Premier League - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nottingham Forest : Liverpool - 2. března 2024   16:00

0:1
(0:0)
Liverpool
90+9' Núñez  (Mac Allister)
Nottingham Forest
Sels – N. Williams, Omobamidele, Murillo, Toffolo – Domínguez (79. Danilo), Yates (C) – Elanga, Gibbs-White, Hudson-Odoi – Origi (65. Awoniyi).
Turner – Felipe, Niakhaté, Sangaré, Kouyaté, Ribeiro, Gardner.
Tierney – West, Ledger
The City Ground, Nottingham
Liverpool
Kelleher – Bradley (84. Tsimikas), Konaté, van Dijk (C), Robertson (60. Núñez) – Mac Allister, Gomez, B. Clark (60. Endó) – Elliott (76. Szoboszlai), Gakpo (84. Danns), Díaz.
Adrián – Quansah, McConnell, Koumas.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek víkendu a třeba zase někdy na počtenou.
Držení míče: 29 % : 71 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 6:20. Rohy: 3:12. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:12.
Svěřenci Jürgena Kloppa se tak pozitivně naladili na čtvrteční zápas Evropské ligy s pražskou Spartou, který se odehraje v Praze.
Zápas 27. kola mezi domácím Nottinghamem Forest a hosty z Liverpoolu končí příznivěji pro vedoucí tým tabulky celé Premier League, který vítězí 1:0.
V prvním poločase byl asi lepší Liverpool, ale většinu příležitostí si přeci jen vypracovali domácí, avšak bývalý útočník hostů Origi či Anthony Elanga brankáře Kellehera nepřekonali. Naopak na druhé straně měl velkou šanci poražené střele Clarka Luis Díaz, ale kvůli dobrému obrannému zákroku Murilla nakonec pálil nad.
Do druhé půle vstoupil lépe Forest, ale přibližně od 50. minuty byl aktivnější znovu Liverpool. V 66. minutě nicméně mohl vstřelit první gól duelu domácí Elanga, který dostal skvělou přihrávku, ale zakončil jen těsně vedle vzdálenější tyče. Své šance měl i Liverpool, jako třeba střely Núñeze či Díaze, ale ty za záda gólmana Selse neprošly. V páté nastavené minutě pak po rohu podržel domácí tým brankář Sels, který zaregoval i na teč od vlastního obránce. Reds ale nakonec neodjedou s remízou, neboť v deváté nastavené minutě si naskočil na Mac Allisterův centr Darwin Núñez a vystřelil Liverpoolu výhru 1:0.
90+11'
90+11'
Žlutou kartu ještě viděl mimo hřiště stoper Nottinghamu Felipe.
90+10'
I když se hraje nad rámec nastavených minut, sudí ještě dává Nottinghamu šanci.
90+9'
Liverpool právě vstřelil branku!
Neskutečné, Liverpool se přeci jen dočkal! Centr z rohu obrana domácích odvrátila, hosté ale zůstali u míče. Následný přesný centr od Alexise Mac Allistera jen lehce tečoval DARWIN NÚŇEZ, brankář Sels toho moc udělat nemohl. Uruguayský útočník střílí velmi důležitou branku – 0:1.
90+9'
Rohový kop pro Liverpool, asi poslední šance v zápase.
90+8'
Teď už to ale pro domácí vypadá docela dobře, neboť Tsimikasův centr přeletěl všechny hlavičkáře Liverpoolu.
90+8'
Liverpool je znovu na útočné polovině, Nottingham ještě musí bránit remízu.
90+7'
Po rozehrání rohu skončil na zemi Ibrahima Konaté, sudí Tierney píská. Při jednom ze soubojů tam ještě upadl jeden z domácích hráčů, penalta se ale kopat nebude.
90+6'
Callum Hudson-Odoi velmi dobře povedl míč a poté jej přihrál na Gibbse-Whitea, jehož pokus na poslední chvíli ztečoval na roh van Dijk.
90+6'
Gomezovi se nákop nepovedl, hostující obranu může potrápit zase útok Forestu.
90+5'
Na Tsimikasův roh si naskočil Darwin Núñez, který svou hlavičku otřel o Murilla, brankář Sels ale dokázal zareagovat i na tuto teč a vytáhl parádní zákrok!
90+4'
Další Tsimikasovu pobídku zblokoval Neco Williams znovu na roh.
90+3'
A po odvráceném rohovém kopu vidí za faul a zakopnutí míče žlutou kartu i Danilo.
90+3'
Morgan Gibbs-White dostává žlutou kartu za zdržování.
90+3'
Na druhé straně vybojoval důležitý rohový kop Taiwo Awoniyi, obrana Nottinghamu si může oddechnout.
90+2'
Na dobrý přízemní centr od Tsimikase si nabíhal Darwin Núñez, ve skluzu ale balon netrefil.
90+1'
Virgil van Dijk si ale po rozehrávce pomohl proti Yatesovi faulem, což sudímu Tierneymu neuniklo.
90+1'
Další zakončení Díaze bylo ztečováno na další roh.
90'
Darwin Núñez hlouček těl před sebou neprostřelil, Liverpool ale nadále drží balon.
90'
A sám Tsimikas rohový kop i rozehrál, ale domácí odvrátili balon k půlicí čáře.
89'
Tsimikasova přihrávka ztečována Elangou na rohový kop.
89'
Teď už je však rozehráno a se svou akcí může přijít zase Liverpool.
88'
Bohužel se stále nehraje, alespoň už se dokázal brankář Sels postavit na nohy.
86'
Brankář Nottinghamu Matz Sels navíc musí být ošetřen, což teď hraje domácím do karet.
85'
A znovu v akci střídající Jayden Danns, tentokrát však ne v úplně dobrém světle, neboť nesmyslně vletěl do brankáře Selse a vidí zaslouženou žlutou kartu.
84'
Po rohovém kopu skončil na zemi střídající Danns, sudí Tierney ale zatím penaltu nenařídil.
84'
Střídání v týmu Liverpool FC:
ze hřiště odchází Cody Gakpo, přichází Jayden Danns,
ze hřiště odchází Conor Bradley, přichází Kostas Tsimikas.
83'
Bradley dobře zpracoval míč po centru Díaze pro Dominika Szoboszlaie, který pálí jen do obránce. Nicméně uvidíme další roh.
83'
Díazův centr odvrací mimo šestnáctku Murillo, Reds zůstávají v blízksti pokutového území.
82'
Toffolova přihrávka mířila do vápna na Gibbse-Whitea, na poslední chvíli ji ale srazil jeden z vracejících se hráčů Liverpoolu.
81'
Po průtokové přihrávce Danila se dostal do zakončení Callum Hudson-Odoi, s jeho pokusem a přední tyč si však poradil brankář Kelleher.
80'
Morgan Gibbs-White upadl po souboji s Endem, sudí Tierney píská do píšťalky a přisuzuje míč domácím.
79'
Střídání v týmu Nottingham Forest:
ze hřiště odchází Nicolás Domínguez, přichází Danilo.
78'
Awoniyi Málem vyslal Domíngueze do samostatného úniku, ale nakonec si záložník Nottinghamu nedokázal míč převzít.
77'
Nákop Taiwa Awoniyie odkopává z šestnáctky Liverpoolu Virgil van Dijk, Forest ale bude vhazovat.
76'
ze hřiště odchází Harvey Elliott, přichází Dominik Szoboszlai.
76'
Luis Díaz si dobře navedl míč na střelu a po narážečce s Mac Allisterem vypálil, jeho pokusu ale chybělo pár decimetrů.
75'
Elliottův nástřel šestnáctkou Nottinghamu prošel až k Williamsovi, který balon odkopává do zámezí.
75'
Taiwo Awoniyi se nedostal před Konatého, míč končí až v rukavicích brankáře Kellehera.
74'
Hostujícího trenéra Kloppa teď hodně naštvalo odpískání faulu Bradleymu, nakonec musí německého stratéga uklidňovat i hlavní rozhodčí Tierney.
73'
Mac Allisterův nákop našel přesně hlavu Darwina Núñeze, jenže ten míč pouze líznul vedle branky.
72'
Stále zatím čekáme na první branku, oběma týmům však ještě zbývá spoustu času.
71'
Na druhé straně zakončoval Cody Gakpo, ale branku Nottinghamu minul.
70'
Elanga znovu přihrával do vápna soupeře, ale tentokrát jeho pobídku zblokoval Virgil van Dijk.
68'
Hudson-Odoi hezkou přihrávkou vybídl Awoniyiho, který si ale balon dobře nezpracoval a nakonec ani nezakončil.
68'
Centr ze značku rohového kopu, který vyslal Elliott, ale končí jen v rukavicích brankáře Selse.
67'
Liverpool rozehrával na vlastní obranné polovině, po práci Elliotta uvidíme další roh pro Reds.
66'
Hudson-Odoi udržel balon proti van Dijkovi a přihrál Toffolovi, jenž posílal přízemní přihrávku skrz pokutové území Liverpoolu až na Anthonyho Elangu, ten však zakončil jen těsně vedle vzdálenější tyče! Velká šance.
65'
Endóva přihrávka byla příliš pomalá a Domínguez ji dokázal zachytit, Nottingham se ale daleko s balonem nedostal.
65'
ze hřiště odchází Divock Origi, přichází Taiwo Awoniyi.
64'
Po přiklepnutí Díaze nepříjemně z úhlu pálil Darwin Núñez, napálil ale jen boční síť.
63'
Z rohového kopu se k zakončení hostující fotbalisté neprotlačili.
62'
Střela Harveyho Elliotta byla zablokována, další průnik do šestnáctky pak předvedl Díaz, ale domácí Neco Williams dokázal balon odehrát na roh.
61'
A nově příchozí Darwin Núñez se hned zapojil do hry a snažil se přihrát před branku Selse, avšak dobrým skluzem se prezentoval Omobamidele a tento pas za sebe nepustil.
60'
ze hřiště odchází Bobby Clark, přichází Wataru Endó,
ze hřiště odchází Andrew Robertson, přichází Darwin Núñez.
59'
Andy Robertson doslova vletěl do souboje s Gibbsem-Whitem a dostává zaslouženou žlutou kartu.
59'
Na Robertsonův centr si naskakoval Gakpo, ale také i stoper Omobamidele, který míč dohlavičkoval do bezpečí.
58'
Centr od rohového praporku propadl až k Elliottovi, který napálil jen hlavu Yatese. Sudí Tierney následně přerušuje hru a raději půjde kapitána Nottinghamu zkontrolovat.
57'
Robertson ještě udržel balon na hřišti, to se sice nepovedlo následně Clarkovi, ale Liverpool bude kopat roh.
55'
Po souboji s Konatém skončil v pokutovém území Liverpoolu na trávníku Morgan Gibbs-White, rozhodčí Tierney ale zůstal ledově klidný.
54'
Bradley si dobře narazil balon s Gomezem a odcentroval, jeho pobídku srazil Toffolo do zámezí.
53'
Nottingham ztratil hrací předmět v blízkosti vlastní šestnáctky, Conor Bradley ale přihrává jen dozadu.
52'
Na konci 52. minuty rozehrávají Reds z vlastní obranné poloviny.
51'
I po rohovém kopu zůstával Liverpool u balonu, nakonec donutila k zákroku Selse prudká střela Mac Allistera, belgický brankář si však věděl rady.
50'
Velká šance Liverpoolu! Bradleyho přihrávku sice Domínguez posunul mimo dosah Gakpa, ale příhodně pro Robertsona, jehož střelu z dobré pozice tečuje obrana Forestu na roh
49'
Pár metrů před půlicí čárou byl nedovoleně zastaven Robertson, faulem se provinil kapitán domácích Yates.
49'
Willamsův další nákop odvrací van Dijk, domácí hráči ale zůstávají v držení míče.
48'
Domácí mohli znovu rozehrávat od vlastní brány, ale gólman Sels poslal balon jen k druhému brankáři.
47'
Forest vstoupil do druhé půle aktivně, do vápna Liverpoolu teď přiletělo několik zajímavých centrů, avšak žádný nedonutil brankáře Kellehera k zákroku.
46'
Willamsův průnik po lajně zastavuje až Robertson, ale i tak Nottingham bude pokračovat autem.
46'
Druhý poločas rozehráli ze středového kruhu hráči Liverpoolu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:02.
Po první půli je stav mezi Nottinghamem Forest a Liverpoolem nerozhodný 0:0.
Několik šancí na otevření skóre jsme ale přeci jen viděli. Tu první měl v 15. minutě bývalý útočník Reds Divock Origi, který se zbavil několika hráčů hostujícího celku a vystřelil, jeho pokus však mířil jen vedle bližší tyče. Asi v polovině první půle pak dostal šanci na první gól duelu také Anthony Elanga, ale svůj samostatný únik zakončil střelou jen do Kellehera. V 27. minutě ještě nepříjemně zahrozil Liverpool, a to když se Clarkova střela odrazila příhodně pro Díaze, jeho zakončení na poslední chvíli zblokoval obránce Murillo. Jinak se zápas odehrává hlavně mezi šestnáctkami.
Doufejme tak, že v druhém poločase uvidíme kromě šancí také branky.
45+1'
45+1'
Přihrávka na Elangu byla až příliš dlouhá, rozehrával znovu Liverpool, ale sudí Tierney už zapískal konec první půle.
45'
Po autu prodloužil Origi míč na Domíngueze, jenže ten brankáře Kellehera neohrozil.
44'
Nottingham teď může pokračovat v akci na levé straně, neboť od Bradleyho se balon dostává znovu do zámezí.
43'
Bradleyho přihrávka nenašla adresáta, zaútočit může zase Forest.
43'
Williamsův nákop míří jen do autu, hosté mohou znovu vhazovat.
42'
Callum Hudson-Odoi velmi dobře přešel na útočnou polovinu, následně si ale s jeho přihrávkou neporadili jeho spoluhráči.
41'
Mac Allisterův centr dobře sklepnul Gakpo, ale žádný z hráčů Reds na jeho přihrávku nezareagoval.
40'
Conor Bradley napoprvé dokázal přejít přes Toffola, obránce Nottinghamu se ale do souboje vrátil a obránce hostů odzbrojil.
39'
Neco Williams už odehrával míč z autu, Liverpool bude znovu vhazovat na levé straně.
38'
Další přihrávka za obranu hledala Elangu, ten se však nacházel ve viditelném ofsajdu.
37'
Přihrávka Clarka na nabíhajícího Díaze neprošla, svěřenci kouče Kloppa budou rozehrávat aut.
36'
Divock Origi vybojoval v obložení dvou hráčů Reds alespoň autové vhazování.
35'
Píšťalka hlavního rozhodčího je teď opravdu zaneprázdněná, po ruce Clarka bude rozehrávat Nottingham.
34'
Joe Gomez si teď znovu pomohl faulem, tentokrát dohrál po odkopu Gibbse-Whitea.
33'
Dobrý nákop Konatého vybídl k pohybu Díaze, ten si ale balon v těžké pozici nezpracoval.
33'
Anthony Elanga si nepohlídal své postavení a byl chvíli po rozehrávce nachytán v ofsajdu.
32'
Origi možná trefil ruku Gomeze, hra však pokračovala a Joe Gomez se dostal do dalšího souboje, ve kterém ale byl pozdě a musel Domíngueze faulovat.
31'
Tentokrát už sudí Tierney píská, a to když Toffolo nedovoleně zastavil Bradleyho.
30'
Luis Díaz si naběhl na dobrou přihrávku a z úhlu pálil, jeho střela však nemířila do prostoru mezi třemi tyčemi.
30'
Domácím fanouškům se nelíbilo rozhodnutí hlavního rozhodčího, když neodpískal zákrok na Gibbse-Whitea. Hra ale pokračuje dále.
29'
Centr od Hudsona-Odoie z levé strany přiklepl Virgil van Dijk do náručí brankáře Kellehera.
28'
Z následného rohu Liverpool nezahrozil.
27'
Clarkova střela sice byla ztečována, avšak příhodně pro Díaze, který už málem zakončoval do odkryté branky, skvělý defenzivní zákrok ale předvedl stoper Murillo a pokus kolumbijského křídelníka přízvedl nad branku.
26'
Po rohu se v pokutovém území nedohodli Gakpo s van Dijkem, škoda pro Reds.
26'
Luis Díaz byl obráněn Murillem, avšak uvidíme rohový kop, který zahraje právě Liverpool.
24'
Na druhé straně nepříjemně pálil Bobby Clark, jeho hezký pokus však skončil jen nad břevnem.
23'
Velká šance Nottinghamu! Po tlaku Liverpoolu utekl hostující obraně Anthony Elanga a před brankářem Kelleherem se rozhodl k zakončení, avšak irského gólmana neprostřelil!
22'
Liverpool pokračuje i po sérii odrazů ve středu pole s míčem u kopaček.
21'
Nákop na Hudsona-Odoie nebyl špatnou myšlenkou, ale provedení už tak dobré nebylo.
20'
Domácí kapitán Ryan Yates byl poslán na trávník nedovoleně, Forest bude rozehrávat z klidu.
20'
Po Robertsonově centru se v pokutovém území nedohodli brankář Sels s obráncem Murillem, nakonec ale defenziva Nottinghamu celou situaci zvládla.
19'
Clarkův centr sice byl lehce přizvednut Murillem, sudí ale přisuzuje hrací předmět domácím.
18'
Po neúspěšném rohu zůstává Liverpool u míče.
17'
Díazovu střelu zpoza šestnáctky nepříjemně ztečoval Omobamidele, nakonec ale balon zamířil těsně vedle tyče. Nicméně Reds mají k dispozici roh.
17'
Hlavní rozhodčí píská faul ve středu hřiště domácímu Domínguezovi, a i když s tím záložník Forestu nesouhlasí, rozehrávat bude Liverpool.
16'
Liverpool bude vhazovat v blízkosti rohového praporku.
15'
Bývalý útočník Liverpoolu Divock Origi, který teď válí v dresu Nottinghamu, odmítl ve středu hřiště Robertsona i Gomeze a namířil si to až ke střele, kterou poslal těsně vedle bližší tyče!
14'
Po kontaktu s Konatém zůstal na zemi ležet Domínguez, sudí Tierney raději přerušuje hru.
13'
Callum Hudson-Odoi se dostal do obtížné situace mezi dva obránce Liverpoolu, ale nakonec dokázal vybojovat alespoň aut.
12'
Ze standardky se domácí neprosadili, Yatesův centr končí jen u Kellehera.
11'
Morgan Gibbs-White se dobře uvolnil mezi dvěma hráči soupeře a byl faulován, domácí budou rozehrávat standardku.
10'
Reds se daleko s útokem nedostali, rychlý brejk Nottinghamu musel ukončit až odkopem do autu Konaté.
9'
Luis Díaz zakombinoval s Clarkem, až k ohrožení brankáře Selse se ale liverpoolská dvojice nedostala.
8'
Elanga obral o balon Konatého a přihrál za sebe na Hudsona-Odoie, Forest bude po teči pokračovat autovým vhazováním.
7'
Nottingham se daleko přes půlku nedostal, s balonem hraje znovu Liverpool.
6'
Situaci rozehrál Robertson, domácí Williams míč odvrátil, ten se ale dostal znovu ke skotskému obránci Liverpoolu. Jeho další centr však mířil do ofsajdu.
6'
Bobby Clark nasadil nepopulární jesle Yatesovi, který následně záložníka Liverpoolu fauloval. Standardka pro hosty.
4'
Přihrávka Hudsona-Odoie málem vyslala Gibbs-Whitea do samostatného úniku, na poslední chvíli ale nákop zblokoval obránce hostů.
3'
Brankář Sels odkopl balon jen ke kopačkám Reds, Liverpool rozehrává také od vlastního gólmana Kellehera.
3'
Robertsonův centr hledal nabíhajícího Gakpa, ale byl až příliš dlouhý a končí v zámezí.
2'
Z centru od rohového praporku domácí nezahrozili, naopak poté skončil na zemi van Dijk a rozhodčí Tierney píská proti brance Forestu.
1'
A hned v první minutě uvidíme rohový kop Nottinghamu.
1'
Úvodního výkopu se ujali domácí, kteří nastoupili v tradičních červenobílých dresech. Hráči Liverpoolu dnes oblékli trikoty fialové.
1'

Nottingham Forest: Sels – N. Williams, Omobamidele, Murillo, Toffolo – Domínguez, Yates (C) – Elanga, Gibbs-White, Hudson-Odoi – Origi.
Náhradníci: Turner – Felipe, Niakhaté, Sangaré, Kouyaté, Danilo, Awoniyi, Ribeiro, Gardner.
Trenér: Nuno Espírito Santo

Liverpool FC: Kelleher – Bradley, Konaté, van Dijk (C), Robertson – Mac Allister, Gomez, B. Clark – Elliott, Gakpo, Díaz.
Náhradníci: Adrián – Tsimikas, Quansah, Endó, Szoboszlai, McConnell, Núñez, Danns, Koumas.
Trenér: Jürgen Klopp

Rozhodčí: Tierney – West, Ledger.
Liverpool se ale potýká s velkou marodkou, v následujícím týdnu jej navíc čeká první zápas osmifinále Evropské ligy proti pražské Spartě. Do tohoto utkání určitě nezasáhne spousta velmi kvalitních fotbalistů, jako například egyptská hvězda Mohamed Salah, brankář Alisson či krajní obránce Trent Alexander-Arnold. Naopak dle vyjádření trenéra Kloppa už by měli být připraveni zasáhnout do zápasu maďarský záložník Dominik Szoboszlai a uruguayský útočník Darwin Núňez.
První letošní duel obou celků skončil na Anfieldu příznivěji pro domácí Liverpool, který porazil Forest 3:0. O branky se postaralo trio ofenzivních hráčů Diogo Jota, Darwin Núňez a Mohamed Salah.
Liverpool FC
Reds mají znovu po čtyřech letech našlápnuto k titulu. Bude to však ještě boj, neboť mistr posledních let Manchester City či Arsenal se určitě o triumf v Premier League poprat. V současné chvíli jsou všechny tři celky v rozmezí dvou bodů, nejlépe je na tom právě Liverpool, který dosud získal 60 bodů.
O posledním víkendu Liverpool výjimečně nehrál zápas Premier League. Na programu totiž měli svěřenci loučícího se trenéra Jürgena Kloppa finále EFL Cupu proti Chelsea. Do vedení se sice dostali v 33. minutě Blues, ale gól Sterlinga nakonec nebyl uznán kvůli ofsajdu. Své postavení si nepohlídal na druhé straně v 60. minutě stoper Liverpoolu Virgil van Dijk a tato branka také nemohla platit. Po devadesáti minutách bylo skóre stále bezbrankové a i v prodloužení jsme na gól čekali dlouho, nakonec však ve 118. minutě vystřelil trofej Liverpoolu Virgil van Dijk. Trenér Klopp se tak s Anfieldem nebude loučit bez jakékoli vyhrané soutěže v letošní sezoně.
V tomto týdnu pak Liverpool postoupil také v FA Cupu, když porazil 3:0 čtvrtý tým Championship Southampton a po gólech osmnáctiletých mladíků Koumase a Dannse, který zvládl z pozice střídajícího hned dvě branky, tak postoupil do čtvrtfinále.
Domácí celek se drží v tabulce na sedmnáctém místě, navíc s náskokem jen čtyř bodů na osmnáctý Luton Town. Dosud posbírali svěřenci trenéra Nuna Espírita Santa čtyřiadvacet bodů v 26 zápasech. Ještě začátkem týdne se Nottingham se nacházel na šestnácté pozici tabulky, ale po zmírnění trestu pro Everton se právě Karamelky dostaly před Forest.
Poslední ligový zápas odehrál Nottingham o minulém víkendu na půdě Aston Villy, která si stále drží v tabulce místo zaručující přímý postup do skupinové fáze Ligy mistrů. A domácí potvrdili svou roli favorita, na brzký gól Watkinse navázal v rozmezí deseti minut dvěma brankami brazilský záložník Douglas Luiz a Forest prohrával 0:3. Naději daroval ještě před přestávkou hostům obránce Moussa Niakhaté, na začátku druhé půle navíc skóroval také Morgan Gibbs-White a vypadalo to ještě na drama. V 61. minutě však přidal pojistku Aston Ville Leon Bailey a Nottingham nakonec odjížděl s prohrou 2:4. V týdnu pak nastoupili hráči Forestu v rámci FA cupu proti Manchesteru United, kde nepodali vůbec špatný výkon, ale nakonec po brance Casemira z 89. minutě padli 0:1 a jejich cesta soutěží skončila v osmifinále.
Příjemné sobotní odpoledne při zápasu anglické Premier League. V rámci 27. kola se utkají i týmy vedoucího Liverpoolu a Nottinghamu Forest, který se drží těsně nad sestupovým pásmem. Utkání, které tak má jasného papírového favorita, začíná v 16 hodin a určitě si jej nenechte ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.