokusu chybělo několik decimetrů.
1
Hlavní rozhodčí Proske právě zahájil utkání na sportovním areálu Soukeník.
Sudí Proske přivádí oba celky na hrací plochu. Domácí nastoupí v tradiční modrobílé kombinaci, Severočeši v červených dresech.
Hráči obou týmů zamířili do kabin.
Oba celky se rozcvičují na dokonale připraveném trávníku na Soukeníku. Předzápasovou rozcvičku doprovází slunečné počasí, které zřejmě vydrží po celý duel.

FC MAS Táborsko: Fryšták - Gallo, Smrek, Mráz, Kotrba - Ciferský, Dobal, Kočí, Jasanský - Mach, Strnad.

FK Ústí nad Labem: Novák - Džuban, Valenta, Štrbák, Dragoun, Volek, Folwarczny, Čtvrtníček, Dvořák, Zeman, Hrošovský.

Rozhodčí: Proske - Zeman, Ratajová.
Utkání bude řídit tato trojice sudích: Proske - Zeman, Ratajová.
Ústí nad Labem je na tom bodově ještě hůř. Jako jeden z kandidátů na postup má po dvou kolech na kontě nulu. Prohry 1:0 s Varnsdorfem a 1:2 se Znojmem znamenají pro Severočechy předposlední místo v tabulce druhé ligy. Ústí již ví, s jakým trenérem na Soukeník přijede. Dosavadní kouč Svatopluk Habanec totiž zamíří na Slovácko, ale v pátek ještě odkoučuje duel na lavičce Severočechů.
Táborsko má po dvou zápasech na kontě jeden bod. Po domácí bezbrankové remíze s Čáslaví, ševci ztratili bod v nastavení v Mostu, kde prohráli 2:1. Pro utkání s Ústím se trenér Zákostelský musí obejít bez hvězdy Jana Šimáka, který laboruje se stehenním úponem. Nenastoupí ani Adnan Džafić, který byl v Mostě vyloučen. V útoku ho nahradí Miloslav Strnad.
Vítejte u utkání 3. kola druhé ligy. V netradičním termínu se střetne domácí Táborsko s Ústím nad Labem. Páteční podvečer si chtějí zástupci domácího klubu vyzkoušet ve srovnání s klasickým sobotním termínem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.