Rudnytskyy neprošel skrz hostující obranu.
A je to škoda, protože to byla jeho poslední šance. Je nahrazen Tvarohou.
Martan se nedokázal prodrat mezi beky k zakončení.
79
Hlavičku Schuberta lapil Dvořák.
78
Rudnytskyy předvedl sprint přes půl hřiště aby získal míč. No... nakonec to skončila rohem.
76
Dobrovolný z velkého úhlu mířil mimo.
74
Domácí lavička stáhla ze hřiště Marka Volfa. Místo něj vyběhl na trávník Ronald Hikspoors.
73
Hosté se pokoušejí vytvořit tlak.
72
Pimpara hlavou odvrátil nebezpečný míč směr vápno.
70
Hosté stahují z trávníku Lukáše Hrubého a posílají do boje Jiřího Mliku.
Dnešní utkání sleduje 650 diváků.
68
Ten zastavil i hosty na druhé straně.
67
Domácí zastavil ofsajd.
64
Rudnytskyy se pokoušel prosmýknout kolem Dřižďala, ten mu to však nedovolil a bezpečně a hlavně čistě domácího hráče odzbrojil.
63
Ukázkový skluz Breiteho zastavil Vaněčka.
61

Po faulu na Volfa ve vápně byl nařízený pokutový kop. K míči se postavil domácí kanonýr MATĚJ KOTIŠ jenž bezpečně skóroval a poslal svůj tým opět do vedení. Nyní může Vondráček zpytovat svědomí...
60
Byla nařízena penalta proti hostům.
58
Schubert po krkolomné kombinaci zakončil nepřesně.
54
A to bylo od Vondráčka vše po góle došel pod domácí tribuny a vztyčil na ně nesportovní gesto, za což dostal žlutou kartu. Jelikož to byla druhá, tak se může jít sprchovat. Od Vondráčka to byla opravdu klukovina...
54
Sokolov právě vstřelil branku!

A po rohu míč poskakoval ve vápně domácích. Nakonec však doskákal až za záda Kováře za střelce byl označen ZBYNĚK VONDRÁČEK.
54
Roh pro hosty.
52
Rána z čadových kopaček byl ostrá a pěkně se kroutila, žel pro hosty mířila o fous vedle.
51
Zieris dle arbitra fauloval na hranici vápna. Slibná situace pro hosty.
49
Dvořák nedoběhl Vaněčkův pas.
47
Dvorník nedokázal usměrnit hlavičku ve vápně do brány. Míč byl ale tečován a bude se kopat roh.
46
Kotišova nahrávka skončí odkopem od hostující brány.
46
V první půli jsme byli svědci průměrné kopané plné nedovolených zákroků. Za domácí se však prosadil po rohovém kopu ve 35. minutě Pimapara a poslal domácí do vedení 1:0.
45
Josef Dvorník nekompromisně skolil Kotiše a dostává za to žlutou kartu.
43
Martan našel krásně Schuberta ale ten vybojoval pouze roh.
41
Faul Breiteho na Vondráčka byl správně odpískán.
37
A také hostující hráč Vrtělka dostává za stejnou situaci karetní trest.
37
A následně za potičku Schubert.
37
Žlutou kartu za souboj v hostujícím vápně dostal Kotiš.
35

Kotišům centr doletěl až k Volfovi, jenž se do něj opřel a míč se mezi mnoha hráči dostal až JIŘÍMU PIMPAROVI, který jej nekompromisně zavěsil.
35
Roh pro domácí.
34
Hosty trápí nepřesnost. Teď opět odevzdali míč úplně zadarmo...
32
Postupný útok Sokolova zmařila nahrávka Vrtělky do autu.
30
Vaněček se tlačil do střeli ale nakonec podklouzl a střela letěla nad.
25
Střela Kotiše z dálky Dvořákovi takové problémy nyní nenadělala.
24
Schuber krásně nahrál Breitemu, jenž pálil z první. Dvořák musel vytáhnout nádherný zákrok aby míč neskončil v bráně!
22
Rudnytskyy vyzkoušel vystřelit z dálky. Střela mířila ale nad.
21
Vaněček se sám při kličce připravil o míč.
17
Dobrovolný podklouzl a kop se mu absolutně nevyvedl.
17
Dvořák musel zasahovat proti střele Jakobovského - roh pro domácí.
16
Míč se po rohovém kopu dohopsal až ke Kotišovi, který vypálil dělovku, žel mířila mimo.
15
Kotiš hledal centrem Martanovu hlavu... od ní míč směřoval do brány ale domácí bek ještě vytěsnil na roh.
11
Už tu byla gólovka. Na starost jí měl Martan, jenž vzdušnou nahrávkou hledal Volfa. Ten míč ale nedokázal trefit. Mrzet ho to nemusí, stál totiž v ofsajdu.
10
Vaněček se hnal sám na bránu. Dotírající obránci mu na poslední chvíli i se spolupráci Kováře odebrali míč.
8
Kombinace Varnsdorfu nevedla k ničemu. Dvořák si míč pohlídal.
7
Kovář pokazil rozehrávku, hosté však nedokázali domácí potrestat.
6
Domácí nepustili hosty k zakončení. Nic na tom nezměnil ani z druhé vlny Čada.
5
Na druhé straně končí snaha hostů rohem.
5
Dvořák lapil míč před dotírajícím Volfem.
3
Martan však ideálně nezpracoval a musel se rychle vracet zpět. Cestou se ještě provinil faulem proti unikajícímu Hrubýmu.
2
Standardka pro domácí skončila na rohu.
1
Hoste začali rozehrávkou ale hned po ní se zbytečným faulem provinil Zbyněk Vondráček, a je za to potrestán žlutou kartou.
1
Týmy jsou na hrací ploše.
Hezký pozdrav z Varnsdorfu. Dnes máme na programu poslední kolo před zimní přestávkou. Dnes varnsdorfská Kotlina uvidí severočeské derby mezi domácím Varnsdorfem a borci ze Sokolova. Těm patří prozatím sedmá příčka, to Varnsdorf se může pyšnit na prozatímní pátou příčku (ztrácí body na čelo tabulky!!!).
To vše slibuje kvalitní podívanou.

FK Varnsdorf: Kovář - Breite, Zieris, Kotiš, Pimpara(K), Martan, Jakobovský, Volf, Dobrovolný, Rudnytskyy, Schubert

FK Baník Sokolov: Dvořák - Dvorník, Vondráček, Vrtělka, Vaněček(K), Blažek, Hrubý, Čada, Dvořák, Dřižďal, Vaněček

Rozhodčí: Houdek - Blažej, Hrabovský.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.