Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 6:1. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:14.
Angers postupuje do semifinále! Lehce favorizované Bordeaux se s pohárem loučí. Domácí fotbalisté vstoupili do zápasu velmi aktivně, dokázali soupeře přihrávat v důležitých momentech a z toho také vytěžili první branku zápasu. Již v osmé minutě se prosadil po centru Pepeho přesnou střelou z velké blízkosti Kévin Bérigaud. O deset minut později bylo ale srovnáno, když se z ničeho nic prosadil krásnou střelou na zadní tyč Younousse Sakharé. Ve druhé půli se znovu domácí usídlili na útočné polovině a po střele Ndoyeho šli opět do vedení. V závěru se několikrát vyznamenal také Letellier, který zachránil svůj tým a posunul ho do semifinále.
90+4
90+3
A ještě není rozhodnuto. Domácí šli ve čtyřech na dva obránce. Sunu měl balon na pravačce, ale z úhlu hostujícího brankáře nepřekonal.
90+2
Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase čtyři minuty.
90+1
Již v nastaveném čase se pokoušel projít kolem postranní lajny a protihráče Kamano, ale v důležitý okamžik mu utíká balon do zámezí.
90
Práci měl také Alexandre Letallier. S přetaženým centrem na zadní tyč si ale poradil bez větších komplikací.
89
Znovu se štěstím hosté odvrací velkou šanci. Povedená hlavička šla k tyči, ale Lewczuk postavený zády ke střele blokuje možná postupový pokus.
88
Hosté již nechávají hodně otevřenou cestu k vlastní brance. Toho nyní mohl využít Bamba, ale raději šel k rohovému praporku a vybojoval roh.
87
I tak zkušený fotbalista jako Jérémy Toulalan dokáže ztratit míč ve středu pole. Jen štěstí, že se domácí rozhodli zastavit rychlou akci ještě před pokutovým územím. Mohlo být rozhodnuto.
86
Mangani zkoušel přechytračit soupeře u postranní lajny. Domácí útočník si však se soupeřem neporadila musí se vracet do obrany.
85
Právě střídající Sunu se hnal za nakopnutým míčem na útočnou polovinu, ale nestačil balon zasáhnout dříve než Carrasso.
84
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Bérigaud, přichází Sunu.
83
Posledních zhruba deset minut do konce druhého poločasu. Hráči Bordeaux začínají tlačit na soupeře, ale Angers má v brance vynikajícího Letelliera.
81
Fantastický Letellier v domácí brance. Hráči Angers nyní mohou děkovat svému brankáři, který dokázal během několika sekund zlikvidovat dvě stoprocentní šance.
80
Právě faulovaný Malcom se postavil k rozehrávce volného přímého kopu, ale trefil jen prvního bránícího hráče. U balonu ale zůstávají hosté.
79
Malcom byl faulován v blízkosti pokutového území. Bordeaux tak může ohrozit branku soupeře hned z volného přímého kopu.
78
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Pepe, přichází Bamba.
77
Naopak rychlý protiútok domácích musel hasit nepříjemným faulem Jovanović. Hostující obránce dostává žlutou kartu.
76
Bordeaux vybojovalo rohový kop po závaru před branou. Toulalan poslal přesný míč do středu vápna, ale hosté z toho nic nedokázala vytěžit.
75
Pavlović se výborně vrátil do obrany po nepřesném rohu, stačil zbrzdil rozjetý útok soupeře, ale přece jen se dostal Rolan ke střele. S tou si už poradil Letellier.
74
Domácí fotbalisté nechtějí připustit drama v závěru zápasu a chtějí přidat ještě jednu branku. Z rohového kopu to ale nyní nebude.
72
Thomas si počínal hodně tvrdě v obraně. Těsně před Rolanem stačil odkopnout míč do bezpečí a poté ho ještě tělem poslal k zemi.
71
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Plašil, přichází Laborde.
70
Bordeaux rozhodně nehraje tak útočně jako domácí celek. Nyní to chtěl vyvrátit střídající Malcom, ale jeho centr končí jen v rukavicích domácího brankáře.
68
Angers právě vstřelilo branku!
Angers využívá svou aktivitu ve druhém poločase jde podruhé v zápase do vedení. CHEIKH NDOYE si zpracoval míč na třiceti metrech, udělal několik rychlých kroků a poté vypálil na zadní tyč. Carrasso se sice natahoval po míči, ale nedokázal ho vyrazit.
67
Pepe měl proti sobě hned tři obránce a tak si zkusil pomoci přidržením soupeře, ale to mu u hlavního rozhodčího neprošlo.
65
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Ounas, přichází Kamano.
65
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Ménez, přichází Malcom.
64
Nyní byl Diedhiou přidržen v souboji o míč a domácí tak mohou rozehrát útočnou akci z klidové pozice.
63
Plašil se zmocnil míče ve středu pole, ale rozběhnutého Rolana nenašel. Na druhé straně mohl jít do brejku Pepe, ale ten si pomohl faulem.
62
Ve středovém kruhu byl faulován Pavlović. Velmi rychle se domácí dostali do útoku a Carrasso musel řešit hlavičku z velké blízkosti, ale zatím svůj tým zachránil.
60
Přesně po hodině hry poslal Plašil míč z volného přímého kopu do vápna. Tam měli převahu domácí hráči a nedovolili zakončovat Rolanovi a dalším.
59
Pavlović zezadu sestřelil Méneze a vidí žlutou kartu. Navíc budou hosté rozehrávat standardní situaci.
58
Letellier musel být ve střehu při rohovém kopu. Rolan hlavičkoval jen pod sebe a poté se balon povaloval v klubku hráčů, ale nakonec si pro něj hostující brankář došel.
57
Jérémy Ménez si navedl míč z levé strany do středu, přesnou kličkou se zbavil obránce, ale ten jeho povedenou střelu ještě dokázal zblokovat na rohový kop.
56
Jakoby hosté uspávali soupeře defenzivní hrou. Nyní se ale konalo velké překvapení. Hned pětice hostů se vydala do útoku, ale přečíslení zazdil Toulalan nepřesnou nahrávkou.
55
Ndoye rozehrál útočnou akci ze středového kruhu. Následně mohl centrovat před branku Pepe, ale tentokrát mu balon nesedl na kopačku.
53
Hostům se ale nedaří získat balon na své kopačky a tam musí stále bránit. Diedhiou přesprintoval Lewczuka a vybojoval rohový kop. Nakonec se ještě míč odrazil právě od domácího útočníka a bude tak rozehrávat Carrasso.
52
Podobně jako v úvodu prvního poločasu tak i nyní jsou aktivnější domácí fotbalisté. Pallois s Joanovićem zatím drží obranu Bordeaux.
51
Pepe centroval z pravé strany do vápna, ale tam zachránil Bordeaux obrannou hlavičkou Jaroslav Plašil.
50
Také hosté se dostali poprvé dále než za polovinu. Diego Rolan hledal balon za obranou, ale byl přichycen v ofsajdovém postavení.
49
Rohový kop se domácím nevyvedl. Balon se dostal od rohového praporku jen na zadní tyč a tak byli hosté ve velkém přečíslení.
48
Netrvalo to dlouho a byla tady první střela druhého poločasu. Postaral se o ní domácí Diedhiou, ale po zásahu Pallaoise se bude kopat jen rohový kop.
47
Do druhého poločasu vstoupili rozehrávkou domácí fotbalisté. Po krátkém působení na útočné polovině ale ztrácí balon Pepe.
46
Druhý poločas začne přibližně v 19:31.
Dvě nastavené minuty uběhly a první poločas končí. První pětačtyřicetiminutovku rozehráli mnohem aktivněji domácí, kteří šli po zásluze do vedení. Prosadil se po výborně akci Pepeho Bérigaud. Následně ale Pepe sám branku z velké příležitosti nedal. Ke slovu se dostali také hosté. Z první vážnější akce dokázal vyrovnat Snakharé. Ve zbytku poločasu se už hra uklidnila a tak stále o postupujícím není rozhodnuto.
45+2
45+2
Hlavní rozhodčí nastavuje v prvním poločase dvě minuty.
45+1
Ještě jedna velká šance pro domácí. Proti hlavičce Bérigauda vytáhl parádní zákrok u pravé tyče Carrasso.
45
Mangani se rozběhl s míčem podél levé lajny. Lehce však vyběhl z hrací plochy a musí na středu hřiště odevzdat balon.
44
Minutu před pauzou měli k dispozici rohový kop také hosté. Na zadní tyči ale prohrál důležitý souboj Ounas a akce Bordeaux končí.
43
Domácí tak mohli poslat míč až před Carrassa. Hned několik hráči Angers se snažilo dostat k hlavičce, ale balon jen proletěl k hostujícímu brankáři.
42
Přesně ve středovém kruhu byl poslán k zemi domácí Pepe. Hra ale pokračovala, píská se až faul u postranní lajny na Bérigauda.
41
Plašil založit útok hostujícího týmu. Rolan byl rozběhnutý za obranou, ale u nepřesné přihrávky do vápna byl dříve Letellier.
40
A ten přišel právě teď. Pepe skvěle přešel hlavní obranný val podél lajny, následně centroval na hranici vápna, kde byl připravený Mangani, ale trefil jen střed branky.
39
První poločas pomalu míří ke svému závěru. Domácí kombinují na vlastní polovině a čekají na vhodný okamžik k útoku.
38
Ndoye se však ještě dostal k balonu v šestnáctce, ale jeho zakončení z prvního doteku končí vedle pravé tyče.
37
Domácí začínají znovu Bordeaux přehrávat. Důkazem toho je i další rohový kop, který ale není tak povedený jako ten předcházející.
36
Znovu byl ve velmi nebezpečném náběhu Nilocas Pepe. Jovanović ho odstrčil od míče, rozhodčí sporný zákrok neposuzuje jako faul.
34
Ménez sestřelil po odkopnutí míče Manceuaua, který se svalil na trávník. Hostující záložník je potrestán žlutou kartou.
33
A byl to nebezpečný rohový kop. Na přesný centr si naskočil Romain Thomas, ale zcela osamocen hlavičkoval jen nad hostující branku.
32
Capelle je po příchodu na trávník hodně vidět. Nyní obešel soupeře u lajny a poté vybojoval rohový kop.
31
Carrasso nepřesně rozehrál od své branky. K balonu se tak zadarmo dostal domácí Pepe, ale jeho následná přihrávka končí jen o Jovanoviće.
30
Po půlhodině hry se stav nerozhodný. Úvod patřil domácímu týmu, který ale z mnoha šancí dokázal využít jen jednu. Nyní už ovládají hru více hráči Bordeaux.
29
Ounas si pomohl v souboji o míč u rohového praporku rukou a musí odevzdat vybojovaný balon.
28
Následný rohový kop končí jen na hlavě domácího Thomase, který bez problémů odvrací nebezpečí od vlastní branky.
27
Diego Rolan v dobré pozici před pokutovým územím převzal míč, nestačil si ho přesně zpracovat a poté už pálil jen do obránce.
25
Capelle se rychle zapojit do hry a hned byl u míče. Z levé strany se pokoušel najít rozběhnutého střelce první branky, ale Bérigaud byl obsazený.
24
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Martinez, přichází Capelle.
23
Pablo Martinez je znovu na trávníku a nyní to už opravdu dál nepůjde. Domácí obránce bude muset střídat.
22
Po faulu na Manganiho mohli domácí poslat míč do pokutového území. Zvolili ale rozehrávku do kombinace a s tím si již hostující obrana poradila.
21
Domácí ale nepřestávají útočit. Pepe měl dostatek prostoru na pravé straně, ale nepřesnou přihrávku už nestačil zastavit na hrací ploše.
19
Bordeaux právě vstřelilo branku!
Z první vážnější akce Bordeaux dává svou první branku. YOUNOUSSE SANKHARÉ si za obranou počkal na milimetrovou přihrávku Toulalana a z kroku překonal bezmocného Letelliera.
18
Znovu bylo velmi horko před hostující brankou. Pepe si skvěle naběhl mezi obránci, ale ještě před zakončení ho stihl tělem odstavil Jovanović.
17
Diego Rolan byl sestřelen k zemi při hlavičkovém souboji. Hosté tak mohou rozehrát útočnou akci z klidové pozice.
16
Také Bordeaux se spíše zaměřuje na útok. Pallois centroval z levého kraje, ale ještě před tím mu byl pískán ofsajd.
15
Ndoye si hledal míč v rychlém náběhu na pravé straně. První dotek s míčem mu ale vůbec nevyšel a poté si s ním hostující obrana už poradila.
14
A už to mohlo být o dvě branky. Hostující obrana zatím není vůbec přesná. Pepe získal míč před vápnem, nedokázal ještě před Jovanoviče zakončit, ale sám stoper Bordeaux mu balon vrátil. Pepe ale z velké blízkosti trefil jen Carrassa.
13
Boj o míč ve středu pole vyhrál domácí Mangani, ale poté přidal jen nepřesnou přihrávku na rozběhnutého Pepeho.
11
Bordeaux se nemůže dostat s míčem až na dostřel domácí branky. Navíc nyní ztrácí balon v nepříjemném prostoru Plašil a hosté se musí stahovat do obrany.
10
Hostující celek je zaskočen z inkasované branky, ale snaží se o rychlou odpověď.
8
Adam Ounas nebyl přesný s centrem na pravé straně. Míč si vzal ze vzduchu Letellier a velmi rychle založil protiútok. Nicolas Pepe předběhl všechny hostující obránce, poslal přesný přízemní centr před branku, kde už byl připravený KÉVIN BÉRIGAUD, který už jen dorazil míč do sítě.
7
Po několika přihrávkách se Bordeaux dostalo na útočnou polovinu. Ménez znovu zkoušel projít po levém kraji, ale domácí obrana funguje na jedničku.
6
Ndoye bojoval o míč v rychlém náběhu podél lajny, ale Lewczuk stačil domácího útočníka předběhnout a ještě o něj odrazil balon do zámezí.
5
Martinez je zpět ve hře. Do útoku ale mohli jít hosté. Ménez byl hodně aktivní u levé postranní lajny, ale pomohl si lehkým faulem a musí balon odevzdat.
4
Domácí po faulu na Martineze měli volný přímý kop, ale Mangani nedostal míč centrem až do pokutového území.
3
Bérigaud si hledal míč na útočné polovině. Balon mu utekl od kopačky a doplatil na to Martinez, který chtěl ještě zachránit míč pro svůj tým.
2
Hostující fotbalisté měli k dispozici rozehrávku prvního poločasu. Po nepřesném zpracování Lewczuka se ale museli stáhnout do obrany.
1
Hlavní rozhodčí již přivádí obě úvodní jedenáctky na hrací plochu. Čtvrtfinále tak může za několik okamžiků začít.

Angers SCO: Letellier – Manceau, Pavlović, Thomas, Andreu – Santamaria – Ndoye (C), Mangani – Pepe, Diedjiou, Bérigaud
Náhradníci: Petric, Traoré, Sunu, Capelle, Tait, Bamba, Dore

Girondins Bordeaux: Carrasso – Gajić, Jovanović, Pallois, Lewczuk – Toulalan – Ounas, Plašil, Sankhare, Ménez – Rolan
Náhradníci: Prior, Contento, Arambarri, Vada, Kamano, Laborde, Malcom

Rozhodčí: Gautier – Annonier, Luzi (všichni Francie).

Girondins Bordeaux

Bordeaux stále může v ligové soutěži pomýšlet na čtvrtou pozici, která zaručuje účast v pohárové Evropě v příštím ročníku. Na čtvrtý Lyon však ztrácí pět bodů a bude muset v závěru sezony hodně přidat. Bordeaux mělo v posledních kolech velmi těžký los, který hrálo na trávníku vedoucího Monaka a také na hřišti s chutí hrajícího Nice. V domácím prostředí ale výběr okolo Jaroslava Plašila rozstřílel 5:1 Montpellier.

Bordeaux si doslova vydřelo postup do čtvrtfinále. Už ve třetím kole mělo Bordeaux velké problémy, když postup zajišťoval až tři minuty před koncem Malcom. Ve čtvrtém kole proti Dijonu vystřelil postup až ve čtvrté minutě nastavení Laborde. Osmifinále už bylo klidnější, Laborde rozhodl "už" dvacet minut před závěrečným hvizdem.
Angers SCO

Angers patří v domácí soutěži až dvanácté místo, ale stačí několik podařených výsledků a z vyrovnaného středu se může posunout daleko na vyšší místa. Poslední kolo se ale Angers nevyvedlo, proti přímému soupeři v polovině tabulky Nantes se prosadili čtvrtfinalisté jen jednou, naopak jejich soupeře rovnou dvakrát a všechny body tak zůstaly v Nantes.

Do čtvrtfinále se Angers dostalo před tři těsné výsledky. Především těsný byl zápas s Caen, který rozhodly až dva pokutové kopy a jejich exekutor Mangani, který byl stoprocentní.
Krásný středeční večer, vítám všechny příznivce fotbalu. Francouzský pohár se dostal již do čtvrtfinálové fáze a my se společně zaměříme na zápas Angers, které před domácím publikem přivítá Bordeaux.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.