MSFL -  ONLINE PŘENOS -  Karviná B : Frýdlant n. Ostravicí - 24. března 2024   10:15

Karviná B
Karviná B
77' Molitorisz  • 85' Vinicius
2:1
(0:0)
Frýdlant n. Ostravicí
90+2' Teplý
Karviná B
Šimeček – Molitorisz, Zdunek, Zedníček, Jurga, Vodilka
Mayer – Mikeska, Lukašík
Sportovní centrum Kovona, Karviná
Thimel – Papík, Střižík, Soukup

90+3'
90+2'
Tým 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí právě vstřelil branku!
Autorem branky je TEPLÝ
89'
Střídání v týmu MFK Karviná B:
ze hřiště odchází Ojora, přichází Zdunek,
ze hřiště odchází Antovski, přichází Zedníček,
ze hřiště odchází Kahuan Vinicius, přichází Vodilka.
87'
Žlutá karta pro tým 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí (Šafner).
85'
Tým MFK Karviná B právě vstřelil branku!
Autorem branky je Kahuan VINICIUS
77'
Karviná právě vstřelila branku!
Autorem branky je MOLITORISZ.
76'
Střídání v týmu 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí:
ze hřiště odchází Varadi, přichází Papík.
67'
Žlutá karta pro tým 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí (Blahuta).
62'
ze hřiště odchází Svatonský, přichází Soukup.
60'
ze hřiště odchází Brzóska, přichází Jurga.
50'
Žlutá karta pro tým MFK Karviná B (Ojora).
46'
ze hřiště odchází Byrtus, přichází Molitorisz.
46'
45+2'
31'
Žlutá karta pro tým 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí (Svatonský).
17'
Žlutá karta pro tým MFK Karviná B (Byrtus).
4'
Žlutá karta pro tým 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí (Mikulenka).
1'
Z místa utkání bohužel aktuálně neproudí signál a tak Vám budeme tento zápas prozatím přenášet alespoň informacemi o změnách stavu. Děkujeme za pochopení.

MFK Karviná B: Ulihanets – Carneiro Da Silva, Motyčka, Ojora, Antovski, Brzóska (C), Ayaosi, Byrtus, Kahuan Vinicius, Bielan, Trček
Náhradníci: Šimeček – Molitorisz, Zdunek, Zedníček, Jurga, Vodilka
Trenér: Lubomír Luhový

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí: Prepsl (C) – Holec, Literák, Mikulenka, Kedroň, Šafner, Blahuta, Varadi, Hajnoš, Teplý, Svatonský
Náhradníci: Thimel – Papík, Střižík, Soukup
Trenér: Ondřej Prepsl

Rozhodčí: Mayer – Mikeska, Lukašík.
Vzájemný zápas

Poslední soutěžní zápas Karviné B a Frýdlantu nad Ostravicí se odehrál ve 3. kole MSFL, kdy se z vítězství 2:1 radoval domácí Frýdlant, který po gólech Kedroně a Mikulenky vedl 2:0, v samém závěru zápasu pak na konečných 2:1 upravil Trcek. Hostující rezerva Karviné zápas dohrávala po vyloučení Kaká o deseti. Od tohoto zápasu se týmy potkaly ještě jednou, v rámci zimní přípravy, kdy se v lednu radovala z vítězství 4:0 rezerva Karviné. Z posledních pěti vzájemných zápasů je pak bilance čtyř vítězství Karviné B a jednoho vítezství Frýdlantu nad Ostravicí.
Ve 20. kole MSFL se utká domácí MFK Karviná B, které se postaví 1.BFK Frýdlant nad Ostravicí.

MFK Karviná B je díky včerejšímu bodovému zisku rezervy Baníku na 2. místě, na Ostravany ztrácí pouhý bod a má dnešní zápas k dobru, jistě se tedy bude chtít vrátit do čela tabulky. Do jarní části soutěže vstoupila rezerva Karviné domácím vítězstvím 1:0 právě nad Baníkem Ostrava B, v minulém kole ale přišla prohra 2:1 na půdě Třince. Svěřenci domácího lodivoda Lubomíra Luhového se tak jistě budou chtít v tomto zápase vrátit na vítěznou vlnu a udržet si pozici lídra MSFL.

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí přicestuje k tomuto zápasu jako šestnáctý tým soutěže, nachází se tedy v sestupovém pásmu, ovšem jen díky horšímu skóre než mají Bohunice, které už v tomto kole svůj zápas odehrály. Druhou polovinu soutěže načal Frýdlant nad Ostravicí remízou 1:1 ve Frýdku-Místku, v posledním soutěžním zápase pak fotbalisté z Beskyd v domácím prostředí znovu remizovali 1:1 s Hodonínem. Tým trenéra Ondřeje Prepsla by tedy potřeboval brát v tomto zápase všechny 3 body, na půdě jednoho z lídrů soutěže je ale nečeká nic lehkého.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.