La Liga - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  La Coruňa : Las Palmas - 17. března 2018   13:00

La Coruňa
La Coruňa
22' Albentosa (Pérez Martínez)
1:1
(1:1)
Las Palmas
3' Halilović
La Coruňa
R. Martínez – Juanfran, Albentosa, Sidnei, F. Navarro – Muntari (75. C. Borges), Guilherme, Çolak (71. Bakkali) – Adrián López (C) – Pérez Martínez (84. Gil), Andone.
Koval – Valentín, Schär, Mosquera, Bakkali, C. Borges, Gil.
J. Martínez – D. Barbero, C. Noval
Estadio Municipal de Riazor (A Coruña (La Coruña)).
Las Palmas
Chichizola – Míchel (58. Simón), David García (C), Navarro, Aguirregaray – J. Castellano, V. Gómez (77. Tana) – Halilović, Aquilani, Momo – Calleri (64. Expósito).
Lizoain – Simón, Tana, Ramírez, Ezekiel, Gil, Expósito.

SESTŘIH LA LIGY: La Coruňa - Las Palmas 1:1

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek soboty.
Pro oba celky je bod hodně málo, domácí se do poslední chvíle snažili strhnout vedení na svoji stranu, ovšem nebylo jim přáno, v cestě stál výtečný Chichizola, případně chyběla větší přesnost. Hosté zahrozili ve druhé půli prakticky jednou, avšak Halilović v dobré možnosti netrefil bránu. Z celkového pohledu je remíza asi spravedlivá.
90+4'
90+3'
Chichizola vyboxoval míč do zámezí a následovat bude další roh, do útoku se vidal i R. Martínez.
90+3'
Po zblokované ráně rozehrají domácí rohový kop, jedna z jejich posledních možností.
90+2'
Bakkali se mohl stát hrdinou zápasu, jeho pokus z hranice pokutového území však končí těsně vedle vzdálenější tyče. Z podobné pozice skóroval Halilović na začátku utkání.
90+1'
Hrát se budou ještě tři minuty.
90'
Navarro upadl v pokutovém území, ale spíš může být rád, že nevidí žlutou kartu za filmování.
88'
Chichizola teď zachránil svůj tým od jasného gólu, Sidnei hlavičkoval v pokutovém území směrem do horní části brány, avšak hostující gólman excelentním zásahem vyškrábl míč mimo tři tyče.
87'
Po chvíli se však zvedl, aby hra mohla pokračovat, jeho tým rozehraje přímý kop.
87'
Bakkali byl nepříjemně atakován a zůstává ležet na trávníku.
84'
Žlutou kartu dostává Guilherme (Deportivo La Coruňa).
84'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Lucas Pérez Martínez, přichází Carles Gil.
81'
Pérez Martínez zůstal zapomenut obranou soupeře v pokutovém území, ovšem hlavou zamířil vedle vzdálenější tyče. Tohle byla slušná možnost.
81'
Centr z pravé strany se snesl přímo do rukou vyběhnutého brankáře Las Palmas.
78'
Hosté se chytili do ofsajdové pasti a míč musí odevzdat.
77'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Vicente Gómez, přichází Tana.
75'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Sulley Muntari, přichází Celso Borges.
73'
Guilherme se dostal k hlavičce, ovšem míč poslal jen vedle bližší tyče.
72'
Teď si Andone sám vynutil faul, jeho celek rozehraje v podstatě od rohového praporku.
71'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Emre Çolak, přichází Zakaria Bakkali.
69'
Domácí míč odvrátili, ten končí daleko od jejich brány.
68'
Rohový kop pro Las Palmas.
66'
Halilović je asi nejaktivnějším střelcem hostů, nyní to zkusil z dálky, avšak mířil hodně nepřesně.
65'
Žlutou kartu dostává David Simón (UD Las Palmas).
64'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Jonathan Calleri, přichází Erik Expósito.
64'
Pérez Martínez upadl v pokutovém území, ale rozhodčí stál dostatečně blízko a faul neodpískal.
63'
Adrian adresoval přihrávku před bránu, kam nabíhal Andone, tomu však chyběly asi dva kroky k tomu, aby zakončil.
61'
Více než jasný Andoneho faul znamená ztrátu míče, domácí se musí stáhnout.
60'
Halilović mohl vrátit vedení na stranu svého celku, poté co před ním upadl jeden z bránících protihráčů, postupoval v podstatě sám na brankáře, ovšem do jeho rány vložil v poslední chvíli nohu jiný ze soupeřů a míč ztečoval nad břevno. Teď mohou litovat pro změnu hosté.
59'
Sidneiho přihrávka byla až příliš prudká, míč končí za postranní lajnou.
58'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Míchel, přichází David Simón.
54'
Domácí byli blízko vedení, Pérez Martínez tvrdou ranou orazítkoval pouze břevno soupeřovy svatyně. Teď byla La Coruňa hodně blízko.
53'
Žlutou kartu dostává Javi Castellano (UD Las Palmas) a domácí rozehrají přímý kop z dobré vzdálenosti.
52'
Těžko říct, zda chtěl Pérez Martínez centrovat nebo střílet, tak či tak končí jeho pokus nad soupeřovou bránou.
49'
Domácí vyrazili do brejku, finální přihrávka před bránu však neprošla a hosté míč odkopli do autu.
47'
Žlutou kartu dostává Sulley Muntari (Deportivo La Coruňa).
46'
Hosté se hodně rychle dostali do vedení, ovšem domácí dokázali za necelých dvacet minut najít odpověď. Poté se hra přenášela z jedné strany na druhou, strhnout vedení na svou stranu mohly oba celky, avšak nestalo se a do kabin se tak odchází za nerozhodného stavu.
45+3'
45+2'
Přetažený centr proletěl pokutovým územím La Coruni a skončil v zámezí, hostům je navíc odpískán ofsajd.
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
44'
Andone se hodně zlobí poté, co mu rozhodčí odpískal další nedovolený zákrok, se spoluhráči se musí stáhnout.
42'
Aquilani si nabíhal do dobré palebné pozice, než však stihl vystřelit, o míč přišel.
39'
Teď se pro změnu faulem provinil Andone, který tak nemůže pokračovat v samostatném úniku na bránu.
37'
V. Gómez ve snaze vybojovat míč fauloval a navíc se zranil, nyní je ošetřován na hrací ploše.
35'
Dlouhý nákop končí u brankáře Las Palmas, ten rozehrává na krátko.
33'
Callerimu se po velkém boji sice podařilo dostat míč do brány, ale gól není pro ofsajd uznán.
31'
Muntari nebezpečně pálil z voleje, míč byl ještě lehce tečován, avšak Chichizola předvedl ukázkový reflex a stačil balón vyrazit.
31'
Stejný hráč o chvíli později naběhl před brankáře, střílel však z ostrého úhlu, navíc Chichizola mu dobře zmenšil střelecký úhel a míč vyrazil.
30'
A nebylo tomu daleko, Adrian López se dostal k hlavičce, avšak mířil pouze nad bránu.
29'
Domácí rozehrají třetí roh, budou se radovat znovu z gólu?
27'
Žlutou kartu dostává Fernando Navarro (Deportivo La Coruňa).
26'
Halilović pálil z voleje ze střední vzdálenosti, mířil však příliš vysoko.
23'
A mohlo být pro La Coruňu ještě veseleji, Juanfran přihrál z pravé stran před bránu, kde míč lehce tečoval Andone, balón se nakonec odkutálel jen kousek vedle vzdálenější tyče.
22'
La Coruňa právě vstřelila branku!
Domácí rozehráli druhý rohový kop v zápase a radují se z vyrovnání. RAÚL ALBENTOSA stál na správném místě, obránci na něj zcela zapomněli, a míč poslal hlavou na vzdálenější stranu, kde byla spousta místa.
21'
Po následném centru skončil míč v rukavicích hostujícího gólmana, žádný z hráčů v modrém dresu, kteří stáli poblíž, jej nedokázal tečovat.
20'
Žlutou kartu dostává Momo (UD Las Palmas), který musel zatáhnout za záchranou brzdu a faulovat unikajícího Juanfrana. Karta zcela zasloužená.
18'
Navarro příliš prudkou přihrávku neměl šanci doběhnout, míč končí v zámezí a rozehrávat bude Chichizola.
15'
Calleri se snažil hlavičkovat před brankářem, ovšem ten byl připraven a míč schoval do rukou.
13'
Po asi dvou minutách se může pokračovat dál.
11'
Míchel zůstává po srážce s protihráčem ležet na trávníku, hra je přerušena.
11'
Místo střely na bránu přišel centr, který obrana Las Palmas odvrátila do bezpečí.
10'
Domácí si vynutili faul a rozehrají přímý kop z hodně dobré pozice.
9'
Znovu hostující gólman zasáhl tak, že rychle vyběhl z brány a letící míč schoval do náruče.
8'
Chichizola si poprvé sáhl na míč, když vyběhl z brány k hranici šestnáctky a ukryl jej do svých rukou.
7'
A Halilović nebyl daleko od druhého gólu, tentokrát střelu z dálky poslal jen těsně vedle bližší tyče, míč se otřel o boční síť.
6'
Hosté pokračují v aktivitě a drží míč na svých kopačkách.
3'
Las Palmas právě vstřelilo branku!
Hosté jdou v úvodu zápasu do vedení. ALEN HALILOVIĆ udělal na hranici pokutového území kličku protihráči, naběhl na střed a zamířil k pravé tyči soupeřovy brány, kam se R. Martínez natahoval marně.
1'

Deportivo La Coruňa: R. Martínez – Juanfran, Albentosa, Sidnei, F. Navarro – Muntari, Guilherme, Çolak – Adrián López (C) – Pérez Martínez, Andone.
Náhradníci: Koval – Valentín, Schär, Mosquera, Bakkali, C. Borges, Gil.

UD Las Palmas: Chichizola – Míchel, David García (C), Navarro, Aguirregaray – J. Castellano, V. Gómez – Halilović, Aquilani, Momo – Calleri.
Náhradníci: Lizoain – Simón, Tana, Ramírez, Ezekiel, Gil, Expósito.

Rozhodčí: J. Martínez – D. Barbero, C. Noval.

Las Palmas

Hosté na tom nejsou o nic lépe, jsou o jednu příčku a jeden bod lepší, než jejich dnešní protivník. Na hřištích soupeřů se jim vůbec nedaří, ze čtrnácti střetnutí vyhráli pouze v jediném případě, třikrát brali bod za remízu, skórovali pouze v šesti případech, zatímco třicet branek inkasovali. Naposledy prohráli dosti smolně 1:2 na hřišti Celty Vigo, druhý gól inkasovali v 89. minutě. Tabulku střelců týmu vede se sedmi brankami Jonathan Calleri z Argentiny.
La Coruňa

Domácím patří s devatenácti body devatenáctá pozice v tabulce a záchranné příčky se jim pomalu začínají vzdalovat. Může za to také fakt, že hráči La Coruně zvítězili na svém trávníku naposledy 9. prosince, od té doby sehráli před svými fanoušky šest utkání a brali tři body za tři remízy. Nejlepším střelcem mužstva je se sedmi góly Florin Andone z Rumunska.
Dobrý den, dalšími zápasy dnes pokračuje 29. kolo nejvyšší španělské fotbalové ligy, jako první na řadu přijde souboj dvou sousedů z úplného spodu tabulky, a sice Deportiva La Coruňa a Las Palmas. Prvně zmíněný tým je pasován do role favorita.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.