Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  CSKA Moskva : AEK Atény - 2. srpna 2017   19:00

CSKA Moskva
CSKA Moskva
74' Natcho
1:0
(0:0)
AEK Atény
AEK Atény
CSKA Moskva
Pomazun – Ignaševič, Milanov, Nababkin, Natcho, Kučajev, S. Olanaré.
B. Millot – J. Pacelli, S. Luzi
VEB Arena, Moskva
AEK Atény

To je ode mě vše, na shledanou.
I ve druhém poločase byli lepším týmem domácí a po zásluze dali jedinou branku v dnešním zápase. CSKA tedy po celkovém výsledku 3:0 postupuje!
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 7:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 21:16.
90+5'
90+5'
Žlutou kartu dostává Christodoulopoulos (AEK Atény FC).
90+4'
Poslední minuta nastavení a míč mají hosté na svých kopačkách. K brance svého soka se však nemohou dostat.
90+2'
Akinfejev po střetu s Giakoumakisem je trochu otřesený a potřebuje ošetření. Opět nejspíše taktický čin.
90+1'
Mantalos přihrával na Giakoumakise a ten se ocitl před vybíhajícím brankářem domácího týmu. Nicméně Giakoumakis se nacházel v ofsajdu.
89'
Ještě čtyři minuty se budou hrát nad rámec základní hrací doby.
88'
Ano, moskevskému týmu se náramně dobře daří narušovat rozehrávky svého soupeře a vždy po zisku míče jej odkopávají na polovinu soupeře a čekají na další jeho útočnou akci.
87'
CSKA již tolik neútočí a nechává nyní hrát svého soupeře a pouze se brání.
86'
Standardní situaci měli i hosté, ale jim není přáno dnes dát branku.
85'
CSKA zahrávalo standardní situaci, po které docílilo branky, ale ta není uznána z důvodu ofsajdového postavení.
84'
CSKA se snaží očividně ještě skórovat, bohužel na centr z pravé strany nikdo nedokázal dobře a včas reagovat.
82'
Utkání se již víceméně dohrává a není k vidění nic zásadního.
81'
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Golovin, přichází Milanov.
80'
CSKA již pravděpodobně postoupí a hosté to již víceméně tuší a jejich snaha rázem úplně opadla.
78'
Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Klonaridis, přichází Giakoumakis.
77'
Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Simões, přichází Galanopoulos.
74'
CSKA právě vstřelilo branku!
Domácí se nakonec dočkali. Po rohovém kopu se nejlépe zorientoval BIBRAS NATCHO a ten není na hřišti ani pět minut a již otevírá skóre dnešního zápasu! Asistence: A. Berezuckij.
73'
Vitinho v šanci, ale opět míjí branku. Anestis ji má dnes nejspíše dobře začarovanou.
72'
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Džagojev, přichází Natcho.
72'
Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Livaja, přichází Christodoulopoulos.
71'
Vitinho vystřelil jedovatou ránu, ale nastřelil dobře postaveného hráče hostů.
70'
Poměrně ještě dost času mají hosté, aby mohli dát branku a tak potenciálně zdramatizovat závěr tohoto odvetného zápasu. Ale zatím k tomu nic nenasvědčuje, CSKA hraje precizní hru a svého soupeře do vážnějších šancí příliš nepouští.
69'
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Čalov, přichází S. Olanaré.
67'
Žlutou kartu dostává Vasin (CSKA Moskva).
65'
Brankář CSKA vypadá, že bude v pořádku, spíše šlo o taktické přerušení hry a následné zklidnění.
64'
Afinkejev se při tom zákroku nejspíše trochu zapotil a možná si přivodil menší poranění a potřebuje ošetření.
63'
Zničehonic přišla střela Johanssona a ta překvapila brankáře Akinfejeva, který se musel vyšroubovat k levému hornímu rohu své branky, aby míč vyrazil. Následně se Johansson dostal ještě k dorážce, ale tentokrát míč přestřeluje.
61'
CSKA si poslední dobou pomáhá i drobnými fauly, jako nyní. Avšak takové fauly na polovině hřiště neznamenají extrémní nebezpečí pro jejich branku.
60'
Avšak hosté ji vůbec nezahráli dobře a CSKA stačí ještě 30 minut hrát tak jako doteď a mohou slavit postup.
59'
Fernandes fauluje a svým faulem dává soupeři zajímavou standardní situaci.
58'
Nedotažený útok z pohledu ruského celku a Anestis nyní nemusel předvést žádný ze svých zákroků a v pohodě rozehrává na své spoluhráče v poli.
56'
Až nyní se objevilo více prostoru před Džagojevem, ale jeho rána jde vedle levé tyče.
55'
Domácí kombinují v pohodě s míčem. Hosté se však momentálně velmi dobře brání a nedovolují svému soupeři, aby se přiblížil na dostřel jejich branky.
53'
Střílený centr odhlavičkoval jeden z obránců Athén a tahle standardní situace zůstane nevyužita.
52'
CSKA bude zahrávat zajímavou standardní situaci.
51'
...ten však neznamená branku pro domácí tým a ten se musí nadále snažit, aby se potenciální brankou přiblížil „jistému“ postupu.
50'
Rychlý útok domácích a je z toho rohový kop...
49'
Simões zahrál rukou a CSKA bude rozehrávat míč. Avšak celá situace se odehrála daleko od branky Anestise.
48'
Akinfejev zasahuje, spíše v poklidu bere vysoký míč a bude rozehrávat od své branky.
47'
CSKA i do druhého poločasu vletělo velmi aktivně.
46'
Džagojev se snažil přihrát na svého spoluhráče, ale jeho pas neprošel.
46'
V té se již nic zásadního nestalo. CSKA bylo po celý první poločas lepším, aktivnějším celkem. Vypracovalo si poměrně zajímavé šance, ale snad jedna stála za to, abychom ji nazvali brankovou příležitostí. Tím mám na mysli střelu Vitinha, kterou jmenovaný hráč umístil vedle pravé tyče.
45+1'
45'
Rozhodčí se rozhodl nastavit ještě jednu minutu navíc.
44'
Rohový kop hostů, Akinfejev musel zasahovat, ale nešlo o vážnější zákrok.
43'
Hosté nezahrozili ani z další standardní situace, kterou měli příležitost zahrávat. Centr z pravé strany byl dobře blokovaný.
42'
Ani kombinace CSKA na levé straně nepřinesla vážnější šanci, nicméně CSKA se daří zatím v pohodě bránit svůj dvou gólový náskok z prvního zápasu. Hosty prakticky po celý první poločas nepustili do vážnější šance, která by znamenala brankovou příležitost.
40'
Teď jej však již ztrácí a CSKA se chystá zahájit útok.
39'
Hosté se však drží stále na míči, ale "pouze" poblíž poloviny hřiště.
38'
Mantalos rozehrál standardní situaci, avšak Ćosić nedokázal pak odcentrovat míč z pravé strany.
38'
Žlutou kartu dostává Golovin (CSKA Moskva).
37'
S blížícím se koncem prvního poločasu jsou stále aktivní domácí hráči.
34'
Standardní situaci domácí nedokázali přetavit v úvodní branku.
33'
Mantalos přiletěl k rozhodčímu a velmi důrazně protestoval proti odpískanému faulu jeho spoluhráče Simoese. Rozhodčí si to nenechal líbit a ihned zklidňuje Mantalose ukázáním žluté karty.
33'
Faul hostů a to bude zajímavá standardní situace. Simoes fauluje Golovina.
32'
5:2 je to na střely ve prospěch domácích, střely na branku jsou vyrovnané – 1:1.
31'
Čalov se dopustil faulu a hosté zůstanou u míče.
30'
Samotný rohový kop nepřinesl nic vážného, avšak následná střela z levé strany, spíše takový padavý oblouček, donutil Akinfejeva dávat pozor, aby se míč nesnesl do branky.
29'
Centr hostů z pravé strany, míč sražen na rohový kop.
27'
Hostům se následně daří vytlačit svého soupeře až k jeho vlastní brance, ale bez míče ve své moci.
26'
Golovin dostal hezkou přihrávku od Čalova, ale ten nejspíše pro váhal moment střely. I když nevystřelil špatně, ale míč míjí tři tyče.
25'
Nyla i nebyla, podařilo s ejim vystřelit na branku, ale tahle střela letí hodně vysoko nad bránu Anestise.
24'
Teď již CSKA uklidnilo svou hru a drží míč, dokáží tentokrát zaútočit a bude z toho slibná šance?
23'
Nyní je hra CSKA poněkud zbrklá a nepodařilo se jim založit útok.
22'
Následně ztratili míč a Akinfejev bude rozehrávat na své spoluhráče.
21'
Athény se konečně dostali na míč a dokázali s ním na delší dobu kombinovat na polovině soupeře, ale to všechno bylo daleko od brány Akinfejeva.
20'
Žlutou kartu dostává Vranješ (AEK Atény FC).
20'
Pokud chtějí hosté něco s výsledkem z prvního zápasu dělat, určitě by jim pomohla brzká branka.
19'
Tentokrát se však hosté dokázali poměrně snadno vysvobodit a vytlačili svého soka za polovinu hřiště.
18'
Hosté faulují na své polovině a CSKA nadále drží míč a snaží se o nějaký útok směrem na soupeřovu branku.
16'
Aktivnějším týmem je domácí CSKA, která má více míč na svých kopačkách a operuje s ním na polovině soupeře.
15'
Vitinho se opět dravě dral do další příležitosti, ale tentokrát zasahuje domácí obrana a připravila jej o míč.
14'
Vitinho vystřelil z hranice šestnáctky a tahle přízemní střela nebyla vůbec špatná. Míč jen proletěl kousek vedle pravé tyče!
13'
..ani druhý rohový kop se domácím příliš nepovedl a brankář Anestis bude odkopávat míč od své branky.
12'
Po něm bude v krátkém sledu následovat další...
11'
CSKA si vybojovalo svůj první rohový kop v tomto zápase.
9'
Sledujeme nyní hru zejména uprostřed hřiště, kde oba týmy bojují o míč.
8'
Avšak z dalšího útoku se CSKA do žádné slibné šance nedostalo.
7'
Domácí zahrozili svým útokem, skóre se nemění. Nicméně domácí stále drží míč a rozjíždí další svůj útok.
5'
Centr do prostoru šestnáctky, domácí se v pohodě a bez větších obtíží ubránili.
4'
Hosté drží míč a nyní se budou moci dostat na dostřel branky domácích, neboť jeden z domácích hráčů se dopustil menšího faulu.
3'
I hosté se dostávali do zajímavé šance středem hřiště, ale zde přes zhuštěný prostor nedokázali vystřelit na branku.
2'
CSKA se ihned vrhlo do útoku, centr z pravé strany však nikoho před brankou nenašel.
1'

CSKA Moskva: Akinfejev (C) – Vasin, V. Berezuckij, A. Berezuckij – Fernandes, Wernbloom, Ščennikov – Golovin, Dzagojev – Čalov, Vitinho.
Náhradníci: Pomazun – Ignaševič, Milanov, Nababkin, Natcho, Kučajev, S. Olanaré.

AEK Atény FC: Anestis – Vranješ, Chygrynskij, Ćosić – Bakakis, Johansson, Mantalos (C), Simões , Lopes – Klonaridis – Livaja.
Náhradníci: Tsintotas – Christodoulopoulos, Almeida, Giakoumakis, Freitas, Galanopoulos, Traustason.

Rozhodčí: B. Millot – J. Pacelli, S. Luzi.
Odvetný zápas mezi ruským CSKA Moskva a řeckým týmem AEK Athény může být již jen formalitou nebo ještě tuhým bojem, zejména pro Řeky. Řekové na svém hřišti utrpěli v prvním zápase porážku 2:0. Za CSKA skóroval těsně před koncem prvního poločasu Dzagoev a krátce po začátku druhého poločasu vedení navýšil Wermbloom. Aby Řekové mohli pomýšlet na postup, musejí vstřelit nejméně dvě branky a žádnou nedostat.
Jak se bude vyvíjet odvetné utkání, sledujte na onlajnech!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.