MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Turnov : Benátky n/J - 22. července 2017   17:00

Turnov
Turnov
11' Matěj Horák  • 81' Petrlák  • 87' Matěj Horák
3:2
(1:1)
Benátky n/J
Benátky n/J
35' Mařík   • 57' Walter
Turnov
Hyka – Šimek (61. Drahovzal), Novotný, Kordík, Tvrdý – Havel (81. Svoboda), Dlouhý (61. Houžvička), Petrlák, Benek, Cigánek – Matěj Horák.
Drahovzal, Houžvička, Veber, Svoboda
Baum – Šimeček, Kovářová
170 diváků
Benátky n/J
Michňa – Tvrzník, Hošťálek, Mich. Horák, Sudek (73. Jäger) – Kocourek, Knobloch, Šimeček, Walter, Boček (46. Synek) – Mařík (65. Kraus).
Kraus, Synek, Jäger, Jíra

Domácí slaví postup do dalšího kola českého poháru. Dokázali zvládnout hektický závěr, kdy nejprve nadmíru přesnou střelou Petrláka vyrovnali a následně potrestali faul Jágera na Houžvičku.
90+2'
90+1'
Hosté zahráli u středového kruhu rukou, je pískáno.
90'
Domácí se dostali k míči, rychlý útok ale nevyřešili příliš dobře.
90'
Kocourkův přetažený centr nenašel adresáta, u míče ale zůstanou hosté, kteří budou vhazovat.
90'
Nastavovat se bude 1 minuta.
89'
Nákop na Tvrzníka byl příliš dlouhý, u míče budou domácí, kteří budou vhazovat.
89'
Domácí logicky šetří vteřinky, mají míč na kopačkách, což jim vyhovuje.
87'
Turnov právě vstřelil branku!
MATĚJ HORÁK poslal míč přesně doprostřed branky a poslal domácí tým do vedení.
87'
Jäger v pokutovém území zatáhl Houžvičku – pokutový kop!
86'
Kocourkův skákavý centr byl sražen mimo benátecké kopačky.
85'
Tvrzník odcentroval z pravé strany do vápna na Synka, který hrudí zpracoval míč pro Kocourka, ten ale přestřelil.
85'
V situaci dva na dva se neprosadil Synek, jemuž domácí čistě odebrali míč.
84'
Nákop Michala Horáka byl na Kocourka příliš dlouhý, vykopávat bude brankář Hyka.
83'
Domácím narostla křídla, nyní jejich rozlet ale zastavil Kraus, který jim uzmul míč a rozehrál.
81'
Domácí naposledy vystřídali. Z trávníku jde dolů Petr Havel, jehož nahrazuje Petr Svoboda.
81'
Z pořádné vzdálenosti napřáhl MIROSLAV PETRLÁK a jeho výstavní střela končí v levé šibenici benátecké brány.
80'
Tvrdý posunul míč na Matěje Horáka, jehož centr byl zblokován. Domácí se dožadují ruky, nebude jim ale vyslyšeno.
80'
Walter vysouval sprintujícího Michala Horáka, ten ale nebyl k míči puštěn.
79'
Domácí faulovali u středového kruhu, je pískáno.
78'
Walter od rohového praporku zakončoval přímo na bránu, avšak Hyka byl pozorný.
78'
Synek se uvolnil mezi dvěma protihráči, jeho následnou střelu však Hyka vyráží na rohový kop!
76'
Petrlákovu skákavou střelu z velké vzdálenosti krotí brankář Michňa.
75'
Tentokrát z druhé strany centroval Walter, nikdo z hostů se ale k míči nedostal.
75'
Synek se uvolnil na pravé straně a našel nedostatečně obsazeného Knoblocha, jenž sám proti Hykovi trefil nohy turnovského brankáře!
73'
Hosté naposledy střídají. Odchází Jakub Sudek, jehož nahrazuje Jindřich Jäger.
72'
V ofsajdu se ocitl hostující Walter.
72'
Po rychlém útoku střílel Synek, jemuž ale domácí míč ztlumili a Hyka tak měl zákrok ulehčený. Míč tak dokázal vyrazit.
70'
Hosté rozehráli rohový kop. Centr Kocourka poté ale končí za Hykovou bránou.
69'
Rohový kop budou kopat na druhé straně také hosté, míč se odrazil od domácího Kordíka.
68'
Na centr naskakoval Kordík, jehož nepříliš tvrdá hlavička končí v Michňově moci.
67'
Nejprve hosté nenaložili dobře s rychlou akcí, na druhé straně Turnov vybojoval rohový kop.
66'
Kocourek rozbíhal další akci, prostrkával míč na Synka, jenž se však provinil útočným faulem vůči Novotnému.
66'
Tvrzníkova táhlá střela z uctivé vzdálenosti protáhla Hyku, míč však letěl kousek vedle levé tyče!
65'
Střídají také hosté. Odchází Stanislav Mařík, nastupuje Jan Kraus.
63'
Centr před Michňovu branku o malý kousek netrefil naskakující Cigánek!
61'
Ještě jedno střídání u domácího týmu. Zápas končí pro Jakuba Dlouhého, jehož místo zaujme Tomáš Houžvička.
61'
Domácí střídají. Místo Jiřího Šimka jde hrát Antonín Drahovzal.
61'
Kocourek pousnul míč mezi obránce na Synka, ten se ale nacházel v ofsajdu.
60'
Za benátecké obránce se dostal Cigánek, který orazítkoval pravou tyč hostující brány! Míč se odrazil na kopačky Havla, jemuž dorážku srazil obětavý Sudek!
57'
Benátky právě vstřelily branku!
Mařík vysunul na pravé straně nabíhajícího Kocourka, jenž přesný centr posadil na hlavu naskakujícího ONDŘEJE WALTRA, který nedal tvrdým pokusem Hykovi žádnou šanci zasáhnout.
55'
Dnešnímu zápasu přihlíží 170 diváků.
55'
Následně technicky zakončoval Tvrzník, pravou tyč však minul.
55'
Hosté posunuli míč na Kocourka, kterému zmenšil úhel brankář Hyka a míč vyrazil!
54'
Petrlák střílel z hranice pokutového území, jeho skákavý pokus však krotí brankář Michňa.
53'
Na druhé straně se Havel dostával do pokutového území, přes Hošťálka se tam ale nedostal.
53'
Centr z levé strany směřoval na Synka, před ním ale situaci vyřešil obránce Kordík ve spolupráci s brankářem Hykou.
50'
V úvodu druhé půle vidíme hodně nepřesností z obou stran.
48'
Před pokutovým územím se otáčel s míčem Synek, který byl ale od něho důrazně oddělen.
48'
Petrlák se uvolňoval na levé straně, avšak podklouzl, upadl a o míč přišel.
46'
Domácí opět začali lépe. Střílená přihrávka Havla z pravé strany se ale mezi tyče nevešla.
46'
Hosté do druhé půle vystřídali. V kabině zůstal Jan Boček, nastupuje Jakub Synek.
46'
Těsně před začátkem druhé půle začalo v Turnově opět velmi silně pršet.
Sledovali jsme vyrovnaný průběh prvního poločasu. Úvod patřil domácím fotbalistům, jenž díky své aktivitě šli zaslouženě do vedení, postupem času se však hra vyrovnala a také Benátečtí se dostali do zajímavých situací. Po pěkné akci se podařilo novicovi v benátecké sestavě Maříkovi vyrovnat. Stav 1:1 platí také po poločasovém hvizdu sudího Bauma.
45+1'
45+1'
Nebezpečný centr netrefil nikdo z domácích a hosté ukopávali míč před vápno.
45'
Havel přiťukl míč ve vápně Petrlákovi, jemuž se vrhl pod nohy Michal Horák a zblokoval míč na rohový kop.
44'
Havlův centr až před Michňu neprošel, u míče jsou hosté.
43'
Na útočné polovině fauloval Walter, jemuž byl přestupek odpískán.
42'
Hosté opět přenesli hru na Sudka, jehož přetažený centr zpacifikovali domácí.
42'
Na druhé straně se Cigánek vyhnul Tvrzníkovi a z velké dálky zbytečně střílel o pořádný kus vedle.
41'
Hosté přizvedli míč na nabíhajícího Sudka, který ale dle pomezní rozhodčí Kovářové stál zřejmě v ofsajdu.
40'
Knobloch se vyhnul skluzujícímu Šimkovi, avšak Sudek byl velmi dobře pokryt.
39'
Cigánek kopal přímý kop z levé strany, míč však směřoval daleko za Michňovu bránu.
38'
Nebezpečný Petrlák centroval do pokutového území, kde se ale Havel k míči nedostal.
36'
Další skákavý centr směřoval před Hyku, domácí se ale tentokrát ubránili.
35'
Akci započal Walter, který dlouhým nákopem přes šíři hřiště oslovil Tvrzníka, jenž odcentroval před branku na Sudka, ten na dlouhou nohu vrátil míč před prázdnou bránu na nabíhajícího STANISLAVA MAŘÍKA, jenž nezaváhal a hlavou doklepl míč do sítě.
34'
Pro dlouhý nákop Novotného si v pohodě došel Michňa, který se nyní chystá vykopávat.
33'
Na druhé straně musel Hošťálek do skluzu pod nohy Matěje Horáka, aby mu míč ukopl.
32'
Přízemní centr Kocourka nyní Hyka neudržel, hráči hostů měli ale k míči příliš daleko.
31'
Kocourek nyní vysouval na levé straně nabíhajícího Maříka, přihrávka k němu ale nedošla.
31'
Walter poslal míč do strany na Sudka, jehož centr stahuje do svých rukavic brankář Hyka.
29'
Po dlouhém nákopu se hostující Mařík nacházel v ofsajdu.
28'
Kličkujícímu Bočkovi obětavě sebral míč Petrlák a rozehrál.
26'
Po Waltrově centru se však hosté provinili útočným faulem vůči brankáři Hykovi.
26'
Po přízemním centru z levé strany zakončoval skákavým pokusem Šimeček, jehož střelu vyrazil Hyka na rohový kop.
24'
Nebezpečný centr do pokutového území odhlavičkoval před Michňou do bezpečí Šimeček.
24'
V Turnově opět začalo pršet a také bouřit, uvidíme, zda to prospěje fotbalu.
24'
Hosté u rohového praporku faulovali, budou tak čelit další standardní situaci.
23'
Domácí zaútočili do otevřené obrany. Před Michňou však nedosáhli na míč Petrlák ani za ním stojící Havel.
22'
Tentokrát směřoval míč do ideálnější pozice, kde byl ale Hošťálek velmi dobře bráněn.
21'
Po malé chvilce však domácí srazili míč opět na rohový kop.
21'
Opět centr na přední tyč, který tentokrát nenašel adresáta.
21'
Benátečtí se usadili před Hykou, vybojovali třetí po sobě jdoucí rohový kop.
20'
Po dalším centru před Hykovu bránu zachránil domácí akrobatickým zákrokem obránce Novotný.
20'
Walter opět centroval na přední tyč, tam se ale Knobloch k míči nedostal.
20'
Centr na přední tyč srazili domácí na další rohový kop.
19'
Boček ideálně vysunul Knoblocha, jenž z ostrého úhlu přehazoval Hyku, ten ale konečky prstů vytěsnil míč na rohový kop!
18'
Na přední tyči naskakující Kordík usměrnil míč vysoko nad bránu.
17'
Domácí Benek vybojoval další rohový kop a benátečtí hráči bijí na poplach.
17'
Dlouhý nákop před Michňovu bránu krotí její strážce.
14'
Kocourek hledal přízemním centrem Bočka, u míče je již po několikáté turnovský brankář Hyka.
13'
Protiútok táhl Boček, jehož přihrávku však nikdo z jeho spoluhráčů nepochopil. Vykopávat tak bude Miroslav Hyka.
13'
Po dlouhém autu se domácí k míči nedostali, zaútočit tak mohou hosté.
12'
Petrlák se nadechl k velkému sólu, zastavil jej až poslední instance hostů – Sudek.
11'
Domácí jsou za svoji aktivitu odměněni. Zpoza vápna střílel Petrlák, brankář Michňa vyrazil míč jen před sebe, kde stál MATĚJ HORÁK, který odrazil balon za brankovou čáru.
10'
Dlouhý nákop směřoval na Bočka, Hyka však byl u míče opět dříve.
9'
Nyní byl Cigánkův centr o mnoho lepší a před Michňou vznikl velký závar. Několik domácích střel bylo zblokováno, stejně jako ta nejnebezpečnější z kopaček Benka!
8'
Domácí budou mít výhodu standardní situace od rohového praporku.
7'
Cigánkovi se centr příliš nepovedl, hosté ukopávají míč do zámezí.
7'
Další přízemní centr Petrláka srazil Michal Horák na rohový kop.
6'
Další pokus, tentokrát o vysunutí Maříka, hostům nevyšel. Vykopávat bude brankář Hyka.
5'
Walter se snažil vysunout jednoho ze svých spoluhráčů, míč však na poslední chvíli obětavě zpracoval domácí Šimek.
5'
V Turnově přestalo pršet, trávník je však dosti podmáčený.
4'
Domácí nastoupili do zápasu plni odhodlání. Nyní se v pokutovém území dostával míč k Šimkovi, který však nevystřelil. Povedlo se to až Benkovi, jehož pokus ale zamířil vysoko nad břevno.
3'
Domácí Dlouhý napřáhl zpoza vápna a brankář Michňa musel na mokrý trávník, aby míč zkrotil.
2'
Sudkův centr z levé strany ukopli domácí hráči před vápno, z nesnází se tak dostali.
2'
Na druhé straně se Kocourek snažil vysunout Bočka, avšak brankář Hyka byl u míče včas.
1'
Petrlák se přihnal k pokutovému území hostujícího týmu, jeho přízemní přihrávku hosté se štěstím ukopli do bezpečí.
1'
I když déšť ani bouřka neustává, oba týmy jsou přiváděny na hrací plochu.
Oba týmy čekají u kabin na pokyn hlavního rozhodčího, který ale zřejmě vyčkává, zda se počasí v nejbližší době umoudří.
Dvě minuty před začátkem utkání déšť zesílil. Ani jeden z týmů zatím nenastoupil na hrací plochu.
Před začátkem utkání začalo v Turnově bouřit a mírně pršet.

FK Pěnčín – Turnov: Hyka – Šimek, Novotný, Kordík, Tvrdý – Havel, Dlouhý, Petrlák, Benek, Cigánek – Matěj Horák.

SK Benátky nad Jizerou: Michňa – Tvrzník, Hošťálek, Mich. Horák, Sudek – Kocourek, Knobloch, Šimeček, Walter, Boček – Mařík.

Rozhodčí: Baum – Šimeček, Kovářová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.