To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Ne, domácí se neprosazují, sudí končí zápas, který toho moc fotbalového nenabídl. Ve druhém poločase stála za zmínku jediná akce, kterou si vypracovali domácí, ale oni skórovat nedokázali a tak berou oba týmy po bodu. Remíza se před úvodním výkopem tak trochu předpokládala, ale možná těžko se dalo čekat, že by nepadl ani jeden gól.
90+3
90+3
Rubén Pérez bude zahrávat roh z pravé strany, šance pro Granadu!
90+1
Sudí se rozhodl nastavit tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90
Statistika držení míče: 50% : 50%.
89
Žlutou kartu dostává Isaac Success (Granada).
89
Komplikace pro domácí tým? Hosté mají rohový kop, který Recio rozehraje z levé strany!
88
Diváci pískají, Costra ztratil míč u půlící čáry a hrají hosté.
86
Po hlavičce Ricarda Costy končí míč pouze nad brankou Málagy.
85
Po rychlém protiútoku vybojovali domácí roh, který Biraghi rozehraje z levé strany.
84
Hosté vybojovali rohový kop, který Recio rozehraje z pravé strany.
82
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Juanpi Añor, přichází Pablo Fornals.
80
Z rohového kopu se domácí nedokázali prosadit, míč mají hosté.
79
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Rubén Rochina, přichází Robert Ibáñez.
78
První gólová šance druhé půle, El Arabi skvěle našel Successe, který se dostal do vápna, udělal kličku Ochoaovi, který ale nezaváhal, ještě se dokázal udržet na nohou a po pár krocích špičkami prstů vyrazil míč na roh!
77
Domácí s míčem na polovině soupeře, který ale v osmi lidech vytváří neprostupný obranný val.
76
Lopes po souboji s bránícím Weligtonem padá v pokutovém území Málagy, domácí si žádají pokutový kop, ale sudí Roca je jiného názoru.
75
Granada má rohový kop z pravé strany, rozehraje El Arabi.
74
Atsu ztrácí míč na útočné polovině a domácí hrozí z rychlého protiútoku.
72
Biraghi fauluje na své polovině a hosté získávají míč.
71
Recio rozehrává rohový kop Málagy z levé strany, míč si však na malém vápně stahuje ze vzduchu Fernández.
70
Je před námi posledních dvacet minut a nezbývá než si přát, aby padl alespoň nějaký gól.
68
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Duje Čop, přichází Christian Atsu.
67
Nepřesná střela Isaaca Successe z levé strany, míč končí vedle branky.
66
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Isaac Cuenca, přichází David Barral.
64
Ale znovu, další ztráta míče v podání obou týmů, z tohoto fotbalu doslova bolí oči.
63
Autové vhazování domácích, z levé strany, na své polovině.
62
Míč v držení Ochoy, který bude vykopávat od své branky. Diváci pískají, přejí si gól domácích, který stále nepřichází.
61
Recio padá po souboji ve středu hřiště, míč získávají hosté.
60
Hodina hry za námi a bohužel, zatím rozhodně nelze konstatovat, že se fotbal ve druhé půli zlepšil, možná naopak. K vidění již nejsou žádné šance, bojuje se o každý míč a každý metr hrací plochy, většinou u půlící čáry.
59
Doucouré fauluje u půlící čáry, volný kop pro Málagu.
58
Naštěstí pro domácí, chybují i hosté, takže Granada se dál drží s míčem na polovině soupeře.
58
Babin s míčem ve středu hřiště, domácí ale opět chybují v rozehrávce.
57
Andrés Fernández stahuje míč ze vzduchu a rozehrává. Vzápětí ale domácí faulují a hosté tak zůstávají u míče na polovině Granday.
56
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Federico Ricca, přichází Miguel Torres.
55
Volný kop rozehrál Recio, který ale branku přestřelil, Andrés Fernández vykopává od své branky.
54
Hosté rozehrají volný kop na polovině soupeře, z nějakých pětatřiceti metrů.
52
Míč na polovině Málagy, domácí zkouší něco vymyslet.
51
Rubén Pérez rozehrál z pravé strany, ale nakonec je pískán ofsajd právě Pérezovi.
50
Rochin a rozehrál volný kop, nakonec je z toho ale pouze rohový kop pro domácí.
49
Federico Ricca fauluje na hranici pokutového území a dostává za to žlutou kartu.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:32.
První poločas gól nepřinesl. Oběma týmům chybělo v koncovce více klidu a přesnosti. Velmi často končily akce zbytečnými ztrátami míčů, k vidění je spíše podprůměrný ligový fotbal.
45+1
45+1
Sudí Roca nastavil jednu minutu, která za malý okamžik vyprší.
45
Poslední minuta první půle, míč ve středu hřiště a již to vypadá, že oba týmy půjdou do kabin za bezbrankového stavu.
43
Série nepřesností na obou stranách však zatím stojí v cestě prvnímu gólu, nyní Cuenca nepřešel přes obránce Weligtona.
43
Hosté se přibližují k brance Granady, ale pozor, ztrácejí míč a domácí hrozí z brejku.
41
Míč končí v autu, hosté mohou vhazovat a vracejí míč na svou polovinu.
40
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, na první gól stále čekáme. Domácí mají volný kop v blízkosti půlící čáry.
39
Odkop od branky Granady, po nepřesné střele Juanpiho.
37
Domácí se v pohodě ubránili, navíc zkusili zahrozit z brejku, ale Success padá po zákroku obránce Riccu.
36
Rohový kop pro Málagu, hostující Recio rozehraje z levé strany.
35
Ochoa vykopává od své branky, míč ale končí v autu.
33
První gólová šance domácích, ale také Isaac Success ani branku soupeře netrefil!
32
Weligton faulován na vlastní polovině, domácí tak ztrácejí míč.
31
Diváci pískají, nelíbí se jim aktuální vývoj zápasu, hlavně výkon Granady.
30
Je za námi první třicetiminutovka zápasu, v níž gól nepadl, po hříchu zatím jedinou šanci měli hosté, ale Čop střelecky zklamal.
29
Recio rozehrál, ale hodně nepřesně, míč ani nedolétl do vápna.
28
Hosté získávají výhodu volného kopu na polovině Granady, je to ale daleko od branky soupeře.
27
Bohužel přibývá faulů, které snižují dosavadní výbornou úroveň zápasu.
26
Miguel Lopes je ošetřován za postranní čárou.
25
Je to Miguel Lopes, který inkasoval nepříjemný úder loktem do obličeje, v souboji o míč.
24
Jeden z domácích hráčů zůstává ležet na trávníku a sudí volá lékaře týmu.
23
Castro pronikl do vápna z levé strany, na malém vápně našel Čopa, který byl ve vyložené šanci, ale branku trestuhodně netrefil!
21
Rochina pálí zpoza vápna, ale trefuje pouze dobře postaveného Albentosu.
20
Žlutou kartu dostává Raúl Albentosa (Málaga CF) za faul na pronikajícího Cuencu, kterého srazil rukama k zemi.
18
El Arabi přihrává z levé strany do vápna, tam ale není nikdo v pruhovaném.
16
Domácí se drží před pokutovým územím Málagy, Rosales ale získal míč.
15
Rychlá akce hostů po pravé straně, Ricca posílá míč do vápna, kde ho sbírá Andrés Fernández.
13
Rochina zkoušel odcentrovat z levé strany, ale míč odvrací bránící hráč soupeře.
12
Hosté kombinují na své polovině, míč směřuje až k brankáři Ochoaovi.
11
Granada na polovině soupeře, ale Rubén Rochina padá na trávník bez cizího zavinění.
9
K zakončení se však na druhé straně dostal El Arabi, který ale netrefuje branku soupeře. Odkop od branky Málagy.
8
Recio bude rozehrávat volný kop Málagy.
6
Autové vhazování domácích, z levé strany, na polovině soupeře.
5
Míč v držení fotbalistů Granady, kteří kombinují na vlastní polovině.
4
Recio rozehrál, ale z brejku zahrozili domácí, jenže všechno končí nepřesnou přihrávkou.
3
Utkání začalo ve velkém tempu a hosté mají výhodu rohového kopu z levé strany.
2
Domácí se ubránili a samí vybojovali na polovině soupeře volný kop.
1
Juanpi Añor faulován na polovině soupeře, volný kop pro Málagu.
1
Oba týmy právě nastupují na trávník.

Granada: Andrés Fernández – Miguel Lopes, Babin (C), R. Costa, Biraghi – R. Pérez, Doucouré – Cuenca, Rochina, Success – El Arabi.
Náhradníci: J. Fernández – Lombán, R. Ibáñez, S. Ruiz, Barral, Krhin, Peñaranda.

Málaga CF: Ochoa – Rosales, Albentosa, Weligton (C), Ricca – Añor, Recio, Camacho, G. Castro – Santa Cruz, Čop.
Náhradníci: A. Escandell – Uche, Horta, Atsu, Duda, Miguel Torres, Fornals.

Rozhodčí: Roca – M. García, Munuera.
MÁLAGA CF
Hosté přijeli do Granady v dobrém herním rozpoložení. V Priméra División poslední dobou neprohrávají, v posledních třech zápasech dvakrát zvítězili a v tabulce se drží na skvělém osmém místě. Ztráta na pohárové příčky je již osmibodová a tedy téměř nedostižitelná, nicméně Málaga bude určitě tuto sezónu hodnotit jako úspěšnou. Dnes nastoupí proti soupeři, s nímž na podzim doma jen remizovala a na jaře minulé sezóny prohrála (v Granadě 0:1).
GRANADA CF
Granada se díky zlepšení v posledním měsíci "vyhrabala" ze sestupových příček a aktuálně je těsně nad propastí, tedy na místě sedmnáctém. Náskok na osmnáctý a tedy první sestupový Sporting Gijón je pouze jednobodový. Škoda remízových zápasů v poslední době, stačilo třeba jeden proměnit ve vítězství a byl by náskok o něco větší. Z posledních šesti zápasů však Granada pouze jednou prohrála (0:2 v Betisu) a za dvě vítězství a tři remízy nasbírala slušných devět bodů.
Vítejte u onlajn přenosu utkání dvaatřicátého kola španělské Primera División, v němž domácí GRANADA CF přivítá MÁLAGU CF. Utkání se odehraje na Estadiu Nuevo Los Cármenes v Granadě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.