Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Liberec : Rizespor - 15. července 2017   18:15

Liberec
Liberec
27' Pulkrab
1:1
(1:0)
Rizespor
Rizespor
63' Petrucci
Liberec
Jelínek, Wesley, Knejzlík, Machuča, Kingue, Bosančić.
Rizespor

90'
63'
Rizespor právě vstřelil branku!
Autorem branky je DAVIDE PETRUCCI.
46'
Liberec vede po první půli nad tureckým Rizesporem 1:0, vedoucí branku v sedmadvacáté minutě poslal za Gökhana Matěj Pulkrab. Uvidíme, co přinese poločas druhý.
45'
27'
Liberec právě vstřelil branku!
Autorem branky je MATĚJ PULKRAB.
1'

FC Slovan Liberec: Hladký – Kerbr, Karafiát, Kúdela, Coufal – Morgan, Potočný, Kulhánek, Folprecht, Ševčík – Pulkrab.
Náhradníci: Jelínek, Wesley, Knejzlík, Machuča, Kingue, Bosančić.

Çaykur Rizespor: Gökhan – Orhan, Ümit, Özgür, Saadane, Petrucci, Robin, Süleyman, Oğulcan, Recep, Kweuke..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15 a budeme z něj přinášet změny stavu.