Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Juřátek, přichází Nuc.
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Bača, přichází Dostál.
Roh Dydowicze odvrátila obrana k Furikovi, který z voleje pálil vedle.
Ambrozek dostal dobrý míč, ocitl se sám před Kameníkem, kterého obstřelil, svůj pokus ale poslal těsně vedle levé tyče.
71'
Centr Koutka šel přímo do náruče Kameníka.
68'
Uničov ve 2. půli polevil ze hry. V závěru 1. poločasu soupeře přehrával, nyní je však hra velmi vyrovnaná.
67'
Dlouhý míč hostů skončil až v náručí Uvízla.
67'
Komenda stihl zachytit míč u postranní čáry, následně ji ale přešel.
64'
Harazin si zpracoval míč rukou, což rozhodčí ocenil žlutou kartou.
63'
Koutek dostal těžký míč na lajnu, který nedokázal zpracovat.
60'
Šupák šel do souboje na míč proti vybíhajícímu Uvízlovi, kterého sejmul šlapákem a zaslouženě viděl kartu.
58'
Pokus o střelu Furika zblokoval první bránící hráč.
56'
Centr z levé strany si nakonec sebral do rukavic Kameník.
53'
Rýmařov právě vstřelil branku!

TOMÁŠ ŠUPÁK byl postavený na brankové čáře a neměl problém dostat centr do brány.
51'
Po centru Dydowicze zůstal Uvízl mimo bránu a jeden z hostů pálil do prázdné, ale trefil jen obránce na brankové čáře.
47'
Centr domácích z pravé strany byl hodně nepovedený.
46'
45'
45'
Domácí měli v závěru dva rohy, které se moc nepovedly a rozhodčí ukončil 1. poločas.
44'
Komenda prodloužil hlavou míč na Krče, proti kterému včas vyběhl Kameník.
43'
Dalekonosná střela hostů končí vysoko nad bránou.
41'
Krč si nejprve obešel Kameníka, ale pak už v nouzi zakončil jen do boční sítě.
38'
Dlouhý aut hostů domácí nadvakrát odvrátili a ještě získali faul na půlící čáře.
35'
Krč dostával míč do vápna, včas proti němu vyběhl Kameník a domácí útočník se navíc dopustil útočného faulu.
30'
Bačův centr z levé strany hostující obrana odvrátila, ale domácí jsou stále v útoku.
29'
Centr z levé strany od Furika proletěl celým vápnem a na míči jsou domácí.
26'
Nebezpečný útok hostů ukončil zvednutý praporek, ale předchozí hlavička nepříjemně skákala po brankové čáře.
25'
Uničov právě vstřelil branku!

PAVEL JEŘÁBEK dostal míč na hranici na vápna a technickým lobem překonal Kameníka.
23'
Hosté kopali volný přímý kop z pravé strany, ve vápně vznikl pořádný závar a nakonec je z toho rohový kop.
22'
Centrovaný míč do vápna byl na Komendu příliš vysoký a domácí útočník na něj nedosáhl.
21'
Centr z levé strany hosté odvrátili, na míči je však dále Uničov.
21'
Aut Rajnohy na útočné polovině si Komenda nezpracoval.
19'
Další nadějný útok domácí ukončila opět nepřesná přihrávka.
18'
Nízký centr z rohu odvrátil hlavou bránící hráč.
17'
Centr z levé strany zblokoval hráč Uničova a hosté si tak kopnou roh.
16'
Slibný útok domácích ukončila špatná přihrávka Krče.
13'
Bača poslal míč do vápna, kde si jej zpracoval Komenda a po střele z otočky trefil z malého vápna boční síť.
12'
Se střelou hostů neměl Uvízl problém.
10'
Němec se dostával do slibné šance, ale rychlé nohy ukázal Uvízl, který proti němu vyběhl a sebral mu míč pod nohama.
9'
Domácí měli roh, který rozehráli nakrátko, ale z celé akce nakonec nic nevytěžili.
6'
Nakopávaný míč do vápna hostující obrana odvrátila.
5'
Bača přiťukl míč do vápna na Jeřábka, proti kterému včas vyběhl Kameník a získal míč.
3'
Uničov bude mít dnes zřejmě výškovou převahu, což potvrdili v hlavičkových soubojích Jeřábek s Ambrozkem.
3'
Centr domácích končí za brankovou čárou, Kameník bude odkopávat.
1'
Rozehrávku měli hosté hrající zprava doleva.
1'
-1'
Hráči už nastupují na deštěm zkrápěný trávník. Uničov v modrých dresech, Rýmařov v bílo-černé.
Domácí dnes nasazují novou posilu, záložníka Davida Baču, který v klubu už působil v sezoně 2013/2014.

SK Uničov: Uvízl – Rajnoha, Markovič, Vejvoda (K), Koutek – Jeřábek, Bača, Juřátek, Ambrozek – Komenda, Krč.
Náhradníci: Studený – Vasiljev, Dostál, Kasal, Nuc.

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Němec T., Harazin, Němec R., Furik J. (K), Dydowicz, Furik M., Kocúr, Gyorgy, Šupák, Ondruška.
Náhradníci: Baroš – Furik D., Tomeček, Vajdik, Horák, Hleba.

Rozhodčí: Drozdy Luboš – Mayer Petr, Gasnárek Michal. Delegát: Lenfeld Rudolf..
Hezké nedělní deštivé dopoledne z Uničova. Dnes se tu odehraje poslední utkání 5. kola MSFL mezi družstvy SK Uničov – SK Jiskra Rýmařov.
Rýmařov v minulém kole vyhrál doma 2:1 nad Hlučínem. V tabulce mu zatím patří se 7 body 5. místo.
Uničov v minulém kole poprvé v sezóně vyhrál. Otrokovice na jejich hřišti smetl 6:1 a se 4 body se posunul na 9. místo v tabulce.
Rýmařov je jedním z nováčků MSFL. S Uničovem se střetl v soutěžním zápase naposledy v roce 2001, tehdy vyhrál doma v poháru 3:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.